Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Akreditasyon

Yeni Eklenen Haberler

Mayıs, 2016

 • 3 Mayıs

  Hakema saldırı Nisan ayında spora damga vurdu

  Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) için her ay düzenli olarak hazırlanan Nisan ayı medya raporunda, spor dünyasında sıcak gelişmeler yaşandı. Trabzonspor – Fenerbahçe maçında sahaya giren taraftarın hakem Volkan Bayarslan’ı darp etmesi nisan ayına damga vururken, bu olay futbolda yaşanan şiddete dikkat çekmek için “2 dakikalık düşün” eylemini beraberinde getirdi. ...

  Daha Fazla
 • 2 Mayıs

  ÜYELERİMİZE DUYURU

  Daha önce Mayıs ayında yapılacağını açıkladığımız TSYD Spor Yazarları Yarışması Ödül Töreni, Temmuz ayına ertelenmiştir. Kesin tarih üyelerimize duyurulacaktır.   Türkiye Spor Yazarları Derneği   About the Author:TSYD – who has written 116 posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.

  Daha Fazla
 • 1 Mayıs

  1 MAYIS EMEK VE İŞÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN

  Ekmeginin pesinden kosan gazeteci, foto muhabiri, sayfa sekreteri, radyocu, televizyoncu, muhabir ve kameramanlarin alin terine selam duruyoruz. Issiz spor yazarlarinin da biran önce isine kavusmasi dilegiyle, 1 Mayis emek ve isci bayramini kutluyoruz. TSYD About the Author:TSYD – who has written 116 posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.

  Daha Fazla

Nisan, 2016

 • 21 Nisan

  EMİN MÜFTÜOĞLU’NDAN TSYD’YE ZİYARET

  Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu TSYD’yi ziyaret etti. TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir ile biraraya gelen Emin Müftüoğlu Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ile ilgili  yapmış olduğu katkılarından dolayı TSYD’ye teşekkür etti. About the Author:TSYD – who has written 116 posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.

  Daha Fazla
 • 21 Nisan

  SAĞLIKTA DEV İŞBİRLİĞİ

  Türkiye Spor Yazarları Derneği ve Terapi Art Center Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Sağlık Merkezi ile TSYD üye eş ve çocukları için özel bir anlaşma imzaladık. Yaklaşık 15 yıldır Levent merkezde kendi binasında fizik tedavi, rehabilitasyon, sporcu sağlığı alanında tanı, her türlü lokal enjeksiyonlar ve sportif performans ölçümleri yapan sağlık kuruluşunun ...

  Daha Fazla
 • 20 Nisan

  OĞUZ TONGSİR’E ÖDÜL

  2015 Mevlana Hoşgörü ve Barış Ödülleri Konya’da düzenlenen programda sahiplerini buldu. TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir Mevlana Hoşgörü Barış Kültür ve Sanat Derneği tarafından Meslek Onur Ödülü‘ne layık görüldü.   About the Author:TSYD – who has written 116 posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.

  Daha Fazla