Ana sayfa Genel TSYD ADANA ŞUBESİ NİHAT GEVEN TESİSLERİ YENİLENDİ

TSYD ADANA ŞUBESİ NİHAT GEVEN TESİSLERİ YENİLENDİ

185
0
PAYLAŞ

Yenilenen TSYD Adana Şubesi Nihat Geven tesisleri hizmete açıldı. TSYD Genel Merkezinin katkılarıyla Çalışma ofisi, Başkanlık makamı ve Ali Hoşfikirer lokali pırıl pırıl hale getirildi. Böylece TSYD’nin Adana üyeleri adeta yepyeni bir tesise kavuştu.

Tesisin yenilenmesi nedeniyle TSYD Adana Şubesi tarafından bir gece düzenlendi. Bu gecede derneğin 20, 30 ve 40 yıllık üyelerine plaket verildi. Açılış konuşmasını yapan TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Gece için İstanbul’dan gelen TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir de, Adana Şubesinin ilk başkanı, duayen spor yazarı Nihat Geven’e Mesut Yavuz imzalı bir portresini armağan etti. Genel Başkan Oğuz Tongsir ayrıca Nihat Geven’e içinde (TSYD’den şükranlarımızla) yazılı köstekli bir saat hediye etti. Bu tören sırasında duygulu anlar yaşandı.

20 yıllık üyelerin plaketlerini TSYD Asbaşkanı Kerim Hoşfikirer, 30 yıllıkların plaketlerini Adana Şube Başkanı Adnan  Poyraz, 40 yıllıkların plaketlerini de bir başka duayen spor yazarı, TSYD Genel Merkez Yöneticisi Metin Gören takdim etti.

Üyelerin eşleriyle birlikte katıldığı gece geç saatlere kadar sürdü.

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.