Ana sayfa Genel KEMAL ÇAĞLAYAN SİVAS’TA BAŞKAN SEÇİLDİ

KEMAL ÇAĞLAYAN SİVAS’TA BAŞKAN SEÇİLDİ

222
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi’nin ilk genel kurulunda Kemal Çağlayan başkanlığa seçildi.

Divan Başkanlığını Basın İlan Kurumu Sivas Şube Müdürü Sabri Karakaya’nın yaptığı genel kurulda tek listeyle seçime gidildi. Kemal Çağlayan’ın başkan olduğu listede  Abdullah Yiğit, Halife Yalçınkaya, Mustafa Ateş, Ali Yavuz, Uğur Yiğit ve Meltem Kulaksız yönetim kurulu üyeleri olarak yer aldı. Yönetim kurulu yedek listesinde, Gülşah Yarlı, Murat Çetintaş, Serhat Zafer, Hakan Kaleli, Bilal Hasdemir, Beste Kurt ve Yüksel Menekşe, denetleme kurulunda ise İsmet Yıldırım, Hakan Bakar ve Yılmaz Kozu görevlendirildi.

Çağlayan, genel kurulda yaptığı konuşmada, TSYD Sivas Şubesi’nin açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Kemal Çağlayan Sivas’taki spor yazarlarının Türkiye genelinde etkin ve söz sahibi olmasını amaçladıklarını dile getirerek, “Sivas şubesi olarak bir çatı altında buluştuk. Tüm meslektaşlarımızın birlikte hareket etmesi için bir kapı açtık. Bu kapı herkese açıktır.” diye konuştu.

Şubenin toptancılar sitesindeki bir ofiste hizmet vermeye başladığını da aktaran Çağlayan, kongrenin hayırlı olmasını diledi. Kongrenin ardından üyelere rozetleri takıldı

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.