Ana sayfa Genel TSYD KONYA ŞUBESİ’NDEN KONYASPOR’A ZİYARET

TSYD KONYA ŞUBESİ’NDEN KONYASPOR’A ZİYARET

141
0
PAYLAŞ

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ve beraberindeki heyet Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda yer alan kulüp idari binasında gerçekleşen nezaket ziyaretinde As başkanlar Tolga Durmaz, Mehmet Yenikaynak, Muhasip Mürsel Çetin üye Burak Taşpınar da hazır bulundu.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez Konya basını olarak her zaman Konyaspor’un yanında olduklarını, bundan sonra aynı şekilde takıma katkı vermeye devam edeceklerinin altını çizerken, Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk da, tek düşüncelerinin Atiker Konyaspor’u marka haline getirmek olduğunu, bunun için de herkesten ve her kesimden destek beklediklerini söyledi. Atiker Konyaspor’un şehir için önemli bir kurum olduğuna  dikkat çeken Hilmi Kulluk, transfer çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Ziyarette Kulüp başkanı Hilmi Kulluk’un yanı sıra Başkan Yardımcıları Celalettin Yılmaz, Zahir Renklibay, As Başkan Mehmet Günbaş ve Kurumsal İletişimden Sorumlu As Başkan Recep Çınar da hazır bulundu.

Başkan Murat Dönmez günün anısına Başkan Hilmi Kulluk’a plaket takdim etti.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.