Ana sayfa Genel TSYD BURSA’DAN FUAR MESAİSİ

TSYD BURSA’DAN FUAR MESAİSİ

249
0
PAYLAŞ

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Network Fuarcılık ve Merinos AKKM işbirliğinde hazırlanan Sağlıklı Yaşam ve Spor Fuarı, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi´nde (Merinos AKKM) kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bursa Valiliği, Bursa Uludağ Üniversitesi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu, KOSGEB Bursa Müdürlüğü başta olmak üzere ilgili STK´ların ve sektör temsilcilerinin katkılarıyla düzenlenen fuarda Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD) Bursa Şubesi de yerini aldı. TSYD Bursa Şubesi’nin stantını Vali Yardımcısı Ergun Güngör, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mihrimah Kocabıyık, İl Sağlık Müdürü Özcan Akan, Bursa Turizm Platformu Başkanı Hasan Eker ve Bursa Kent Konseyi Başkanvekili Şuayip Toprak ziyaret etti. 

FARKINDALIK YARATTIK

Fuarda; sağlıklı yaşam ve spor alanında hizmet veren kurumlar yeni projelerini tanıtma imkânı buluyor. Spor dünyasının kalbinin attığı fuarın şehir için önemli olduğuna değinen TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, dernek olarak farkındalık yaratmak için katıldıkları fuar kapsamında sporseverlerin stantlarına yoğun ilgi gösterdiğini dile getirdi. 

28 EKİM‘DE BİTECEK

Çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan fuar kapsamında 26 Ekim Cuma günü Merinos AKKM’de saat 14:00’te düzenlenecek Bursa’da Spor konulu panelde TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi de konuşma yapacak. Sağlıklı Yaşam ve Spor Fuarı 28 Ekim Pazar günü sona erecek. 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.