Ana sayfa Genel MEHMET YİĞİNER’DEN TSYD ANKARA ŞUBESİ’NE ZİYARET

MEHMET YİĞİNER’DEN TSYD ANKARA ŞUBESİ’NE ZİYARET

120
0
PAYLAŞ

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, nezaket ziyaretinde bulunduğu görüşmede, Ankaralı spor yazarlarıyla başkent futbolunu daha yukarılara taşımak için işbirliği içinde olacaklarını kaydetti.

MKE Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki heyet, TSYD Ankara Şubesi yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu. Görüşmede Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru, Asbaşkan Nihat Uçar, Yönetim Kurulu Sekreteri Altan Altun, Mali İşler Sorumlusu İbrahim Ateşoğlu , yönetim kurulu üyeleri Buğra Ersavaş ve Çağlar Sansar hazır bulundu.

Sohbet ortamında geçen görüşmede, Ankaragücü’nün daha iyi yerlere geleceği konuşuldu.

Sarı-lacivertli kulübün Başkanı Yiğiner, görev süresinde Başkente yakışır bir ekip oluşturmak için çalıştıklarını, TSYD Ankara Şubesi ile de işbirliği içinde birlikteliğin devam edeceğini belirterek, “Başkent futbolunu ve sporunu daha yukarılara taşımak için birlikte çalışacağız” dedi.

TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek TSYD Şubesinin Ankara futbolunun ve sporunun destekleyicisi olduğunu vurguladı. Doğru; federasyonlar, kulüp ve kentteki spor yöneticileriyle birlikte olduklarını ifade ederek “Kentin büyün dinamikleriyle omuz omuza Türk sporuna hizmet etmek istiyoruz. Bu da ancak dayanışma ve iş birliktelikleriyle sağlanabilir. Bu hususta önemli yol aldığımıza inanıyorum. Bundan sonra Türk sporuna aynı hedef doğrultusunda yürüyeceğiz” sözlerini tamamladı.

Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar ile Ankara GHS İl Müdürü Gürhan Yıldız da ziyarete katıldı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.