Ana sayfa Genel TSYD KONYA ŞUBESİ MERAM KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

TSYD KONYA ŞUBESİ MERAM KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

293
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri,  Meram Kaymakamı  Resul Çelik’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyarette, TSYD  Konya Şubesi hakkında bilgi veren başkan Murat Dönmez,  seçkin bir basın kuruluşu olan TSYD’nin spor organizasyonlarında  tek yetkili kuruluş olduğunu, bünyelerinde bulunan spor kulübü ile de Konya’da 350 sporcunun bulunduğunu söyledi. Sporcuların başarılı bir grafik sergilediğini anımsatan Dönmez, son olarak Balkan Şampiyonasında altın madalya kazandıklarını anımsattı.

Meram Kaymakamı  Resul Çelik de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  gençlerin  kötü alışkanlıklardan kurtulmaları için sporla  tanışmalarını sağlamak adına kaymakamlık olarak TSYD ile işbirliğine her zaman hazır olduklarını söyledi. Kendisinin 18’li yaşlardan itibaren Konya’ya  gelip gittiğini anımsatan Çelik “Ne mutlu bana ki; bu güzel şehirde, Mevlana’nın hoşgörüsünde kamu hizmeti yapmak nasip oldu. Hem İlçemizin hem de Konya’mızın daha iyi hizmetler alabilmesi için yorulmadan, gece gündüz demeden çalışmanın huzurunu yaşıyorum” dedi.

Ziyarette, TSYD Konya Şubesi As başkanı Mehmet Yenikaynak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mürsel Çetin ve Halil İbrahim Parlak da hazır bulundu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.