Ana sayfa Genel AYKUT KOCAMAN TSYD KONYA ŞUBESİ’NİN MİSAFİRİ OLDU

AYKUT KOCAMAN TSYD KONYA ŞUBESİ’NİN MİSAFİRİ OLDU

153
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri,  Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman’ı ağırladı.

TSYD Konya Şube başkanı Murat Dönmez ve Yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelen  Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, gelecek sezonun planlamasını yapabilmek için bu sezonu güçlü bir şekilde tamamlamak istediklerini söyledi.

Milli Takımın son iki karşılaşmada elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Aykut Kocaman,  “Oynanan iki maç sonunda kutlamamız gerekiyor. Başlangıç için son derece iyi sayılabilir sonuçlar elde edildi. Kuvvetli bir rüzgâr yakaladılar. Umarım bunu sonuna kadar devam ettirirler.  Mili maçlarımız için lige verilen bu aranın özellikle ofansif anlamda yaşadığımız sakatlıkların düzelmesi adına olumlu geçeceğini tahmin ediyorduk.  Çok faydalı olacağını düşündüğümüz bu dönemde hazırlık maçında Ömer Ali’nin sakatlanması bu yaramıza biraz daha tuz biber ekti. Ömer Ali bizim oyun planımızda rakip kaleye giden yolda en önemli oyuncumuzdu. Ama gidişatımıza bakıldığı zaman toparlamamıza vesile olacak bir dönem olduğunu söyleyebilirim” dedi.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, günün anısına Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman’a  Çeşm-i Bülbül hediye ederken, Kahvaltı programında, TSYD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Mehmet Yenikaynak, Tolga Durmaz, Selahattin Akçakaya, Mürsel Çetin, Burak Taşpınar, Halil İbrahim Parlak ile Atiker Konyaspor antrenörü Arda Keskin ve  Konyaspor  Kulübü iletişim sorumlularından Hüseyin Ekinci de hazır bulundu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.