Ana sayfa Genel TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN GENÇLERBİRLİĞİ VE MKE ANKARAGÜCÜ’NE ZİYARET

TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN GENÇLERBİRLİĞİ VE MKE ANKARAGÜCÜ’NE ZİYARET

102
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi yönetimi, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ve MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert ile bir araya geldi

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi, başkentin Süper Lig temsilcileri Gençlerbirliği ve MKE Ankaragücü’nü ziyaret etti.

TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru ve yönetim kurulu üyeleri, önce, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde başkent ekibinde göreve yeni başlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile bir araya geldi.

Antrenman öncesinde tecrübeli teknik adama kırmızı-siyah çiçek takdim eden TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru, ayrıca başarı dileklerini iletti.

Gençlerbirliği, MKE Ankaragücü ve TSYD’nin Ankara sporu için önemine dikkati çeken Doğru,  dernek olarak başkent temsilcilerinin yanında olduklarını vurguladı.

TSYD yönetimine ziyaret için teşekkür eden Hamza Hamzaoğlu da futbol kulüplerinin başarısında basının katkısına vurgu yaptı.

TSYD heyeti, Gençlerbirliği’nin ardından başkentin diğer Süper Lig temsilcisi MKE Ankaragücü Kulübü’ne geçti.

Sarı-lacivertli kulübün başkanlığına yeni seçilen Fatih Mert, TSYD yönetimini MKE Ankaragücü’nün Beştepe’deki Tesisleri’nde makamında ağırladı.

TSYD yönetimi ziyarette Fatih Mert’e yeni görevinde başarı diledi.

MKE Ankaragücü’nde bir dönem kulüp basın sözcülüğü yapan Fatih Mert de TSYD’ye verdiği destek ve başarı dilekleri için teşekkür etti.

TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru, Yönetim Kurulu Sekreteri Altan Altun, Yönetim Kurulu Üyeleri  Buğra Ersavaş, Çağlar Sansar, Dernek İdari Direktörü Figen Asiler ve MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, görüşmenin ardından fotoğraf çektirdi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.