TSYD SAMSUN ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULU

0

Sayın Üyemiz;

Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği Samsun  Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu, 2 Haziran 2021 Çarşamba  günü saat 14.00’de (İstasyon Mahallesi Lise Caddesi Anadolu Apt. 3/9 İlkadım/Samsun) aşağıdaki gündemle toplanacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 10 Haziran 2021 Perşembe günü çoğunluk aranmaksızın aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Saygılarımızla;

ÖNEMLİ NOT:Tüzüğümüzün 8. maddesinin c fıkrasında ‘yönetime aday olanlar, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu aday  listelerini en geç 1 Haziran 2021 Salı gününe kadar önce Yönetim Kuruluna bildirmek ve Yönetim Kurulu da bu listeleri Derneğin internet sitesinden yayınlamak zorundadır.

TSYD SAMSUN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

GÜNDEM:
1-Açılış
2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
3-Divan Kurulu ve seçimi
4-Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması
5-Yönetim Kurulu faaliyet raporunun müzakereye açılması
6-Denetleme Kurulu raporunun okunması
7-Yönetim ve Denetleme Kurulu raporunun ibrası
8-Yeni yönetim ve Denetleme kurullarının seçimi
9-Dilek ve Temenniler
10-Kapanış

TSYD KONYA ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULU

0

Sayın Üyemiz;

Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği Konya Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu, 3 Haziran 2021 Perşembe günü saat 11.00’de Bera Otel Yakut salonu kat:L-1 Nişantaş Mah. Doktor M. Hulusi Baybal Caddesi No:9  Selçuklu – Konya / Türkiye adresinde aşağıdaki gündemle toplanacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 11 Haziran 2021 Cuma günü çoğunluk aranmaksızın aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Saygılarımızla;

ÖNEMLİ NOT: Tüzüğümüzün 8. maddesinin c fıkrasında ‘yönetime aday olanlar, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu aday  listelerini en geç 2 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar önce Yönetim Kuruluna bildirmek ve Yönetim Kurulu da bu listeleri Derneğin internet sitesinden yayınlamak zorundadır.

TSYD KONYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

GÜNDEM:
1-Açılış
2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
3-Divan Kurulu ve seçimi
4-Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması
5-Yönetim Kurulu faaliyet raporunun müzakereye açılması
6-Denetleme Kurulu raporunun okunması
7-Yönetim ve Denetleme Kurulu raporunun ibrası
8-Yeni yönetim ve Denetleme kurullarının seçimi
9-Dilek ve Temenniler
10-Kapanış

TSYD TRABZON ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULU

0

Sayın Üyemiz;

Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği Trabzon  Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu, 2 Haziran 2021 Çarşamba  günü saat 12.00’de TSYD Trabzon Şubesi (Şenol Güneş Spor Kompleksi  Medical Park Stadı  Akyazı / Trabzon) aşağıdaki gündemle toplanacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 10 Haziran 2021 Perşembe  günü çoğunluk aranmaksızın aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Saygılarımızla;

ÖNEMLİ NOT: Tüzüğümüzün 8. maddesinin c fıkrasında ‘yönetime aday olanlar, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu aday  listelerini en geç 1 Haziran 2021 Salı gününe kadar önce Yönetim Kuruluna bildirmek ve Yönetim Kurulu da bu listeleri Derneğin internet sitesinden yayınlamak zorundadır.

TSYD TRABZON  ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

GÜNDEM:
1-Açılış
2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
3-Divan Kurulu ve seçimi
4-Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması
5-Yönetim Kurulu faaliyet raporunun müzakereye açılması
6-Denetleme Kurulu raporunun okunması
7-Yönetim ve Denetleme Kurulu raporunun ibrası
8-Yeni yönetim ve Denetleme kurullarının seçimi
9-Dilek ve Temenniler
10-Kapanış

TSYD ADANA ŞUBESİ’NDEN MİNİ FUTBOL TURNUVASI

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi yine bir ilke imza atarak medya kuruluşları arasında 3×3 mini futbol turnuvası düzenleme kararı aldı. Türkiye Spor Yazarları Derneği Nihat Geven Tesisleri’nde çim alan üzerinde yapılacak müsabakalara yazılı medya, spor internet medya ile televizyon ve spor programı yapan radyolar, meslek kuruluşlarımız Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Basın İlan Kurumu da iştirak edebilecek. Yine Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Yönetim Kurulu üyeleri de turnuvada mücadele edecektir.

Medya kuruluşları profesyonel ve faal amatör futbolculara kadrolarında yer veremeyecek. Yine her takım listelerine sadece 6 isim yazabilecek. Kırmızı kart gören oyuncu hakem raporuna göre sayısal ceza alabilecek. Maçlar iki devre halinde 12’şer dakikalık etaplarla tamamlanacak. Müsabakaları faal futbol hakemleri yönetecek. Grup kuraları katılım sayısına göre belirlenecek olup grup aşamalarından sonra çapraz elemelere geçilecek. İlk üç takım, gol kralı ve en centilmen takıma ise ödülleri düzenlenecek törenle verilecek. Müsabakalar sıcak hava göz önünde bulundurularak akşam saatlerinde oynanacak Mini futbol turnuvasına katılmak isteyen medya kuruluşları dilekçelerini ve isim listelerini en geç 29 Mayıs 2021 tarihine kadar TSYD Adana Şubesi idare müdürü Mehmet Önal’a teslim etmeleri gerekmektedir.

Turnuva pandemi şartlarının elverişli olması durumunda gerçekleşecek. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, “Amacımız meslektaşlarımız arasındaki kaynaşmayı sağlamaktır. Turnuvayı geleneksel hale getireceğiz” dedi.

TSYD ADANA ŞUBESİ’NDE YÖNETİME ÜÇ YENİ İSİM

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube yönetiminde üç ismin istifasının ardından yedek listeden Eren Bozkurt, Murat Karaman ile Mehmet Tarık Akçan yeni yönetim kurulu üyeleri oldu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’nde gerçekleşen toplantının ardından görev bölümü de yapıldı. Buna göre as başkanlıklara Tevfik Dinçkalmış ve İrfan İşisağ, yönetim kurulu sekreterliğine Adnan Kulak, mali işler sorumluluğuna Mehmet Tarık Akçan, yönetim kurulu üyeliklerine ise Eren Bozkurt ile Murat Karaman getirildi.

TSYD Adana Şube Başkanı A.Kurtul Çakın, geride kalan görev sürelerinde önceki üç yılda olduğu gibi yine birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Çakın, Balıkesirspor maçında stat girişinde yaşanan olaylara ilgili de açıklamada bulunarak, “Yapılan görüşmeler neticesinde olayların bir daha yaşanmaması için gerekli adımlar atıldı. Sağduyuyla hareket edip sorunların çözümü için yetkililerle bir kez daha görüşeceğiz. Unutulmamalıdır ki; müsabakalar için yapılan akreditasyonlarda tek yetkili kurum Türkiye Spor Yazarları Derneği’dir. Türkiye Spor Yazarları Derneği, Adana Şubesi’nin akredite etmediği hiçbir kişi müsabakalara giremez” dedi.

TSYD SPORCUMUZ KAAN KÖSE, TENNİS EUROPE DE 43.’LÜĞE YÜKSELDİ

0

2007 doğumlu TSYD Tenis sporcusu Mustafa Kaan Köse, Tennis Europe sıralamasında 43.’lüğe yükseldi.

Katıldığı son 14 turnuvada yüksek puanlar toplayan Köse, kısa bir süre önce girdiği ilk 100 tablosunda 43. basamağa çıkarak büyük bir başarıya imza attı. Köse böylece sıralamada önünde bulunan Haydar Cem Gökpınar ve Kerem Yılmaz’la arasındaki farkı da kapamış oldu.

Kaan Köse katıldığı son 11 turnuvada 2 yarı final, 5 çeyrek final, 3 tane 2. tur gördü, sadece bir turnuvaya ilk turda veda etti.

Sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN ANITKABİR ZİYARETİ

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Yönetimi, Anıtkabir’i ziyaret etti.
Atatürk’ün kabrine ziyarette bulunan TSYD Ankara Şubesi Başkanı Ercan Ata ve beraberindeki yönetim, mozoleye çelenk bırakarak saygı duruşunda bulundu.

Heyet daha sonra Misakı Milli Kulesi’ne geçerek şube başkanı Ercan Ata Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Ercan Ata, deftere şunları yazdı: “Ata’m… Türkiye Spor Yazarları Derneği olarak, emanet ettiğiniz ülkemizde, söylediğiniz gibi “Zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmek için üzerimize düşen görevi ziyadesiyle yapacağımıza emin olabilirsiniz. Yolumuz sizin yolunuzdur. Saygılarımla.”

TSYD ANKARA ŞUBESİ FOTOĞRAF YARIŞMASI “ANKARA ve ANKARA’DA SPOR”

0

 

Türkiye Spor Yazarları Ankara Şubesi, başkentte görev yapan tüm medya çalışanları ve üyelerinin aileleri arasında fotoğraf yarışması düzenliyor.

Önümüzdeki yıllarda da geleneksel olarak düzenlenecek yarışmanın ilki için başvurular 23 Nisan 2021’de başlayacak, 6 Eylül 2021’de sona erecektir. Yarışmanın ödülleri ise Ankara’nın başkent oluşunun yıl dönümü olan 13 Ekim 2021’de sahiplerini bulacak.

Yarışmanın amacı, TSYD Ankara Şubesi olarak meslektaşlarımız ve aileleri arasındaki bağı arttırırken başkente kalıcı eserler bırakmaktır.

ANKARA’DA SPOR

Ankara’da organize edilen ulusal ve uluslararası organizasyonlarda çekilen fotoğraflar. Ankara kulüplerinin yaptığı maç ve katıldığı müsabakalarda çekilen fotoğraflar. Ankara’da amatör ve profesyonel spor faaliyetleri ile Ankara’da spor temalı fotoğraflar, bu kategoride değerlendirilir.

Bu kategoriye, Ankara’da görev yapan tüm medya çalışanları katılabilir.

 ANKARA ve ANKARA’DA YAŞAM

Ankara’nın doğal, tarihi güzellikleri ve kültürel alanda zenginliklerini gösteren her türlü fotoğraf ile başkentte hayatı aktaran kareler bu kategoride değerlendirilir. Ankara ve ilçelerinden fotoğraflar yarışmaya katılabilir.

Bu kategoriye Ankara’da görev yapan tüm medya çalışanları ile TSYD Ankara Şubesi üyesi meslektaşlarımızın eşleri ve çocukları katılabilir.

Medya çalışanları profesyonel, TSYD Ankara Şubesi üye eşleri ve çocukları ise amatör olarak iki ayrı dalda değerlendirilecektir.

 

KATILIM KOŞULLARI VE ŞARTLARI

KİMLER KATILABİLİR ?

Kategori 1 : Ankara’dagörev yapantüm medya çalışanları, TSYD Ankara Şubesi üyeleri yarışmanın “ANKARA’DA SPOR” profesyonel kategorisine katılabilirler.

Kategori 2: Ankara’da görev yapan tüm medya çalışanları, TSYD Ankara Şubesi üyeleri yarışmanın ANKARA ve ANKARA’DA YAŞAM” profesyonel kategorisine katılabilirler.

Kategori 3 : YalnızcaTSYD Ankara Şubesi üyelerimizin eşleri ve çocukları “ANKARA ve ANKARA’DA YAŞAM” kategorisinin amatör dalına katılabilir.

FOTOĞRAFLAR NASIL GÖNDERİLECEK?

Yarışmaya katılan eserler tsydankara06@gmail.comadresinden mail yolu ile başvurabilir veya TSYD Ankara Şubesi’ne dijital ortamda elden teslim edebilir.

Başvuru sahiplerinin ekteki başvuru formundaki bilgilerini eksiksiz doldurmaları ve eserleriyle birlikte göndermeleri zorunludur.

SINIRLAMALAR VAR MI ?

Yarışmaya katılan fotoğraflar için 6 Eylül 2016 -6 Eylül 2021 tarihleri arasında çekilmiş olma şartı vardır.

Bir katılımcı her bir kategoride en fazla 5 fotoğraf ileyarışmaya başvurabilir.

UYARI !!!Bir yarışmacıANKARA’DA SPOR kategorisinde 5 fotoğrafla ayrıca ANKARA ve ANKARA’DA YAŞAM kategorisinde de 5 fotoğrafla katılabilir.

Sayı sınırlaması kategorilerle sınırlıdır.

FOTOĞRAFLARIN BOYUTLARI NE OLMALI?

Yarışmaya katılacak eserlerin basılı eserler ve sergilemelerde kullanılabilmesi amacı ile belirli boyutları sağlaması gerekmektedir. Buna göre fotoğrafların çözünürlüğü en az 72 DPI, uzun kenarı da en az 3200 pixel olmalıdır. Yarışmaya katılacak eserler AdobePhotoshopAdobeRGB veya sRGB olarak JPEG formatında kalitesi maksimumda (12) kayıt edilmelidir.

UYARI !!!TSYD Ankara Şubesi, katılımcılardan ödül alan fotoğrafların orijinal ham hallerini talep edebilecektir. Ödül alan, katalog veya sergilerde basılı yayınlara taşınacak tüm fotoğrafların orijinal formatları çekildikleri hali ile katılımcılardan istenebilecektir. Ham çekilmiş hali iletilmeyen fotoğraf tasnif dışı bırakılır.

FOTOĞRAFLARA MÜDAHALE SINIRI VAR MI?

Yarışmaya katılacak fotoğraflarda yalnızca karanlık oda müdahalelerine sınırlı şekilde izin verilir.

UYARI !!!Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda keskinlikte (Sharp) dahil olmak üzere hiçbir şekilde filtre kullanılamaz. Fotoğraf işlenirken katman -layer- açılamaz. Fotoğrafların tonlarında fotoğrafın gerçekliğinin dışına çıkacak şekilde HDR uygulaması yapılamaz. Tek kare üzerine çekilen fotoğraflar dışında çoklu fotoğraf uygulaması yapılamaz. Fotoğraftaki bir bölüm silinemez veya fotoğrafa ekleme yapılamaz. Fotoğraftaki bir bölümü silecek koyulaştırma veya açma işlemi yapılamaz. Fotoğrafa orjinalinde olmayan renk filtreleri veya ek uygulamalarla yaratılan efektler uygulanamaz. Fotoğrafın üzerine isim veya yazı yazılamaz. Fotoğrafa paspartu veya arka plan eklenemez. Yarışmaya katılacak fotoğrafta karanlık oda müdahalelerinin dışında manüplasyon yapıldığı tespit edilmesi halinde söz konusu yarışmacı, yarışmacı yarışmadan ihraç edilir.

KATILIM FORMU DOLDURURKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Yarışmacı başvuru formundaki isim, soyadı, çalışılan kurum, görev kısmı ile iletişim bilgilerini eksiksiz olarak doldurmak zorundadır.

UYARI !!!Fotoğrafı çeken kişinin adı soyadı, fotoğrafın açıklaması, fotoğrafın çekildiği tarih açıkça belirtilmelidir.

Fotoğrafın yarışmada gönderildiği kategori açıkça belirtilmelidir. Bu bölümlerin doldurulması zorunludur.

 TSYD ANKARAŞUBESİ FOTOĞRAF HAKLARINI NASIL KORUYOR ve KULLANIM HAKLARI NASIL SAĞLANIYOR

Katılımcı, yarışma için gönderdiği tüm fotoğraflarının TSYD Ankara Şubesi yayınlarında isminin ve eser adının kullanılması şartıyla münhasır bir kullanım hakkını verdiğini peşinen kabul ettiğini ve buna bağlı olarak gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince gönderdiği tüm fotoğraflarının çoğaltma, işleme, temsil, umuma iletim haklarının ve yayımlanma haklarının kullanımı için TSYD Ankara Şubesi’ne izin/muvaffakatname verdiğini kabul eder. Bu şekilde kullanılan eserler için, eser sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve eserin yukarıdaki şekilde kullanılmasını engellemeyeceğini veya bu izin/muvaffakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.

TSYD Ankara Şubesi katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

YARIŞMA TAKVİMİ

Başvuru Başlangıç Tarihi            :23Nisan 2021

Son Eser Gönderme Tarihi        :6 Eylül 2021

Jüri Toplantı Tarihi                       :  11 Eylül 2021

Sonuç Bildirimi                              : 16 Eylül 2021

Ödül Töreni                        :13 Ekim 2021

 

Başvuru süresinden sonra ulaşan eserler yarışmaya dahil edilmeyecektir.

 

SEÇİCİ KURUL

Seçici Kurulu oluşturacak 5 kişi şu şekilde teşkil edilecektir;

TSYD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu’ndan 1 temsilci

Türkiye Foto Muhabirleri DerneğiYönetim Kurulu’ndan 1 temsilci

Ankara Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’ndan 1 temsilci

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan 1 temsilci

TYSD Ankara Şubesi üyeleri arasından 1 temsilci

 

YARIŞMA KATEGORİLERİ ve ÖDÜLLERİ

“ANKARA’DA SPOR” PROFESYONEL

Ankara’da görev yapan tüm medya çalışanlarının katılımına açık

ÖDÜLLERİ

Birincilik ödülü       : 7000 TL

İkincilik ödülü         : 5000 TL

Üçüncülük ödülü    : 3000 TL

 

“ANKARA ve ANKARA’DA YAŞAM” PROFESYONEL

Ankara’da görev yapan tüm medya çalışanlarının katılımına açık

ÖDÜLLERİ

Birincilik ödülü       :1 Tam Altın

İkincilik ödülü         :1 Yarım Altın

Üçüncülük ödülü    :1 Çeyrek Altın

 

“ANKARA ve ANKARA’DA YAŞAM”AMATÖR

TSYD Ankara Şubesi üyelerinin eş ve çocuklarının katılımına açık

ÖDÜLLERİ

Birincilik ödülü       :1 Dizüstü Bilgisayar

İkincilik ödülü         :1 Tablet

Üçüncülük ödülü    :1 Bisiklet

 

Yarışmaya eser gönderen kişi, bu şartnamedeki tüm şartları kabul etmiş sayılır.

Yarışmaya TSYD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve yakınları ile Jüri Üyeleri ve yakınları katılamaz.

Yarışmaya yapılacak itirazlar TSYD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu’nca değerlendirilir.

TSYD ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

TSYD BURSA ŞUBESİ’NDEN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ’A ZİYARET

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD) Bursa Şubesi yönetim kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Aktaş, Sporun Zirvesi projesinin şehrin değerine değer katacağını vurguladı.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği olağan genel kurulda güven tazeleyen TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Ekmekçi’nin yanı sıra, Genel Sekreter Engin Aksöz, Sayman İkbal Turan ile yönetim kurulu üyesi Ozan Demir de hazır bulundu.

KORONAVİRÜS ENGELİ
Pandemi nedeniyle faaliyetlerin kısıtlandığına dikkat çeken TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, yönetim olarak görev süreleri boyunca yeni tip Koronavirüs’ün de etkilerinin azalmasıyla birlikte daha fazla projeye imza atmak istediklerini vurguladı.

BURSA’NIN İMZA PROJESİ OLACAK
Bursa’nın imza çalışmaları arasına gireceğini düşündükleri Uludağ’da gerçekleştirecekleri Sporun Zirvesi projesini çok önemsediklerini vurgulayan Başkan Ekmekçi, “ Sadece spor alanında değil şehrin tanıtımına da katkı sağlayacak önemli bir proje için çalışıyoruz. Tüm spor branşlarının derinlemesine konuşulacağı oturumlarla Uludağ’da tam anlamıyla spor zirvesi olacak” diye konuştu.

SPORUN ZİRVESİ PROJESİNE ‘BÜYÜK’ DESTEK
Kentin birçok ligde faaliyet gösteren profesyonel takımların yanı sıra çok sayıda lisanslı sporcuya da ev sahipliği yaptığını dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da Bursa’nın bir spor şehri olduğunu hatırlattı. Kentin tanıtımına katkı sağlayacak projelerle ilgili destek mesajları veren Aktaş, “TSYD Bursa Şubesi’nin ‘Sporun Zirvesi’ projesi de bu anlamda önem taşıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak da elimizden gelen katkıyı koymaya hazırız” açıklamasında bulundu.

 

TSYD ANTALYA ŞUBESİ’NDEN VALİ ERSİN YAZICI’YA ZİYARET

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Şubesi Yönetim Kurulu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Şube Başkanı Şifa Çiçek ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette Vali Ersin Yazıcı, spor basınından destek beklediğini söyledi. Sağlık ile spor turizminin Antalya için çok önemli olduğuna vurgu yapan Yazıcı, hayata geçirilen organizasyonların basında daha çok yer bulmasıyla talebin daha artabileceğini söyledi.

TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek de şehir için her zaman ellerinden gelen desteği verdiklerini ve bundan sonraki süreçte de çalışmaların bu yönde devam edeceğini ifade etti.

Vali Ersin Yazıcı, TSYD Yönetim Kurulu’na jest yaparak, ziyaretin anısına Antalyaspor forması hediye etti.