ZTK Türkiye Kupası Final Organizasyonu

0

Sayın Medya Temsilcisi,

Trabzonspor ile Alanyaspor arasında 29 Temmuz tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Final organizasyonunda medya mensuplarına akreditasyon uygulaması yapılacaktır.

COVID-19 talimatı çerçevesinde akreditasyon taleplerinizin en geç 23.07.2020 tarihine kadar tsyd@tsyd.org.trbirgul@tsyd.org.tr e mail adreslerine bildirmenizi rica ederim.

TSYD ESKİŞEHİR ŞUBESİ’NDEN VALİ AYYILDIZ’A ZİYARET

0

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi yönetim kurulu üyeleri, görevine yeni başlayan Vali Erol Ayyıldız’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Vali Ayyıldız, TSYD Şube Başkanı Sadi Seda ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Nazım Aydın, Erkan Midilli, Ayhan Aydıner, Erhan Ünal ve Deniz Açık’ı kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız, Eskişehirspor’un alt yapısından futbolcu yetiştirebilecek çalışmalara önem vermesi gerektiğini, belirterek, Eskişehirspor’un  tekrar süper lige yükselmesi için şehir olarak birlik beraberlik içinde olunmasının altını çizdi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Seda ise onursal üye olarak görmek istedikleri Vali Ayyıldız’a TSYD’nin rozetini takdim etti.

TSYD ADANA ŞUBESİ ÜYELERİNE VE GAZETECİLERE COVİD-19 TESTİ YAPILDI

0

Adana Demirspor-Osmanlıspor mücadelesi öncesi 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda görev yapacak olan Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi üyeleri ile spor basınına Seyhan Devlet Hastanesi’nde Covid-19 testleri yapıldı.

Yazarlar ile foto muhabirlerinden oluşan ve akredite olan isimlere testleri hastanenin Covid-19 alanında sağlık ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, il sağlık müdürlüğüne ve sağlık çalışanlarına emekleri için teşekkür ederek, “İnşallah kalan haftaları sağlıklı bir şekilde tamamlarız” dedi. TSYD Adana Şube Müdürü Mehmet Önal, e-devlet üzerinden gelecek sonuçları hafta başında Türkiye Futbol Federasyonu yetkilisine teslim edecek.

TSYD MALATYA TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN COVİD-19 TESTLERİ YAPILDI

0

Yeni Malatyaspor-Göztepe maçında görev yapacak medya mensuplarının Corona testi Türkiye Spor Yazarları Derneği Malatya Temsilciliği tarafından yaptırıldı.

Yeni Malatyaspor-Göztepe maçında görev yapacak 9 Muhabir, 4 Foto Muhabir ve 2 TSYD Görevlisi Sağlık İl Müdürlüğü Yeşilyurt İlçe Sağlık Müdürlüğünün görevlendirdiği ekipler tarafından testten geçti.

TSYD Malatya İl Temsilcisi Vahap Güner, Cumartesi günü oynanacak karşılaşmada basın mensuplarının testlerinin yapıldığını belirterek “Malatya Halk Sağlığı Grup Başkanlığına ve Sağlık İl Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Ayrıca TFF ve TSYD Talimatları gereği Malatya Stadında da gerekli tedbirlerimizi aldık” dedi.

ANKARA SPOR İL MÜDÜRÜ MUSTAFA ÇELİK’TEN TSYD ANKARA ŞUBESİ’NE ZİYARET

0

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, TSYD Ankara Şubesi’ni ziyaret etti.

Şube Başkanı Hüseyin Doğru ve Şube Genel Sekreteri Altan Altun tarafından karşılanan Çelik, sporun paydaşlarının ortak çalışmalarda bulunmasının Türk sporunu ileriye taşıyacağına inandığını belirtti.

Çelik, iki farklı çatının ortak bir hedefte işbirliği içinde bulunmasının ayrı bir önem taşıdığını ifade ederek, “Başta Ankara sporumuz olmak üzere tüm spor ailesini TSYD Ankara Şubesi ile daha ileriye götüreceğimize inanıyorum. İşbirliği içinde çalışacağız. Medyanın, sporun gelişiminde önemi büyük” diye konuştu.

TSYD Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Doğru, İl Müdürü Mustafa Çelik’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Spor ailesinin fertleri olarak ortak bir hedefe ulaşmak için çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Doğru, “Başta Ankara olmak üzere ülke sporumuza ne kadar katkı sağlarız onun heyecanını ve çalışmaları içindeyiz. Bu bağlamda Ankara İl Müdürlüğü ile her türlü işbirliği içinde olacağız. Türk sporuna ve gençliğine önem veriyoruz” değerlendirmesini yaptı.

TSYD HAVUZU AÇILDI

0

Misafir sayısı 150 ile sınırlı. Her yer steril edildi. Temizlik ve dezenfekte ön planda. Sosyal mesafe zorunlu. Herkese sağlıklı bir yaz sezonu diliyoruz. Hayırlı olsun.

SİVAS BASINI TESTTEN GEÇTİ

0

Sivas’ta, Süper Lig’in 27. haftasında 15 Haziran Pazartesi günü oynanacak Demir Grup Sivasspor-Yukatel Denizlispor karşılaşmasını takip edecek basın mensuplarına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapıldı.

Koronavirüs önlemleri kapsamında Türkiye Futbol Federasyonunun karşılaşmalarla ilgili aldığı karar doğrultusunda, Süper Lig maçlarını takip edecek basın mensuplarının Kovid-19 testi, Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesinde gerçekleştirildi.

Hijyen şartları altında uygulanan testlerde, sosyal mesafe kuralına dikkat edildi.

Sivas Halk Sağlığı Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Kemal Filiz, gazetecilere, 15 Haziran’daki müsabakayla ilgili sahada bulunacak tüm görevlilerin testini yaptıklarını söyledi.
Bu anlamda sağlık çalışanlarının ciddi emek verdiğini vurgulayan Filiz, şunları kaydetti: “Basın emekçisi arkadaşlarımızın hem sağlığını korumak hem de Türkiye Futbol Federasyonunun vermiş olduğu talimatları yerine getirmek için bugün itibarıyla testlerimizi yaptık. Bundan sonra düzenli olarak iç saha maçlarında görevli tüm basın mensubu arkadaşlarımıza yine bu testleri yapacağız. Bu sistem 8 hafta boyunca devam edecek. İnşallah bu pandemi süreci atlatılır, Sivasspor’u taraftarların statta destekleyeceği günleri yakın zamanda görürüz. Yeni sezonda da inşallah hep beraber test yapmadan rahat bir şekilde maçlarımızı izleyebiliriz.”
Filiz, kalan 8 haftayı Sivasspor’un en iyi şekilde geçirerek şampiyon olmasını istediklerini de sözlerine ekledi.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan da “Pazartesi günü oynanacak Demir Grup Sivasspor-Yukatel Denizlispor karşılaşması öncesi müsabakada görev yapacak basın mensuplarına test yapıldı. Yarın sonuçları alarak TFF’nin belirlediği doktora teslim edeceğiz.” diye konuştu.

TSYD’DEN TEŞEKKÜR

0

Futbol müsabakalarında görev yapacak medya mensuplarının ilk Corona testi Türkiye Spor Yazarları Derneğinde yapıldı.

Fenerbahçe – Kayserispor karşılaşmasında görevli 12 foto muhabiri, 10 muhabir ve iki TSYD görevlisi, Sağlık Bakanlığının görevlendirdiği ekipler tarafından testten geçti.

Türkiye Spor Yazarları Derneği olarak başta Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca olmak üzere TC Sağlık Bakanlığına, tüm illerdeki Sağlık Müdürlüklerine, başta Başkan Nihat Özdemir olmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna, Genel Sekreter Kadir Kardaş’a, İletişim Müdürü Hakan Yaşar’a, TFF Sağlık Kuruluna ve Organizasyon Sorumlumuz Birgül Pullukçu’ya şükranlarımızı sunarız.

TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ

 

 

TFF SAĞLIK TEDBİRLERİ KONTROLÜNDE YAPILMASI GEREKEN YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARIMIZ

0

12 Haziran’da başlayacak Lig maçlarıyla ilgili yeni bir talimat hazırlayan Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Spor Yazarları Derneğine (TSYD) önemli görevler yükledi.

TC Sağlık Bakanlığının önerisiyle hazırlanan talimatnameye göre, akredite olan her spor basın  mensubu müsabakadan 2 gün önce Covid-19 testine tabi tutulacak. Testi pozitif çıkan veya testi yaptırmayanlar maçlarda görev yapamayacak. Test sonuçları her maç günü saat 11.00’de TSYD görevlisi tarafından TFF Sağlık Tedbirleri Kontrolörüne teslim edilecek.

Test sonuçları neticesinde salgın hastalığı geçirmekte olanlar ile test yaptırmayanların derhal akreditasyonu ilgili kuruluş tarafından iptal ettirilir, stadyuma alınmaz ve müsabakada görev yapamazlar.

TC Sağlık Bakanlığının önerisiyle müsabakalarda görev yapacak basın mensubu sayısına da kısıtlama getirildi.

TFF talimatnamesine göre basın tribününde 10 muhabir, saha içinde de 12 foto muhabiri görev yapabilecek.

Basın tribünündeki medya  sayısı, önemli kabul edilen bazı müsabakalarda iki katına çıkartılabilecek. Bu kişiler her zamanki gibi  TSYD tarafından belirlenecek.

Futbol Federasyonu talimatnamesinde basınla ilgili diğer kararlar şöyle:

 • Müsabaka öncesi, sırası ve sonrasında sahada Foto Muhabiri ve Yayıncı Kuruluş kameramanları dışında medya mensubu bulunamaz. Müsabakaya akredite olan medya mensupları sadece Basın Tribünü alanlarını kullanabilir. Yayıncı kuruluş görevlileri tribündeki görev alanlarında görev yapabilir.
 • Basın Tribünü’nde sosyal mesafe kuralı gözetilerek TSYD görevlisi tarafından oturma düzeni sağlanacak olup kişiler arasında 3 koltuk boşluk bırakılacak şekilde ve arka sıradaki oturma düzeni arada bir sıra boş bırakılmak suretiyle ön sıraya göre çaprazlama olarak oturmalıdır.
 • Saha içinde görev yapan foto muhabirleri sadece kale arkası ve tribünde Ek-2’de bulunan Stadyum Yerleşim Planı’nda gösterilen şekilde görev yapacaklardır. Foto muhabirleri ev sahibi kulübün sorumluluğu ve gözetiminde, 4 korner direği ile kale direkleri arasında en az 1,5 (bir buçuk) metre aralıklarla konumlanacaktır. Gerekli kontrol müsabaka boyunca müsabakada görevli olan TFF temsilcileri tarafından sağlanır.
 • Basın toplantıları sadece Türkiye genelinde temsilcilik ve bürosu bulunan ulusal ajans muhabirleri (AA – İHA – DHA) ve yayıncı kuruluş kameramanının katılımı ile yapılır. Müsabakaya akredite olmuş muhabirlerin soruları Basın toplantısı başlamadan önce TSYD görevlisi aracılığı ile ilgili takım medya sorumlusuna iletilir. Basın toplantılarından sadece yayıncı kuruluş görüntü alır ve talep eden diğer lisanslı medya kuruluşlarına müsabakanın bitiminden 75 dakika sonra paylaşmak üzere sinyal üretir.
 • Müsabakalarda yapılacak olan röportaj ve basın toplantılarında medya mensupları ile arada en az 1,5 (bir buçuk) metre mesafe bırakılması ve mikrofonlarda kılıf ve mikrofon çubuğu kullanılması zorunludur.
 • Müsabaka sonu Karma Alan (Mixed-Zone) uygulaması ve röportajları yapılmaz.
 • Basın Çalışma Odası ile Foto Muhabirleri Çalışma Odası maç sonu kullanılmaz.
 • Müsabaka öncesinde yayıncı kuruluş tarafından yayıncı kuruluş yorumcusu ile gerçekleştirilen saha içi röportajları yapılmaz, ancak bu röportajlar istenirse tribünde yapılabilir.
 • Maç Anlatım Odası, Radyo Anlatım Odası, Panoramik Stüdyo vb. stadyumlardaki kapalı medya alanlarında masa, sandalye ve oturma düzeni sosyal mesafeye uygun şekilde oluşturulur.
 • Asansörler mümkün olduğu sürece kullanılmamalı, kullanılması halinde sosyal mesafeye uygun olarak en az sayıda kişinin kullanması sağlanmalıdır.
 • Stadyuma girecek tüm kişilerin ev sahibi kulüp tarafından belirlenecek sağlık görevlileri aracılığı ile kulak yolundan tek kullanımlık uç aracılığı ile ateş ölçümü yapılacak. Ateşi 37,8 derece ve üzerinde olanlar stadyuma alınmayacak.
 • Kısıtlama nedeniyle, bir maça aynı şirketler bünyesindeki medya organlarından taleplerin karşılanabilmesi adına kurumunuza  1 muhabir 1 Foto muhabirine yardımcı olabiliyoruz.
 • Ayrıca akreditasyon müracaatlarının hafta başında en geç Salı günü saat 15.00 ‘ e kadar TSYD ye bildirilmesini rica ediyoruz.
 • COVID-19 Testinin nerede yapılacağı ve kolaylık sağlanması için TFF ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Alınan bilgiler paylaşılacaktır.
 • Yapılan testlerin süresi de 48 saatle sınırlıdır. Dolayısıyla bir hafta iki maç oynanırsa 2 defa test yaptırılması gerekmektedir.

Saygılarımızla.

TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Sayın Üyemiz,

Üye aidatlarınızı aşağıda belirtilen TSYD hesabına ödeyebilirsiniz.
Bilgilerinize sunarız.

İSTANBUL
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ GENEL MERKEZİ
YAPI KREDİ BANKASI
HESAP NO : 86167157
İBAN NO : TR69 0006 7010 0000 0086 1671 57

ADANA
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ ADANA ŞUBESİ
TÜRKİYE İŞ BANKASI
İBAN NO : TR87 0006 4000 0016 0040 0017 74

ANKARA
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ
VAKIFBANK
HESAP NO : 00158007286235576
İBAN NO : TR47 0001 5001 5800 7286 2355 76

ANTALYA
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ
TÜRKİYE İŞ BANKASI
HESAP NO : 0199129
İBAN NO : TR69 0006 4000 0016 2130 1991 29

BURSA
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ BURSA ŞUBESİ
TÜRKİYE İŞ BANKASI
HESAP NO : 2241-0082358
İBAN NO : TR20 0006 4000 0012 2410 0823 58

İZMİR
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ İZMİR ŞUBESİ
AKBANK
İBAN NO : TR63 0004 6001 0288 8000 1083 66

KAYSERİ
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ KAYSERİ ŞUBESİ
AKBANK
İBAN NO : TR58 0004 6011 7388 8000 0673 22

KONYA
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ KONYA ŞUBESİ
VAKIFBANK
İBAN NO : TR91 0001 5001 5800 7290 1657 09

SİVAS
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ SİVAS ŞUBESİ
ZİRAAT BANKASI
İBAN NO : TR29 0001 0002 3001 8396 2950 09

TRABZON
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ TRABZON ŞUBESİ
TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI
İBAN NO : TR85 0003 2000 0000 0040 3714 40

İLİ ADI SOYADI BORÇLU YILLAR TUTAR
Adana A.Kurtul Çakın 2020 50,00 ₺
Adana Abdullah Engin Kanber 2020 50,00 ₺
Adana Abdullah Yangın 2019-2020 100,00 ₺
Adana Adnan Kulak 2019-2020 100,00 ₺
Adana Adnan Poyraz 2018-2020 150,00 ₺
Adana Ahmet Kırmızıdal 2016-2020 210,00 ₺
Adana Ahmet Yahşi 2020 50,00 ₺
Adana Akif Özdemir 2017-2020 180,00 ₺
Adana Aydın Güçlü 2017-2020 180,00 ₺
Adana Bekir Karakoca 2018-2020 150,00 ₺
Adana Bilal Tipi 2020 50,00 ₺
Adana Bircan Birincioğlu 2018-2020 150,00 ₺
Adana Bora Erdem 2020 50,00 ₺
Adana Bülent Vezir 2020 50,00 ₺
Adana Cihan Çınarlı 2019-2020 100,00 ₺
Adana Doğan Gülbasar 2019-2020 100,00 ₺
Adana Duran Fidan 2020 50,00 ₺
Adana Emre Ekici 2020 50,00 ₺
Adana Erdal Fernergiz 2018-2020 150,00 ₺
Adana Eren Bozkurt 2019-2020 100,00 ₺
Adana Ergun Kara 2019-2020 100,00 ₺
Adana Erhan Erk 2017-2020 180,00 ₺
Adana Erhan Zereyak 2018-2020 150,00 ₺
Adana Erol Şenur 2017-2020 180,00 ₺
Adana Hakan Köker 2016-2020 210,00 ₺
Adana Hasan Hüseyin Türk 2020 50,00 ₺
Adana Hüseyin Sungur 2019-2020 100,00 ₺
Adana İbrahim Geven 2020 50,00 ₺
Adana İrfan İşisağ 2020 50,00 ₺
Adana İsmet Ramazan Selçuk 2020 50,00 ₺
Adana Kadir Adıyaman 2018-2020 150,00 ₺
Adana Kerim Hoşfikirer 2020 50,00 ₺
Adana Kurtar Çakın 2020 50,00 ₺
Adana Mehmet Adnan Ercan 2020 50,00 ₺
Adana Mehmet Büyükkırcalı 2016-2020 210,00 ₺
Adana Mehmet Çağlar Öztürk 2017-2020 180,00 ₺
Adana Mehmet Kemal Firik 2018-2020 150,00 ₺
Adana Mehmet Ömer Üney 2020 50,00 ₺
Adana Mehmet Önal 2020 50,00 ₺
Adana Mehmet Tarık Akcan 2020 50,00 ₺
Adana Melih Torunlar 2019-2020 100,00 ₺
Adana Metin Güreli 2019-2020 100,00 ₺
Adana Murat Barhun 2020 50,00 ₺
Adana Murat Karaman 2020 50,00 ₺
Adana Murat Kibritoğlu 2016-2020 210,00 ₺
Adana Murat Özkardeş 2019-2020 100,00 ₺
Adana Musa Alkan 2019-2020 100,00 ₺
Adana Muzaffer Bal 2020 50,00 ₺
Adana Orhan Apaydın 2020 50,00 ₺
Adana Sabit Özkeser 2020 50,00 ₺
Adana Serkan Şenyürek 2016-2020 210,00 ₺
Adana Soner Kan 2020 50,00 ₺
Adana Süleyman Cüzdan 2017-2020 180,00 ₺
Adana Şahin Çoban 2016-2020 210,00 ₺
Adana Şehmus Baysal 2016-2020 210,00 ₺
Adana Temel Eren 2019-2020 100,00 ₺
Adana Tevfik Dinçkalmış 2017-2020 180,00 ₺
Adana Uğur Başaran 2020 50,00 ₺
Adana Vahap Ünkat 2020 50,00 ₺
Adana Yusuf Baştuğ 2020 50,00 ₺
Adana Zafer Şahin 2020 50,00 ₺
Adana Zeki Çağlar Kaya 2017-2020 180,00 ₺
Adapazarı Arda Aydıntepe X X
Adapazarı M.Zeki Aydıntepe X X
Adapazarı Murat Uygun 2020 50,00 ₺
Afyon Elif Güzbey 2020 50,00 ₺
Afyon Nadir Güzbey 2020 50,00 ₺
Aksaray Bilal Bölükbaş X X
Ankara Abdurrahman Antakyalı 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Adem Altan X X
Ankara Adnan Güney 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Ahmet Onur Kılıç 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Akın Taşkent 2020 50,00 ₺
Ankara Ali Burak Ünlü 2017-2020 180,00 ₺
Ankara Ali Erdoğan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Ali Öcal X X
Ankara Ali Sait Kadıoğlu 2020 50,00 ₺
Ankara Ali Yakışıklı 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Alper Altuğ Köselerli 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Alper Bakırcıgil 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Altan Altun X X
Ankara Ayşe Yeşin 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Baha Şahin 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Bahattin Yaşar X X
Ankara Bayram Akkaya 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Bekir Nazım Ada X X
Ankara Bekir Yunus Uçar 2004-2020 372,00 ₺
Ankara Bertuğ Kaytaz 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Besim Güçtenkorkmaz 2020 50,00 ₺
Ankara Bilge Horasan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Birol Reçber 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Bülent Hiçyılmaz 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Bülent Karadaş 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Bülent Teoman Uzun 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Cem Çınar 2020 50,00 ₺
Ankara Cem Geçim 2020 50,00 ₺
Ankara Cem Özdel 2017-2020 180,00 ₺
Ankara Cemal Ersen 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Cenan Saltık 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Cihat Soysal 2020 50,00 ₺
Ankara Cüneyt Kıran 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Çağlar Bülent Sansar X X
Ankara Devrim Hacısalihoğlu 2020 50,00 ₺
Ankara Doğan Bulgun X X
Ankara Doğan Ersavaş 2020 50,00 ₺
Ankara Emrah Gül 2020 50,00 ₺
Ankara Emrah Karakütük 2017-2020 180,00 ₺
Ankara Ercan Ata 2020 50,00 ₺
Ankara Ercan Halıcı 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Ercan Yavuz 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Erdal Akkocaoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Erdal Kelecioğlu 2016-2020 210,00 ₺
Ankara Erdinç Sezen 2020 50,00 ₺
Ankara Erdoğan Arıkan 2017-2020 180,00 ₺
Ankara Erhan Doğan 2020 50,00 ₺
Ankara Erhan Karadağ 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Erkan Tiryaki 2016-2020 210,00 ₺
Ankara Erol Aslan 2018-2020 150,00 ₺
Ankara Erol Ünal Karabıyık 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Feridun Tokdemir 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Fırat Çağlayan Yurdakul 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Gökhan Akengin X X
Ankara Gökhan Gerçek 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Güray Soysal X X
Ankara Gürhan Gürer 2020 50,00 ₺
Ankara Gürsel Eser 2016-2020 210,00 ₺
Ankara Güven Göktaş 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hakan Aldemir X X
Ankara Hakan Aslan X X
Ankara Hakan Dilaver 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hakkı Fuat Öğrüce 2012-2020 246,00 ₺
Ankara Halil İbrahim Avşar 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hamdi Yüce Er 2020 50,00 ₺
Ankara Hamit Dizman 2020 50,00 ₺
Ankara Hasan Kulaç 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hasan Ötkün 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hikmet Kocaman 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hüseyin Burak Demirer 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Hüseyin Doğru X X
Ankara Hüseyin Likoğlu 2012-2020 276,00 ₺
Ankara İbrahim Ateşoğlu 2020 50,00 ₺
Ankara İbrahim Çoşkun 2020 50,00 ₺
Ankara İbrahim Halil Demirci 2019-2020 100,00 ₺
Ankara İhsan Doğan 2020 50,00 ₺
Ankara İlhan Kuyucu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara İlhan Ömür 2020 50,00 ₺
Ankara İlknur Çetinbaş X X
Ankara İsmail Yeşilyurt 2019-2020 100,00 ₺
Ankara İzzet Akyol 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Kamil Olcay 2020 50,00 ₺
Ankara Kemal Bostan X X
Ankara Kemal Yüksel 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Kubilay Çalıkoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Kürşat Özkök 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Levent Özçelik 2013-2020 234,00 ₺
Ankara Lokman Köse 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Lütfi Özel 2019-2020 100,00 ₺
Ankara M.İlhan Yazganarıkan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mahmut Atalay Yalav 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mehmet Burak Gerçek X X
Ankara Mehmet Hikmet Saatçı 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mehmet Kısmet 2020 50,00 ₺
Ankara Meriç Enercan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mete Bayındır 2020 50,00 ₺
Ankara Metin Gören 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Metiner Erdem X X
Ankara Murat Ekrem Çimen 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Murat Eralp Gürgen X X
Ankara Murat Kargı 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Murat Tarhan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Musa Samur 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mustafa Abadan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mustafa Bozdemir X X
Ankara Mustafa Büyükışık 2020 50,00 ₺
Ankara Mustafa Cengiz Uysal X X
Ankara Mustafa Davutoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mustafa Kaya 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Mustafa Salihoğlu X X
Ankara Mustafa Toraman 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Münir Bağrıaçık 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Naci Sapan 2011-2020 306,00 ₺
Ankara Necip Kapanlı 2013-2020 234,00 ₺
Ankara Necmi Kepçetutan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Nesim Tuğuşlu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Neşet Özmen 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Nezir Önal 2020 50,00 ₺
Ankara Nihat Uçar X X
Ankara Nuh Fatih Ata 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Okan Özer 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Okay Göçer 2020 50,00 ₺
Ankara Orhan Karadağ 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Orhan Kemal Erkılıç 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Orhan Kılıç 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Orhan Topal 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Osman Altınışık X X
Ankara Osman Bekar 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Osman Diyadin 2020 50,00 ₺
Ankara Osman İnceoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Ömer Buğra Ersavaş 2020 50,00 ₺
Ankara Ömer Hakan Kibar 2020 50,00 ₺
Ankara Ömer Önder 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Özcan Deniz San X X
Ankara Özgüner Doğan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Özgür Şahiner 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Rıza Özel 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Sami Elekon 2020 50,00 ₺
Ankara Selçuk Aval 2020 50,00 ₺
Ankara Selçuk Mumcu 2020 50,00 ₺
Ankara Serdar Uluer 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Serhan Asker 2016-2020 210,00 ₺
Ankara Seyit Ali Ünal X X
Ankara Seyit Kalender 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Sinan Uslu X X
Ankara Soner Sayımlar 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Süleyman Çil 2020 50,00 ₺
Ankara Süleyman Tıraş X X
Ankara Şahap Alp 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Talat Doymuş 2020 50,00 ₺
Ankara Taner İmre 2020 50,00 ₺
Ankara Tansu Polatkan 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Tayfun Özsoy 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Tevfik Erçetin 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Timuçin Nalbant 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Uğur Tenekecioğlu 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Umut Çevik 2020 50,00 ₺
Ankara Yalçın Ercan X X
Ankara Yaşar Kefeli 2017-2020 180,00 ₺
Ankara Yaşar Önel 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yavuz Yurdakadim 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yavuz Yüksel 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yetkiner Mayda 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yunus Akgül 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yunus Kabal 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yunus Kaymaz 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yusuf Yalkın 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Yusuf Ziya Gedikli 2019-2020 100,00 ₺
Ankara Zafer Akyol 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Abdülkadir Kalender 2020 50,00 ₺
Antalya Adem Akalan 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Ahmet Geven 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Ali Bayraklı 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Ali Murat Özgan 2020 50,00 ₺
Antalya Ali Tongülüs 2020 50,00 ₺
Antalya Alper Beyaz 2020 50,00 ₺
Antalya Cengiz Altay 2020 50,00 ₺
Antalya Çetin Çiğdem 2020 50,00 ₺
Antalya Ejder Benteşen 2020 50,00 ₺
Antalya Emin Demir 2020 50,00 ₺
Antalya Emrah Gül 2020 50,00 ₺
Antalya Ercan Yıldırım 2020 50,00 ₺
Antalya Erdoğan Kahya 2020 50,00 ₺
Antalya Erdoğan Örnek 2018-2020 150,00 ₺
Antalya Erdoğan Öztürk 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Ergün Özencel 2016-2017-2020 110,00 ₺
Antalya Erkan Erman 2020 50,00 ₺
Antalya Ersin Aydın 2020 50,00 ₺
Antalya Ersin Özençel 2016-2019-2020 210,00 ₺
Antalya Fazıl Tunç 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Feridun Özgünsür 2020 50,00 ₺
Antalya Göksel Yapar 2020 50,00 ₺
Antalya Halil İbrahim Okumamış 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Hasan Yavaşlar 2020 50,00 ₺
Antalya Haşmet Öyken 2020 50,00 ₺
Antalya İbrahim Bilal Kaleli 2020 50,00 ₺
Antalya İhsan Coşkun 2020 50,00 ₺
Antalya Koray Geçgel 2020 50,00 ₺
Antalya M.Menderes Tevfik Türel 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Mehmet Akif Arıcı 2020 50,00 ₺
Antalya Mehmet Ali Dim 2020 50,00 ₺
Antalya Mehmet Şifa Çiçek 2020 50,00 ₺
Antalya Mevlüt Yeni 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Mustafa Noyan 2020 50,00 ₺
Antalya Nihat Toklu 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Okan Dilek 2020 50,00 ₺
Antalya Osman Öztokmak 2018-2020 150,00 ₺
Antalya Ömer ALTAY 2020 50,00 ₺
Antalya Ömer Faruk Can 2020 50,00 ₺
Antalya Sabri Çağlar 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Sercan Aytış X X
Antalya Sökmen Baykara 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Süleyman Ekin 2020 50,00 ₺
Antalya Tayfur Murat Eğilmez 2019-2020 100,00 ₺
Antalya Teoman Eriş 2020 50,00 ₺
Antalya Tolga Yıldırım 2016-2020 210,00 ₺
Antalya Uğur Yıldırım 2020 50,00 ₺
Antalya Yılmaz Kılıçkaya 2020 50,00 ₺
Antalya Yusuf Kobal 2020 50,00 ₺
Antalya Zafer Varol 2017-2020 180,00 ₺
Balıkesir Melik Gasgar 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Adnan Alp 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Adnan Baştopcu 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Ali Osman Akın 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Bahri Atalay 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Barış Yalım 2018-2020 150,00 ₺
Bursa Behtiye Kaya 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Burak Özgün 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Cemal Ekentok 2018-2020 150,00 ₺
Bursa Cevdet Altınel 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Emre Koşak 2018-2020 150,00 ₺
Bursa Engin Aksöz 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Erdal Akçay 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Erdal Nural 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Erdinç Karakaş 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Erkan Sağlık 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Erol Nural 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Ersel Peker 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Ersin Yıldıran 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Eyüp Turan 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Fatih Karakılıç 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Fehim Ferik 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Fikret Başlı 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Hakan Işıkkent 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Hasan Boztürk 2019-2020 100,00 ₺
Bursa İhsan Altıkardeş 2018-2020 150,00 ₺
Bursa İhsan Aydın 2017-2020 180,00 ₺
Bursa İhsan Sertbarut 2015-2020 240,00 ₺
Bursa İkbal Turan 2019-2020 100,00 ₺
Bursa İlhan Öztat 2017-2020 180,00 ₺
Bursa İsmail Öztat 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Koray Kundakcılar 2020 50,00 ₺
Bursa Mehmet Ali Ekmekçi 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Mehmet Gerçeksi 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Mehmet Kayhan Kaymaz 2018-2020 150,00 ₺
Bursa Mehmet Nuri Kolaylı 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Mesut Alan 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Metin Araç 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Mustafa Özkeskinler 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Mustafa Tunçakın 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Onur Akpınar 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Orhan Güney 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Ozan Demir 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Recai Uysal 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Ruhi Berber 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Sadullah Organ 2020 50,00 ₺
Bursa Salih Demirci 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Samet Doğru 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Sedat Yoğurtcu 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Serkan Yetişmişoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Sevinç Çelebi 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Suat Paçacı 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Süha Gürsoy 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Şaban Nazır Ömür 2015-2020 240,00 ₺
Bursa Şirin Berber 2015-2020 240,00 ₺
Bursa T.Fikret Sönmez 2018-2020 150,00 ₺
Bursa Tarık Çapçı 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Tarık Tarım 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Tolga Öztaş 2019-2020 100,00 ₺
Bursa Vedat Yücebaş 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Volkan Tezcan 2017-2020 180,00 ₺
Bursa Zakir Barutçu 2020 50,00 ₺
Çanakkale Erdoğan Karslıoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Çanakkale Güngör Yıldız 2017-2020 180,00 ₺
Çanakkale Gürkan Düzenli 2017-2020 180,00 ₺
Çanakkale Mustafa Çakır 2019-2020 100,00 ₺
Denizli Osman Nuri Boyacı 2017-2020 180,00 ₺
Diyarbakır Eyyüp Kaçar X X
Diyarbakır Ertuğrul Pirinçcioğlu 2011-2020 270,00 ₺
Diyarbakır Fatih Yılmaz 2014-2020 252,00 ₺
Diyarbakır Ferit Aslan 2017-2020 180,00 ₺
Diyarbakır Nizamettin Kaplan 2017-2020 180,00 ₺
Diyarbakır Şeyhmus Çakan 2018-2020 150,00 ₺
Düzce Mustafa Armutçu 2019-2020 100,00 ₺
Edirne Gurbet Gökçe X X
Elazığ Coşkun Kamaç X X
Elazığ Erkan Köse 2014-2020 252,00 ₺
Elazığ Kaan Şanlı 2019-2020 100,00 ₺
Elazığ Mustafa Gür 2020 50,00 ₺
Elazığ Orhan Aslan 2019-2020 100,00 ₺
Elazığ Zeki Akbıyık 2019-2020 100,00 ₺
Erzincan Mücahit Danişment Özdemir 2019-2020 100,00 ₺
Erzurum Orkun Çizmeli X X
Erzurum Feridun Fazıl Özsoy 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Ahmet Deniz Canoruç 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Ali Baş 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Ayhan Aydıner 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Aytaç Ersoy 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Behçet Albayrak 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Deniz Açık 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Emrah Yaşar 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Engin Kale 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Erhan Ünal 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Erkan Midilli 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Eyüp Kelebek 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Ferhat Şahin 2015-2020 240,00 ₺
Eskişehir Gökhan Koçal 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Göksel Demiral 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Hacer Görkan 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Hakan Kalkır 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir İlker Kıvanç 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Kaan Özcan 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Kadir Çetin 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Mehmet Emin Toker 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Mehmet Göktekin 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Mert Ergenç 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Nazım Aydın 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Özdemir Uçak 2017-2020 180,00 ₺
Eskişehir Sadi Seda 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Sedat Aydoğan 2015-2020 240,00 ₺
Eskişehir Selahattin Şentürk 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Suat Topateş 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Süleyman Tamer Dinçer 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Şener Çetin 2019-2020 100,00 ₺
Eskişehir Tarkan Demir 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep Ahmet Kaya 2016-2020 210,00 ₺
Gaziantep Ali Okan Çelik X X
Gaziantep Bekir Şahin 2016-2020 210,00 ₺
Gaziantep H.Hüseyin Küpeli 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep İbrahim Ay 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep Mehmet Demir 2016-2020 210,00 ₺
Gaziantep Mehmet Erol Maraş 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep Murat Atay 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep Mustafa Teke 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep Ökkeş Özekşi 2017-2020 180,00 ₺
Gaziantep Raci Dölek 2019-2020 100,00 ₺
Gaziantep Ruhi Aytaç 2016-2020 210,00 ₺
Gaziantep Sedat Torun X X
Giresun Ahmet Bilge 2015-2020 240,00 ₺
Giresun Ali Akten 2020 50,00 ₺
Giresun Candemir Sarı 2017-2020 180,00 ₺
Giresun Gültekin Yetgin 2018-2020 150,00 ₺
Giresun Hakan Kabahasanoğlu 2020 50,00 ₺
Giresun Mesut Erdoğan 2017-2020 180,00 ₺
Giresun Zafer Akten 2020 50,00 ₺
Hatay İzziddin Nazlı 2020 50,00 ₺
Hatay Mehmet Ali Solak X X
Hatay Murat Mutlu X X
Hatay Soner Kavak X X
Hatay Talip Köleoğlu X X
Hatay Ufuk Aktuğ 2020 50,00 ₺
İstanbul Abdulhalik Çimen 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Abdulkadir Önder 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Abdullah Eğilmez 2020 50,00 ₺
İstanbul Abdurrahim Vedat Parlak 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Abdülhamit Avşar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Abdülkadir Bıyıklı 2020 50,00 ₺
İstanbul Abdülvahap Hacıoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Adem Kabayel 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Adem Öztürk 2020 50,00 ₺
İstanbul Adil Demirçubuk X X
İstanbul Adnan Er 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Afşin Yakupoğlu 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Ahmet Akpolat 2020 50,00 ₺
İstanbul Ahmet Alp Pehlivan 2020 50,00 ₺
İstanbul Ahmet Bahadır Yenihan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ahmet Batuhan Özdemir 2020 50,00 ₺
İstanbul Ahmet Bıyıklı 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Ahmet Bilici 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Ahmet Can Güçkaya 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ahmet Çakır X X
İstanbul Ahmet Çitoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Ahmet Dumanlı X X
İstanbul Ahmet Fisunoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Ahmet Gürdağ 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ahmet Kasım Öngen X X
İstanbul Ahmet Konanç X X
İstanbul Ahmet Reha Yereşen 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Ahmet Selim Kul 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ahmet Turan Güneş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ahmet Tüzün 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ahmet Uykan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ahmet Yiğit X X
İstanbul Akın Göksu 2020 50,00 ₺
İstanbul Alaaddin Metin 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Alaettin Eyicil 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Alev Anakök 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Ali Acar 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Ali Arslan X X
İstanbul Ali Aydın 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ali Bakır 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Ali Can 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ali Danaş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ali Ece 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ali Erim 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ali Fuat Gülmez 2020 50,00 ₺
İstanbul Ali Gölpınar 2020 50,00 ₺
İstanbul Ali Gürdil X X
İstanbul Ali İncegül 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ali İsmet Ural X X
İstanbul Ali Kemertaş 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Ali Murat Ekşi X X
İstanbul Ali Okancı X X
İstanbul Ali Sami Alkış 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ali Serhend Şahin 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ali Şirin Gültekin X X
İstanbul Ali Yedek 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ali Yılmaz 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ali Yüksel X X
İstanbul Ali Zenler X X
İstanbul Alican Baykın X X
İstanbul Alim Tuncay 2016-2020 180,00 ₺
İstanbul Alpan Korucuoğlu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Alper Kekeç 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Alper Mert 2020 50,00 ₺
İstanbul Alper Tunga Albayrak 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Alper Yemeniciler 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Altan Tanrıkulu 2020 50,00 ₺
İstanbul Altuğ İstanbulluoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Apdullah Taha Hazar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Aram Kuram 2020 50,00 ₺
İstanbul Arda Erol 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Arif Düvençayır X X
İstanbul Arif Kızılyalın 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Arslan Can Kaba 2020 50,00 ₺
İstanbul Arslan Güven X X
İstanbul Asena Özkan 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Aslıhan Çil 2020 50,00 ₺
İstanbul Atacan Tırnova X X
İstanbul Atahan Ata 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Atakan Bozkuş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Atıf Keçeci 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Atilla Bartın 2020 50,00 ₺
İstanbul Atilla Sertbakan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Atilla Türker 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Attila Gökçe 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Attila İyitanır 2020 50,00 ₺
İstanbul Avni Başoğlu X X
İstanbul Avni Küpeli X X
İstanbul Aybars Hünalp 2020 50,00 ₺
İstanbul Aydın Bayram 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Aydın Cingöz X X
İstanbul Aydın Öztürk 2005-2020 360,00 ₺
İstanbul Aygün Özipek X X
İstanbul Ayhan Güner 2020 50,00 ₺
İstanbul Ayhan Polat 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Ayhan Turgut 2020 50,00 ₺
İstanbul Aykut Güven 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ayşe Nur Alkaya 2020 50,00 ₺
İstanbul Ayşegül Ayanoğlu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ayşenur Afyon 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ayşenur Gökerman 2020 50,00 ₺
İstanbul Aytekin Ceylan 2020 50,00 ₺
İstanbul Aytunç Erkin 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Aziz Aktel 2020 50,00 ₺
İstanbul Aziz Bostan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Aziz Uzun 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bağış Erten 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bahadır Beyarslan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bahadır Çetinkaya X X
İstanbul Bahadır Çokişler 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bahri Havadır 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Barbaros Burus 2020 50,00 ₺
İstanbul Barbaros Talı 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Barış Ertül 2020 50,00 ₺
İstanbul Barış İbiş X X
İstanbul Barış Kuyucu 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Barış Şehirlioğlu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Başak Koç 2020 50,00 ₺
İstanbul Başkurt Okaygün 2020 50,00 ₺
İstanbul Bayram Aydın 2020 50,00 ₺
İstanbul Behçet Hıdıroğlu 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Behzat Erkoç 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Behzat Taş 2020 50,00 ₺
İstanbul Bekir Boran 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Bekir Hazar 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Bekir Karaman 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Berk Erem Karahan 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Berk Özkan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Berkan Kılıç 2020 50,00 ₺
İstanbul Berkuk Ünyay 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Berna Yılmaz X X
İstanbul Betül Korkmaz Öçalan X X
İstanbul Bilal Meşe 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bilgehan Can 2020 50,00 ₺
İstanbul Bilgehan Demir X X
İstanbul Bora Akyol X X
İstanbul Bora Aslan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Bozhan Memiş X X
İstanbul Burak Akbulut 2020 50,00 ₺
İstanbul Burak Hatay 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Burak Köse 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Burak Saltık 2020 50,00 ₺
İstanbul Burak Sarıaslan 2020 50,00 ₺
İstanbul Burak Soyer 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Burak Şen 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Burak Zeynel Yıldırım X X
İstanbul Burçin Yalınkılıç 2020 50,00 ₺
İstanbul Burhan Can Terzi 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Burhanettin Kartal 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Bülent Akdeniz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bülent Boğ X X
İstanbul Bülent Can 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Bülent Doruk 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Bülent Gürkan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Bülent Karpad 2020 50,00 ₺
İstanbul Bülent Peker 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Bülent Tuncay X X
İstanbul Bülent Ünal 2020 50,00 ₺
İstanbul Büşah Gencer 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Cahit M.Eroğul 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Can Erbesler 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Can Küçükyıldırım 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Can Tanrıyar X X
İstanbul Can Tongo 2020 50,00 ₺
İstanbul Can Uyguç 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Caner İşbeğendiren 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Cantürk Yılmaz 2020 50,00 ₺
İstanbul Cem Akyüz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Cem Buba 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Cem Dalmaz X X
İstanbul Cem Dizdar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Cem Kurel X X
İstanbul Cem Şengül 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Cem Temel X X
İstanbul Cemal Öner 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Cemil Akosman 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Cengiz Danacı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Cengiz Kaptan X X
İstanbul Cengiz Malgır 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Cengiz Tokgöz X X
İstanbul Cengiz Tümer 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Cenk Atılgan X X
İstanbul Cevdet Ergün 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Ceylan Çetin 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Cihangir Özbay 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Cihansuz Kavlo X X
İstanbul Cihat Yılmaz 2020 50,00 ₺
İstanbul Coşkun Türk 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Cömert Arslan 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Cumali Akoğul 2020 50,00 ₺
İstanbul Cumhur Önder Arslan 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Cüneyit Kaşeler X X
İstanbul Cüneyt Ersan 2008-2020 304,00 ₺
İstanbul Cüneyt Karadağ 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Cüneyt Karakaya 2006-2020 350,00 ₺
İstanbul Cüneyt Koca X X
İstanbul Çağatay Çıtlak X X
İstanbul Çağdaş Sevinç 2020 50,00 ₺
İstanbul Çetin Arslancan X X
İstanbul Çetin Cem Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Çetin Demirer 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Çetin Engin 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Çetin Tümpalay 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Damla Uğurtürk 2020 50,00 ₺
İstanbul Demir Feyizoğlu X X
İstanbul Deniz Derinsu 2020 50,00 ₺
İstanbul Deniz Gülen 2020 50,00 ₺
İstanbul Deniz Polat 2017-2020 130,00 ₺
İstanbul Deniz Tuğrul 2020 50,00 ₺
İstanbul Deniz Türker 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Devlet Özdemir 2017-2020 230,00 ₺
İstanbul Devrim Demirel 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Devrim Zengi X X
İstanbul Doğan Çil X X
İstanbul Doğan Gündoğdu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Doğan Kılıç 2020 50,00 ₺
İstanbul Doğan Öncel X X
İstanbul Doğan Pürsün X X
İstanbul Doğan Şentürk 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Doğan Yıldız 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Dursun Topçu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Duygu Bıçak 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Düşvar İyiiş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ebru Kılıçoğlu 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Ediz Sırapınar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Efe Ünür X X
İstanbul Ekrem Karpat 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ekrem Özdamar 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Elvan Arat X X
İstanbul Emin Çağlar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Emin Tuna Akdemir X X
İstanbul Emrah Kayalıoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Emrah Oktay 2020 50,00 ₺
İstanbul Emre Bağdatlı X X
İstanbul Emre Bilir 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Emre Erhan 2020 50,00 ₺
İstanbul Emre Kayrancı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Emre Oktay 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Emre Tilev 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Emre Zabunoğlu 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Emrullah Taş 2020 50,00 ₺
İstanbul Ender Asman X X
İstanbul Ender Bilgin 2007-2020 336,00 ₺
İstanbul Ender Erkek 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Engin Albayrak 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Engin Atay 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Engin Özerhun X X
İstanbul Engin Verel 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Enis Ersoy X X
İstanbul Enver Bağlarbaşı X X
İstanbul Enver Demirbaş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Enver Hasanoğlu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Eray Durmuş 2020 50,00 ₺
İstanbul Ercan Arıkan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ercan Canik 2020 50,00 ₺
İstanbul Ercan Çakar 2020 50,00 ₺
İstanbul Ercan Doğan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ercan Doğuş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ercan Güven 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ercan Öztürk 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ercan Taner X X
İstanbul Ercan Yıldız 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Erdal Aydın 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Erdal Cömert 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Erdem Erol 2010-2020 310,00 ₺
İstanbul Erden Aktoğu X X
İstanbul Erden Güley X X
İstanbul Erdim Baran 2020 50,00 ₺
İstanbul Erdoğan Arıpınar X X
İstanbul Ergin Aslan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ergin Sanver 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Ergun Balcı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ergun Hiçyılmaz 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Ergüder Tırnova X X
İstanbul Erhan Atasoy 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Erhan Barış Karakuş 2020 50,00 ₺
İstanbul Erhan Köknar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Erhan Öztürk 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Erhan Sevenler 2020 50,00 ₺
İstanbul Erhan Telli X X
İstanbul Erhan Uzuner 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Erim Aziz Basmacı X X
İstanbul Erkan Dursun Zing X X
İstanbul Erkan Göksel 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Erkan Yiğit 2020 50,00 ₺
İstanbul Erkut Öztürk 2020 50,00 ₺
İstanbul Erol Aktı 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Erol Bilenser 2020 50,00 ₺
İstanbul Erol Demirkol X X
İstanbul Erol Doyuran 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Ersan Çelik 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ersin Karaca X X
İstanbul Ersin Öztekin 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ersin Şiyhan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ertan Karakanlı 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ertan Süzgün 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ertuğrul Akçaylı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Esat Soydabircan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Esat Yılmaer 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Esennur Sirer X X
İstanbul Eser Erenler X X
İstanbul Evren Yavuz 2020 50,00 ₺
İstanbul Eyüp Yıldız 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Fahri Kaytaz 2020 50,00 ₺
İstanbul Faik Çetiner 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Faik Gürses 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Faik Kaptan X X
İstanbul Faruk Malik X X
İstanbul Fatih Baltepe X X
İstanbul Fatih Demirkol 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Fatih Doğan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Fatih Geren 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Fatih Kuşçu 2020 50,00 ₺
İstanbul Fatih Şamlıoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Fatma Erdoğan 2020 50,00 ₺
İstanbul Fehim Kayacan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Fehmi Özgüler 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ferdal Uzundurukan 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Ferdi Leflef 2020 50,00 ₺
İstanbul Ferhan Tezcan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ferit Dönmez 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Fikret Ercan 2020 50,00 ₺
İstanbul Fikret Eriç 2020 50,00 ₺
İstanbul Fuat Akdağ 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Fuat Ercan 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Fuat Guguloğlu X X
İstanbul Gizem Ekici 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Gökhan Dinç 2020 50,00 ₺
İstanbul Gökhan German 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Gökhan Güçkaya 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Gökhan Gürsoy 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Gökhan Kılınçer 2020 50,00 ₺
İstanbul Gökhan Özer X X
İstanbul Gökhan Telkenar 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Gökhan Türe 2020 50,00 ₺
İstanbul Gökmen Bayın 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Gökmen Olgun 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Gökmen Örkmez 2009-2020 294,00 ₺
İstanbul Gökmen Özcan 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Gökmen Özdenak 2020 50,00 ₺
İstanbul Göktuğ Sevinçli 2020 50,00 ₺
İstanbul Gülengül Altınsay 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Gündüz Serdengeçti 2020 50,00 ₺
İstanbul Gündüz Üç 2020 50,00 ₺
İstanbul Gürcan Bilgiç 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Gürel Yurttaş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Gürler Akgün 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Gürsel Kuru 2020 50,00 ₺
İstanbul Güven Mert Ercan X X
İstanbul Güven Taner X X
İstanbul H.Orhan Can X X
İstanbul H.Yücel Telören 2020 50,00 ₺
İstanbul Hakan Akarsu 2020 50,00 ₺
İstanbul Hakan Ateşler 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hakan Dede 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Hakan Erol 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hakan Songur X X
İstanbul Hakan Sümerer 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Hakan Tarhan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Hakan Üçsular 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Hakan Veyisoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Hakan Yılmaz 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Hakkı Tolunay 2020 50,00 ₺
İstanbul Hakkı Yalçın 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Hakkı Yılgın X X
İstanbul Haldun Domaç 2020 50,00 ₺
İstanbul Halid Kayacan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Halil Cenk Çınar 2020 50,00 ₺
İstanbul Halil Delice 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Halil İbrahim Ekiz 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Halil İbrahim Karaman 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Halil Özer 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Halil Özkan 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Halis Güler 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Halit Elifbaş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Halit Kıvanç 2007-2020 318,00 ₺
İstanbul Halit Kızıltaş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Haluk Kesim 2020 50,00 ₺
İstanbul Haluk Sarıuçak 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Haluk Usel 2006-2020 350,00 ₺
İstanbul Haluk Yürekli 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Hamit Turhan 2005-2020 342,00 ₺
İstanbul Hamza Akgümüş 2020 50,00 ₺
İstanbul Hamza Özalkuş 2020 50,00 ₺
İstanbul Harun Muslu 2010-2020 300,00 ₺
İstanbul Harun Partaner 2020 50,00 ₺
İstanbul Harun Şen 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Hasan Çakkalkurt 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Hasan Emrah Savcı 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Hasan Kılıç 2020 50,00 ₺
İstanbul Hasan Sarıçiçek 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hasan Tankaya 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Hasan Teoman 2020 50,00 ₺
İstanbul Haşim Şahin X X
İstanbul Hatice Yücel 2020 50,00 ₺
İstanbul Haydar Pınarcı 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Haydar Tanışan X X
İstanbul Hayrettin Karateke 2012-2020 254,00 ₺
İstanbul Hayri Beşer 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Hayri Hiçler 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Hayri Köklü X X
İstanbul Hayri Ülgen 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Hilal Bayraktar Bulut 2020 50,00 ₺
İstanbul Hilmi Sever 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hilmi Türkay 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hilmi Yaşa 2020 50,00 ₺
İstanbul Hira Demir Başkan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hulki Bozkurt 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Hussein Nebil Evren 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hürol Bilal X X
İstanbul Hüsamettin Acar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Hüseyin Akça 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Hüseyin Çağlar 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Hüseyin Kaymaz 2020 50,00 ₺
İstanbul Hüseyin Sakarya 2020 50,00 ₺
İstanbul Hüseyin Sarıuçak 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Hüseyin Şuekinci 2020 50,00 ₺
İstanbul Hüseyin Yavuz 2020 50,00 ₺
İstanbul Hüseyin Yılmaz 2020 50,00 ₺
İstanbul Işıl Uygar 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İbrahim Doğan 2020 50,00 ₺
İstanbul İbrahim Kaya 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İbrahim Öztürk 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul İbrahim Pazan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İbrahim Torunoğlu 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul İbrahim Tozbey 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul İbrahim Yıldız 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul İhsan Öztamer X X
İstanbul İhsan Topaloğlu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İlhami Yetiş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İlhan Dörtkol 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul İlhan Uzundurukan 2005-2020 360,00 ₺
İstanbul İlker Duralı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İlker Kılıç 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul İlker Yasin X X
İstanbul İlyas Namoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul İrem Berrak X X
İstanbul İrfan Altıkardeş 2020 50,00 ₺
İstanbul İrfan Yirmibeş 2020 50,00 ₺
İstanbul İsa Terli 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İslam Yakut 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul İsmail Ballı 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul İsmail Baştuğ X X
İstanbul İsmail Çetinkaya X X
İstanbul İsmail Doğan 2008-2020 324,00 ₺
İstanbul İsmail Er 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İsmail Ertan Tanrıkulu 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul İsmail Kamit 2020 50,00 ₺
İstanbul İsmail Keleş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İsmail Öztürk 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul İsmail Uygur 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İsmail Yıldırım 2010-2020 300,00 ₺
İstanbul İsmet Akkoç 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İsmet Demir 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul İzzet Aygün 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Kaan Bora 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Kaan Ülker X X
İstanbul Kadir Çetinçalı 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Kadir Gökhan Tunçel 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Kamil Masaracı X X
İstanbul Kartal Yiğit 2020 50,00 ₺
İstanbul Kasım Emre Bol 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Kaya Muzaffer Ilıcak 2020 50,00 ₺
İstanbul Kemal Adar 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Kemal Atmaca X X
İstanbul Kemal Belgin 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Kemal Çolak 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Kemal Müfit Gürevin 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Kemal Tamtürk 2020 50,00 ₺
İstanbul Kenan Başaran 2020 50,00 ₺
İstanbul Kenan Bölükbaş 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Kenan Pamuk 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Kenan Yeşilyurt 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Kerem Açıkbaş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Kerem Vatan X X
İstanbul Koray Baloğlu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Korhan Sönmezer 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Kubilay Yalçın 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Kurtuluş Yılmaz 2009-2020 284,00 ₺
İstanbul Latif Yurt 2020 50,00 ₺
İstanbul Levent Kalkan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Levent Tüzemen X X
İstanbul Levent Yücelman 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul M.Ali Diyarbakırlıoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul M.Ali Sabuncu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul M.Fatih Erdoğdu X X
İstanbul M.Serkan Akcan 2020 50,00 ₺
İstanbul M.Yakup Yılmaz 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Mahmut Bürkük 2020 50,00 ₺
İstanbul Mahmut Portakal 2020 50,00 ₺
İstanbul Mazlum Uluç 2018-2020 130,00 ₺
İstanbul Mehmet Akdere 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Mehmet Akgüneş X X
İstanbul Mehmet Arslan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Atalay X X
İstanbul Mehmet Ayan 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Barbaros Demirkol X X
İstanbul Mehmet Buğra Şahin 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Mehmet Can Akyıldız 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Cem Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Civan X X
İstanbul Mehmet Çağrı Davran 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Çatay X X
İstanbul Mehmet Çelikyay 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Demircan 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Demirel 2005-2020 360,00 ₺
İstanbul Mehmet Durupınar 2008-2020 324,00 ₺
İstanbul Mehmet Emin Uluç 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Mehmet Fatih Deniz 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mehmet Fatih Duman 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Güçlü X X
İstanbul Mehmet Gürsel 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet İzmirlioğlu X X
İstanbul Mehmet Luma 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mehmet Mestçioğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Özcan 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Özcan 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Özgül X X
İstanbul Mehmet Şeyho 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Mehmet Şirin Topaloğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Tekin 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mehmet Tezkan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mehmet Tufan 2020 50,00 ₺
İstanbul Mehmet Uzundurukan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mehmet Yılmaz 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Melek Kara Kaya 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Melih Eres X X
İstanbul Melih Gümüşbıcak 2020 50,00 ₺
İstanbul Melih Sadıkoğlu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Melih Şendil 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Memed Toygar Aktuğ X X
İstanbul Meriç Müldür 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Meriç Tunca 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Mert Aydın 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mert Elam 2020 50,00 ₺
İstanbul Merve Ergü X X
İstanbul Mesut Acar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mesut Altun 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mesut Konukçu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mesut Yavuz 2005-2020 360,00 ₺
İstanbul Mesut Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Metin Bademli X X
İstanbul Metin Çakmak 2020 50,00 ₺
İstanbul Metin Kanlıkoyak 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Metin Karabaş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Metin Öztürk 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Metin Pala X X
İstanbul Muammer Murat Kapanlı 2020 50,00 ₺
İstanbul Muammer Tuncer 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Muhammed Kılınç X X
İstanbul Muhammet Murat İğrek 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Muhammet Şahintaş 2020 50,00 ₺
İstanbul Muharrem Özyurt 2020 50,00 ₺
İstanbul Murad Sezer 2020 50,00 ₺
İstanbul Murat Açıkgözoğlu X X
İstanbul Murat Ağca 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Murat Akbaş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Murat Çelik 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Murat Çetin 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Murat Demircioğlu 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Murat Demiryas 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Murat Deveci 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Murat Duymuş 2020 50,00 ₺
İstanbul Murat Faruk Özbay 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Murat Gökçay 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Murat Güney Öztürk 2020 50,00 ₺
İstanbul Murat İlter 2020 50,00 ₺
İstanbul Murat Karadağ 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Murat Karahan X X
İstanbul Murat Karakuş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Murat Keklikçi 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Murat Mert Yücekök 2020 50,00 ₺
İstanbul Murat Özarı 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Murat Öztürk 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Murat Roman 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Murat Ünlüer 2020 50,00 ₺
İstanbul Murat Yığcı 2020 50,00 ₺
İstanbul Musa Çözen X X
İstanbul Mustafa Akın X X
İstanbul Mustafa Alkaç 2020 50,00 ₺
İstanbul Mustafa Anıklı 2020 50,00 ₺
İstanbul Mustafa Ekşi 2002-2020 396,00 ₺
İstanbul Mustafa Ersoy 2020 50,00 ₺
İstanbul Mustafa Fırat Günayer 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Mustafa Göksel 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mustafa Kadir Mercan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mustafa Kanarya 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mustafa Karagöl 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Mustafa Karslıoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mustafa Korkmaz 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Mustafa Murad Tamer 2020 50,00 ₺
İstanbul Mustafa Sağlamer X X
İstanbul Mustafa Soybaş X X
İstanbul Mustafa Şen 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Mustafa Şeref Nacar 2020 50,00 ₺
İstanbul Mustafa Yalçın 2020 50,00 ₺
İstanbul Mutlu Ulusoy 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Muzaffer Çalışkan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mücahit Hüseyin Eroğul 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Mürselin Kılıç 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Müslim Özbek 2020 50,00 ₺
İstanbul Müslüm Aktürk 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Naci Arkan X X
İstanbul Naci Karaman X X
İstanbul Naci Özer 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Namık Özbek 2020 50,00 ₺
İstanbul Nebi Uğur Dengiz 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Necdet Yıldırım 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Necil Ülgen 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Necmi Hastürk 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Nedim Koşar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Nermin Kartal Örkmez 2007-2020 338,00 ₺
İstanbul Nevzat Dindar 2007-2020 338,00 ₺
İstanbul Nezih Akkutay 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Nezih Alkış 2020 50,00 ₺
İstanbul Nihat Erence 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Nihat Güler X X
İstanbul Niyazi Kurt X X
İstanbul Nuh Albayrak 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Nurettin İkizler 2020 50,00 ₺
İstanbul Nurhan Aydın 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Nurullah Öztürk 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Nusret Odabaş 2010-2020 300,00 ₺
İstanbul Ogün Şahinoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Oğuz Akçakoca 2010-2020 300,00 ₺
İstanbul Oğuz Öztürk 2020 50,00 ₺
İstanbul Oğuz Tongsir X X
İstanbul Oğuz Yörük 2020 50,00 ₺
İstanbul Oğuzhan Ort X X
İstanbul Okan Çellik 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Okay Karacan 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Oktay Çilesiz 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Olgucan Kalkan X X
İstanbul Onur Altınöz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Onur Çağlar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Onur Erdem Bayramiç 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Onur Güler 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Onur Özkan 2020 50,00 ₺
İstanbul Onur Tuğrul 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Onur Yıldız X X
İstanbul Orhan Ayhan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Orhan Balal 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Orhan Keleş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Orhan Önal 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Orhan S. Ertanhan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Orhan Vural 2008-2020 306,00 ₺
İstanbul Orhan Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Orhan Zeki Ak 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Orkun Yazgan 2001-2020 408,00 ₺
İstanbul Osman Aykut X X
İstanbul Osman Cengiz 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Osman Çırpan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Osman Nezihi Tabanlı 2006-2020 350,00 ₺
İstanbul Osman Sakallıoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Osman Yeşilbursa 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Osman Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ozan German 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ozan Köse 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ozan Moroğlu X X
İstanbul Ömer F.Güvenç X X
İstanbul Ömer Faruk Ünal 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ömer Kırkpınar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ömer Necati Albayrak 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ömer Söztutan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ömer Yavru 2020 50,00 ₺
İstanbul Önder Gülen 2020 50,00 ₺
İstanbul Özden Ayvaz 2020 50,00 ₺
İstanbul Özgür Feyiz 2020 50,00 ₺
İstanbul Özgür İnce 2020 50,00 ₺
İstanbul Özgür Özkü 2020 50,00 ₺
İstanbul Özgür Sancar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Özkan Eminoğlu 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Özkan Ergin 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Özkan Saçkan 2020 50,00 ₺
İstanbul Özkan Şahin X X
İstanbul Özlem Kaçmaz 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Özlem Merter 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Öztürk Pekin 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Pınar Argun X X
İstanbul Pınar İlik Üçer X X
İstanbul Rafet Efe Erdoğdu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Rafet Topcu 2020 50,00 ₺
İstanbul Rahman Sağıroğlu X X
İstanbul Rahmi Turan 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Ramazan Keleş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Raşit Altun X X
İstanbul Raşit Ateş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Raşit Yakalı 2020 50,00 ₺
İstanbul Recep Güngör 2020 50,00 ₺
İstanbul Recep Kondakçı 2014-2020 252,00 ₺
İstanbul Recep Şeker X X
İstanbul Refik Fidan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Reha Erus X X
İstanbul Remzi Koçak X X
İstanbul Remzi Yılmaz X X
İstanbul Resul Yalçın 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ruşen Güven X X
İstanbul S.Serdar Akbıyık 2007-2020 338,00 ₺
İstanbul Saadet Önder X X
İstanbul Sabri Kalkar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Sabri Ugan X X
İstanbul Sadık Söztutan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Sadi Kemal Yaşar 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Safa Can Konuksever X X
İstanbul Saim Altunterim 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Salih Erkan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Salih Ertem 2020 50,00 ₺
İstanbul Salih Sezer X X
İstanbul Salih Zeki Fazlıoğlu 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Salim Manav X X
İstanbul Samet Yılmaz X X
İstanbul Sami Gürel 2020 50,00 ₺
İstanbul Sami Tolga Adanalı 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Sanlı Sarıalioğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Savaş Çorlu 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Savaş Öztürk X X
İstanbul Saycan Sayım 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Sedat Alagöz 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Sedat Hardal 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Sedat Kaya 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Selahattin Ekrekli X X
İstanbul Selahattin Ertaş 2020 50,00 ₺
İstanbul Selahattin Kınalı X X
İstanbul Selami Özsoy 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Selçuk Aytekin 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Selçuk Manav 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Selçuk Türedi 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Selim Çakır 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Selim Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Selim Yiğit X X
İstanbul Selman Bektaş 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Semahat Özdoğan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Semih Bahadır 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Serap Özaksoy 2020 50,00 ₺
İstanbul Serbay Şenkal X X
İstanbul Sercan Dikme 2020 50,00 ₺
İstanbul Sercan Hamzaoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Sercan Şekerci 2020 50,00 ₺
İstanbul Serdal Kalaycı X X
İstanbul Serdar Ali Çelikler 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Serdar Dinçbaylı 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Serdar Sarıdağ 2020 50,00 ₺
İstanbul Serhan Türk 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Serhat Orhan 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Serhat Ulueren 2009-2020 294,00 ₺
İstanbul Serkan Aslan 2020 50,00 ₺
İstanbul Serkan Bektaş 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Serkan Billor 2020 50,00 ₺
İstanbul Serkan Gereç 2020 50,00 ₺
İstanbul Serkan Hacıoğlu X X
İstanbul Serkan Saydam 2020 50,00 ₺
İstanbul Serkan Ünlü X X
İstanbul Serkan Yaman X X
İstanbul Serpil Pınar 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Sezgin Gelmez 2020 50,00 ₺
İstanbul Sıttık Turgut 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Sinan Gül 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Sinan Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Sine Çakır 2020 50,00 ₺
İstanbul Suat Umurhan X X
İstanbul Süha Gür 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Süleyman Arat 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Süleyman Hatısaru X X
İstanbul Süleyman İnceoğlu 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Süleyman Kara X X
İstanbul Süleyman Karakulluk X X
İstanbul Süleyman Korkmaz 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Süleyman Özkonuk 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Süleyman Rodop 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Şaban Özden 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Şaban Petek 2020 50,00 ₺
İstanbul Şafak Gözmen 2020 50,00 ₺
İstanbul Şafak Güven X X
İstanbul Şafak Kayarlar 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Şafak Neyişci 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Şahin Kasımoğlu 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Şansal Büyüka 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Şebnem Coşkun 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Şenol Şengül 2020 50,00 ₺
İstanbul Şerif Ünlütepe 2020 50,00 ₺
İstanbul Şevket Uygun 2020 50,00 ₺
İstanbul Şinasi Akgün 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Şükrü Kanber 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Tahir Kum 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Tahsin Güloğlu X X
İstanbul Tahsin Sezer 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Talay Erker 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Tamer Budak 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Tancan Baltalı X X
İstanbul Tarık Çaldıran 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Taşkın Çamkıran 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Tayfun Bayındır 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Tayfun Şenel 2020 50,00 ₺
İstanbul Taylan Uygur X X
İstanbul Tayyar Sümen 2020 50,00 ₺
İstanbul Teoman Güray 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Tevfik Yener 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Togay Bayatlı 2020 50,00 ₺
İstanbul Tolga Ahmet Umay 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Tolga Bozoğlu 2020 50,00 ₺
İstanbul Tolga İhsan Kaplan 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Tolga Kuru 2020 50,00 ₺
İstanbul Tolga Ovalı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Tolga Yenigün 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Tosun Yavuz 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Tuğba Hacıbayramoğlu 2008-2020 324,00 ₺
İstanbul Tuncay Kurtuluş 2020 50,00 ₺
İstanbul Tuncer Cebecioğlu 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Tunç Elibol 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Tunç Kayacı 2020 50,00 ₺
İstanbul Tunç Özgen 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Turgay Demir 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Turgay Kılıç 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Turgay Renklikurt X X
İstanbul Turgay Sakarya 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Turgut Arslan 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Turgut Daruga 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Turgut Doğan X X
İstanbul Turgut Koloğlugil 2012-2020 276,00 ₺
İstanbul Ufuk Akbay 2020 50,00 ₺
İstanbul Ufuk Ertan 2004-2020 354,00 ₺
İstanbul Ufuk Tuncaelli X X
İstanbul Uğraş Özyurt 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Uğur Demirkırdı 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Uğur Öztürk 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Uğur Taşçı 2020 50,00 ₺
İstanbul Uğur Uzun 2020 50,00 ₺
İstanbul Ulaş Güreş 2020 50,00 ₺
İstanbul Uluğ Örs 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Umut Eken 2013-2020 264,00 ₺
İstanbul Umut Tezerer 2020 50,00 ₺
İstanbul Umut Yılmaz X X
İstanbul Uras Çanakçı 2020 50,00 ₺
İstanbul Utkan Aydın 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Uygar Aydın 2020 50,00 ₺
İstanbul Ümit Ata 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ümit Beyazıtlı 2020 50,00 ₺
İstanbul Ümit Kül 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ümit Özcan 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Ünal Dilekmen 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Ünal Sakman 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Ünal Uyguç 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Vedat Danacı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Vedat Vatansever X X
İstanbul Vedat Yangın 2020 50,00 ₺
İstanbul Veli Gürgah 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Veli Karadeniz 2020 50,00 ₺
İstanbul Veysel Balkaya 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Viktor Bolakin 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Volkan Aliakar 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Volkan Demir X X
İstanbul Volkan Diricanlı 2020 50,00 ₺
İstanbul Volkan Karsan 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Volkan Kılıç 2020 50,00 ₺
İstanbul Yağız Deniz Biricik X X
İstanbul Yalçın Çetin X X
İstanbul Yalçın Dümer 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yalçın Toker 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yalçın Türk X X
İstanbul Yalçın Uygun 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yalımcan Sarpyel 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yasemin Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yasin Cam 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yasin Dallı 2020 50,00 ₺
İstanbul Yasin Güldüren 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yasin Köse 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yasin Tuncer 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yasin Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yaşar Çalışkan X X
İstanbul Yaşar Gülay 2020 50,00 ₺
İstanbul Yaşar Saygı 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yavuzalp Yamaner X X
İstanbul Yetkin Etkin 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Yıldıray Yalınkaya 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yıldırım Kılıç 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yılmaz Akay 2008-2020 324,00 ₺
İstanbul Yılmaz Atakanı 2004-2020 372,00 ₺
İstanbul Yılmaz Özgen 2007-2020 338,00 ₺
İstanbul Yılmaz Şenol 2016-2020 210,00 ₺
İstanbul Yunus Çağlar 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yunus Türkay X X
İstanbul Yurdagün Göker 2004-2020 338,00 ₺
İstanbul Yurdal Köroğlu 2011-2020 288,00 ₺
İstanbul Yusuf Dursun X X
İstanbul Yusuf Emirhan Şeker 2020 50,00 ₺
İstanbul Yusuf Kaya Şahin 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yusuf Mertol 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Yusuf Şahin X X
İstanbul Yusuf Şirin X X
İstanbul Yusuf Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Yücel Taşcı 2009-2020 312,00 ₺
İstanbul Yüksel Aytuğ 2015-2020 240,00 ₺
İstanbul Yüksel Gülsoy 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Zafer Büyükavcı 2017-2020 180,00 ₺
İstanbul Zafer Ertem 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Zarife Beyaz 2018-2020 150,00 ₺
İstanbul Zeki Çol 2019-2020 100,00 ₺
İstanbul Zeki Hızdil 2020 50,00 ₺
İstanbul Zeki Kuban X X
İstanbul Ziya Işıküstün 2020 50,00 ₺
İstanbul Ziya Kahveci 2020 50,00 ₺
İstanbul Ziya Şengül X X
İstanbul Zürap Akdüz 2020 50,00 ₺
İzmir Abdi Karagözoğlu 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Abdullah Çelebi X X
İzmir Adil Özsüer 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ahmet Ahmetoğlu X X
İzmir Ahmet Gümüşçü 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ahmet Tekin 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Alaattin Yazganarıkan 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ali Cem Günenç 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Ali Ergöçmez 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Ali Filizkan 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ali Gözeten 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ali Korkmaz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ali Özbek X X
İzmir Ali Tuğkan Ülken 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Atilla Köprülüoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Atilla Özgen 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Atilla Sertel 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Avni Erboy 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Aydın Atar 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Aykut Fırat 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Bahri Okumuş X X
İzmir Baydo Baykal X X
İzmir Burak Hakerlerler 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Bülent Aslan 2016-2020 210,00 ₺
İzmir Bülent Ulukan X X
İzmir Can Beyazkartal 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Caner Tok 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Celal Birkan Yüksel 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Celalettin Duruoğlu 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Cem Dağtaş 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Cem Öksüz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Cumhur Erkek 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Çağatay Çağlar 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Çağdaş Gökmen X X
İzmir Çağlayan Sueli 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Denizhan Güzel 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Engin Anlı 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Erhan Hartaç 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Erkan Kart 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Erkut Şahin 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Erol Yaraş 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Esat Erçetingöz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Etem Geylan 2020 50,00 ₺
İzmir Fatih Armağan Çetin X X
İzmir Fehmi Murat Attila 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ferit Dinçer Tolga 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Fikret Ay 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Gizem Yılmazer 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Gökay Akın X X
İzmir Güngör Şimşek 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Gürkan Ertaç 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Hakan Güray X X
İzmir Hakan Tartan 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Hakan Yiğit 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Halil Fincan 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Haluk Güney 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Hamza Görkem Türkyılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Hasan Çilingir 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Hasan Ercazip 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Hüseyin Ulaş Sağ 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Hüseyin Yoldaş 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Hüsnü Kaftan 2017-2020 180,00 ₺
İzmir İbrahim Akbulut 2017-2020 180,00 ₺
İzmir İbrahim Evrim Ayral 2013-2020 264,00 ₺
İzmir İbrahim Irmak 2019-2020 100,00 ₺
İzmir İlban Karamüftüoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İzmir İlker Güneş 2019-2020 100,00 ₺
İzmir İzzet Günder 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Kazım Erkmen 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Kenan Çimen 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Levent Arıöz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Levent C. Aşar 2017-2020 180,00 ₺
İzmir M.Ali Varış X X
İzmir M.Gökhan Özyurtlu X X
İzmir Mehmet Ali Okumuş 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Mehmet Aslan 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Mehmet Demirpolat 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Mehmet Demirtaş 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Mehmet Emin Mengüarslan 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Mehmet Özdoğru 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Memduh Zaptikar X X
İzmir Mert Namık Erboy 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Muammer Başkan 2015-2020 240,00 ₺
İzmir Muhittin Akbel 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Murat Arabacı 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Murat Çoküreten X X
İzmir Murat Gülşen 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Murat Ünlü 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Mustafa Çabuk 2020 50,00 ₺
İzmir Mustafa Köprülü 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Mustafa Kuşen X X
İzmir Mustafa Özbesler 2004-2020 372,00 ₺
İzmir Mutlu Duman 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Mutlu Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Münir Karamanlı X X
İzmir Nalan Ülker X X
İzmir Nejat Bekmen X X
İzmir Nejat Kasapoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Nezih Bilger 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Numan Erölmez 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Nuri İmre 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Nuri Sonay Teker X X
İzmir Nuvit Tokdemir 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Oğuz Örnek 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Oğuz Tümbaş 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Okan Kara 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Okan Yüksel 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Onur Atış 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Onur Çelebi 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Onur Tungut 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Osman Gencer 2017-2020 180,00 ₺
İzmir Ömer Ergin Karataş 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ömer Evren Atalay 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ramazan Aker 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Rıza Yalçın Küçükdamar 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Sadık Uçar 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Salih Ak X X
İzmir Sedat Buz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Sedat Yılmaz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Selim Sanverir 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Sercan Özipekçi X X
İzmir Serhat Çifdalöz 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Serkan Babat 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Servet Ülkü 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Sevim Dalgıç X X
İzmir Sezgin Türkoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Sinan Genç 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Sökmen Talay 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Suavi Yardımoğlu 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Şerafettin Çıracı 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Şükrü Akın 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Tamer Sanverir 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Taner Baturlar 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Tayyar Özdemir X X
İzmir Ümit Aktan 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Ümit Yöney 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Ünal Tümin X X
İzmir Ünsal Dönmez 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Volkan B. Çetin 2001-2020 408,00 ₺
İzmir Yaşar Eyice 2019-2020 100,00 ₺
İzmir Yılmaz Coşkun 2018-2020 150,00 ₺
İzmir Yusuf Körükmez 2020 50,00 ₺
İzmit Güngör Arslan 2015-2020 240,00 ₺
İzmit Hayrettin Albayrak 2019-2020 100,00 ₺
İzmit İbrahim Gürsel 2017-2020 180,00 ₺
İzmit Mesut Akbulut 2015-2020 240,00 ₺
İzmit Metin Eroğlu 2019-2020 100,00 ₺
İzmit Metin Karan 2020 50,00 ₺
İzmit Süleyman Durak 2019-2020 100,00 ₺
İzmit Uğur Uludağ X X
Karabük Yasin Erdem 2017-2020 180,00 ₺
Karabük Ali Faik Atay 2020 50,00 ₺
Karaman Hüseyin Oğuz 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Ali Altundaş 2020 50,00 ₺
Kayseri Cafer Zengin 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Canan Bayram X X
Kayseri Cem Atakan 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Deniz Mustafa Çağan 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Gizem Abatay X X
Kayseri Hakan Çiftçi 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri İsmet Özkan 2020 50,00 ₺
Kayseri İlyas Kaplan 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Koray Ülger 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Kürşat Açıkgöz 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Mehmet Kiracıoğlu X X
Kayseri Mehmet Nilkalı 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Mehmet Serbez 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Mehmet Tuna 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Mustafa Duran 2020 50,00 ₺
Kayseri Mustafa Gürbüz X X
Kayseri Oktay Ensari 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Olcay Düzgün 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Salih Balcı X X
Kayseri Sercan Küçükşahin 2019-2020 100,00 ₺
Kayseri Süleyman Keskin 2020 50,00 ₺
Kayseri Şevket Tekin 2020 50,00 ₺
Kayseri Üstün Tuncer X X
Kayseri Vedat Doğan 2018-2020 150,00 ₺
Kayseri Veli Altınkaya 2020 50,00 ₺
Konya Abdullah Leblebici 2020 50,00 ₺
Konya Abdullah Yıldırım 2020 50,00 ₺
Konya Adem Alemdar 2020 50,00 ₺
Konya Ahmet Eser 2020 50,00 ₺
Konya Ahmet Hakan Bahçıvan 2020 50,00 ₺
Konya Ahmet Sarı 2020 50,00 ₺
Konya Ahmet Tapu 2020 50,00 ₺
Konya Burak Taşpınar 2020 50,00 ₺
Konya Cihat Yazıcı 2019-2020 100,00 ₺
Konya Dursun Seyis 2020 50,00 ₺
Konya Faruk Tolgay 2020 50,00 ₺
Konya Ferhat Türkoğlu 2020 50,00 ₺
Konya Hakan Armutcu 2020 50,00 ₺
Konya Halil İbrahim Parlak 2020 50,00 ₺
Konya Hüseyin Altay 2020 50,00 ₺
Konya Hüseyin Avni Uğur 2020 50,00 ₺
Konya Hüseyin Turgut 2020 50,00 ₺
Konya Hüseyin Uğur Özteke 2020 50,00 ₺
Konya İbrahim Büyükeken 2020 50,00 ₺
Konya İhsan Kayseri 2019-2020 100,00 ₺
Konya Kemal Soylu 2020 50,00 ₺
Konya Kerem İşkan 2020 50,00 ₺
Konya Lokman Koyuncuoğlu 2020 50,00 ₺
Konya Mehmet Yenikaynak 2020 50,00 ₺
Konya Muhammet Gümüş 2020 50,00 ₺
Konya Murat Dönmez 2020 50,00 ₺
Konya Mustafa Arslan 2020 50,00 ₺
Konya Mürsel Çetin 2020 50,00 ₺
Konya Osman Kabalcı 2020 50,00 ₺
Konya Recep Çınar 2020 50,00 ₺
Konya Sabit Horasan 2020 50,00 ₺
Konya Sefa Özdemir 2020 50,00 ₺
Konya Selahattin Akçakaya 2020 50,00 ₺
Konya Tolga Durmaz 2020 50,00 ₺
Konya Yasin Duysak 2020 50,00 ₺
Kütayhya Fatma Selma Kocabaş Aydın 2018-2020 150,00 ₺
Malatya Bektaş Karaduman 2019-2020 100,00 ₺
Malatya Burak Altun 2020 50,00 ₺
Malatya Erdal Akbuğa 2020 50,00 ₺
Malatya Erol Kurhan 2020 50,00 ₺
Malatya Erol Okşar 2020 50,00 ₺
Malatya Esma Karadoğan 2020 50,00 ₺
Malatya Fatih Avcı 2019-2020 100,00 ₺
Malatya Fatih Aydın 2019-2020 100,00 ₺
Malatya Hüseyin Canbay 2020 50,00 ₺
Malatya Hüseyin Erduran 2019-2020 100,00 ₺
Malatya Hüseyin Kızluk 2019-2020 100,00 ₺
Malatya Mustafa Eren 2020 50,00 ₺
Malatya Onay Ozan 2020 50,00 ₺
Malatya Vahap Güner 2018-2020 150,00 ₺
Malatya Veysel Erkuş 2020 50,00 ₺
Malatya Volkan Kaşik 2016-2020 210,00 ₺
Malatya Yusuf Ateş 2019-2020 100,00 ₺
Manisa Mehmet Hakkı Özbayır 2019-2020 100,00 ₺
Manisa Arif Arı 2019-2020 100,00 ₺
Manisa Mustafa Yüksel X X
Manisa Yusuf Kahraman X X
Manisa Turgut Mantar 2020 50,00 ₺
Mardin İbrahim Aydoğan 2020 50,00 ₺
Mersin Ali Adalıoğlu 2020 50,00 ₺
Mersin Ali Ekber Şen 2016-2020 210,00 ₺
Mersin Hüseyin Kar 2017-2020 180,00 ₺
Mersin Mustafa Ercan 2020 50,00 ₺
Mersin Nazmi Akdağ X X
Mersin Necdet Canaran X X
Mersin Şevket Coşkun X X
Mersin Uğur Özgür 2019-2020 100,00 ₺
Muğla Erol Dolu 2020 50,00 ₺
Muğla Hüseyin Özkök X X
Muğla Mustafa Sarıipek 2019-2020 100,00 ₺
Muğla Necdet Buluz 2020 50,00 ₺
Muğla Özer Şendir 2011-2020 288,00 ₺
Muğla Sungar Taylaner 2019-2020 100,00 ₺
Muğla Yılmaz İşel 2015-2020 240,00 ₺
Nevşehir Mehmet Özdemir X X
Nevşehir Osman Koca X X
Ordu Çetin Gümüş X X
Rize Alihan Telatar 2017-2020 180,00 ₺
Rize Muhittin Sandıkçı 2017-2020 180,00 ₺
Rize Mustafa Bayrak 2019-2020 100,00 ₺
Rize Osman Can 2016-2020 210,00 ₺
Rize Hacı Ali Güney 2020 50,00 ₺
Samsun Ali İbrahim Sezen X X
Samsun Avni Demir 2020 50,00 ₺
Samsun Barış Budanoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Cemil Ciğerim X X
Samsun Davut Aktaş 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Duygu Eker Kaya 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Ercan Dilaver 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Ercüment Gül 2016-2020 210,00 ₺
Samsun Ergin Caner Cabbar 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Gökhan İçkilli 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Hakan Akgün 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Hakan Çelikbaş 2020 50,00 ₺
Samsun İbrahim Yetkin 2019-2020 100,00 ₺
Samsun İlker Koray Aktaş 2019-2020 100,00 ₺
Samsun İsmail Başaran 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Murat Sandıkçı 2017-2020 180,00 ₺
Samsun Mustafa Ataseven 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Mustafa Bayraktar 2017-2020 180,00 ₺
Samsun Necdet Uzun 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Nur OK 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Okan Aralan 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Onur Nurdemir 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Ragıp Göker X X
Samsun Salim Yıldız 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Selçuk Kaya 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Volkan Şenal 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Yunus Kılıç 2011-2020 270,00 ₺
Samsun Yusuf Ziya Çakır 2019-2020 100,00 ₺
Samsun Zekai Anıl 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Abdullah Yiğit X X
Sivas Ahmet Ekici X X
Sivas Ali Yavuz X X
Sivas Batuhan Örenli X X
Sivas Beste Kurt 2020 50,00 ₺
Sivas Bilal Hasdemir 2020 50,00 ₺
Sivas Cengiz Han Erdoğan 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Edanur Gökçe Düz X X
Sivas Eraydın Aytekin X X
Sivas Erkan Yıldız 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Fatih Özdal 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Göktürk Fırat X X
Sivas Gülşah Yarlı 2020 50,00 ₺
Sivas Hakan Bakar 2020 50,00 ₺
Sivas Hakan Kaleli X X
Sivas Halife Yalçınkaya X X
Sivas Haydar Aldıkaçtı X X
Sivas İrfan Özşeker X X
Sivas İsmet Yıldırım X X
Sivas Kemal Çağlayan X X
Sivas Levent Gürbüz 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Meltem Kulaksız X X
Sivas Merve Topuz 2020 50,00 ₺
Sivas Murat Çetintaş X X
Sivas Murat Güney X X
Sivas Murat Polat X X
Sivas Mustafa Ateş X X
Sivas Nevzat Yücel X X
Sivas Önder Felek X X
Sivas Ruhi Demir 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Sercan Çetinel 2020 50,00 ₺
Sivas Serhat Zafer X X
Sivas Seyit Ömer Yıldız X X
Sivas Simge Ata 2019-2020 100,00 ₺
Sivas Sümeyra Deniz X X
Sivas Uğur Yiğit X X
Sivas Yılmaz Kozu X X
Sivas Yüksel Menekşe 2019-2020 100,00 ₺
Şanlıurfa Mustafa Bayar 2019-2020 100,00 ₺
Şanlıurfa Naci Çetindağ 2019-2020 100,00 ₺
Şanlıurfa Hüseyin Büyükkırcalı 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ahmet Çağlar Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ahmet Kamburoğlu 2020 50,00 ₺
Trabzon Ali Çil 2020 50,00 ₺
Trabzon Ali Osman Yürük 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Barış Yurduseven 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Caner Ocak 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Celal Kadıoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Cemre Yanık 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Cevat Kol 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Emrah Paça 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Enis Yıldırım 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Erdoğan Bekar 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ergun Ata 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ersen Küçük 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Faruk Ata 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Fatih Turan 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ferit Demir 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Gökmen Özağcı 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Gökmen Şahin 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Gürkan Ata 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hacı Dursun Koçyiğit 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hakan Yoloğlu 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Halil Ayyıldız 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Halil İbrahim İleli 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hamza Mısır 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hamza Önder Kuloğlu 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hasan Bahadır 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hasan Beşli 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hasan Kurt 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Hasan Tüncel 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon İhsan Öksüz 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon İpek Cansel Şahin 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon İsmail Düzgün 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon K.Tarkan Üzen 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Kamil Anahar 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Levent Tan 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Mehmet Karagöz 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Murat Selim 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Murat Taşkın 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Nedim Mollaveisoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Nurgül Günaydın Kurum 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Osman Başkır 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Osman Çavuşoğlu 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Osman Şişko 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ozan Köse 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ömer Salkı 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ömür Ramiz Avcı 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Özer Çalık 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Özgür Özdemir 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Rahman Turan 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Sadık Aydın 2020 50,00 ₺
Trabzon Selahattin Özcan 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Selçuk Kılıç 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Serkan Genç 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Sertaç Hellaç 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Servet Özkara 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Süleyman Karaca 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Şakir Bostancı X X
Trabzon Şükrü Üçüncü X X
Trabzon Tahir Orhan 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Tayfun Çöpcü 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Tolga Sağlam 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Tuncay Lakot 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Turgay Beşyıldız 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Ümmügülsüm Aydemir 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Yahya Karabina 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Yavuz Ertürk 2020 50,00 ₺
Trabzon Yunus Emre Sel 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Yunus Mermertaş 2019-2020 100,00 ₺
Trabzon Yusuf Turgut 2019-2020 100,00 ₺
Tunceli Zihni Ağırman 2019-2020 100,00 ₺
Yozgat Seyfi Çelikkaya 2016-2020 210,00 ₺