Ana sayfa Genel TSYD ADANA’DAN YILDIZ’A ZİYARET

TSYD ADANA’DAN YILDIZ’A ZİYARET

59
0
PAYLAŞ
????????????????????????????????????

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesinin yeni yönetim kurulu, Adana İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Kurtul Çakın, Genel Merkez Başkan Yardımcısı Kerim Hoşfikirer, Asbaşkan Hasan Hüseyin Türk, Bora Erdem,  Sayman Tevfik Dinçkalmış, Şube Sekreteri Hakan Köker, yönetim Kurulu üyesi Ergun Kara ve İrfan İşisağ’ın yer aldığı ziyarette, Başkan Çakın, spor medyası olarak bütünleştiklerini ve gerek Adanaspor gerekse Adana Demirspor’un kentin önemli birer marka değeri olduğuna dikkat çekti ve sözlerini şöyle tamamladı: “TSYD Adana Şubesi olarak sporun içerisindeyiz. Meslektaşlarımızın bütünlüğünü sağlıyoruz. Önümüzdeki sezon TSYD Kupası düzenlemek istiyoruz. Geçmişi yeniden canlandırmak için bu çok önemli.” dedi.

Medyanın sporda önemli bir yer aldığına dikkat çeken Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız ise TSYD Adana Şubesi Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden mutlu olduğunu ifade edip Adana’da sporun her daim üst seviyede olmasını arzuladıklarını söyledi. Çakın, daha sonra Emniyet Müdürü Selami Yıldız’a TSYD rozeti taktı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.