Ana sayfa Genel TSYD ÜYELERİNE MEDİCANA DESTEĞİ

TSYD ÜYELERİNE MEDİCANA DESTEĞİ

254
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas Şubesi ile MEDİCANA Sivas  arasında düzenlenen protokol çerçevesinde  TSYD üyeleri MEDİCANA Hastanesinden  indirimli olarak yararlanacak.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve  yönetim kurulu üyeleri   MEDİCANA Sivas  Genel Müdürü Şerafettin Demiray’ı ziyaret ederek, üyelere yönelik  sağlık desteği ile ilgili  protokol imzaladı.

Sağlık sektöründe Türkiye’nin önemli  isimlerinden MEDİCANA ‘dan TSYD üyelerinin indirimli yararlanabilmesi amacıyla  destek vereceklerini dile getiren MEDİCANA Genel Müdürü Şerafettin Demiray ” MEDİCANA Sivas  olarak  Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile yaptığımız protokol gereği üyeler  hastanemizden   % 20 indirimli olarak yararlanacaklar “dedi

SİVAS’A ÖZEL CHECK-UP

MEDİCANA Sivas Hastanesi Genel  Müdürü Şerafettin Demiray, TSYD Sivas Şube  ile yapılan protokole  ek olarak, sadece Sivas’ta bulunan TSYD üyelerine bir defaya mahsus  ücretsiz  olarak Check-Up  hizmeti vereceklerini de sözlerine ekledi.

MEDİCANA’YA TEŞEKKÜR

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, düzenlenen protokol ün ardından yaptığı açıklamasında  ” Türkiye’nin  sağlık sektöründe öncü isimlerinden birisi olan MEDİCANA’ya  Türkiye Spor Yazarları mensuplarına yönelik verdiği  sağlık desteğine teşekkür  ederiz ” dedi ve , günün anısına MEDİCANA Sivas Genel müdürü Şerafettin Demiray’a  plaket takdim etti.

Öte yandan Medicana ile TSYD Genel Merkez ve tüm şubeler için hastane bulunan illerde indirimli sağlık desteğiyle ilgili çalışmalarda başladı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.