Ana sayfa Genel TSYD SİVAS ŞUBESİ “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ” SLOGANIYLA BİR ARAYA GELDİ

TSYD SİVAS ŞUBESİ “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ” SLOGANIYLA BİR ARAYA GELDİ

108
0
PAYLAŞ

TSYD Sivas Şubesi tarafından Paşabahçe Kütük Ev’de düzenlenen programa, TV yöneticileri,  gazete sahipleri, ajans temsilcileri, kentte görev yapan basın mensuplarının yanı sıra Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın da katıldı. Aydın ve gazeteciler, programda futbol hakkında sohbet etme imkanı buldu.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, yeni yılın ilk günlerinde Sivas’ta görev yapan basın mensuplarıyla bir arada olmak amacıyla ” biz büyük bir aileyiz ” sloganı ile  kahvaltı düzenlediklerini dile getirdi.

Çağlayan, TSYD’nin amacının birlik ve beraberlik içerisinde tüm basın mensuplarını bir çatı altında buluşturmak olduğunu belirterek ” TSYD Sivas Şubesi olarak  amacımız, birlik ve beraberlik içerisinde Sivas’ımızda görev yapan basın mensuplarının sorunlarına çözüm bulmak, başarılarına destek olmaktır.TSYD sadece spor dalında değil, meslektaşlarımızın tüm sorunlarında  çözüm bulmak için çaba sarf eden bir kuruluştur. Biz büyük bir aileyiz ve ailemizin tüm  mensuplarının yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz “dedi

TSYD Sivas Şubesinin davetlisi olarak  kahvaltı programına katılan Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ise, burada yaptığı konuşmada, Sivas’a hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Belediyenin çalışmalarında basın mensuplarının çok büyük emeği olduğunu vurgulayan Aydın, tüm gazetecilere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Aydın ” Göreve başlarken imrenen Sivas değil, İmrenilen Sivas ” demiştim. Allah’a çok şükür herkes Sivas’a imreniyor. Başarılı bir 10 yılı geride bıraktık.Sivas her şeyin en iyisine ve en güzeline  layık bir şehir “dedi. Aydın TSYD Sivas şubesinin düzenlemiş olduğu  kahvaltı programına katılmaktan ve basın mensuplarıyla bir adada bulunmaktan mutluluk duyduğunu da sözlerine ekledi.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, başarılı hizmetlerinden dolayı  Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’da üzerinde mega projelerin yer aldığı   bir fotoğraf  hediye etti. Program sonrası  basın mensupları  Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ile fotoğraf çektirdi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.


PAYLAŞ
Önceki makale
Sonraki makaleAll- Star 2019 medya akreditasyonu