Ana sayfa Genel SPOR ÇALIŞTAYI TSYD ADANA ŞUBESİ’NDE BULUŞTU

SPOR ÇALIŞTAYI TSYD ADANA ŞUBESİ’NDE BULUŞTU

149
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’nin ev sahipliğini yaptığı Adana Spor Çalıştayı toplantısının 3’ncüsü gerçekleşirken, Adana Sporu’nun sorunları masaya yatırıldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Ahmet Kurtul Çakın ve yönetim Kurulu, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Adana Şube Başkanı Ahmet Bozan, Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer, Kulüp Temsilcileri  ile görevdeki Belediye Başkanlarının davet edildiği çalıştay toplantısına Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de katıldı.

Başkan Çetin, her daim Adana sporuna katkı koymaya çalıştıklarını belirtirken,  özellikle tesisleşme anlamında büyük yatırımları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Amatör Kulüpler Federasyonu Adana Şube Başkanı Ahmet Bozan, spora başarıyı yakalamak için el birliğiyle mücadele edilmesi gerektiğini kaydederken, spor çalıştayı çalışmalarının Adana sporuna yön vereceğini söyledi.

TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın da Adana medyası olarak sporun hizmetinde olduklarını söylerken, “Adana, spor medyası anlamında çok şanslı. Her türlü spor haberleri medyada yer alıyor. TSYD Olarak, sporun gelişmesi anlamında üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” diye konuştu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.