Ana sayfa Genel TSYD SİVAS ŞUBESİN’DEN VALİ SALİH AYHAN’A ZİYARET

TSYD SİVAS ŞUBESİN’DEN VALİ SALİH AYHAN’A ZİYARET

104
0
PAYLAŞ

TSYD  Sivas  Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri  Sivas Valisi Salih Ayhan’ı ziyaret etti. Ziyarette  TSYD çalışmaları  ve Sivas  spor basını ile ilgili  bilgi alış verişinde bulunuldu.

TSYD  Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ziyaretle ilgili olarak ” Sivas’ımızda daha önce  kaymakamlık ve ardından  Vali Yardımcılığının yanı sıra  İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde bulunan ve  görev yaptığı dönem içerisindeki çalışmaları ile gönüllerde taht kuran  Salih Ayhan’ın son valiler  kararnamesi ile Sivas Valiliğine atanması  Sivas açısından çok önemli ve sevindirici oldu. Valimize hayırlı olsun dileklerimizle birlikte TSYD Sivas Şubesinin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Her zaman spor ve sporcunun yanında  yer alan, sporun kitlelere yayılmasında önemli rol üstlenen ve  hazırladığı 118 bin öğrenci sporla buluşuyor  kampanyası ile  Türkiye genelinde  örnek   olan  Sivas valisi Salih Ayhan’a TSYD Sivas Şubesine gösterdiği yakın ilgi ve desteklerden  dolayı teşekkür ederiz ” dedi.

Sivas Valisi Salih Ayhan ise  ziyaretle ilgili olarak ” TSYD’ nin bir şubesinin Sivas’ta olması çok önemli. Sivas spor basının bir çatı altında toplanması ve bu görevi de TSYD’nin üstlenmesi  daha da önemli.TSYD bünyesinde bulunan arkadaşlarımızın  görevlerini fedakarca yaptıklarını yakından biliyorum. Kar,yağmur,çamur demeden  görevlerini icra ediyorlar. Meslek sevgisi, Sivas sevgisi  daha önemlisi  kamu oyunun bilgilendirilmesindeki  tarafsız yayınları ile spor  ve sporcuların yanlarında yer almaları, şehir tanıtımındaki  başarıları  takdire şayan. Sivas Valiliği olarak her zaman yanlarındayız.”dedi.

Ziyarette  TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan  Sivas Valisi Salih Ayhan’a TSYD rozeti takıp, ziyaret anısına plaket verdi.

  

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.