Ana sayfa Genel TSYD ADANA ŞUBESİ’NDEN SAĞLIK ATAĞI

TSYD ADANA ŞUBESİ’NDEN SAĞLIK ATAĞI

220
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi, Dünya Göz Hastanesi İş Geliştirme Uzmanı Atike Kaytancı ile sözleşme yaparak, üyelerin göz hastalıkları konusunda indirimli yararlanmalarını sağladı.

TSYD Adana Şube Başkanı Ahmet Kurtul Çakın, yapılan anlaşma gereği Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi üyeleri, eş ve çocukları için muayene ve tetkiklerde yüzde 20; ameliyatlarda da yüzde 10’luk indirim sağlanması konusunda işbirliğine vardıklarını belirtirken, “Ancak, bu rakamlar yapılacak görüşmenin ardından daha da geriye çekilebilecek.  Tüm üyelerimizin sağlıklı bir yaşam geçirmelerini arzuluyoruz. İnsanın en büyük değeri sağlıktır. Ancak, sıkıntı yaşandığı dönemde de tedavi kaçınılmaz. Bu konuda TSYD Adana Şubesi olarak geçmişte üyelerimizi chek-up’dan geçirmiştik.  Dünya göz hastanesi ile yaptığımız görüşmede de indirim konusunda anlaştık. Ayrıca, yakın bir tarihte tüm üyelerimizi yapılacak bir organizasyonla göz taramasından geçireceğiz” diye konuştu.

Dünya Göz Hastanesi  İş Geliştirme Uzmanı Atike Kaytancı da, TSYD üyelerine katkı yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.