Ana sayfa Genel TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN ASIM BALCI’YA ZİYARET

TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN ASIM BALCI’YA ZİYARET

177
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Yönetim Kurulu, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı’yı ziyaret etti.

Balcı’nın makamında gerçekleşen ziyarette, Şube Başkanı Hüseyin Doğru, Asbaşkan Nihat Uçar, Yönetim Kurulu Sekreteri Altan Altun, yönetim kurulu üyesi Çağlar Sansar ve Dernek İdare Müdürü Figen Asiler katıldı.

Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı kabulde, TSYD Ankara Şubesi’nin, başkentin spordaki gelişimine, yükselmesine ve yaygınlaşmasına gösterdiği aktif çalışmaları yakından izlediğini ifade etti. Balcı, “Gençliğin kötü alışkanlıklardan uzaklaşmasına, onları sporla iç içe olacak her türlü sosyal projeleri destekliyoruz. Gerçekleştireceğimiz projeler gençlerimize değer katacaktır. Gençlerimize yönelik yapılacak projeleri birlikte hayata geçirebiliriz. İlçemizin sporun da merkezi olmasını istiyoruz. Yönetim olarak ziyaretlerinden dolayı memnun oldum” diye konuştu.

Altındağ ilçesinde yer alan spor tesislerinin, Ankara’nın bu alandaki en çok aktif tesislerine sahip olduğuna dikkati çeken Dernek Başkanı Doğru, “Gençleri spora teşvik edecek her türlü işbirliğine ve ortak organizasyonlar düzenlemeye hazırız. Bunun için projeler geliştirip, uygulamaya geçirmekte kararlıyız. Şimdiden işbirliği için Sayın Başkanımız Asım Balcı’ya teşekkür ederiz” dedi.

Doğru, yıl içerisinde birçok sosyal projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.