Ana sayfa Genel ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ’NÜN 2019-2020 SEZONU EUROLEAGUE ONE TEAM PROJESİ TSYD LEVENT...

ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ’NÜN 2019-2020 SEZONU EUROLEAGUE ONE TEAM PROJESİ TSYD LEVENT TESİSLERİ’NDE YAPILDI

149
0
PAYLAŞ

Euroleague’in sosyal sorumluluk programı One Team kapsamında gerçekleştirdiği proje ile Euroleague One Team Ödülleri’nde Altın ödül kazanan Anadolu Efes Spor Kulübü, özel sporcuların katıldığı ödüllü projesini Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin sosyal tesislerinde  yaptı.

Anadolu Efes Spor Kulübü Dijital Medya ve Pazarlama Yöneticisi Utku Yusuf Özciğer’in moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte,

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir ; ‘’Hoşgeldiniz konuşmasında çocuklarımızla  birlikte olmaktan  son derece mutlu olduğunu ifade etti. Hepiniz mutlaka biliyorsunuz Anadolu Efes Avrupa Ligi’nde fırtına gibi esiyor. Puan cetvelinin en üstünde 2.sırada zirveye oynuyor. Burada önemli olan sadece puan cetvelinin en üstünde olmak değil,  gönüllerin puan cetvelinin en üstünde olmak. Ben, bu proje için Anadolu Efes’e ve Beylikdüzü Belediyesi’ne de çok teşekkür ediyorum. Türkiye Spor Yazarları Derneği olarak ufacık bir katkıda bulunduysak ne mutlu bize.  Bundan gurur duyarız. Burası sizin eviniz. İstediğiniz zaman gelip burada antrenman da yapabilirsiniz.  Bu kapılar size sonuna kadar açık. Hepinizi çok seviyoruz.’’ diyerek duygularını ifade etti.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.