Ana sayfa Genel TSYD ESKİŞEHİR ŞUBESİ’NİN KONUĞU MUSTAFA AKGÖREN OLDU

TSYD ESKİŞEHİR ŞUBESİ’NİN KONUĞU MUSTAFA AKGÖREN OLDU

322
0
PAYLAŞ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi tarafından The Duman Otel’de düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına katıldı.

TSYD Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen basın toplantısında konuşan Akgören, göreve geldikleri günden itibaren kulübün içinde bulunduğu sorunları çözmek için büyük emek harcadıklarını söyledi.

Takımın durumundan memnun olduğunu belirten Akgören,“ Ülkemizde futbolla ilgilenen kim varsa Eskişehirspor’un sorunlarını biliyor. Eskişehirspor çok zaman harcanması gereken bir yer. En büyük hedefimiz Eskişehirspor’un negatife giden imajını geri getirmek. Eskişehirspor’un son 10 seneden bu yana kaybolan imajını kazanmak için çalışmalar yapıyoruz. Herkes bu takımın düşmeyeceğine inandı. Ben Keçiören’e ve Bursa’ya mağlubiyet yazdım. Bu iki maçtan 6 puanla çıktık. Siz bu takımı 3 hafta sonra izleyin. Bu çocuklar 3 hafta sonra, ligin son çeyreğine girildiğinde pirana gibi olacaklar, kimseye nefes aldırmayacaklar. Ben bu saatten sonra takımın yenileceğini düşünmüyorum. Bu saatten sonra bu takım kolay kolay maç vermez” dedi.

TSYD Eskişehir Şubesi Başkanı Sadi Seda, düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısına katılmasından dolayı Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören’e teşekkür ederek, ”Biz spor muhabirleri ve Eskişehir camiası olarak genç futbolcu kardeşlerimize, Teknik Direktör Mustafa Özer’e, teknik heyetine ve yönetim kurulu üyelerine inanıyor ve güveniyoruz. Eskişehirspor bu lige tutunacak. Son dört haftada ikisi deplasman galibiyeti, 2 beraberlik olmak üzere 8 puan alındı. Bu başarının oynanacak olan diğer maçlarda da gösterileceğini ümit ediyoruz” dedi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.