Ana sayfa Genel TSYD ADANA ŞUBESİ – SARIÇAM BELEDİYESİ SPOR BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

TSYD ADANA ŞUBESİ – SARIÇAM BELEDİYESİ SPOR BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

216
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi ile Sarıçam Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Durgunsu Türkiye Kano Şampiyonası Basın Başarı Ödülleri Töreni’ TSYD Nihat Geven Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın da katıldığı törende jüri tarafından belirlenen 11 isme ödülleri verildi. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, Sarıçam Belediyesi’nin şubat ayında önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptığını ve Adana’nın adını Türkiye’nin gündemine taşıdığını söyledi.

Gecenin açılışında konuşan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’yle birlikte ortak bir organizasyon gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Spor basını önemli bir görevi yerine getirerek sponsor olduğumuz şampiyonanın adını ulusal platforma taşımıştır. Ödül alan gazeteci arkadaşlarımızı kutluyorum. İleriki aylarda yeni organizasyonlarda bir arada olmak istiyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından haber, fotoğraf, sayfa düzeni ve TV görüntü dalında başarı ödülüne değer görülen 11 isme plaketlerini Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sarıçam Belediyesi Spor İşleri Müdürü Kadir Gül, TSYD Adana Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra seçici kurulda yer alan jüri üyeleri tarafından verildi.

ÖDÜL ALAN İSİMLER

HABER DALI

Murat Karaman, Hüseyin Sungur, Dursun Dağtekin, Sefa Saygıdeğer, Serhat Şanlı

FOTOĞRAF DALI

Umutcan İşledici, Soner Kan

SAYFA DÜZENİ

Erhan Zereyak, Emre Ekici, Ahmet Kırmızıdal

TV GÖRÜNTÜ

Yasin Özcan

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.