Ana sayfa TSYD Duyuru Türkiye – Rusya A Milli medya akreditasyonu hk.

Türkiye – Rusya A Milli medya akreditasyonu hk.

76
0
PAYLAŞ

Sayın Medya Temsilcisi,

Kasım 2020 Tarihinde  Fenerbahçe Stadı’nda  oynanacak Türkiye – Rusya  A Milli  karşılaşmasında görev yapacak medya mensuplarınızın

isimlerini 10 Kasım Salı  günü saat 17.30 ‘a kadar tsyd@tsyd.org.trbirgul@tsyd.org.tr e mail adreslerine bildirmenizi rica ederiz.

Bilgilendirme;

-14 Kasım 2020  tarihinde Türkiye A Milli Takımının Basın Toplantısı, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde saat 18.00’de yapılacak.  Basın Toplantısı’na gazeteciler alınmayacak. Sorularınız TSYD üzerinizden TFF ‘ye İletilecek.

-TRT basın toplantısı için  sinyal üretecek ve sinyal bilgilerini TFF.ORG üzerinden yayınlayacak. İdman saat 18:30’da başlayacak ve sadece yayıncı kuruluş kamerası alınacak  ve 15 dakika çekim yapabilecektir.

İdman fotoğrafları da TFF.ORG üzerinden yayınlanacak.

-15 Kasım  2020 tarihindeki maç sonunda Türk Milli Takım Basın Toplantısı’na  ve Rus Milli Takım basın toplantısına  medya mensupları alınmayacak, sadece yayıncı kuruluş kamerası alınacak ve sinyal üretecektir.

Maç sonu sorularınızı,  WhatsApp üzerinden yazılmanız gerekmektedir.

-Rusya  A Milli Takımının basın toplantısı 14 Kasım  Cumartesi günü  Fenerbahçe Stadının  basın toplantı salonunda saat 13.20’de gerçekleştirilecek.  Toplantıya medya mensupları kabul edilmeyecek, sorularınızı WhatsApp üzerinden yazmanız gerekmektedir.

İdman ise 12.00’de başlayacak ve ilk 15 dakikası akredite olan medya mensuplarına açık olacaktır.

-Maç gününde  16 foto muhabiri görev yapabilecek. Bu kontenjandan 2 foto muhabiri Milli Takımlara ayrıldı. Foto muhabirleri için 4 korner köşesinde belirlenen yerler için kura çekimi yapılarak görev yapılacak.

Akredite olan foto muhabirleri çekecekleri kuralar ile oturacakları yerleri belirleyecek. Kendi aralarında anlaşmaları halinde devre arasında “KIRMIZI ALAN OLAN BENCH BÖLGESİNE GİRMEMEK KAYDIYLA”, maraton tribün tarafından geçerek yer değişimi yapabilirler. Ancak kendi aralarında anlaşamamaları halinde oturdukları koltukları değiştiremezler.

İyi çalışmalar.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.