Ana sayfa Genel TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MURAT ZORLUOĞLU TSYD TRABZON ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MURAT ZORLUOĞLU TSYD TRABZON ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

58
0
PAYLAŞ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle TSYD Trabzon Şubesi’ni ziyaret etti.

Başkan Zorluoğlu’nun ziyaretinde, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük, TSYD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Murat Taşkın, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Selahattin Aydınlı ile TSYD Şube Başkanı Selçuk Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi Başkanı Selçuk Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkürlerini iletti. Yürüttükleri çalışmalarla ilgili de Başkan Zorluoğlu’nu bilgilendiren Kılıç, “Trabzon spor yazarları olarak 70 üyemiz var. Türkiye’de de derneğimizin 11 şubesi ve 1800 üyesi bulunmaktadır. Çalışan Gazeteciler günü vesilesi ile yaptığınız ziyaret bizleri fazlasıyla memnun etti. Meşakkatli bir iş yapıyoruz. Mesuliyetimiz var ve bu mesuliyet çerçevesinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Trabzon denilince akla ilk gelen kavramlardan birinin spor olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise, “Futbol ve özellikle Trabzonspor şehrimiz için çok önemli. O bakımdan basın da yıllardan beri Trabzonspor ve spora göre şekillenmiş durumda. Trabzon’da gazeteler tersten okunmaya başlanır. Biz de gençken öyle okuyorduk. Türkiye Spor Yazarları Derneği ulusal düzeyde bilinen ve tanınan bir dernek. Yaptığınız etkin çalışmalar nedeniyle şube başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zurluoğlu, TSYD Şube Başkanı Kılıç’a günün anısına belediyenin armağanını sundu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.