Ana sayfa Genel ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI SONER ÇETİN, TSYD ADANA ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI SONER ÇETİN, TSYD ADANA ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

53
0
PAYLAŞ

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’ni ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle derneğe nezaket ziyaretinde bulunan başkan Çetin, şube başkanı Kurtul Çakın, Asbaşkan Hasan Hüseyin Türk, Yönetim Kurulu Üyesi İrfan İşisağ ile dernek müdürü Mehmet Önal’la görüştü.

Çukurova Belediyesi sınırları içerisinde gerçekleştirilen sportif yatırımlarla ilgili bilgiler veren başkan Soner Çetin, amatör spor kulüplerine yakın bir dönemde yardımları gerçekleştireceklerini söyledi.

TSYD Şube Başkanı Kurtul Çakın ise, “Her zaman yanımızda olan başkana derneğimize bugüne kadar olan katkıları nedeniyle teşekkür ediyoruz. Şube tesislerimizde kullanılmak üzere 2 adet kamelya desteğinde bulunan ve gelecek dönem düzenlenecek olan Spor Basını Başarı Ödülleri Töreni’ne vereceği destek için başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Soner Çetin, Çukurova Belediyesi’nin gerçekleştirdiği sportif yatırımları anlatmak üzere TSYD Adana Şubesi’nde spor basınıyla bir araya gelecek. Ziyarette Çukurova Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Doğan Gülbasar da hazır bulundu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.