Ana sayfa Genel TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDEN ERDOĞAN BOZATLI’YA TEŞEKKÜR

TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDEN ERDOĞAN BOZATLI’YA TEŞEKKÜR

148
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas Şubesi geçen yıl  “Çocuklar üşümesin. Biz Büyük Bir Aileyiz “ sloganı ile hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesine destek sağlayan işadamı Erdoğan Bozatlı’ya üzerinde resmi bulunan tablo ve plaket verdi.

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, llse ve dengi okullarda okuyan öğrencilere yönelik “ Çocuklar üşümesin. Biz Büyük Bir Aileyiz “ yardım kampanyasına destek veren Sivaslı işadamı, gönül dostu, insan canlısı Erdoğan Bozatlı’ya  üzerinde  kendi resmi bulunan  tablo ile TSYD adına teşekkür plaketi  vererek, desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Gerek  aileleri adına kurdukları vakıf kanalı ile gerekse  şahsi olarak her  zaman  mağdurlara yönelik yardım ve desteklerinin devam ettiğini ve bundan sonra da devam edeceğini dile getiren iş adamı Bozatlı, TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan’a teşekkür ederek “ TSYD Sivas Şubesi tarafından  öğrencilere  yönelik  gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesine  destek vermekten mutluluk duydum. Önemli  olan o insanların gönlüne girebilmek. Bunu başarabiliyorsam ne mutlu bana. Bu tür projelerin ve mağdurlara yönelik çalışmaların her zaman yanındayız. TSYD Sivas Şubesinin jestine çok teşekkür ederim.” dedi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.