Ana sayfa Genel SADİ SEDA ESKİŞEHİR’DE YENİDEN BAŞKAN

SADİ SEDA ESKİŞEHİR’DE YENİDEN BAŞKAN

133
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir Şubesi Genel Kurulu TÜFAD Şube binasında gerçekleşti. Yapılan genel kurulda Sadi Seda güven tazeledi.

Yapılan genel kurul sonrası bir konuşma yapan Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Sadi Seda, Eskişehir’de 4 yıla yakın temsilci olarak görev yaptıktan sonra Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tongsir’in de desteği ile şube olduklarını hatırlattı.

Başkan Seda, bugüne kadar gerek derneğimize gerekse spor basınına verdikleri desteklerden dolayı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a da teşekkür etti.

Seda, “Gerek spor basınına gerekse Eskişehir basınına emekleri geçmiş ve hakkın rahmetine kavuşmuş olan ağabeylerime, arkadaşlarıma ve kardeşlerime Allahtan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun” dedi.

EASKF Başkanı Sadri Atam ise yaptığı konuşmada Eskişehir spor basınının diğer illere göre çok iyi durumda olduğunu belirtirken, Eskişehir ve Eskişehirspor’a hep birlikte katkı sunmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.