Ana sayfa Genel SPOR ÇALIŞTAYI’NDA TSYD SİVAS ŞUBESİ AKTİF ROL ÜSTLENDİ

SPOR ÇALIŞTAYI’NDA TSYD SİVAS ŞUBESİ AKTİF ROL ÜSTLENDİ

211
0
PAYLAŞ

Sivas Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından düzenlenen spor çalıştayında TSYD aktif rol alarak çalışmalara paydaş oldu.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde düzenlenen ve Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Alim Yıldız, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Kul, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ile spor ve sporcunun yanında yer alan yatırımcı kuruluşlar, özel sektör temsilcileri, iş adamları ile spor adamlarının katıldığı  “Spor Çalıştayı”nda TSYD Sivas Şubesi aktif rol üstlendi.

Çalıştayda TSYD’nin de yer aldığı  “Sporda Medyanın Önemi “ konusunda görüşlerini dile getiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, ‘’Sporun önemli paydaşlarından olan Spor Basınının, ilimizdeki spor müsabaka ve organizasyonlarını gece gündüz demeden takip ederek ulusal ve uluslararası kamuoyuna aktarılmasında büyük bir gayret sarf etmektedirler. Şehir tanıtımında, sportif başarıların doğru ve etkili bir şekilde sunumu noktasında spor basını başta olmak üzere TSYD ye büyük görevler düşmektedir.Ülke çapında tanınmış spor adamlarının ilimize gelerek sporcu gençlerimizle buluşturulması büyük bir önem arz etmektedir. Sosyal sorumluluk projeleri ile de spora yapılacak destekler ilimiz sporuna marka değeri katmada önemli rol oynayacaktır. Belli zaman aralıklarında yapılacak özel haber ve yayınlar yardımıyla başarılı sporcuların ulusal anlamda tanıtımına katkı sunacaklardır.”dedi.

Spor Çalıştayına TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve Asbaşkan Ali Yavuz katıldı.

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.