Ana sayfa ÜYELER

ÜYELER

KURUCU ÜYELER

NECMİ TANYOLAÇ : 1928 yılında İskeçe’de doğan Necmi Tanyolaç, 1950 yılında gazeteciliğe başladı. TSYD’nin kurucularından olup 1970-1972 ve 1981-1984 yılları arasında Genel Başkanlık yaptı. 20 sene aralıksız Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. TSYD ve basın kuruluşlarının açtığı yarışmalarda ödüller kazandı. Zaman, Son Posta, Tercüman, Spor, Milliyet, Sabah, Yeni Asır, Fotospor, Meydan gazetelerinde yazar ve yönetici olarak çalıştı. Tercüman Gazetesi Spor Sorumlu Müdürü, Güneş Gazetesi Spor Yönetmeni, başkan vekili görevlerinde bulundu. Başta “Arka Pencere” isimli günlük yazıları kapsayan bir kitap yayınladı. 2013 yılında vefat etti.

YALÇIN TOKER : Silifke 1937 doğumlu. Mükerrem ve M.Emin Toker’in oğlu. İstanbul Ünviversitesi Hukuk fakültesinde eğitim yaptı. 1955 yılında Yeni Sabah gazetesinde spor muhabiri olarak göreve başladı. Son Havadis ve Tercüman gazetelerinde çalıştı. Şimdilerde kurmuş olduğu yayın evini yönetiyor. Milliyetçiliğin Kaynakları, En Üsttekiler, Büyük Uyanış, Zirvede Kavga, Türkiye’de Din Vicdan Hürriyeti kitapları yayımlandı. Türkiye Milli Kültür Vakfının birincilik ödülünü aldı. İngilizce ve Almanca biliyor. SBK taşıyor. Serpil Toker ile evli ve iki evladı var. TSYD Kurucu Üyesi.

TEVFİK ÜNSİ ARKUN : İstanbul(Bakırköy) 1917 doğumlu. Mebrake ve Ziya Ünsi Arkun’un oğlu. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde eğitim yaptı.Gazetecilik mesleğine 1938 yılında Kırmızı Beyaz dergisinde spor yazarı olarak başladı. Çeşitli spor dergilerinin yanı sıra Son Saat, Tanin, Tercüman gazetelerinde yazarlık ve yazı işleri müdürlüğü yaptı. Fransızca ve İngilizce biliyor. Almanca konuşuyor. “Spor Ansiklopedisi”, “Futbol Ansiklopedisi”, “Kurşun Yağmuru”, “Alevli Kalpler” kitapları yayınlandı. Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü Sahibi. TSYD kurucu üyesi. 2004 yılında vefat etti.

SACİT DEMİRCAN : Giresun 1928 doğumlu. Nedime ve Mehmet Ali Hidayet Demircan’ın oğlu. İstanbul Lisesinde ve İ.Ü. Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1953 yılında SON SAAT Gazetesinde spor muhabiri olarak mesleğe başladı. Yenigün, Vatan, İkdam, ABER, İktisat ve Piyasa,Yeni İstanbul ve Son Saat gazetesinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 2016 yılında vefat etti.

NECATİ BİLGİÇ : Necati Bilgiç, 1951 yılında Özfenerbahçe Dergisi’nde spor yazarlığına başladı. Türkiyespor, Tercüman, Havadis, Yenisabah, Güneş, Posta, Fanatik ve Fotomaç Gazeteleri’nde sırasıyla muhabir, sayfa sekreteri, istihbarat şefi, müdür yardımcılığı ve en son köşe yazarı olarak görev yapan, her branşta birçok ödül kazanan, basın şeref kartı sahibi Necati Bilgiç, aynı zamanda Burhan Felek Ödülü’nün de sahibi olmuştu.1963 yılında kurulan TSYD’nin kurucu üyesi. Necati Bilgiç, Can, Canan ve spor yazarı olan Gürcan Bilgiç’in babasıdır.  2015 yılında vefat etti.

NECATİ KARAKAYA : İstanbul 1928 doğumlu. Niyaze ve İbrahim Karakaya’nın oğlu. İÜ Tıp Fakültesinde eğitim yaptı. 1955 yılında Milliyet gazetesinde mesleğe başladı. Mesleğini bu gazetede sürdürdü. Milliyet’te spor yazarı ve TRT’de spor spikeri olarak çalıştı. TSYD kurucu üyesi. Türkiye Futbolcular Sendikası genel başkanlığını yaptı. Fransızca biliyordu.  2019 yılında vefat etti.

KAHRAMAN BAPÇUM : 1925 yılında İstanbul’da doğdu. 1947 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. İstanbul Hilal Kulübünde 1940-1945 yılları arasında futbol oynadı. Aynı dönemde Atletizmle de uğraştı. Spor yazarlığı dışında Avukatlık, Sigortacılık ve Öğretmenlik gibi işler de yaptı. Gazeteciliğe 1956 yılında Milliyet’te başladı.  Uluslararası Spor Yazarları Birliği (AIPS) yönetim kuruluna seçildi. Milliyet’ten sonra Hürriyet gazetesinde uzun yıllar yazdı. Bapçum, daha önce yönetimde hiç yer almadan bu göreve seçilen ilk başkan olma özelliğini taşıyor. 30 Haziran 1977 ve 16 Mayıs 1979 seçimlerinde yeniden başkan seçilip görevi 1981’e kadar sürdürdü. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. 2018 yılında vefat etti.

ADNAN AKIN :1912 yılında İstanbul’da doğdu. Vefa Lisesinde okurken futbola başladı. Genç yaşta yönetici, daha sonra da hakem oldu. Hakemlikteki başarısını, FIFA listesine girerek gösterdi. 1950’den sonra federasyonlarda üye, teknik komite üyesi ve merkez hakem komitesi üyesi olarak yer aldı. Türkiye Spor Yazarları Derneğinin kuruluşunda etkin rol aldı ve ilk başkanı oldu. Adnan Akın bir dönem Balıkesir milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yaptı. Gazeteciler Cemiyeti yönetim Kurulunda ve Haysiyet Divanında yer aldı. Basın Şeref kartı sahibi idi. 1985 yılında öldü. Akın, ilk kez 10 Nisan 1963’te kurucu başkan oldu. Ardından 16 Mayıs 1963’teki genel kurulda bu göreve getirildi. 18 Mayıs 1964’teki genel kurulda bir kez daha seçildi. 1985 yılında vefat etti.

NAMIK SEVİK :1926 yılında İstanbul’da doğdu. Dil, Tarih, Coğrafya Fakültesinde öğrenimini tamamladı. Gazeteciliğe 1950 yılında Son Saat gazetesinde başladı. Daha sonra İstanbul Ekspres ve Akis dergisinde çalıştı. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucularından ve spor yazarlığının öncü isimlerinden biri oldu. Türkiye’de spor gazeteciliğinin gelişmesi yolunda önemli katkıları oldu. Milliyet gazetesi spor müdürü olarak uzun yıllar hizmet verdi. Görev süresi içinde çeşitli mesleki ödüller kazandı. Onun döneminde Milliyet gazetesinde yayınlanan “Türk Spor Raporu” önemli gelişmelere kaynaklık etti. Sevik, TSYD’nin kuruluşundan itibaren yönetimde yer aldı. 17 Nisan 1965’teki genel kurulda başkan seçildi. Daha sonra 16 Nisan 1966, 27 Nisan 1967, 27 Mayıs 1968, 2 Mayıs 1969’da yeniden başkan oldu. 1986 yılında vefat etti.

SAMİM VAR :1925 yılında doğdu. Fenerbahçe genç takımında futbola başladı. Daha sonra A takımına yükselip 1944-1951 yılları arasında 212 kez Sarı Lacivertli formayı taşıdı. 1952 yılında transfer olduğu Adalet takımında futbolu bıraktı.  Derneğin 4.başkanı oldu. Uluslararası Spor Yazarları Birliği (AIPS) yönetim kuruluna seçildi. Hürriyet gazetesinde çalıştı. 1976 yılında vefat etti. Var, derneğin kuruluşundan itibaren bütün yönetimlerde yer alan sayılı kişilerden biriydi. Uzun yıllar Dış İlişkiler Sekreterliği görevini yürüttükten sonra 17 Mayıs 1971’deki genel kurulda başkan seçildi. Samim Var bu görevini 3 Haziran 1972’deki yenilemenin ardından 1975’e kadar sürdürdü. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. 1976 yılında vefat etti.

BURHAN FELEK :1889 yılında İstanbul’da doğdu. Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Ticaret Bakanlığı Müşavirliği yaptı. 1907’de Anadolu Futbol Kulübü’nü kurdu. Gazetecilik mesleğine 1909 yılında İdman Dergisi’nde başladı. 1910’da, Donanma Dergisi‘nde profesyonelliğe adım atan Felek, 1918 yılında, Tasvir-i Efkâr Gazetesi‘nde spor ve foto muhabiri olarak çalışmaya başladı. Vakit, Vatan, Yeni Ses, Alemdar, Cumhuriyet ve Milliyet Gazetesi’nde çalıştı. 1922 yılında Atletizm Federasyonu Başkanlığı’na seçildi ve 1936’ya kadar bu görevi sürdürdü. 1924 ve 1928 Olimpiyat Oyunları’na yönetici olarak katıldı. Balkan ve Akdeniz Oyunları kurucularındandır.1924 yılında kurulan TMOK kurucuları arasında yer aldı. 1938-1952 yılları arasında TMOK Genel Sekreterliği, 1960-1964 ve 1965-1982 arası 21 yıl süreyle TMOK Başkanlığı görevlerini üstlendi. 1963 yılında kurulan TSYD’nin kurucu üyesidir. 1982 yılında vefat etti.

HALUK SAN :1911 yılında İstanbul’da doğan Haluk San, 1931 yılında “Türkspor’ dergisinde spor yazarı olarak gazeteciliğe başladı. Çeşitli gazete ve dergilerde spor yazarı olarak çalıştı. Spor tarihi ve spor üzerine önemli araştırma yazıları yazdı. Spor basın tarihinin ilk dönemlerinde yetişmiş önemli yazar ve yöneticilerinden biri oldu. Spor gazeteciliğinin bir meslek dalı haline gelmesi için uğraştı. TSYD kurucularından olup, aynı dernekte bir süre yönetici olarak da görev yaptı. Basın Şeref Kartı sahibi olan Haluk San, 1955 yılında “Uluslararası Spor Yazarları Birliği” (AIPS)’ne üye oldu. 1934’ten itibaren Türkiye İdman Cemiyetleri İttifakı, Türk Spor Kurumu, TMOK, İstanbul Bölgesi Spor Komiteleri ile Spor Oyuncuları ve Atletizm Federasyonları’nda uzun yıllar hizmet verdi. Atletizmde baş hakem, voleybolda uluslararası hakem, basketbolda da milli hakem lisansı aldı. Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ile Müze ve Arşiv Komitesi üyeliğinde bulundu. Topladığı spor dergileri ve belgeleri ile on bine yakın çeşitli dillerdeki spor kitaplarını, kurucusu bulunduğu Türk Spor Vakfı’na bağışladı. 1995 yılında vefat etti.

NEZİH DEMİRKENT :1930 yılında İstanbul’da doğdu. Haydarpaşa Lisesi’ni ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Gazetecilik mesleğine 1950 yılında Son Saat gazetesinde muhabir olarak başladı. Yeni Sabah gazetesinde spor yazarlığı, sayfa sekreterliği, spor sayfası yönetmenliği ve yazı işleri müdürlüğü yaptı.1964 yılında ilk ofset gazete olan Yeni Gazete’nin yayın yönetmenliğini yürüttü. Hürriyet gazetesinde uzun süre genel yayın yönetmenliği ve genel müdürlük yaptı. Dünya gazetesinin sahibi oldu ve ekonomi gazeteciliğinde ayrı bir yer edindi. Gazeteciler Cemiyetinde çeşitli görevler aldıktan sonra Cemiyet Başkanlığı yaptı. Fransızca bilen Demirkent evli ve bir çocuk babasıydı. TSYD kurucu üyesi olan Nezih Demirkent 2001 yılında vefat etti.

RIDVAN YELEKÇİ :1934 yılında İstanbul’da doğdu. 1953 yılında Fenerbahçe Dergisi’nin spor bölümünde muhabirlik yaptı. Yeni Gazete, Yeni İstanbul ve Dünya gazetelerinde spor yazarı olarak görev aldı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin Genel Sekreterliği’ni yaptı. TSYD’nin kurucularından olup bu dernekte yönetici olarak çalıştı. Basın kuruluşlarının gazetecilik konusunda çeşitli yarışmalarında ödüller kazandı. Evli ve 2 çocuk babasıydı. 2000 yılında vefat etti.

HALİT KIVANÇ : 1926 yılında İstanbul’da doğdu ,radyo ve televizyon sunucusu, gazeteci, maç spikeri. Türkiye’nin en ünlü ve en uzun süre çalışmış sunucularındandır. Orta öğretimini Pertevniyal Lisesi’nde ,yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde tamamladı. 3 ay kadar hakimlik yaptı. Milliyet, Tercüman, Hürriyet, Güneş başta olmak üzere çeşitli gazete ve dergilerde yazar ve yönetici olarak üst düzey görevler aldı.1953′te ilk günlük spor gazetesi olan Türkiye Spor gazetesini çıkardı.Bir yıla yakın ünlü yayın kuruluşu BBC de çalıştı.Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. Ülkemiz’de radyo ve TV yayıncılığının gelişmesinde önemli katkıları olan Kıvanç, TV’nin bir çok yayınında ‘ilk’lerin adamı oldu. Olimpiyatlar ve büyük uluslararası karşılaşmalarda dünya kupasını televizyondan sunan ilk Türk spikerdir. 10 Dünya Kupası finallerini radyo ve tv de nakletmistir. Sunuculukta 50 yılını 2005′te bir jübileyle kutlayan Kıvanç, TSYD, TGC ve diğer kuruluşların düzenlediği yarışmalarda 200′ün üzerinde ödülün sahibi oldu. 1983 yılında Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla maç spikerliğine veda etti.

TARIK BİLGİN : 1912 İstanbul doğumlu. İbrahim ve Şaziment Bilgin’in oğlu. Yüksek İktisat ve Ticaret Okulu mezunu. 1940 yılında KIRMIZI-BEYAZ GAZETESİ, VAKİT, HABER, SON DAKİKA, HERGÜN, ŞUT gazetelerinde çalıştı. Beşiktaş muhabirliği yaptı. TSYD kurucu üyesi. 1976 yılında vefat etti.

İHSAN BİRİCİK : 1930 Akşehir doğumlu. Gazeteciliğe ve spor yazarlığına Ankara’da Ankara Ajansı’nda 1950 yılında başladı. Zafer Gazetesi, Şark Ajansı, Günlük Spor, Akşam, Tercüman ve Milliyet Gazetelerinde çalıştı. Futbol, Boks ve Güreş federasyonlarında görev yaptı. Balkan Şampiyonası, 1971 İzmir Akdeniz Oyunları, Dünya Güreş Şampiyonası komitelerinde yer aldı. 1960-1964 yılları arasında maçlarda ve organizasyonlarda spikerlik yaptı. TSYD kurucu üyesi. 1991 yılında vefat etti.

AYDIN BAKANOĞLU : 1918 İstanbul doğumlu. Galatasaray Lisesi mezunu. 1951 yılında gazeteciliğe başladı. Son Saat, Gece Postası, Havadis, Akşam, Tercüman, Son Havadis, Meydan gazetelerinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1998 yılında vefat etti.

O.VEDAT SEVİNÇLİ : 1922 İzmir doğumlu. İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Tıp Fakültesine kayıt oldu. Daha sonra bu fakülteden ayrılarak yedek subay okuluna gitti.22 devre mezun olduktan sonra İstanbul Hukuk Fakültesine devam etti. 1942 yılında mesleğe İzmir Anadolu Gazetesinde başladı. Beşiktaş Mecmuası, Vakit, Haber, Son Havadis, Son Telgraf, Gece Postası, İstanbul Ekspres ve Milliyet gazetesinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1992 yılında vefat etti.

FERRUH İLKÜNSAL : 1923 İstanbul doğumlu. Yusuf Ziya ve Asiye Muazzez İlkünsal’ın oğlu. Haydarpaşa Lisesi mezunu. 1951 yılında Hizmet, Dünya, Havadis, Zafer, Tasvir ve Fenerbahçe Spor gazetelerinde çalıştı.  TSYD kurucu üyesi. 1985 yılında vefat etti.

ALİ HENDEKÇİ : 1934 İzmir doğumlu. İbrahim ve Melahat Hendekçi’nin oğlu. 15 Mayıs 1955 yılında mesleğe başlayan Ali Hendekçi, Dünya, Yenisabah ve Tanin Gazetelerinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1979 yılında vefat etti.

[divider]

KAYBETTİKLERİMİZ

KAYBETTİĞİMİZ ÜYELER  
İSİM SOYAD VEFAT TARİHİ
ABDÜLKADİR YÜCELMAN 1.12.2009
ADNAN AKIN 4.09.1985
ADNAN ALP 01.02.2020
AHMET  YÜKSEL 13.02.1998
AHMET  GÜLTAŞ 26.12.1998
AHMET GÜMÜŞÇÜ 20.12.2021
AHMET YAHŞİ 11.01.2021
AKGÜN TEKİN 26.02.2007
ALAATTİN BÜTE 18.12.1997
ALAATTİN KUTLU
ALİ ABALI 26.05.2018
ALİ GÜMÜŞ 4.04.2015
ALİ HENDEKCİ  1979
ALİ HOŞFİKİRER 29.03.2012
ALİ AKGÜL 12.11.2007
ALİ ALAKUŞ 9.04.1984
ALİ BATTAL 1.03.2011
ALİ ERSAN  
ALİ ÖCAL 04.10.2021
ALİ ULVİ TURAL 11.08.1989
ALİCAN TARAKÇIOĞLU 23.11.2015
ALP CAN 30.03.2010
ALP ZİREK  
ALTAN AŞAR
ALTAN ERBULAK 01.05.1988
ALTAN TANMAN 13.12.2017
ALTUĞ İSTANBULLUOĞLU 10.02.2021
ARİF  IŞILDAYAN 8.03.2000
ARMAN  TALAY 1.06.1998
ARSLAN ALPŞALCI 23.05.2011
ASAF AYÇIL  
ASIM ELKOCA 12.10.2015
ATIL ÖZMEN 19.04.2016
ATILAY GÜLEN 7.12.2004
ATILAY KAYAOĞLU 31.03.2017
ATİLLA KARSAN 28.02.2013
AYDIN SEVGEL 8.03.2008
AYDIN  BAKANOĞLU 5.03.1998
AYDIN   KÖKER 23.03.2000
AYDIN ŞENTÜRK 19.04.2018
AYDIN USTAOĞLU 1.03.1993
AYHAN YILMAZ 12.04.2016
AYKAN  UZOĞUZ 22.06.2007
AZİZ HALKAPINAR 15.11.2015
BAHATTİN ŞENOL 24.11.2010
BAKİ AVCI 14.01.2018
BASRİ BALCI  
BEDRİ KORAMAN 2.06.2015
BERAT YURDAKUL 11.06.2001
BURHAN FELEK 4.11.1982
BÜLENT GENCER  
CAFER ZORLU 24.08.2012
CAN BARTU 12.04.2019
CELAL YILMAZ 26.11.2001
CEM ATABEYOĞLU 16.02.2012
CEM  SERDENGEÇTİ 2.11.1999
CEMAL ALKAN 11.02.2018
CEMAL SALTIK 23.01.2013
CEMALETTİN  ŞEN
CENGİZ ALPMAN 24.10.2014
CENGİZ KAPTAN 09.04.2021
CEVAT CİMİLLİ  
CEVAT KOL 08.12.2022
CEYHAN GÜR 18.11.1996
CEZMİ BAŞAR 20.04.2012
CİHAT ARMAN  
COŞKUN ÖZARI 24.06.2011
ÇAĞATAY ÇAĞLAR 09.06.2022
ÇETİN ŞENCAN 10.10.1998
ÇETİN ERASLAN  
ÇETİN ESENKAFTAN 22.08.1984
ÇETİN METE 18.01.2020
ÇETİN ÖZCAN 12.12.1993
ÇOBAN YURTCU  
DEĞER ERAYBAR 24.04.2008
DEVRİM SAĞIROĞLU 9.07.2015
DOĞAN KOLOĞLU 13.11.2013
DOĞAN ÖNER 1.01.2013
DOĞAN ŞENER 10.12.2019
DOĞAN YUKAY  
EKEL TÜRKOĞLU 17.02.2014
EKREM ACARÇELİK 18.05.1993
ENDER ERKEK 07.02.2023
ENVER AYHAN
ERCAN TURLAN 26.04.1996
ERDAL GÖNDEM 28.04.2019
ERDOĞAN BAYRAKTAR 17.09.2012
ERDOĞAN ERDİ 17.03.2016
ERDOĞAN KÖSEOĞLU 17.04.2017
ERDOĞAN ÖRNEK 05.04.2021
ERDOĞAN SUNGUR 19.06.2014
ERGİN İNANÇ 21.11.1997
ERGUN EMEK 21.03.2019
ERGUN ULCAY 6.11.2016
ERHAN GÜRER 2.08.1997
EROL YAŞAR TÜRKALP 2.01.2001
EROL ATAŞAN  
EROL İLDAY 3.06.2002
EROL KANER 20.07.2012
ERSİN UYSAL 14.01.2007
ERTAN KUNTER 21.09.2015
ERTUĞRUL AKBAY 8.03.2019
ERTUĞRUL AKÇAYLI 01.12.2020
ESİN BÜRGE 10.01.2018
EŞFAK  AYKAÇ 22.11.2003
EYÜP KARADAYI 16.06.2019
FAİK ŞENOL  
FAHRİ İKİLER 15.11.2017
FAHRİ SOMER  
FERHAN DEVEKUŞUOĞLU 3.04.2004
FERHAN  DİNÇER 27.10.2000
FERRUH İLKÜNSAL  
FETHİ UZUN 20.05.1996
GALİP YENİKAYNAK 5.09.1994
GAZANFER KARPAT  
GENÇ AĞAGENÇ  
GÜNAY ŞİMŞEK 9.04.2019
GÜNDOĞAN KAPLAN 5.12.2016
GÜNDÜZ KILIÇ 17.04.1980
GÜNEY DURAMAN 19.10.2008
GÜNGÖR ARSLAN 20.02.2022
GÜNGÖR SAYARI 17.05.2014
HACI HASDEMİR 6.11.2013
HAKAN ÇELİKBAŞ 3.01.2022
HALİT DERİNGÖR 15.03.2018
HALİT KIVANÇ 27.10.2022
HALUK SAN 21.07.1995
HALUK USEL 12.11.2020
HAMDİ YURDAKUL 17.08.2014
HAMİT DESTE 12.01.2007
HARUN PARTENER 20.09.2022
HASAN CEMALİ 26.04.2020
HASAN ÖZKAY 7.02.1986
HASAN SOYSAL  
HAŞMET İNANTEPE  
HAYATİ TELGEREN 23.07.2014
HAYRİ ÖZEL 2.12.1995
HİKMET PULCU 3.03.2011
HİLMİ GÜMÜŞDERE 25.12.2014
HÜSEYİN BAŞARAN 28.12.2015
HÜSEYİN ÇANKAYALI 14.04.1991
HÜSEYİN ÇİNE 9.03.2005
HÜSEYİN BÜYÜKKIRCALI 12.10.2020
HÜSEYİN TAMER
HÜSEYİN YANGIR 30.05.2017
HÜSNÜ ÇİL 8.11.2009
İBRAHİM REFİ BALKIŞ  
İBRAHİM GEVEN 02.12.2022
İBRAHİM İŞSEVERLER 15.04.1997
İBRAHİM SUR
İHSAN BİRİCİK 19.09.1991
İHSAN CEMİL DERBENT 23.05.2012
İHSAN DOĞAN 24.04.2021
İLHAN DEMİREL  
İLHAN ERK 13.05.2020
İLHAN SÖYLER 23.09.2014
İLHAN UYGUN
İLKER ATEŞ 8.11.2009
İLYAS NAMOĞLU 18.08.2020
İSLAM ÇUPİ 6.02.2001
İSMAİL ALKILIÇGİL 28.12.2003
İSMAİL ERTAN TANRIKULU 10.06.2023
İSMET BADEM 6.09.2018
İSMAİL BAŞARAN 24.03.2023
İSMET GÜMÜŞDERE 17.05.2003
İSMET ÇELİK
İSMET ÖZKAN 26.12.2021
İSMET TONGO 23.11.2016
İZZET NAZLI 07.02.2023
KADİR AKAT  
KADRİ BOLCAN 12.12.2013
KAHRAMAN BAPÇUM 22.09.20218
KAMİL TURAN 9.02.2013
KAMURAN TEKİN  
KAZIM KANAT 24.09.2008
KAZIM ÜZEN  
KEMAL ADAR 12.01.2021
KEMAL DENİZ 10.09.1999
KENAN AKICI  
KENAN ONUK 11.07.2005
KENAN ŞENGÜL 24.07.1998
KERİM ÖKTEN 12.04.2014
KORKUT GÖZE 21.01.2018
KÖKSAL ÖZOĞLUÖZ 30.09.2015
MAHİR ÇERÇİ 10.06.2014
MAHMUT KÜÇÜK
MAHMUT SABAH 21.02.2019
MAZLUM GÖKNEL 9.01.2017
MEHMET AKTOP  
MEHMET BASİT 14.02.2011
MEHMET BİBER 5.08.2019
MEHMET CELAL DEMİRBİLEK 20.11.2019
MEHMET GAZEL 17.06.1997
MEHMET İHSAN KAYSERİ 25.06.2021
MEHMET POLAT 22.09.1981
MEHMET TAN
MEHMET TUNA 13.08.2019
MESUT BARAN 30.06.2008
METE  BUHARALI 24.01.1997
METİN GÖREN 13.12.2021
METİN KEMERTAŞ 27.04.2018
MUAMMER TUNCER 17.06.2023
MUHAMMET ABDULKADİR ESEN 21.08.2022
MUSTAFA BALOĞLU  
MUSTAFA GENÇ 17.09.2008
MUSTAFA GÖKSEL YENER 13.01.2017
MUSTAFA KANBUR 3.11.2010
MUSTAFA KAYA 19.11.2022
MUSTAFA KEFKEP 10.06.1986
MUSTAFA KIZILTAN  
MUSTAFA NOYAN 11.11.2020
MUSTAFA ÖZTOPRAK 8.11.2018
MUZAFFER ÖZENÇEL 14.05.2001
NAMIK SEVİK 21.08.1986
NAZİF OTURGAN  
NAZIM ÖZBAY 29.01.1999
NACİ ÇETİNDAĞ 27.01.2019
NACİ YALINKILIÇ 8.07.2016
NECATİ AKGÜN 4.05.2012
NEJAT ALTAN 3.01.2007
NEJAT BEKMEN  
NEJAT ÇELEBİOĞLU 23.05.2019
NEJAT KASAPOĞLU 10.07.2022
NEJAT TÜRKALİ 26.02.1996
NECATİ BİLGİÇ 8.12.2015
NECATİ KARAKAYA 25.09.2019
NECMİ TANYOLAÇ 27.11.2013
NERİMAN  TEKİL 30.05.2007
NEŞET ÖZMEN 12.01.2022
NEZİH ALKIŞ 04.04.2022
NEZİH DEMİRKENT 13.02.2001
NİHAT UÇAR 12.03.2021
NİMET  ÜYKEN 3.02.2009
NİYAZİ MENTEŞ
NUYAN YİĞİT 23.06.2016
ODHAN BAYKARA 19.03.2000
OĞUZ ARAL
OĞUZ TURAN 12.06.1986
OKTAY AKENGİN 25.12.2012
OKTAY KURTBÖKE 2.11.1999
OKTAY İYBAR 19.06.2013
ONUR BELGE 6.09.2015
ORHAN ALDİNÇ 14.10.2002
ORHAN BERK 27.07.2014
ORHAN İLHAN 18.03.2017
ORHAN KAYNAR  
ORHAN KOLOĞLU 17.04.2020
ORHAN MENEMENCİOĞLU 14.09.1986
ORHAN ÖNAL 17.10.2022
ORHAN ŞENGÜRBÜZ 19.07.2009
ORHAN ŞAHİN 24.11.1998
ORHAN TÜREL 23.03.1993
ORHAN VEDAT SEVİNÇLİ 23.06.1992
OSMAN ASLAN 31.08.2016
OSMAN ÖKSÜZ  
OSMAN ÖZCAN 5.02.2002
OSMAN YEREŞEN 25.01.2008
OSMAN İDİKUT 26.04.2000
ÖMER ARKIN 31.05.2005
ÖMER GÜNER
ÖNDER SÜMER 6.08.2016
ÖZDEMİR GÜRSOY 10.06.1996
ÖZDEN KEMERTAŞ
ÖZKAN KORKUTER  
PEYAMİ SAFA MARACI
PEYAMİ TEK 17.10.2016
RAFET HÜNER 20.08.2005
RAŞİT GİRAY
RECAİ YÜCEL UĞURKAN 15.03.2015
REYMAN SOMER 9.08.2013
RIDVAN BÜLBÜL 10.07.2019
RIDVAN YELEKÇİ 26.06.2000
RUHİ KANAL 18.10.2019
RÜÇHAN ÜNVER 9.12.2002
RÜÇHAN ARIKAN 11.08.1997
SABRİ CANBEYLİ 31.08.2017
SACİT DEMİRCAN 20.10.2016
SAİT ŞENOL  
SAİM KAUR
SAİM ALTUNTERİM 2.10.2021
SAMİ ÖNEMLİ 17.02.1998
SAMİM VAR 8.05.1976
SANCAR ŞENER  
SEBAHATTİN CAN 17.02.1998
SEDAT ACAR 16.12.2011
SEDAT TAYLAN  
SELAHATTİN GÖKHAN 21.08.2013
SELAHATTİN KOYUNCU
SELAMETTİN BAYINDIR 20.06.2016
SELÇUK SÜMER 15.01.2010
SELAHATTİN GİZ  
SEMİH BALCIOĞLU 28.10.2006
SEMİH KOÇANA 2.12.1994
SERHAT DEMİRTAŞ 14.06.2020
SERVER ŞENGÜL  
SEZAİ  PAKER 24.05.1999
SEZER DOĞAN
SİNAN TANYILDIZ 22.05.2018
SUAVİ KAPTAN 6.09.2014
SÜHA AKNUR  
SÜLEYMAN ALASYA 24.05.2014
SÜLEYMAN GÜLTEKİN 8.04.2014
SÜLEYMAN İNCEOĞLU 28.01.2022
SÜLEYMAN KESKİN 30.07.2021
SÜLEYMAN ŞALOM  
SÜMER DEMİR 9.10.2018
ŞİNASİ GÖRK 3.11.2007
ŞÜKRÜ GÜLESİN 10.07.1977
TAHSİN ÖZTİN 23.11.1993
TAKİ DOĞAN 22.05.2019
TANER KUTLAY 24.11.2003
TANKUT ANTİKACIOĞLU 7.06.2016
TARIK BİLGİN  1976
TARIK ÇALDIRAN 23.04.2023
TAYFUN   GÜNDOĞAR 12.08.2002
TAYGUN TÜRE
TEKİN ARAL 19.04.1999
TEMEL ÖZALAK 7.02.2008
TEVFİK  ÜNSİ ARKUN 26.04.2004
TUNCER ARIKAN 29.11.1994
TUNCER BENOKAN 25.07.2013
TUNÇ SARUHANLI  
TURGAY ESMER  
TURGAY MURTEZAOĞLU 13.10.2017
TURGAY ŞEREN 9.07.2016
TURGAY VARDAR 5.01.2006
TURGUT DİNSEL  23.12.2008
TURGUT BIÇAKÇIOĞLU 13.04.1995
TURHAN DOĞU  
TÜLAY DİVİTÇİOĞLU 19.12.2003
ÜMİT ZEHİR 21.09.2018
ÜNAL UYGUÇ 19.08.2022
ÜNVER ERGÜN 1.01.2015
ULVİ YENAL 26.05.1993
VALA SOMALI 21.05.2016
VİKTOR BOLAKİN 15.06.2021
VEDAT OKYAR 21.07.2009
VEDAT VATANSEVER 08.12.2021
VEHBİ DİNÇCAN 19.09.2015
VELİ ALTINKAYA 15.04.2021
VELİ NECDET ARIĞ 15.11.2009
VEYSEL SERÇE 31.03.2019
VOLKAN YİĞİT YARMAN 6.02.2009
VURAL SAYGILI 09.02.2001
YALÇIN EĞİLMEZ 6.11.2002
YALÇIN ÇINAR 29.08.2011
YAŞAR GÜLAY 29.08.2011
YAŞAR UÇAR 4.03.2014
YAVUZ BAYRAKTAR 3.05.2009
YAVUZ CAN
YAVUZ ÖZKAN  
YAVUZ YÜKSEL 07.05.2021
YILMAZ CANEL 7.09.2014
YUSUF NOBERİ 21.04.1998
YUSUF PAKMAN 25.09.2018
YUSUF ZİYA GEDİKLİ 06.12.2022
YÜKSEL BAYAR 22.03.2012
ZİYA ŞENGÜL 27.02.2023

ASİL ÜYELER

Adana Üyeleri

Abdullah Yangın 
Abdullah Engin Kanber 
A.Kurtul Çakın 
Adnan Kulak 
Adnan Poyraz 
Ahmet Kırmızıdal 
Akif Özdemir 
Anıl Görkem Aksak 
Aydın Güçlü 
Bekir Karakoca 
Bilal Tipi 
Bircan Birincioğlu 
Bora Erdem 
Bülent Serin 
Bülent Vezir 
Can Çelik 
Cihan Çınarlı 
Çetin Ulucan 
Doğan Gülbasar 
Duran Fidan 
Elif Ayşenur Bay 
Emrah Yavuz 
Emre Ekici 
Erdal Fernergiz 
Eren Bozkurt 
Ergun Kara 
Erhan Erk 
Erhan Zereyak 
Erol Şenur 
Hakan Köker 
Hasan Hüseyin Türk 
Hüseyin Sungur 
İbrahim Erikan 
İrfan İşisağ 
İsmet Ramazan Selçuk 
Kadir Adıyaman 
Kerim Hoşfikirer 
Kurtar Çakın 
Mehmet Büyükkırcalı 
Mehmet Önal 
Mehmet Adnan Ercan 
Mehmet Çağlar Öztürk 
Mehmet Kemal Firik 
Mehmet Ömer Üney 
Mehmet Tarık Akcan 
Melih Torunlar 
Memiş Akçam 
Metin Güreli 
Murat Barhun 
Murat Karaman 
Murat Kibritoğlu 
Murat Özkardeş 
Musa Alkan 
Mustafa Çağrı Öztürk 
Mustafa Yusuf Kantarlı 
Muzaffer Bal 
Neşet Karadağ 
Nuri Pir 
Oğuzhan Delen 
Orhan Apaydın 
Rüşan Anıl Atar 
Sabit Özkeser 
Sefa Saygıdeğer 
Serkan Çetinkaya 
Serhat Şanlı 
Serkan Şenyürek 
Soner Kan 
Süleyman Cenk İdaye 
Süleyman Cüzdan 
Şahin Çoban 
Şehmus Baysal 
Temel Eren 
Tevfik Dinçkalmış 
Uğur Başaran 
Vahap Ünkat 
Veli Gürgah 
Yusuf Baştuğ 
Zafer Şahin 
Zeki Çağlar Kaya

 

Adapazarı (SAKARYA) Üyeleri

Arda Aydıntepe 
M.Zeki Aydıntepe 
Murat Uygun

Afyon Üyeleri

Elif Güzbey 
Nadir Güzbey

Aksaray Üyeleri

Bilal Bölükbaş
Harun Atalay

Alanya Üyeleri

Ahmet Tunç
Engin Anak
Ercan Yıldırım
Fazıl Tunç
Hasan Özmen
Mehmet Ali Dim
Ömer Altay
Teoman Eriş
Zeliha Öner

Ankara Üyeleri

Abdurrahman Antakyalı
Adem Altan
Adnan Güney
Ahmet Onur Kılıç
Akın Taşkent
Ali Burak Ünlü
Ali Erdoğan
Ali Fuat Cömert
Ali Sait Kadıoğlu
Ali Yakışıklı
Alper Bakırcıgil
Altan Altun
Arif Arı
Ayşe Yeşin
Baha Şahin
Bahattin Yaşar
Bayazit Cebeci
Bayram Akkaya
Bekir Nazım Ada
Bekir Yunus Uçar
Bertuğ Kaytaz
Besim Güçtenkorkmaz
Bilge Horasan
Birol Reçber
Bülent Hiçyılmaz
Bülent Karadaş
Bülent Teoman Uzun
Cem Çınar
Cem Geçim
Cem Özdel
Cemal Ersen
Cenan Saltık
Cihat Soysal
Cüneyt Kıran
Çağlar Bülent Sansar
Devrim Hacısalihoğlu
Doğan Anıl Ertüm
Doğan Bulgun
Doğan Ersavaş
Emrah Karakütük
Ercan Yavuz
Erdal Akkocaoğlu
Erdal Kelecioğlu
Erdinç Sezen
Erdoğan Arıkan
Erhan Doğan
Erhan Karadağ
Erkan Tiryaki
Erol Aslan
Erol Ünal Karabıyık
Feridun Tokdemir
Fırat Çağlayan Yurdakul
Gamze Buket Sevinç Aykın
Gökhan Akengin
Gökhan Gerçek
Güray Soysal
Gürhan Gürer
Gürsel Eser
Güven Göktaş
Hakan Aldemir
Hakan Aslan
Hakan Dilaver
Hakkı Fuat Öğrüce
Halil İbrahim Avşar
Hamdi Yüce Er
Hamit Dizman
Hasan Kulaç
Hasan Ötkün
Hikmet Kocaman
Hüseyin Burak Demirer
Hüseyin Doğru
Hüseyin Likoğlu
İbrahim Ateşoğlu
İbrahim Çoşkun
İbrahim Halil Demirci
İbrahim Tozbey 
İbrahim Yetkin
İlhan Demir
İlhan Kuyucu
İlhan Ömür
İlknur Çetinbaş
İsmail Yeşilyurt
İzzet Akyol
Kaan Çetinkaya
Kamil Olcay
Kemal Bostan
Kemal Yüksel
Kubilay Çalıkoğlu
Kürşat Özkök
Levent Özçelik
Lokman Köse
Lütfi Özel
Mahmut Atalay Yalav
M.İlhan Yazganarıkan
Mehmet Burak Gerçek
Mehmet Hikmet Saatçi
Mehmet Kısmet
Meriç Enercan
Mert Bülent Uçma
Mete Bayındır
Metiner Erdem
Muharrem Aksakallı
Murat Ekrem Çimen
Murat Eralp Gürgen
Murat Kargı
Murat Tarhan
Musa Samur
Mustafa Abadan
Mustafa Bozdemir
Mustafa Büyükışık
Mustafa Cengiz Uysal
Mustafa Davutoğlu
Mustafa Ertüm
Mustafa Salihoğlu
Mustafa Toraman
Mustafa Yaldız
Münir Bağrıaçık
Necati Telli
Necmi Kepçetutan
Necip Kapanlı
Nesim Tuğuşlu
Nesrin Aydın Yaldız
Nezir Önal
Nuh Fatih Ata
Okan Özer
Okay Göçer
Orhan Karadağ
Orhan Kemal Erkılıç
Orhan Kılıç
Orhan Topal
Osman Altınışık
Osman Bekar
Osman Diyadin
Osman İnceoğlu
Ömer Buğra Ersavaş
Ömer Hakan Kibar
Ömer Önder
Özcan Deniz San
Özgüner Doğan
Özgür Şahiner
Rıza Özel
Sami Elekon
Selahattin Sönmez
Selçuk Aval
Selçuk Mumcu
Serdar Uluer
Serhan Asker
Seyid Alperen Çelik
Seyit Ali Ünal
Seyit Kalender
Sinan Uslu
Soner Sayımlar
Süleyman Çil
Süleyman Tıraş
Şahap Alp
Talat Doymuş
Tamer İnan
Taner İmre
Tansu Polatkan
Tayfun Özsoy
Timuçin Nalbant
Uğur Tenekecioğlu
Umut Çevik
Volkan Şenal
Yalçın Ercan
Yaşar Kefeli
Yaşar Önel
Yavuz Yurdakadim
Yetkiner Mayda
Yunus Akgül
Yunus Kabal
Yusuf Yalkın
Zafer Akyol

Antalya Üyeleri

Abdülkadir Kalender 
Adem Akalan 
Ahmet Geven 
Ali Bayraklı 
Ali Murat Özgan 
Ali Tongülüs 
Aslı Duran 
Alper Beyaz 
Cengiz Altay 
Çetin Çiğdem 
Ejder Benteşen 
Emin Demir 
Erdoğan Kahya 
Erdoğan Öztürk 
Ergün Özencel 
Erkan Erman 
Ersin Aydın 
Ersin Özençel 
Feridun Özgünsür 
Göksel Yapar 
Halil İbrahim Okumamış 
Hasan Yavaşlar 
Haşmet Öyken 
İbrahim Bilal Laleli 
İhsan Coşkun 
Koray Geçgel 
M.Menderes Tevfik Türel 
Mehmet Akif Arıcı 
Mehmet Şifa Çiçek 
Mevlüt Yeni 
Nihat Toklu 
Okan Dilek 
Osman Öztokmak 
Ömer Faruk Can 
Sabri Çağlar 
Selahattin Fidan 
Selahattin Serkan Ersöz 
Sercan Aytış 
Sökmen Baykara 
Süleyman Ekin 
Tolga Yıldırım 
Uğur Yıldırım 
Yasin Tuncer 
Yılmaz Kılıçkaya 
Yusuf Kobal 
Zafer Varol

Aydın Üyeleri

Ümit Özmen
Simge Ata

Balıkesir Üyeleri

Melik Gasgar

Bartın Üyeleri

Ali Faik Atay 
Muhammet Bayraktar 

Bursa Üyeleri

Adnan Baştopcu 
Adnan Batır 
Ali Osman Akın 
Ali Şahin 
Bahri Atalay 
Barış Yalım 
Behtiye Kaya 
Burak Özgün 
Cemal Ekentok 
Cevdet Altınel 
Emre Koşak 
Engin Aksöz 
Erdal Akçay 
Erdal Nural 
Erdinç Karakaş 
Erkan Sağlık 
Erol Nural 
Ersel Peker 
Ersin Yıldıran 
Eyüp Turan 
Fatih Akkuş 
Fatih Karakılıç 
Fehim Ferik 
Fikret Başlı 
Hakan Işıkkent 
Hasan Boztürk 
İkbal Turan 
İhsan Aydın 
İhsan Altıkardeş 
İhsan Sertbarut 
İlhan Öztat 
İsmail Öztat 
Koray Kundakcılar 
Mehmet Ali Ekmekçi 
Mehmet Çetinkaya 
Mehmet Gerçeksi 
Mehmet Kayhan Kaymaz 
Mehmet Nuri Kolaylı 
Mesut Alan 
Metin Araç 
Mustafa Özkeskinler 
Mustafa Tunçakın 
Murat Demir 
Onur Akpınar 
Orhan Güney 
Ozan Demir 
Recai Uysal 
Ruhi Berber 
Saadettin Tamer Avcı 
Sadullah Organ 
Salih Demirci 
Samet Doğru 
Sedat Yoğurtcu 
Serkan Yetişmişoğlu 
Sevinç Çelebi 
Suat Paçacı 
Süha Gürsoy 
Şaban Kılıçcı 
Şaban Nazır Ömür 
Şirin Berber 
Tarık Çapçı 
Tarık Tarım 
T.Fikret Sönmez 
Tolga Öztaş 
Uğur Dinar 
Vedat Yücebaş 
Volkan Tezcan 
Yılmaz İşel 
Zakir Barutçu

Çanakkale Üyeleri

Erdoğan Karslıoğlu 
Güngör Yıldız 
Gürkan Düzenli 
Mustafa Çakır

Denizli Üyeleri

Osman Nuri Boyacı

Diyarbakır Üyeleri

Eyyüp Kaçar
Ertuğrul Pirinçcioğlu
Fatih Yılmaz
Ferit Aslan
Naci Sapan
Nizamettin Kaplan
Şeyhmus Çakan

Düzce Üyeleri

Mustafa Armutçu

Edirne Üyeleri

Gurbet Gökçe

Elazığ Üyeleri

Coşkun Kamaç
Erkan Köse
Kaan Şanlı
Mustafa Gür
Zeki Akbıyık

Erzincan Üyeleri

Mücahit Danişment Özdemir

Erzurum Üyeleri

Feridun Fazıl Özsoy
İrfan Tarakçıoğlu
Orkun Çizmeli

Eskişehir Üyeleri

Ahmet Deniz Canoruç
Ali Baş
Ayhan Aydıner
Aytaç Ersoy
Behçet Albayrak
Deniz Açık
Emrah Yaşar
Engin Kale
Erhan Ünal
Erkan Midilli
Eyüp Kelebek
Ferhat Şahin
Gökhan Koçal
Göksel Demiral
Hakan Kalkır
İlker Kıvanç
Kaan Özcan
Kadir Çetin
Mehmet Emin Toker
Mehmet Göktekin
Mert Ergenç
Nazım Aydın
Sadi Seda
Sedat Aydoğan
Selahattin Şentürk
Suat Topateş
Süleyman Tamer Dinçer
Şener Çetin
Tarkan Demir

Gaziantep Üyeleri

Ahmet Eray Ünver
Ahmet Kaya
Ali Budak
Ali Okan Çelik
Bekir Şahin
Cihat Öztürk
Cumhur Dülek
Ferhat Akbay
Gülşah Sert
Halil Şarklı
H.Hüseyin Küpeli
İbrahim Ay
Mehmet Akif Parlak
Mehmet Demir
Mehmet Erol Maraş
Mehmet Levent Özkurt
Murat Atay
Mustafa Teke
Ökkeş Özekşi
Raci Dölek
Ruhi Aytaç
Said Vakkas Yağcı
Sedat Torun
Sinan Şahin
Şeref Gözütok
Talip Öztürk
Tayyar Şafak Salıcı
Tebessüm Dayıoğlu

Giresun Üyeleri

Ahmet Bilge
Ali Akten
Candemir Sarı
Gültekin Yetgin
Hakan Kabahasanoğlu
Mesut Erdoğan
Zafer Akten

Hatay Üyeleri

Akın Bodur
Erdal Türkoğlu
Mehmet Ali Solak
Muhammed Ali Çayırcık
Murat Mutlu
Talip Köleoğlu
Ufuk Aktuğ

İstanbul Üyeleri

Abdulhalik Çimen 
Abdulkadir Önder 
Abdullah Eğilmez 
Abdurrahim Vedat Parlak 
Abdülhamit Avşar 
Abdülkadir Bıyıklı 
Abdülvahap Hacıoğlu 
Adem Kabayel 
Adem Keleş 
Adem Öztürk 
Adil Demirçubuk 
Adnan Er 
Afşin Yakupoğlu 
Ahmet Akpolat 
Ahmet Alp Pehlivan 
Ahmet Bahadır Yenihan 
Ahmet Batuhan Özdemir 
Ahmet Bıyıklı 
Ahmet Bilici 
Ahmet Can Güçkaya 
Ahmet Çakır 
Ahmet Çitoğlu 
Ahmet Dumanlı 
Ahmet Fisunoğlu 
Ahmet Gürdağ 
Ahmet Kasım Öngen 
Ahmet Konanç 
Ahmet Reha Yereşen 
Ahmet Selim Kul 
Ahmet Turan Güneş 
Ahmet Tüzün 
Ahmet Uykan 
Ahmet Yiğit 
Akın Göksu 
Alaaddin Metin 
Alaettin Eyicil 
Alev Anakök 
Ali Acar 
Ali Açar 
Ali Arslan 
Ali Aydın 
Ali Bakır 
Ali Can 
Ali Danaş 
Ali Ece 
Ali Erim 
Ali Fuat Gülmez 
Ali Gölpınar 
Ali Gürdil 
Ali İncegül 
Ali İsmet Ural 
Ali Kemertaş 
Ali Kırçıl 
Ali Murat Ekşi 
Ali Okancı 
Ali Sami Alkış 
Ali Serhend Şahin 
Ali Şirin Gültekin 
Ali Yedek 
Ali Yılmaz 
Ali Yüksel 
Ali Zenler 
Alican Baykın 
Alim Tunçay 
Alpan Korucuoğlu 
Alper Kekeç 
Alper Mert 
Alper Tunga Albayrak 
Alper Yemeniciler 
Altan Tanrıkulu 
Anıl Yazar 
Apdullah Taha Hazar 
Aram Kuran 
Aras Yetiş 
Arda Erol 
Arif Düvençayır 
Arif Kızılyalın 
Aslı Banu Büyükyılmaz 
Arslan Can Kaba 
Arslan Güven 
Asena Özkan 
Aslıhan Çil 
Ata Kemal Şen 
Atacan Tırnova 
Atahan Ata 
Atakan Bozkuş 
Atakan Kurt 
Atıf Keçeci 
Atilla Bartın 
Atilla Sertbakan 
Atilla Türker 
Attila Gökçe 
Attila İyitanır 
Avni Başoğlu 
Avni Küpeli 
Aybars Hünalp 
Aydın Bayram 
Aydın Cingöz 
Aydın Öztürk 
Aygün Özipek 
Ayhan Güner 
Ayhan Polat 
Ayhan Turgut 
Aykut Güven 
Aykut İnce 
Ayşe Nur Alkaya 
Ayşegül Ayanoğlu 
Ayşegül İlemin 
Ayşenur Afyon 
Ayşegül Bedir Akosman 
Ayşenur Gökerman 
Aytekin Ceylan 
Aytunç Akın 
Aytunç Erkin 
Aziz Aktel 
Aziz Bostan 
Aziz Uzun 
Bağış Erten 
Bahadır Beyarslan 
Bahadır Çetinkaya 
Bahadır Çokişler 
Bahri Havadır 
Banu Yelkovan 
Barbaros Talı 
Barboros Burus 
Barış Ertül 
Barış İbiş 
Barış Kuyucu 
Barış Şehirlioğlu 
Başak Koç 
Başkurt Okaygün 
Bayram Aydın 
Behçet Hıdıroğlu 
Behzat Erkoç 
Behzat Taş 
Bekir Boran 
Bekir Hazar 
Bekir Karaman 
Berk Erem Karahan 
Berk Göl 
Berk Özkan 
Berkan Kılıç 
Berkuk Ünyay 
Berna Yılmaz 
Betül Korkmaz Öçalan 
Bilal Meşe 
Bilgehan Can 
Bilgehan Demir 
Bora Akyol 
Bora Aslan 
Bozhan Memiş 
Burak Akbulut 
Burak Hatay 
Burak Karanfil 
Burak Köse 
Burak Meral 
Burak Ölmez 
Burak Saltık 
Burak Sarıaslan 
Burak Soyer 
Burak Şen 
Burak Şenbak 
Burak Zeynel Yıldırım 
Burcu Turan 
Burçin Yalınkılıç 
Burhan Can Terzi 
Burhanettin Kartal 
Bülent Akdeniz 
Bülent Boğ 
Bülent Can 
Bülent Doruk 
Bülent Gürkan 
Bülent Karpad 
Bülent Peker 
Bülent Tuncay 
Bülent Ünal 
Büşah Gencer 
Cahit M.Eroğul 
Can Erbesler 
Can Küçükyıldırım 
Can Tanrıyar 
Can Tongo 
Can Uyguç 
Caner İşbeğendiren 
Caner Uncu 
Cantürk Yılmaz 
Cem Akyüz 
Cem Buba 
Cem Dalmaz 
Cem Dizdar 
Cem Kurel 
Cem Şengül 
Cem Temel 
Cemal Öner 
Cemil Akosman 
Cengiz Danacı 
Cengiz Malgır 
Cengiz Tokgöz 
Cengiz Tümer 
Cenk Atılgan 
Cevdet Ergün 
Ceylan Çetin 
Cihangir Özbay 
Cihansuz Kavlo 
Cihat Yılmaz 
Coşkun Çelik 
Coşkun Türk 
Cömert Arslan 
Cumali Akoğul 
Cumhur Önder Arslan 
Cüneyit Kaşeler 
Cüneyt Ersan 
Cüneyt Karadağ 
Cüneyt Karakaya 
Cüneyt Kıranel 
Cüneyt Koca 
Cüneyt Muharremoğlu 
Çağatay Çıtlak 
Çağdaş Sevinç 
Çetin Arslancan 
Çetin Cem Yılmaz 
Çetin Demirer 
Çetin Engin 
Çetin Tümpalay 
Damla Uğurtürk 
Demir Feyizoğlu 
Deniz Derinsu 
Deniz Gülen 
Deniz Özmen 
Deniz Polat 
Deniz Tuğrul 
Deniz Türker 
Devlet Özdemir 
Devrim Demirel 
Devrim Zengi 
Dilek Alan 
Doğan Çil 
Doğan Gündoğdu 
Doğan Kılıç 
Doğan Öncel 
Doğan Pürsün 
Doğan Şentürk 
Doğan Yıldız 
Doruk Keskin 
Dursun Topçu 
Duygu Bıçak 
Düşvar İyiiş 
Ebru Gürsoy 
Ebru Kılıçoğlu 
Ediz Sırapınar 
Efe Ünür 
Ejder Yasin Turhan 
Ekrem Karpat 
Ekrem Özdamar 
Elvan Arat 
Emin Çağlar 
Emin Tuna Akdemir 
Emrah Gül 
Emrah Kayalıoğlu 
Emrah Oktay 
Emre Bağdatlı 
Emre Bilir 
Emre Erhan 
Emre Kayrancı 
Emre Oktay 
Emre Tilev 
Emre Zabunoğlu 
Emrullah Taş 
Ender Asman 
Ender Bilgin 
Engin Albayrak 
Engin Atay 
Engin Kehale 
Engin Özerhun 
Engin Verel 
Enis Ersoy 
Enver Bağlarbaşı 
Enver Demirbaş 
Enver Hasanoğlu 
Eray Durmuş 
Eray Erollu 
Ercan Arıkan 
Ercan Canik 
Ercan Çakar 
Ercan Doğan 
Ercan Doğuş 
Ercan Güven 
Ercan Öztürk 
Ercan Taner 
Ercan Yıldız 
Erdal Aydın 
Erdal Cömert 
Erdem Bitik 
Erdem Erol 
Erden Aktoğu 
Erden Güley 
Erdim Baran 
Erdoğan Arıpınar 
Ergin Aslan 
Ergin Sanver 
Ergun Balcı 
Ergun Hiçyılmaz 
Ergüder Tırnova 
Erhan Atasoy 
Erhan Barış Karakuş 
Erhan Köknar 
Erhan Öztürk 
Erhan Sevenler 
Erhan Telli 
Erhan Uzuner 
Erim Aziz Basmacı 
Erkan Dursun Zing 
Erkan Gökçe 
Erkan Göksel 
Erkan Yiğit 
Erke Tümer 
Erkut Öztürk 
Erol Aktı 
Erol Bilenser 
Erol Demirkol 
Erol Doyuran 
Ersan Çelik 
Ersin Karaca 
Ersin Öztekin 
Ersin Şiyhan 
Ertan Karakanlı 
Ertan Süzgün 
Esat Soydabircan 
Esat Yılmaer 
Esennur Sirer 
Eser Erenler 
Eyüp Yıldız 
Fahri Kaytaz 
Faik Çetiner 
Faik Gürses 
Faik Kaptan 
Faruk Malik 
Fatih Baltepe 
Fatih Bekir Öztürk 
Fatih Demirkol 
Fatih Doğan 
Fatih Geren 
Fatih Kuşçu 
Fatih Şamlıoğlu 
Fatma Erdoğan 
Fazilet Torun 
Fehim Kayacan 
Fehmi Özgüler 
Ferdal Uzundurukan 
Ferhan Tezcan 
Ferit Dönmez 
Fikret Ercan 
Fikret Eriç 
Fuat Akdağ 
Fuat Ercan 
Fuat Guguloğlu 
Furkan Bozoğlu 
Gizem Ekici 
Gökhan Dinç 
Gökhan German 
Gökhan Güçkaya 
Gökhan Gürsoy 
Gökhan Kılınçer 
Gökhan Özer 
Gökhan Telkenar 
Gökhan Türe 
Gökmen Bayın 
Gökmen Olgun 
Gökmen Örkmez 
Gökmen Özcan 
Gökmen Özdenak 
Göktuğ Sevinçli 
Gülengül Altınsay 
Gündüz Serdengeçti 
Gündüz Üç 
Gürcan Bilgiç 
Gürel Yurttaş 
Gürler Akgün 
Güven Mert Ercan 
Güven Taner 
H.Orhan Can 
H.Yücel Telören 
Hakan Akarsu 
Hakan Ateşler 
Hakan Dede 
Hakan Erol 
Hakan Songur 
Hakan Sümerer 
Hakan Tarhan 
Hakan Üçsular 
Hakan Veyisoğlu 
Hakan Yılmaz 
Hakkı Mutlu 
Hakkı Tolunay 
Hakkı Yalçın 
Hakkı Yılgın 
Haldun Domaç 
Halid Kayacan 
Halil Cenk Çınar 
Halil Delice 
Halil İbrahim Ekiz 
Halil İbrahim Karaman 
Halil Özer 
Halil Özkan 
Halis Güler 
Halit Elifbaş 
Halit Kızıltaş 
Haluk Kesim 
Haluk Sarıuçak 
Haluk Yürekli 
Hamit Turhan 
Hamza Akgümüş 
Hamza Özalkuş 
Harun Muslu 
Harun Şen 
Hasan Çakkalkurt 
Hasan Emrah Savcı 
Hasan Kılıç 
Hasan Sarıçiçek 
Hasan Tankaya 
Hasan Teoman 
Hasan Uslu 
Haşim Şahin 
Hatice Yücel 
Haydar Pınarcı 
Haydar Tanışan 
Hayrettin Karateke 
Hayri Beşer 
Hayri Hiçler 
Hayri Köklü 
Hayri Ülgen 
Hikmet Fırat 
Hilal Bayraktar Bulut 
Hilmi Sever 
Hilmi Türkay 
Hilmi Yaşa 
Hira Demir Başkan 
Hulki Bozkurt 
Hussein Nebil Evren 
Hürol Bilal 
Hüsamettin Acar 
Hüseyin Akça 
Hüseyin Çağlar 
Hüseyin Kaymaz 
Hüseyin Karakaya 
Hüseyin Sakarya 
Hüseyin Sarıuçak 
Hüseyin Şuekinci 
Hüseyin Yavuz 
Hüseyin Yılmaz 
Işıl Uygar 
İbrahim Alioğlu 
İbrahim Camkıran 
İbrahim Doğan 
İbrahim Kaya 
İbrahim Öztürk 
İbrahim Pazan 
İbrahim Torunoğlu 
İbrahim Yıldız 
İhsan Kılıç 
İhsan Öztamer 
İhsan Topaloğlu 
İlhami Yetiş 
İlhan Dörtkol 
İlhan Uzundurukan 
İlker Duralı 
İlker Kılıç 
İlker Yasin 
İrem Berrak 
İrfan Altıkardeş 
İrfan Yirmibeş 
İsa Kethüda 
İsa Terli 
İslam Yakut 
İsmail Ballı 
İsmail Baştuğ 
İsmail Çetinkaya 
İsmail Doğan 
İsmail Er 
İsmail Kamit 
İsmail Keleş 
İsmail Öztürk 
İsmail Uygur 
İsmail Yıldırım 
İsmet Akkoç 
İsmet Demir 
İzzet Aygün 
Kaan Bora 
Kaan Karahan 
Kaan Ülker 
Kadir Albayrak 
Kadir Çetinçalı 
Kadir Gökhan Tunçel 
Kamil Erdoğdu 
Kamil Masaracı 
Kartal Yiğit 
Kasım Emre Bol 
Kaya Muzaffer Ilıcak 
Kaya Temel 
Kemal Atmaca 
Kemal Belgin 
Kemal Çolak 
Kemal Müfit Gürevin 
Kenan Başaran 
Kenan Bölükbaş 
Kenan Karcı 
Kenan Pamuk 
Kenan Yeşilyurt 
Kerem Açıkbaş 
Kerem Vatan 
Kerim Öztürk 
Koray Baloğlu 
Korhan Sönmezer 
Kubilay Yalçın 
Kurtuluş Yılmaz 
Latif Yurt 
Levent Kalkan 
Levent Tüzemen 
Levent Yücelman 
M. Serkan Akcan 
M.Ali Diyarbakırlıoğlu 
M.Ali Sabuncu 
M.Fatih Erdoğdu 
M.Yakup Yılmaz 
Mahmut Bürkük 
Mahmut Portakal 
Mazlum Uluç 
Mediha Pınar Erkan Gezer 
Mehmet Akdere 
Mehmet Akgüneş 
Mehmet Arslan 
Mehmet Atalay 
Mehmet Ayan 
Mehmet Barbaros Demirkol 
Mehmet Buğra Şahin 
Mehmet Can Akyıldız 
Mehmet Cem Yılmaz 
Mehmet Civan 
Mehmet Çağrı Davran 
Mehmet Çatay 
Mehmet Çelik 
Mehmet Çelikyay 
Mehmet Demircan 
Mehmet Demirel 
Mehmet Durupınar 
Mehmet Emin Uluç 
Mehmet Fatih Deniz 
Mehmet Fatih Duman 
Mehmet Güçlü 
Mehmet Gürsel 
Mehmet İzmirlioğlu 
Mehmet Luma 
Mehmet Mestçioğlu 
Mehmet Özcan 
Mehmet Özcan 
Mehmet Özgül 
Mehmet Şeyhoğlu 
Mehmet Şirin Topaloğlu 
Mehmet Tekin 
Mehmet Tezkan 
Mehmet Tufan 
Mehmet Uzundurukan 
Mehmet Yılmaz 
Melek Kara Kaya 
Melih Eres 
Melih Gümüşbıcak 
Melih Sadıkoğlu 
Melih Şendil 
Melisa Çizmeci 
Memed Toygar Aktuğ 
Meriç Müldür 
Meriç Tunca 
Mert Aydın 
Mert Barhan 
Mert Elam 
Mert Yüksektepe 
Merve Ergü 
Mesut Acar 
Mesut Altun 
Mesut Aydın Kale 
Mesut Konukçu 
Mesut Yavuz 
Mesut Yıldırım 
Metin Bademli 
Metin Çakmak 
Metin Kanlıkoyak 
Metin Karabaş 
Metin Öztürk 
Metin Pala 
Metin Pekgüven 
Muammer Murat Kapanlı 
Muhammed Kılınç 
Muhammet Murat İğrek 
Muhammet Şahintaş 
Muharrem Özyurt 
Murad Sezer 
Murad Tamer 
Murat Açıkgözoğlu 
Murat Ağca 
Murat Akbaş 
Murat Çelik 
Murat Çetin 
Murat Demircioğlu 
Murat Demiryas 
Murat Deveci 
Murat Duymuş 
Murat Faruk Özbay 
Murat Fevzi Tanırlı 
Murat Gökçay 
Murat Güney Öztürk 
Murat İlter 
Murat Karadağ 
Murat Karahan 
Murat Karakuş 
Murat Keklikçi 
Murat Mert Yücekök 
Murat Özarı 
Murat Öztürk 
Murat Roman 
Murat Ünlüer 
Murat Yığcı 
Musa Çözen 
Musa Kaya 
Mustafa Akın 
Mustafa Alkaç 
Mustafa Anıklı 
Mustafa Burak Mehmetefendioğlu 
Mustafa Ekşi 
Mustafa Ersoy 
Mustafa Fırat Günayer 
Mustafa Göksel 
Mustafa Gürdil 
Mustafa İyi 
Mustafa Kadir Mercan 
Mustafa İnci 
Mustafa Kanarya 
Mustafa Karagöl 
Mustafa Karslıoğlu 
Mustafa Korkmaz 
Mustafa Korkusuz 
Mustafa Sağlamer 
Mustafa Soybaş 
Mustafa Şen 
Mustafa Şeref Nacar 
Mustafa Yalçın 
Mustafa Yaşar 
Mutlu Ulusoy 
Muzaffer Çalışkan 
Mücahit Hüseyin Eroğul 
Mürselin Kılıç 
Müslim Özbek 
Müslüm Aktürk 
Naci Arkan 
Naci Karaman 
Naci Özer 
Namık Özbek 
Nebi Uğur Dengiz 
Necdet Yıldırım 
Necil Ülgen 
Necmi Hastürk 
Nedim Koşar 
Nergis Aşkın 
Nermin Kartal Örkmez 
Nevzat Dindar 
Nezih Akkutay 
Nihat Erence 
Nihat Güler 
Niyazi Kurt 
Nuh Albayrak 
Nurettin İkizler 
Nurhan Aydın 
Nurullah Öztürk 
Nusret Odabaş 
Ogün Şahinoğlu 
Oğulcan Çoksayar 
Oğuz Akçakoca 
Oğuz Dizer 
Oğuz Öztürk 
Oğuz Tongsir 
Oğuz Yörük 
Oğuzhan Kapılar 
Oğuzhan Ort 
Okan Beltek 
Okan Burhanettin Kesmekaya 
Okan Çellik 
Okay Karacan 
Oktay Çilesiz 
Olcay Çakır 
Olgucan Kalkan 
Onur Altınöz 
Onur Çağlar 
Onur Erdem Bayramiç 
Onur Güler 
Onur Özkan 
Onur Tuğrul 
Onur Yıldız 
Orhan Ayhan 
Orhan Balal 
Orhan Keleş 
Orhan S. Ertanhan 
Orhan Vural 
Orhan Yıldırım 
Orhan Zeki Ak 
Orkun Yazgan 
Osman Aykut 
Osman Cengiz 
Osman Çırpan 
Osman Nezihi Tabanlı 
Osman Sakallıoğlu 
Osman Şenher 
Osman Yeşilbursa 
Osman Yılmaz 
Ozan Buğra Koşar 
Ozan German 
Ozan Köse 
Ozan Moroğlu 
Ömer F.Güvenç 
Ömer Faruk Ünal 
Ömer Kırkpınar 
Ömer Necati Albayrak 
Ömer Söztutan 
Ömer Yavru 
Önder Gülen 
Özden Ayvaz 
Özer Adısanoğlu 
Özgür Feyiz 
Özgür İnce 
Özgür Özcan 
Özgür Sancar 
Özgür Soyer 
Özkan Eminoğlu 
Özkan Ergin 
Özkan Öztürk 
Özkan Saçkan 
Özkan Şahin 
Özlem Kaçmaz 
Özlem Merter 
Öztürk Pekin 
Pınar Argun 
Pınar İlik Üçer 
Rafet Efe Erdoğdu 
Rafet Topcu 
Rahman Sağıroğlu 
Rahmi Turan 
Ramazan Keleş 
Raşit Altun 
Raşit Ateş 
Raşit Yakalı 
Recep Güngör 
Recep Kondakçı 
Recep Şeker 
Reha Erus 
Remzi Koçak 
Remzi Yılmaz 
Resul Yalçın 
Riyat Sarakurt 
Ruşen Güven 
S.Serdar Akbıyık 
Saadet Önder 
Sabri Kalkar 
Sabri Ugan 
Sadık Söztutan 
Sadi Kemal Yaşar 
Safa Can Konuksever 
Salih Erkan 
Salih Ertem 
Salih Sezer 
Salih Zeki Fazlıoğlu 
Salim Manav 
Samet Yalçın 
Samet Yılmaz 
Sami Gürel 
Sami Tolga Adanalı 
Sanlı Sarıalioğlu 
Savaş Çorlu 
Savaş Öztürk 
Saycan Sayım 
Sedat Alagöz 
Sedat Hardal 
Sedat Kaya 
Selahattin Ekrekli 
Selahattin Ertaş 
Selahattin Kınalı 
Selami Özsoy 
Selçuk Aytekin 
Selçuk Manav 
Selçuk Türedi 
Selim Çakır 
Selim Tilki 
Selim Yıldırım 
Selim Yiğit 
Selman Bektaş 
Semahat Özdoğan 
Semih Bahadır 
Serap Özaksoy 
Serbay Şenkal 
Sercan Dikme 
Sercan Güçlü 
Sercan Hamzaoğlu 
Sercan Şekerci 
Serdal Kalaycı 
Serdar Ali Çelikler 
Serdar Dinçbaylı 
Serdar Sarıdağ 
Serhan Türk 
Serhat Orhan 
Serhat Ulueren 
Serkan Aslan 
Serkan Bektaş 
Serkan Billor 
Serkan Gereç 
Serkan Hacıoğlu 
Serkan Saydam 
Serkan Ünlü 
Serkan Yaman 
Serpil Pınar 
Sezgin Gelmez 
Sıttık Turgut 
Sinan Gül 
Sinan Yılmaz 
Sine Çakır Heyse 
Sinem Ökten 
Suat Umurhan 
Süha Gür 
Süleyman Arat 
Süleyman Hatısaru 
Süleyman Kara 
Süleyman Karakulluk 
Süleyman Korkmaz 
Süleyman Özkonuk 
Süleyman Rodop 
Şaban Özden 
Şaban Petek 
Şafak Gözmen 
Şafak Güven 
Şafak Kayarlar 
Şafak Neyişci 
Şahin Kasımoğlu 
Şansal Büyüka 
Şebnem Coşkun 
Şenol Şengül 
Şerif Ünlütepe 
Şevket Uygun 
Şeyda Şenürek 
Şinasi Akgün 
Şoray Uzun 
Şükran Albayrak 
Şükrü Kanber 
Tacettin Furuncuoğlu 
Tahir Kum 
Tahsin Güloğlu 
Tahsin Sezer 
Talay Erker 
Tamer Budak 
Tancan Baltalı 
Taner Karaman 
Taner Yener 
Taşkın Çamkıran 
Taşkın Taşkıran 
Tayfun Bayındır 
Tayfun Şenel 
Tayfur Murat Eğilmez 
Taylan Uygur 
Tayyar Sümen 
Teoman Güray 
Tevfik Yener 
Togay Bayatlı 
Tolga Ahmet Umay 
Tolga Bozoğlu 
Tolga İhsan Kaplan 
Tolga Kantarcı 
Tolga Kuru 
Tolga Ovalı 
Tolga Yenigün 
Tosun Yavuz 
Tuğba Hacıbayramoğlu 
Tuncay Kurtuluş 
Tuncer Cebecioğlu 
Tunç Elibol 
Tunç Kayacı 
Tunç Özgen 
Turgay Demir 
Turgay Kılıç 
Turgay Renklikurt 
Turgay Sakarya 
Turgut Arslan 
Turgut Daruga 
Turgut Doğan 
Turgut Koloğlugil 
Ufuk Akbay 
Ufuk Ertan 
Ufuk Tuncaelli 
Uğraş Özyurt 
Uğur Demirkırdı 
Uğur Meleke 
Uğur Ozan Sulak 
Uğur Öztürk 
Uğur Pirpir 
Uğur Şenpire 
Uğur Taşçı 
Uğur Uzun 
Ulaş Güreş 
Uluğ Örs 
Umut Eken 
Umut Hızdıl 
Umut Tezerer 
Umut Yılmaz 
Uras Çanakcı 
Utkan Aydın 
Uygar Aydın 
Ümit Ata 
Ümit Beyazıtlı 
Ümit Kül 
Ümit Özcan 
Ünal Dilekmen 
Ünal Sakman 
Vedat Danacı 
Vedat Yangın 
Veli Karadeniz 
Veli Yiğit 
Veysel Balkaya 
Volkan Aliakar 
Volkan Çelebi 
Volkan Demir 
Volkan Diricanlı 
Volkan Karsan 
Volkan Kılıç 
Volkan Öztürk 
Volkan Üstüyıldız 
Yağız Deniz Biricik 
Yakup Çinar 
Yalçın Çetin 
Yalçın Dümer 
Yalçın Toker 
Yalçın Türk 
Yalçın Uygun 
Yalımcan Sarpyel 
Yasemin Yıldırım 
Yasin Cam 
Yasin Dallı 
Yasin Güldüren 
Yasin Köse 
Yasin Yıldırım 
Yaşar Çalışkan 
Yaşar Saygı 
Yavuzalp Yamaner 
Yelda Cancı 
Yetkin Etkin 
Yıldıray Yalınkaya 
Yıldırım Kılıç 
Yılmaz Akay 
Yılmaz Atakanı 
Yılmaz Dirim 
Yılmaz Özgen 
Yılmaz Şenol 
Yunus Çağlar 
Yunus Kaymaz
Yunus Türkay 
Yurdal Köroğlu 
Yusuf Dursun 
Yusuf Emirhan Şeker 
Yusuf Kahraman 
Yusuf Kaya Şahin 
Yusuf Şahin 
Yusuf Yılmaz 
Yücel Taşcı 
Yüksel Aytuğ 
Yüksel Gülsoy 
Zadik Gökoğlu 
Zafer Büyükavcı 
Zafer Ertem 
Zarife Beyaz 
Zeki Çol 
Zeki Hızdil 
Zeki Kuban 
Ziya Işıküstün 
Ziya Kahveci 
Ziya Özdemir 
Zürap Akdüz

İzmir Üyeleri

Abdi Karagözoğlu
Abdullah Çelebi
Adil Özsüer
Alaattin Yazganarıkan
Alper Altuğ Köselerli
Ahmet Ahmetoğlu
Ahmet Tekin
Ali Cem Günenç
Ali Ergöçmez
Ali Gözeten
Ali Korkmaz
Ali Özbek
Ali Tuğkan Ülken
Atilla Köprülüoğlu
Atilla Özgen
Atilla Sertel
Avni Erboy
Aydın Atar
Aykut Fırat
Bahri Okumuş
Baydo Baykal
Burak Hakerlerler
Bülent Aslan
Bülent Ulukan
Can Beyazkartal
Caner Tok
Celal Birkan Yüksel
Celalettin Duruoğlu
Cem Dağtaş
Cem Öksüz
Cumhur Erkek
Çağdaş Gökmen
Çağlayan Sueli
Denizhan Güzel
Engin Anlı
Erhan Hartaç
Erkan Kart
Erkut Şahin
Erol Yaraş
Esat Erçetingöz
Etem Geylan
Fatih Armağan Çetin
Fehmi Murat Attila
Ferit Dinçer Tolga
Fikret Ay
Gizem Yılmazer
Gökay Akın
Güngör Şimşek
Gürkan Ertaç
Gürsel Kuru 
Hakan Güray
Hakan Tartan
Hakan Yiğit
Halil Fincan
Haluk Güney
Hamza Görkem Türkyılmaz
Hasan Çilingir
Hasan Ercazip
Hüseyin Ulaş Sağ
Hüseyin Yoldaş
Hüsnü Kaftan
İbrahim Akbulut
İbrahim Evrim Ayral
İbrahim Irmak
İlban Karamüftüoğlu
İlker Güneş
İzzet Günder
Kazım Erkmen
Kenan Çimen
Kenan Yeşil
Levent Arıöz
Levent C. Aşar
M.Ali Varış
M.Gökhan Özyurtlu
Mehmet Ali Okumuş
Mehmet Aslan
Mehmet Demirpolat
Mehmet Demirtaş
Mehmet Emin Mengüarslan
Mehmet Özdoğru
Mehmet Tevfik Erçetin
Memduh Zaptikar
Mert Namık Erboy
 Muammer Başkan
Muhittin Akbel
Murat Arabacı
Murat Çoküreten
Murat Gülşen
Murat Ünlü
Mustafa Çabuk
Mustafa Köprülü
Mustafa Kuşen
Mustafa Özbesler
Mustafa Yüksel
Mutlu Duman
Mutlu Yılmaz
Münir Karamanlı
Nalan Ülker
Nezih Bilger
Numan Erölmez
Nuri İmre
Nuri Sonay Teker
Nuvit Tokdemir
Oğuz Örnek
Oğuz Tümbaş
Okan Kara
Okan Yüksel
Onur Atış
Onur Çelebi
Onur Tungut
Osman Gencer
Ömer Ergin Karataş
Ömer Evren Atalay
Özkan Pekçalışkan
Ramazan Aker
Rıza Yalçın Küçükdamar
Sadık Uçar
Sedat Buz
Sedat Yılmaz
Salih Ak
Selim Sanverir
Sercan Özipekçi
Serhan Çifdalöz
Serkan Babat
Servet Ülkü
Sevim Dalgıç
Sezgin Türkoğlu
Sinan Genç
Sökmen Talay
Suavi Yardımoğlu
Şerafettin Çıracı
Şükrü Akın
Tamer Sanverir
Taner Baturlar
Tayyar Özdemir
Ümit Aktan
Ümit Yöney
Ünal Tümin
Ünsal Dönmez
Volkan B. Çetin
Yaşar Eyice
Yılmaz Coşkun
Yusuf Körükmez
Yusuf Şirin

İzmit Üyeleri

Hayrettin Albayrak
İbrahim Gürsel
Mecit Erdem Övüç
Mehmet Selim Eryılmaz
Mesut Akbulut
Metin Eroğlu
Metin Karan
Süleyman Durak
Uğur Uludağ
Refik Fidan

Karabük Üyeleri

Yasin Erdem

Karaman Üyeleri

Hüseyin Oğuz
Necati Ermiş

Kayseri Üyeleri

Ali Altundaş
Canan Bayram
Cem Atakan
Deniz Mustafa Çağan
Doğan Havur
Erhan Kan
Gizem Abatay
Hakan Çiftçi
İlyas Kaplan
Koray Ülger
Kürşat Açıkgöz
Mehmet Kiracıoğlu
Mehmet Nilkalı
Mehmet Serbez
Metin Kösedağ
Mustafa Duran
Mustafa Gürbüz
Oktay Ensari
Olcay Düzgün
Salih Balcı
Samed Aydın Sun
Sercan Küçükşahin
Şevket Tekin
Turan Bulut
Üstün Tuncer
Vedat Doğan

Konya Üyeleri

Abdullah Akif Solak
Abdullah Leblebici
Abdullah Yıldırım
Adem Alemdar
Ahmet Eser
Ahmet Hakan Bahçıvan
Ahmet Sarı
Ahmet Tapu
Ayşegül Ertul
Burak Taşpınar
Cihat Yazıcı
Dursun Seyis
Erhan Dargeçit
Erkant Uysal
Fahri Altınok
Fatih Şeker
Ferhat Türkoğlu
Hakan Armutcu
Halil İbrahim Parlak
Hüseyin Altay
Hüseyin Avni Uğur
Hüseyin Koyuncuoğlu
Hüseyin Turgut
Hüseyin Uğur Özteke
İbrahim Büyükeken
Kemal Soylu
Kerem İşkan
Lokman Koyuncuoğlu
Mehmet Yenikaynak
Mehmet Mustafa Özdemir
Muhammet Gümüş
Murat Dönmez
Mustafa Arslan
Mustafa Çelik
Mustafa Durmuş
Mürsel Çetin
Osman Kabalcı
Rasim Atalay
Recep Çınar
Sabit Horasan
Sefa Özdemir
Selahattin Akçakaya
Tolga Durmaz
Yasin Duysak

Kütahya Üyeleri

Fatma Selma Kocabaş Aydın

Manisa Üyeleri

Ali Filizkan
Mehmet Hakkı Özbayır
Turgut Mantar

Mardin Üyeleri

İbrahim Aydoğan

Malatya Üyeleri

Bektaş Karaduman
Burak Altun
Ebubekir Atilla
Erdal Akbuğa
Erol Kurhan
Erol Okşar
Esma Karadoğan
Fatih Avcı
Fatih Aydın
Hüseyin Canbay
Hüseyin Erduran
Hüseyin Kızluk
Kayhan İnceoğlu
Mustafa Eren
Onay Ozan
Servet Bozan
Vahap Güner
Veysel Erkuş
Volkan Kaşik
Yusuf Ateş

Mersin Üyeleri

Ali Adalıoğlu
Ali Ekber Şen
Hüseyin Kar
Mustafa Ercan
Nazmi Akdağ
Necdet Canaran
Soner Kavak
Şevket Coşkun
Uğur Özgür

Muğla Üyeleri

Erol Dolu
Evren Yavuz
Eyüp Özkan
Ferdi Leflef 
Hüseyin Özkök
Mustafa Sarıipek
Necdet Buluz
Özer Şendir
Sungar Taylaner

Nevşehir Üyeleri

Mehmet Özdemir
Osman Koca

Ordu Üyeleri

Ahmet Öztürk
Çetin Gümüş
Doğan Deniz
Mustafa Altuntaş

Rize Üyeleri

Alihan Telatar
Hacı Ali Güney
Hasan Fehmi Demir
Mustafa Bayrak
Osman Can

Samsun Üyeleri

Ali İbrahim Sezen
Avni Demir
Barış Budanoğlu
Cemil Ciğerim
Davut Aktaş
Duygu Eker Kaya
Ercan Dilaver
Ercüment Gül
Ergin Caner Cabbar
Gökhan İçkilli
Hakan Akgün
İlker Koray Aktaş
İsmail Akduman
Muammer Dilber
Murat Sandıkçı
Mustafa Ataseven
Mustafa Bayraktar
Necdet Uzun
Noyan Alper Cabbar
Nur OK
Okan Aralan
Onur Nurdemir
Ragıp Göker
Salim Yıldız
Selçuk Kaya
Yunus Kılıç
Yusuf Ziya Çakır
Zekai Anıl

Sivas Üyeleri

Abdullah Yiğit
Ahmet Ekici
Ali İzgi
Ali Yavuz
Batuhan Örenli
Beste Kurt
Bilal Hasdemir
Cengiz Han Erdoğan
Cihan Geneş
Demet Karakuş
Edanur Gökçe Düz
Emirhan Düz
Eraydın Aytekin
Erkan Yıldız
Fatih Özdal
Fatih Tabur
Göktürk Fırat
Hakan Bakar
Hakan Kaleli
Halife Yalçınkaya
Haydar Aldıkaçtı
Hüsnü Ümit Avcı
İrfan Özşeker
İsmet Yıldırım
Kemal Çağlayan
Levent Gürbüz
Melda Geneş
Meltem Kulaksız
Merve Topuz
Murat Çetintaş
Murat Güney
Murat Polat
Mustafa Ateş
Nevzat Kutlu
Nevzat Yücel
Nurettin Çukuryurt
Oğuzhan Sarzep
Onur Erden
Önder Felek
Ruhi Demir
Sercan Çetinel
Serhat Zafer
Seyit Ömer Yıldız
Uğur Yiğit
Veysel Korkmaz
Volkan Kaplan
Yılmaz Kozu
Yasin Nergis
Yüksel Menekşe

Şanlıurfa Üyeleri

Mustafa Bayar

Tokat Üyeleri

Fatih Kılıç
Murat Onur

Trabzon Üyeleri

Ahmet Çağlar Yıldırım
Ahmet Kamburoğlu
Ali Çil
Ali Osman Yürük
Barış Yurduseven
Caner Ocak
Celal Kadıoğlu
Cemre Yanık
Emrah Paça
Enis Yıldırım
Erdoğan Bekar
Ergun Ata
Ersen Küçük
Faruk Ata
Fatih Ayaz
Fatih Doğan
Fatih Turan
Gökmen Şahin
Gökmen Özağcı
Gürkan Ata
Hacı Dursun Koçyiğit
Hakan Yoloğlu
Halil İbrahim İleli
Halil Ayyıldız
Hamza Mısır
Hamza Önder Kuloğlu
Hasan Bahadır
Hasan Beşli
Hasan Kurt
Hasan Tüncel
İhsan Öksüz
İpek Cansel Şahin
İsmail Düzgün
K.Tarkan Üzen
Kamil Anahar
Kemal Tamtürk
Levent Tan
Mehmet Karagöz
Murat Selim
Murat Taşkın
Nedim Mollaveisoğlu
Nurgül Günaydın Kurum
Okan Çıtlak
Osman Başkır
Osman Çavuşoğlu
Osman Şişko
Ozan Köse
Ömer Salkı
Ömür Ramiz Avcı
Özer Çalık
Özgür Özdemir
Rahman Turan
Sadık Aydın
Samet Emirzeoğlu
Selahattin Özcan
Selçuk Kılıç
Serkan Genç
Sertaç Hellaç
Servet Özkara
Süleyman Karaca
Şakir Bostancı
Şükrü Üçüncü
Tahir Orhan
Tayfun Çöpcü
Tolga Sağlam
Turgay Beşyıldız
Tuncay Lakot
Ümmügülsüm Aydemir
Yahya Karabina
Yavuz Ertürk
Yunus Emre Sel
Yunus Mermertaş
Yusuf Turgut
Zihni Ağırman

Tunceli Üyeleri

Ferit Demir

Van Üyeleri

İkram Kali

Yozgat Üyeleri

Seyfi Çelikkaya

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.