Ana sayfa ÜYELER

ÜYELER

KURUCU ÜYELER

NECMİ TANYOLAÇ : 1928 yılında İskeçe’de doğan Necmi Tanyolaç, 1950 yılında gazeteciliğe başladı. TSYD’nin kurucularından olup 1970-1972 ve 1981-1984 yılları arasında Genel Başkanlık yaptı. 20 sene aralıksız Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. TSYD ve basın kuruluşlarının açtığı yarışmalarda ödüller kazandı. Zaman, Son Posta, Tercüman, Spor, Milliyet, Sabah, Yeni Asır, Fotospor, Meydan gazetelerinde yazar ve yönetici olarak çalıştı. Tercüman Gazetesi Spor Sorumlu Müdürü, Güneş Gazetesi Spor Yönetmeni, başkan vekili görevlerinde bulundu. Başta “Arka Pencere” isimli günlük yazıları kapsayan bir kitap yayınladı. 2013 yılında vefat etti.

YALÇIN TOKER : Silifke 1937 doğumlu. Mükerrem ve M.Emin Toker’in oğlu. İstanbul Ünviversitesi Hukuk fakültesinde eğitim yaptı. 1955 yılında Yeni Sabah gazetesinde spor muhabiri olarak göreve başladı. Son Havadis ve Tercüman gazetelerinde çalıştı. Şimdilerde kurmuş olduğu yayın evini yönetiyor. Milliyetçiliğin Kaynakları, En Üsttekiler, Büyük Uyanış, Zirvede Kavga, Türkiye’de Din Vicdan Hürriyeti kitapları yayımlandı. Türkiye Milli Kültür Vakfının birincilik ödülünü aldı. İngilizce ve Almanca biliyor. SBK taşıyor. Serpil Toker ile evli ve iki evladı var. TSYD Kurucu Üyesi.

TEVFİK ÜNSİ ARKUN : İstanbul(Bakırköy) 1917 doğumlu. Mebrake ve Ziya Ünsi Arkun’un oğlu. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde eğitim yaptı.Gazetecilik mesleğine 1938 yılında Kırmızı Beyaz dergisinde spor yazarı olarak başladı. Çeşitli spor dergilerinin yanı sıra Son Saat, Tanin, Tercüman gazetelerinde yazarlık ve yazı işleri müdürlüğü yaptı. Fransızca ve İngilizce biliyor. Almanca konuşuyor. “Spor Ansiklopedisi”, “Futbol Ansiklopedisi”, “Kurşun Yağmuru”, “Alevli Kalpler” kitapları yayınlandı. Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü Sahibi. TSYD kurucu üyesi. 2004 yılında vefat etti.

SACİT DEMİRCAN : Giresun 1928 doğumlu. Nedime ve Mehmet Ali Hidayet Demircan’ın oğlu. İstanbul Lisesinde ve İ.Ü. Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1953 yılında SON SAAT Gazetesinde spor muhabiri olarak mesleğe başladı. Yenigün, Vatan, İkdam, ABER, İktisat ve Piyasa,Yeni İstanbul ve Son Saat gazetesinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 2016 yılında vefat etti.

NECATİ BİLGİÇ : Necati Bilgiç, 1951 yılında Özfenerbahçe Dergisi’nde spor yazarlığına başladı. Türkiyespor, Tercüman, Havadis, Yenisabah, Güneş, Posta, Fanatik ve Fotomaç Gazeteleri’nde sırasıyla muhabir, sayfa sekreteri, istihbarat şefi, müdür yardımcılığı ve en son köşe yazarı olarak görev yapan, her branşta birçok ödül kazanan, basın şeref kartı sahibi Necati Bilgiç, aynı zamanda Burhan Felek Ödülü’nün de sahibi olmuştu.1963 yılında kurulan TSYD’nin kurucu üyesi. Necati Bilgiç, Can, Canan ve spor yazarı olan Gürcan Bilgiç’in babasıdır.  2015 yılında vefat etti.

NECATİ KARAKAYA : İstanbul 1928 doğumlu. Niyaze ve İbrahim Karakaya’nın oğlu. İÜ Tıp Fakültesinde eğitim yaptı. 1955 yılında Milliyet gazetesinde mesleğe başladı. Mesleğini bu gazetede sürdürdü. Milliyet’te spor yazarı ve TRT’de spor spikeri olarak çalıştı. TSYD kurucu üyesi. Türkiye Futbolcular Sendikası genel başkanlığını yaptı. Fransızca biliyordu.  2019 yılında vefat etti.

KAHRAMAN BAPÇUM : 1925 yılında İstanbul’da doğdu. 1947 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. İstanbul Hilal Kulübünde 1940-1945 yılları arasında futbol oynadı. Aynı dönemde Atletizmle de uğraştı. Spor yazarlığı dışında Avukatlık, Sigortacılık ve Öğretmenlik gibi işler de yaptı. Gazeteciliğe 1956 yılında Milliyet’te başladı.  Uluslararası Spor Yazarları Birliği (AIPS) yönetim kuruluna seçildi. Milliyet’ten sonra Hürriyet gazetesinde uzun yıllar yazdı. Bapçum, daha önce yönetimde hiç yer almadan bu göreve seçilen ilk başkan olma özelliğini taşıyor. 30 Haziran 1977 ve 16 Mayıs 1979 seçimlerinde yeniden başkan seçilip görevi 1981’e kadar sürdürdü. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. 2018 yılında vefat etti.

ADNAN AKIN :1912 yılında İstanbul’da doğdu. Vefa Lisesinde okurken futbola başladı. Genç yaşta yönetici, daha sonra da hakem oldu. Hakemlikteki başarısını, FIFA listesine girerek gösterdi. 1950’den sonra federasyonlarda üye, teknik komite üyesi ve merkez hakem komitesi üyesi olarak yer aldı. Türkiye Spor Yazarları Derneğinin kuruluşunda etkin rol aldı ve ilk başkanı oldu. Adnan Akın bir dönem Balıkesir milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yaptı. Gazeteciler Cemiyeti yönetim Kurulunda ve Haysiyet Divanında yer aldı. Basın Şeref kartı sahibi idi. 1985 yılında öldü. Akın, ilk kez 10 Nisan 1963’te kurucu başkan oldu. Ardından 16 Mayıs 1963’teki genel kurulda bu göreve getirildi. 18 Mayıs 1964’teki genel kurulda bir kez daha seçildi. 1985 yılında vefat etti.

NAMIK SEVİK :1926 yılında İstanbul’da doğdu. Dil, Tarih, Coğrafya Fakültesinde öğrenimini tamamladı. Gazeteciliğe 1950 yılında Son Saat gazetesinde başladı. Daha sonra İstanbul Ekspres ve Akis dergisinde çalıştı. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucularından ve spor yazarlığının öncü isimlerinden biri oldu. Türkiye’de spor gazeteciliğinin gelişmesi yolunda önemli katkıları oldu. Milliyet gazetesi spor müdürü olarak uzun yıllar hizmet verdi. Görev süresi içinde çeşitli mesleki ödüller kazandı. Onun döneminde Milliyet gazetesinde yayınlanan “Türk Spor Raporu” önemli gelişmelere kaynaklık etti. Sevik, TSYD’nin kuruluşundan itibaren yönetimde yer aldı. 17 Nisan 1965’teki genel kurulda başkan seçildi. Daha sonra 16 Nisan 1966, 27 Nisan 1967, 27 Mayıs 1968, 2 Mayıs 1969’da yeniden başkan oldu. 1986 yılında vefat etti.

SAMİM VAR :1925 yılında doğdu. Fenerbahçe genç takımında futbola başladı. Daha sonra A takımına yükselip 1944-1951 yılları arasında 212 kez Sarı Lacivertli formayı taşıdı. 1952 yılında transfer olduğu Adalet takımında futbolu bıraktı.  Derneğin 4.başkanı oldu. Uluslararası Spor Yazarları Birliği (AIPS) yönetim kuruluna seçildi. Hürriyet gazetesinde çalıştı. 1976 yılında vefat etti. Var, derneğin kuruluşundan itibaren bütün yönetimlerde yer alan sayılı kişilerden biriydi. Uzun yıllar Dış İlişkiler Sekreterliği görevini yürüttükten sonra 17 Mayıs 1971’deki genel kurulda başkan seçildi. Samim Var bu görevini 3 Haziran 1972’deki yenilemenin ardından 1975’e kadar sürdürdü. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. 1976 yılında vefat etti.

BURHAN FELEK :1889 yılında İstanbul’da doğdu. Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Ticaret Bakanlığı Müşavirliği yaptı. 1907’de Anadolu Futbol Kulübü’nü kurdu. Gazetecilik mesleğine 1909 yılında İdman Dergisi’nde başladı. 1910’da, Donanma Dergisi‘nde profesyonelliğe adım atan Felek, 1918 yılında, Tasvir-i Efkâr Gazetesi‘nde spor ve foto muhabiri olarak çalışmaya başladı. Vakit, Vatan, Yeni Ses, Alemdar, Cumhuriyet ve Milliyet Gazetesi’nde çalıştı. 1922 yılında Atletizm Federasyonu Başkanlığı’na seçildi ve 1936’ya kadar bu görevi sürdürdü. 1924 ve 1928 Olimpiyat Oyunları’na yönetici olarak katıldı. Balkan ve Akdeniz Oyunları kurucularındandır.1924 yılında kurulan TMOK kurucuları arasında yer aldı. 1938-1952 yılları arasında TMOK Genel Sekreterliği, 1960-1964 ve 1965-1982 arası 21 yıl süreyle TMOK Başkanlığı görevlerini üstlendi. 1963 yılında kurulan TSYD’nin kurucu üyesidir. 1982 yılında vefat etti.

HALUK SAN :1911 yılında İstanbul’da doğan Haluk San, 1931 yılında “Türkspor’ dergisinde spor yazarı olarak gazeteciliğe başladı. Çeşitli gazete ve dergilerde spor yazarı olarak çalıştı. Spor tarihi ve spor üzerine önemli araştırma yazıları yazdı. Spor basın tarihinin ilk dönemlerinde yetişmiş önemli yazar ve yöneticilerinden biri oldu. Spor gazeteciliğinin bir meslek dalı haline gelmesi için uğraştı. TSYD kurucularından olup, aynı dernekte bir süre yönetici olarak da görev yaptı. Basın Şeref Kartı sahibi olan Haluk San, 1955 yılında “Uluslararası Spor Yazarları Birliği” (AIPS)’ne üye oldu. 1934’ten itibaren Türkiye İdman Cemiyetleri İttifakı, Türk Spor Kurumu, TMOK, İstanbul Bölgesi Spor Komiteleri ile Spor Oyuncuları ve Atletizm Federasyonları’nda uzun yıllar hizmet verdi. Atletizmde baş hakem, voleybolda uluslararası hakem, basketbolda da milli hakem lisansı aldı. Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ile Müze ve Arşiv Komitesi üyeliğinde bulundu. Topladığı spor dergileri ve belgeleri ile on bine yakın çeşitli dillerdeki spor kitaplarını, kurucusu bulunduğu Türk Spor Vakfı’na bağışladı. 1995 yılında vefat etti.

NEZİH DEMİRKENT :1930 yılında İstanbul’da doğdu. Haydarpaşa Lisesi’ni ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Gazetecilik mesleğine 1950 yılında Son Saat gazetesinde muhabir olarak başladı. Yeni Sabah gazetesinde spor yazarlığı, sayfa sekreterliği, spor sayfası yönetmenliği ve yazı işleri müdürlüğü yaptı.1964 yılında ilk ofset gazete olan Yeni Gazete’nin yayın yönetmenliğini yürüttü. Hürriyet gazetesinde uzun süre genel yayın yönetmenliği ve genel müdürlük yaptı. Dünya gazetesinin sahibi oldu ve ekonomi gazeteciliğinde ayrı bir yer edindi. Gazeteciler Cemiyetinde çeşitli görevler aldıktan sonra Cemiyet Başkanlığı yaptı. Fransızca bilen Demirkent evli ve bir çocuk babasıydı. TSYD kurucu üyesi olan Nezih Demirkent 2001 yılında vefat etti.

RIDVAN YELEKÇİ :1934 yılında İstanbul’da doğdu. 1953 yılında Fenerbahçe Dergisi’nin spor bölümünde muhabirlik yaptı. Yeni Gazete, Yeni İstanbul ve Dünya gazetelerinde spor yazarı olarak görev aldı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin Genel Sekreterliği’ni yaptı. TSYD’nin kurucularından olup bu dernekte yönetici olarak çalıştı. Basın kuruluşlarının gazetecilik konusunda çeşitli yarışmalarında ödüller kazandı. Evli ve 2 çocuk babasıydı. 2000 yılında vefat etti.

HALİT KIVANÇ : 1926 yılında İstanbul’da doğdu ,radyo ve televizyon sunucusu, gazeteci, maç spikeri. Türkiye’nin en ünlü ve en uzun süre çalışmış sunucularındandır. Orta öğretimini Pertevniyal Lisesi’nde ,yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde tamamladı. 3 ay kadar hakimlik yaptı. Milliyet, Tercüman, Hürriyet, Güneş başta olmak üzere çeşitli gazete ve dergilerde yazar ve yönetici olarak üst düzey görevler aldı.1953′te ilk günlük spor gazetesi olan Türkiye Spor gazetesini çıkardı.Bir yıla yakın ünlü yayın kuruluşu BBC de çalıştı.Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. Ülkemiz’de radyo ve TV yayıncılığının gelişmesinde önemli katkıları olan Kıvanç, TV’nin bir çok yayınında ‘ilk’lerin adamı oldu. Olimpiyatlar ve büyük uluslararası karşılaşmalarda dünya kupasını televizyondan sunan ilk Türk spikerdir. 10 Dünya Kupası finallerini radyo ve tv de nakletmistir. Sunuculukta 50 yılını 2005′te bir jübileyle kutlayan Kıvanç, TSYD, TGC ve diğer kuruluşların düzenlediği yarışmalarda 200′ün üzerinde ödülün sahibi oldu. 1983 yılında Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla maç spikerliğine veda etti.

TARIK BİLGİN : 1912 İstanbul doğumlu. İbrahim ve Şaziment Bilgin’in oğlu. Yüksek İktisat ve Ticaret Okulu mezunu. 1940 yılında KIRMIZI-BEYAZ GAZETESİ, VAKİT, HABER, SON DAKİKA, HERGÜN, ŞUT gazetelerinde çalıştı. Beşiktaş muhabirliği yaptı. TSYD kurucu üyesi. 1976 yılında vefat etti.

İHSAN BİRİCİK : 1930 Akşehir doğumlu. Gazeteciliğe ve spor yazarlığına Ankara’da Ankara Ajansı’nda 1950 yılında başladı. Zafer Gazetesi, Şark Ajansı, Günlük Spor, Akşam, Tercüman ve Milliyet Gazetelerinde çalıştı. Futbol, Boks ve Güreş federasyonlarında görev yaptı. Balkan Şampiyonası, 1971 İzmir Akdeniz Oyunları, Dünya Güreş Şampiyonası komitelerinde yer aldı. 1960-1964 yılları arasında maçlarda ve organizasyonlarda spikerlik yaptı. TSYD kurucu üyesi. 1991 yılında vefat etti.

AYDIN BAKANOĞLU : 1918 İstanbul doğumlu. Galatasaray Lisesi mezunu. 1951 yılında gazeteciliğe başladı. Son Saat, Gece Postası, Havadis, Akşam, Tercüman, Son Havadis, Meydan gazetelerinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1998 yılında vefat etti.

O.VEDAT SEVİNÇLİ : 1922 İzmir doğumlu. İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Tıp Fakültesine kayıt oldu. Daha sonra bu fakülteden ayrılarak yedek subay okuluna gitti.22 devre mezun olduktan sonra İstanbul Hukuk Fakültesine devam etti. 1942 yılında mesleğe İzmir Anadolu Gazetesinde başladı. Beşiktaş Mecmuası, Vakit, Haber, Son Havadis, Son Telgraf, Gece Postası, İstanbul Ekspres ve Milliyet gazetesinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1992 yılında vefat etti.

FERRUH İLKÜNSAL : 1923 İstanbul doğumlu. Yusuf Ziya ve Asiye Muazzez İlkünsal’ın oğlu. Haydarpaşa Lisesi mezunu. 1951 yılında Hizmet, Dünya, Havadis, Zafer, Tasvir ve Fenerbahçe Spor gazetelerinde çalıştı.  TSYD kurucu üyesi. 1985 yılında vefat etti.

ALİ HENDEKÇİ : 1934 İzmir doğumlu. İbrahim ve Melahat Hendekçi’nin oğlu. 15 Mayıs 1955 yılında mesleğe başlayan Ali Hendekçi, Dünya, Yenisabah ve Tanin Gazetelerinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1979 yılında vefat etti.

[divider]

KAYBETTİKLERİMİZ

KAYBETTİĞİMİZ ÜYELER
İSİM SOYAD VEFAT TARİHİ
ABDÜLKADİR YÜCELMAN 1.12.2009
ADNAN AKIN 4.09.1985
ADNAN ALP 01.02.2020
AHMET  YÜKSEL 13.02.1998
AHMET  GÜLTAŞ 26.12.1998
AHMET GÜMÜŞÇÜ 20.12.2021
AHMET YAHŞİ 11.01.2021
AKGÜN TEKİN 26.02.2007
ALAATTİN BÜTE 18.12.1997
ALAATTİN KUTLU
ALİ ABALI 26.05.2018
ALİ GÜMÜŞ 4.04.2015
ALİ HENDEKCİ  1979
ALİ HOŞFİKİRER
ALİ   AKGÜL 12.11.2007
ALİ ALAKUŞ 9.04.1984
ALİ BATTAL 1.03.2011
ALİ ERSAN
ALİ ÖCAL 04.10.2021
ALİ ULVİ TURAL 11.08.1989
ALİCAN TARAKÇIOĞLU 23.11.2015
ALP CAN 30.03.2010
ALP ZİREK
ALTAN AŞAR
ALTAN ERBULAK
ALTAN TANMAN 13.12.2017
ALTUĞ İSTANBULLUOĞLU 10.02.2021
ARİF  IŞILDAYAN 8.03.2000
ARMAN  TALAY 1.06.1998
ARSLAN ALPŞALCI 23.05.2011
ASAF AYÇIL
ASIM ELKOCA 12.10.2015
ATIL ÖZMEN 19.04.2016
ATILAY GÜLEN 7.12.2004
ATILAY KAYAOĞLU 31.03.2017
ATİLLA KARSAN 28.02.2013
AYDIN SEVGEL 8.03.2008
AYDIN  BAKANOĞLU 5.03.1998
AYDIN   KÖKER 23.03.2000
AYDIN ŞENTÜRK 19.04.2018
AYDIN USTAOĞLU 1.03.1993
AYHAN YILMAZ 12.04.2016
AYKAN  UZOĞUZ 22.06.2007
AZİZ HALKAPINAR 15.11.2015
BAHATTİN ŞENOL 24.11.2010
BAKİ AVCI 14.01.2018
BASRİ BALCI
BEDRİ KORAMAN 2.06.2015
BERAT YURDAKUL 11.06.2001
BURHAN FELEK 4.11.1982
BÜLENT GENCER
CAFER ZORLU 24.08.2012
CAN BARTU 12.04.2019
CELAL YILMAZ 26.11.2001
CEM ATABEYOĞLU 16.02.2012
CEM  SERDENGEÇTİ 2.11.1999
CEMAL ALKAN 11.02.2018
CEMAL SALTIK 23.01.2013
CEMALETTİN  ŞEN
CENGİZ ALPMAN 24.10.2014
CENGİZ KAPTAN 09.04.2021
CEVAT CİMİLLİ
CEYHAN GÜR 18.11.1996
CEZMİ BAŞAR 20.04.2012
CİHAT ARMAN
COŞKUN ÖZARI 24.06.2011
ÇAĞATAY ÇAĞLAR 09.06.2022
ÇETİN ŞENCAN 10.10.1998
ÇETİN ERASLAN
ÇETİN ESENKAFTAN 22.08.1984
ÇETİN METE 18.01.2020
ÇETİN ÖZCAN 12.12.1993
ÇOBAN YURTCU
DEĞER ERAYBAR 24.04.2008
DEVRİM SAĞIROĞLU 9.07.2015
DOĞAN KOLOĞLU 13.11.2013
DOĞAN ÖNER 1.01.2013
DOĞAN ŞENER 10.12.2019
DOĞAN YUKAY
EKEL TÜRKOĞLU 17.02.2014
EKREM ACARÇELİK 18.05.1993
ENVER AYHAN
ERCAN TURLAN 26.04.1996
ERDAL GÖNDEM 28.04.2019
ERDOĞAN BAYRAKTAR 17.09.2012
ERDOĞAN ERDİ 17.03.2016
ERDOĞAN KÖSEOĞLU 17.04.2017
ERDOĞAN ÖRNEK 05.04.2021
ERDOĞAN SUNGUR 19.06.2014
ERGİN İNANÇ 21.11.1997
ERGUN EMEK 21.03.2019
ERGUN ULCAY 6.11.2016
ERHAN GÜRER 2.08.1997
EROL YAŞAR TÜRKALP 2.01.2001
EROL ATAŞAN
EROL İLDAY 3.06.2002
EROL KANER 20.07.2012
ERSİN UYSAL 14.01.2007
ERTAN KUNTER 21.09.2015
ERTAN KUNTER 21.09.2015
ERTUĞRUL AKBAY 8.03.2019
ERTUĞRUL AKÇAYLI 01.12.2020
ESİN BÜRGE 10.01.2018
EŞFAK  AYKAÇ 22.11.2003
EYÜP KARADAYI 16.06.2019
FAİK ŞENOL
FAHRİ İKİLER 15.11.2017
FAHRİ SOMER
FERHAN DEVEKUŞUOĞLU 3.04.2004
FERHAN  DİNÇER 27.10.2000
FERRUH İLKÜNSAL
FETHİ UZUN 20.05.1996
GALİP YENİKAYNAK 5.09.1994
GAZANFER KARPAT
GENÇ AĞAGENÇ
GÜNAY ŞİMŞEK 9.04.2019
GÜNDOĞAN KAPLAN 5.12.2016
GÜNDÜZ KILIÇ 17.04.1980
GÜNEY DURAMAN 19.10.2008
GÜNGÖR ARSLAN 20.02.2022
GÜNGÖR SAYARI 17.05.2014
HACI HASDEMİR 6.11.2013
HAKAN ÇELİKBAŞ 3.01.2022
HALİT DERİNGÖR 15.03.2018
HALUK SAN 21.07.1995
HALUK USEL 12.11.2020
HAMDİ YURDAKUL 17.08.2014
HAMİT DESTE 12.01.2007
HASAN CEMALİ 26.04.2020
HASAN ÖZKAY 7.02.1986
HASAN SOYSAL
HAŞMET İNANTEPE
HAYATİ TELGEREN 23.07.2014
HAYRİ ÖZEL 2.12.1995
HİKMET PULCU 3.03.2011
HİLMİ GÜMÜŞDERE 25.12.2014
HÜSEYİN BAŞARAN 28.12.2015
HÜSEYİN ÇANKAYALI 14.04.1991
HÜSEYİN ÇİNE 9.03.2005
HÜSEYİN BÜYÜKKIRCALI 12.10.2020
HÜSEYİN TAMER
HÜSEYİN YANGIR 30.05.2017
HÜSNÜ ÇİL 8.11.2009
İBRAHİM REFİ BALKIŞ
İBRAHİM İŞSEVERLER 15.04.1997
İBRAHİM SUR
İHSAN BİRİCİK 19.09.1991
İHSAN CEMİL DERBENT 23.05.2012
İHSAN DOĞAN 24.04.2021
İLHAN DEMİREL
İLHAN ERK 13.05.2020
İLHAN SÖYLER 23.09.2014
İLHAN UYGUN
İLKER ATEŞ 8.11.2009
İLYAS NAMOĞLU 18.08.2020
İSLAM ÇUPİ 6.02.2001
İSMAİL ALKILIÇGİL 28.12.2003
İSMET BADEM 6.09.2018
İSMET GÜMÜŞDERE 17.05.2003
İSMET ÇELİK
İSMET ÖZKAN 26.12.2021
İSMET TONGO 23.11.2016
KADİR AKAT
KADRİ BOLCAN 12.12.2013
KAHRAMAN BAPÇUM
KAMİL TURAN 9.02.2013
KAMURAN TEKİN
KAZIM KANAT 26.09.2008
KAZIM ÜZEN
KEMAL ADAR 12.01.2021
KEMAL DENİZ 10.09.1999
KENAN AKICI
KENAN ONUK 11.07.2005
KENAN ŞENGÜL 24.07.1998
KERİM ÖKTEN 12.04.2014
KORKUT GÖZE 21.01.2018
KÖKSAL ÖZOĞLUÖZ 30.09.2015
MAHİR ÇERÇİ 10.06.2014
MAHMUT KÜÇÜK
MAHMUT SABAH 21.02.2019
MAZLUM GÖKNEL 9.01.2017
MEHMET AKTOP
MEHMET BASİT 14.02.2011
MEHMET BİBER 5.08.2019
MEHMET CELAL DEMİRBİLEK 20.11.2019
MEHMET GAZEL 17.06.1997
MEHMET POLAT 22.09.1981
MEHMET TAN
MEHMET TUNA 13.08.2019
MESUT BARAN 30.06.2008
METE  BUHARALI 24.01.1997
METİN GÖREN 13.12.2021
METİN KEMERTAŞ 27.04.2018
MUSTAFA BALOĞLU
MUSTAFA GENÇ 17.09.2008
MUSTAFA GÖKSEL YENER 13.01.2017
MUSTAFA KANBUR 3.11.2010
MUSTAFA KEFKEP 10.06.1986
MUSTAFA KIZILTAN
MUSTAFA NOYAN 11.11.2020
MUSTAFA ÖZTOPRAK 8.11.2018
MUZAFFER ÖZENÇEL 14.05.2001
NAMIK SEVİK 21.08.1986
NAZİF OTURGAN
NAZIM ÖZBAY 29.01.1999
NACİ ÇETİNDAĞ 27.01.2019
NACİ YALINKILIÇ 8.07.2016
NECATİ AKGÜN 4.05.2012
NEJAT ALTAN 3.01.2007
NEJAT BEKMEN
NEJAT ÇELEBİOĞLU 23.05.2019
NEJAT TÜRKALİ 26.02.1996
NECATİ BİLGİÇ 8.12.2015
NECATİ KARAKAYA 25.09.2019
NECMİ TANYOLAÇ 27.11.2013
NERİMAN  TEKİL 30.05.2007
NEŞET ÖZMEN 12.01.2022
NEZİH ALKIŞ 04.04.2022
NEZİH DEMİRKENT 13.02.2001
NİHAT UÇAR 12.03.2021
NİMET  ÜYKEN 3.02.2009
NİYAZİ MENTEŞ
NUYAN YİĞİT 23.06.2016
ODHAN BAYKARA 19.03.2000
OĞUZ ARAL
OĞUZ TURAN 12.06.1986
OKTAY AKENGİN 25.12.2012
OKTAY KURTBÖKE 2.11.1999
OKTAY İYBAR 19.06.2013
ONUR BELGE 6.09.2015
ORHAN ALDİNÇ 14.10.2002
ORHAN BERK 27.07.2014
ORHAN İLHAN 18.03.2017
ORHAN KAYNAR
ORHAN KOLOĞLU 17.04.2020
ORHAN MENEMENCİOĞLU 14.09.1986
ORHAN ŞENGÜRBÜZ 19.07.2009
ORHAN ŞAHİN 24.11.1998
ORHAN TÜREL 23.03.1993
ORHAN VEDAT SEVİNÇLİ 23.06.1992
OSMAN ASLAN 31.08.2016
OSMAN ÖKSÜZ
OSMAN ÖZCAN 5.02.2002
OSMAN YEREŞEN 25.01.2008
OSMAN İDİKUT 26.04.2000
ÖMER ARKIN 31.05.2005
ÖMER GÜNER
ÖNDER SÜMER 6.08.2016
ÖZDEMİR GÜRSOY 10.06.1996
ÖZDEN KEMERTAŞ
ÖZKAN KORKUTER
PEYAMİ SAFA MARACI
PEYAMİ TEK 17.10.2016
RAFET HÜNER 20.08.2005
RAŞİT GİRAY
RECAİ YÜCEL UĞURKAN 15.03.2015
REYMAN SOMER 9.08.2013
RIDVAN BÜLBÜL 10.07.2019
RIDVAN YELEKÇİ 26.06.2000
RUHİ KANAL 18.10.2019
RÜÇHAN ÜNVER 9.12.2002
RÜÇHAN ARIKAN 11.08.1997
SABRİ CANBEYLİ 31.08.2017
SACİT DEMİRCAN 20.10.2016
SAİT ŞENOL
SAİM KAUR
SAİM ALTUNTERİM 2.10.2021
SAMİ ÖNEMLİ 17.02.1998
SAMİM VAR 8.05.1976
SANCAR ŞENER
SEBAHATTİN CAN 17.02.1998
SEDAT ACAR 16.12.2011
SEDAT TAYLAN
SELAHATTİN GÖKHAN 21.08.2013
SELAHATTİN KOYUNCU
SELAMETTİN BAYINDIR 20.06.2016
SELÇUK SÜMER 15.01.2010
SELAHATTİN GİZ
SEMİH BALCIOĞLU 28.10.2006
SEMİH KOÇANA 2.12.1994
SERHAT DEMİRTAŞ 14.06.2020
SERVER ŞENGÜL
SEZAİ  PAKER 24.05.1999
SEZER DOĞAN
SİNAN TANYILDIZ 22.05.2018
SUAVİ KAPTAN 6.09.2014
SÜHA AKNUR
SÜLEYMAN ALASYA 24.05.2014
SÜLEYMAN GÜLTEKİN 8.04.2014
SÜLEYMAN İNCEOĞLU 28.01.2022
SÜLEYMAN KESKİN 30.07.2021
SÜLEYMAN ŞALOM
SÜMER DEMİR 9.10.2018
ŞİNASİ GÖRK 3.11.2007
ŞÜKRÜ GÜLESİN 10.07.1977
TAHSİN ÖZTİN 23.11.1993
TAKİ DOĞAN 22.05.2019
TANER KUTLAY 24.11.2003
TANKUT ANTİKACIOĞLU 7.06.2016
TARIK BİLGİN  1976
TAYFUN   GÜNDOĞAR 12.08.2002
TAYGUN TÜRE
TEKİN ARAL 19.04.1999
TEMEL ÖZALAK 7.02.2008
TEVFİK  ÜNSİ ARKUN 26.04.2004
TUNCER ARIKAN 29.11.1994
TUNCER BENOKAN 25.07.2013
TUNÇ SARUHANLI
TURGAY ESMER
TURGAY MURTEZAOĞLU 13.10.2017
TURGAY ŞEREN 9.07.2016
TURGAY VARDAR 5.01.2006
TURGUT DİNSEL  23.12.2008
TURGUT BIÇAKÇIOĞLU 13.04.1995
TURHAN DOĞU
TÜLAY DİVİTÇİOĞLU 19.12.2003
ÜMİT ZEHİR 21.09.2018
ÜNVER ERGÜN 1.01.2015
ULVİ YENAL 26.05.1993
VALA SOMALI 21.05.2016
VİKTOR BOLAKİN 15.06.2021
VEDAT OKYAR 21.07.2009
VEDAT VATANSEVER 08.12.2021
VEHBİ DİNÇCAN 19.09.2015
VELİ ALTINKAYA 15.04.2021
VELİ NECDET ARIĞ 15.11.2009
VEYSEL SERÇE 31.03.2019
VOLKAN YİĞİT YARMAN 6.02.2009
VURAL SAYGILI
YALÇIN EĞİLMEZ 6.11.2002
YALÇIN ÇINAR 29.08.2011
YAŞAR UÇAR 4.03.2014
YAVUZ BAYRAKTAR 3.05.2009
YAVUZ CAN
YAVUZ ÖZKAN
YAVUZ YÜKSEL 07.05.2021
YILMAZ CANEL 7.09.2014
YUSUF NOBERİ 21.04.1998
YUSUF PAKMAN 25.09.2018
YÜKSEL BAYAR 22.03.2012

ASİL ÜYELER

Adana Üyeleri


Abdullah Yangın
Abdullah Engin Kanber
A.Kurtul Çakın
Adnan Kulak
Adnan Poyraz
Ahmet Kırmızıdal
Akif Özdemir
Anıl Görkem Aksak
Aydın Güçlü
Bekir Karakoca
Bilal Tipi
Bircan Birincioğlu
Bora Erdem
Bülent Serin
Bülent Vezir
Can Çelik
Cihan Çınarlı
Çetin Ulucan
Doğan Gülbasar
Duran Fidan
Emre Ekici
Erdal Fernergiz
Eren Bozkurt
Ergun Kara
Erhan Erk
Erhan Zereyak
Erol Şenur
Hakan Köker
Hasan Hüseyin Türk
Hüseyin Sungur
İbrahim Geven
İrfan İşisağ
İsmet Ramazan Selçuk
Kadir Adıyaman
Kerim Hoşfikirer
Kurtar Çakın
Mehmet Büyükkırcalı
Mehmet Önal
Mehmet Adnan Ercan
Mehmet Çağlar Öztürk
Mehmet Kemal Firik
Mehmet Ömer Üney
Mehmet Tarık Akcan
Melih Torunlar
Memiş Akçam
Metin Güreli
Murat Barhun
Murat Karaman
Murat Kibritoğlu
Murat Özkardeş
Musa Alkan
Mustafa Çağrı Öztürk
Muzaffer Bal
Neşet Karadağ
Nuri Pir
Oğuzhan Delen
Orhan Apaydın
Sabit Özkeser
Sefa Saygıdeğer
Serhat Şanlı
Serkan Şenyürek
Soner Kan
Süleyman Cüzdan
Şahin Çoban
Şehmus Baysal
Temel Eren
Tevfik Dinçkalmış
Uğur Başaran
Vahap Ünkat
Yusuf Baştuğ
Zafer Şahin
Zeki Çağlar Kaya

Adapazarı (SAKARYA) Üyeleri


Arda Aydıntepe
M.Zeki Aydıntepe
Murat Uygun

Afyon Üyeleri


Elif Güzbey
Nadir Güzbey

Aksaray Üyeleri


Bilal Bölükbaş

Alanya Üyeleri


Ahmet Tunç
Engin Anak
Ercan Yıldırım
Fazıl Tunç
Hasan Özmen
Mehmet Ali Dim
Ömer Altay
Teoman Eriş
Zeliha Öner

Ankara Üyeleri


Abdurrahman Antakyalı
Adem Altan
Adnan Güney
Ahmet Onur Kılıç
Akın Taşkent
Ali Burak Ünlü
Ali Erdoğan
Ali Fuat Cömert
Ali Sait Kadıoğlu
Ali Yakışıklı
Alper Altuğ Köselerli
Alper Bakırcıgil
Altan Altun
Arif Arı
Ayşe Yeşin
Baha Şahin
Bahattin Yaşar
Bayazit Cebeci
Bayram Akkaya
Bekir Nazım Ada
Bekir Yunus Uçar
Bertuğ Kaytaz
Besim Güçtenkorkmaz
Bilge Horasan
Birol Reçber
Bülent Hiçyılmaz
Bülent Karadaş
Bülent Teoman Uzun
Cem Çınar
Cem Geçim
Cem Özdel
Cemal Ersen
Cenan Saltık
Cihat Soysal
Cüneyt Kıran
Çağlar Bülent Sansar
Devrim Hacısalihoğlu
Doğan Anıl Ertüm
Doğan Bulgun
Doğan Ersavaş
Emrah Karakütük
Ercan Ata
Ercan Halıcı
Ercan Yavuz
Erdal Akkocaoğlu
Erdal Kelecioğlu
Erdinç Sezen
Erdoğan Arıkan
Erhan Doğan
Erhan Karadağ
Erkan Tiryaki
Erol Aslan
Erol Ünal Karabıyık
Feridun Tokdemir
Fırat Çağlayan Yurdakul
Gamze Buket Sevinç Aykın
Gökhan Akengin
Gökhan Gerçek
Güray Soysal
Gürhan Gürer
Gürsel Eser
Güven Göktaş
Hakan Aldemir
Hakan Aslan
Hakan Dilaver
Hakkı Fuat Öğrüce
Halil İbrahim Avşar
Hamdi Yüce Er
Hamit Dizman
Hasan Kulaç
Hasan Ötkün
Hikmet Kocaman
Hüseyin Burak Demirer
Hüseyin Doğru
Hüseyin Likoğlu
İbrahim Ateşoğlu
İbrahim Çoşkun
İbrahim Halil Demirci
İbrahim Yetkin
İlhan Demir
İlhan Kuyucu
İlhan Ömür
İlknur Çetinbaş
İsmail Yeşilyurt
İzzet Akyol
Kaan Çetinkaya
Kamil Olcay
Kemal Bostan
Kemal Yüksel
Kubilay Çalıkoğlu
Kürşat Özkök
Levent Özçelik
Lokman Köse
Lütfi Özel
Mahmut Atalay Yalav
M.İlhan Yazganarıkan
Mehmet Burak Gerçek
Mehmet Hikmet Saatçi
Mehmet Kısmet
Meriç Enercan
Mert Bülent Uçma
Mete Bayındır
Metiner Erdem
Muharrem Aksakallı
Murat Ekrem Çimen
Murat Eralp Gürgen
Murat Kargı
Murat Tarhan
Musa Samur
Mustafa Abadan
Mustafa Bozdemir
Mustafa Büyükışık
Mustafa Cengiz Uysal
Mustafa Davutoğlu
Mustafa Ertüm
Mustafa Kaya
Mustafa Salihoğlu
Mustafa Toraman
Mustafa Yaldız
Münir Bağrıaçık
Necmi Kepçetutan
Necip Kapanlı
Nesim Tuğuşlu
Nesrin Aydın Yaldız
Nezir Önal
Nuh Fatih Ata
Okan Özer
Okay Göçer
Orhan Karadağ
Orhan Kemal Erkılıç
Orhan Kılıç
Orhan Topal
Osman Altınışık
Osman Bekar
Osman Diyadin
Osman İnceoğlu
Ömer Buğra Ersavaş
Ömer Hakan Kibar
Ömer Önder
Özcan Deniz San
Özgüner Doğan
Özgür Şahiner
Rıza Özel
Sami Elekon
Selahattin Sönmez
Selçuk Aval
Selçuk Mumcu
Serdar Uluer
Serhan Asker
Seyid Alperen Çelik
Seyit Ali Ünal
Seyit Kalender
Sinan Uslu
Soner Sayımlar
Süleyman Çil
Süleyman Tıraş
Şahap Alp
Talat Doymuş
Tamer İnan
Taner İmre
Tansu Polatkan
Tayfun Özsoy
Tevfik Erçetin
Timuçin Nalbant
Uğur Tenekecioğlu
Umut Çevik
Volkan Şenal
Yalçın Ercan
Yaşar Kefeli
Yaşar Önel
Yavuz Yurdakadim
Yetkiner Mayda
Yunus Akgül
Yunus Kabal
Yunus Kaymaz
Yusuf Yalkın
Yusuf Ziya Gedikli
Zafer Akyol

Antalya Üyeleri


Abdülkadir Kalender
Adem Akalan
Ahmet Geven
Ali Bayraklı
Ali Murat Özgan
Ali Tongülüs
Alper Beyaz
Cengiz Altay
Çetin Çiğdem
Ejder Benteşen
Emin Demir
Erdoğan Kahya
Erdoğan Öztürk
Ergün Özencel
Erkan Erman
Ersin Aydın
Ersin Özençel
Feridun Özgünsür
Göksel Yapar
Halil İbrahim Okumamış
Hasan Yavaşlar
Haşmet Öyken
İbrahim Bilal Laleli
İhsan Coşkun
Koray Geçgel
M.Menderes Tevfik Türel
Mehmet Akif Arıcı
Mehmet Şifa Çiçek
Mevlüt Yeni
Nihat Toklu
Okan Dilek
Osman Öztokmak
Ömer Faruk Can
Sabri Çağlar
Selahattin Fidan
Selahattin Serkan Ersöz
Sercan Aytış
Sökmen Baykara
Süleyman Ekin
Tayfur Murat Eğilmez
Tolga Yıldırım
Uğur Yıldırım
Yasin Tuncer
Yılmaz Kılıçkaya
Yusuf Kobal
Zafer Varol

Aydın Üyeleri


Ümit Özmen

Balıkesir Üyeleri


Melik Gasgar

Bursa Üyeleri


Adnan Baştopcu
Ali Osman Akın
Ali Şahin
Bahri Atalay
Barış Yalım
Behtiye Kaya
Burak Özgün
Cemal Ekentok
Cevdet Altınel
Emre Koşak
Engin Aksöz
Erdal Akçay
Erdal Nural
Erdinç Karakaş
Erkan Sağlık
Erol Nural
Ersel Peker
Ersin Yıldıran
Eyüp Turan
Fatih Akkuş
Fatih Karakılıç
Fehim Ferik
Fikret Başlı
Hakan Işıkkent
Hasan Boztürk
İkbal Turan
İhsan Aydın
İhsan Altıkardeş
İhsan Sertbarut
İlhan Öztat
İsmail Öztat
Koray Kundakcılar
Mehmet Ali Ekmekçi
Mehmet Çetinkaya
Mehmet Gerçeksi
Mehmet Kayhan Kaymaz
Mehmet Nuri Kolaylı
Mesut Alan
Metin Araç
Mustafa Özkeskinler
Mustafa Tunçakın
Onur Akpınar
Orhan Güney
Ozan Demir
Recai Uysal
Ruhi Berber
Saadettin Tamer Avcı
Sadullah Organ
Salih Demirci
Samet Doğru
Sedat Yoğurtcu
Serkan Yetişmişoğlu
Sevinç Çelebi
Suat Paçacı
Süha Gürsoy
Şaban Kılıçcı
Şaban Nazır Ömür
Şirin Berber
Tarık Çapçı
Tarık Tarım
T.Fikret Sönmez
Tolga Öztaş
Uğur Dinar
Vedat Yücebaş
Volkan Tezcan
Yılmaz İşel
Zakir Barutçu

Çanakkale Üyeleri


Erdoğan Karslıoğlu
Güngör Yıldız
Gürkan Düzenli
Mustafa Çakır

Denizli Üyeleri


Osman Nuri Boyacı

Diyarbakır Üyeleri


Eyyüp Kaçar
Ertuğrul Pirinçcioğlu
Fatih Yılmaz
Ferit Aslan
Naci Sapan
Nizamettin Kaplan
Şeyhmus Çakan

Düzce Üyeleri


Mustafa Armutçu

Edirne Üyeleri


Gurbet Gökçe

Elazığ Üyeleri


Coşkun Kamaç
Erkan Köse
Kaan Şanlı
Mustafa Gür
Orhan Aslan
Zeki Akbıyık

Erzincan Üyeleri


Mücahit Danişment Özdemir

Erzurum Üyeleri


Feridun Fazıl Özsoy
İrfan Tarakçıoğlu
Orkun Çizmeli

Eskişehir Üyeleri


Ahmet Deniz Canoruç
Ali Baş
Ayhan Aydıner
Aytaç Ersoy
Behçet Albayrak
Deniz Açık
Emrah Yaşar
Engin Kale
Erhan Ünal
Erkan Midilli
Eyüp Kelebek
Ferhat Şahin
Gökhan Koçal
Göksel Demiral
Hakan Kalkır
İlker Kıvanç
Kaan Özcan
Kadir Çetin
Mehmet Emin Toker
Mehmet Göktekin
Mert Ergenç
Nazım Aydın
Sadi Seda
Sedat Aydoğan
Selahattin Şentürk
Suat Topateş
Süleyman Tamer Dinçer
Şener Çetin
Tarkan Demir

Gaziantep Üyeleri


Ahmet Eray Ünver
Ahmet Kaya
Ali Budak
Ali Okan Çelik
Bekir Şahin
Cihat Öztürk
Eyüp Özkan
Gülşah Sert
Halil Şarklı
H.Hüseyin Küpeli
İbrahim Ay
Mehmet Akif Parlak
Mehmet Demir
Mehmet Erol Maraş
Muhammet Abdulkadir Esen
Murat Atay
Mustafa Teke
Ökkeş Özekşi
Raci Dölek
Ruhi Aytaç
Said Vakkas Yağcı
Sedat Torun
Sinan Şahin
Şeref Gözütok
Talip Öztürk
Tayyar Şafak Salıcı

Giresun Üyeleri


Ahmet Bilge
Ali Akten
Candemir Sarı
Gültekin Yetgin
Hakan Kabahasanoğlu
Mesut Erdoğan
Zafer Akten

Hatay Üyeleri


Akın Bodur
İzzet Nazlı
Mehmet Ali Solak
Muhammed Ali Çayırcık
Murat Mutlu
Talip Köleoğlu
Ufuk Aktuğ

İstanbul Üyeleri


Abdulhalik Çimen
Abdulkadir Önder
Abdullah Eğilmez
Abdurrahim Vedat Parlak
Abdülhamit Avşar
Abdülkadir Bıyıklı
Abdülvahap Hacıoğlu
Adem Kabayel
Adem Keleş
Adem Öztürk
Adil Demirçubuk
Adnan Er
Afşin Yakupoğlu
Ahmet Akpolat
Ahmet Alp Pehlivan
Ahmet Bahadır Yenihan
Ahmet Batuhan Özdemir
Ahmet Bıyıklı
Ahmet Bilici
Ahmet Can Güçkaya
Ahmet Çakır
Ahmet Çitoğlu
Ahmet Dumanlı
Ahmet Fisunoğlu
Ahmet Gürdağ
Ahmet Kasım Öngen
Ahmet Konanç
Ahmet Reha Yereşen
Ahmet Selim Kul
Ahmet Turan Güneş
Ahmet Tüzün
Ahmet Uykan
Ahmet Yiğit
Akın Göksu
Alaaddin Metin
Alaettin Eyicil
Alev Anakök
Ali Acar
Ali Açar
Ali Arslan
Ali Aydın
Ali Bakır
Ali Can
Ali Danaş
Ali Ece
Ali Erim
Ali Fuat Gülmez
Ali Gölpınar
Ali Gürdil
Ali İncegül
Ali İsmet Ural
Ali Kemertaş
Ali Kırçıl
Ali Murat Ekşi
Ali Okancı
Ali Sami Alkış
Ali Serhend Şahin
Ali Şirin Gültekin
Ali Yedek
Ali Yılmaz
Ali Yüksel
Ali Zenler
Alican Baykın
Alim Tunçay
Alpan Korucuoğlu
Alper Kekeç
Alper Mert
Alper Tunga Albayrak
Alper Yemeniciler
Altan Tanrıkulu
Anıl Yazar
Apdullah Taha Hazar
Aram Kuran
Aras Yetiş
Arda Erol
Arif Düvençayır
Arif Kızılyalın
Arslan Can Kaba
Arslan Güven
Asena Özkan
Aslıhan Çil
Ata Kemal Selçuk
Atacan Tırnova
Atahan Ata
Atakan Bozkuş
Atakan Kurt
Atıf Keçeci
Atilla Bartın
Atilla Sertbakan
Atilla Türker
Attila Gökçe
Attila İyitanır
Avni Başoğlu
Avni Küpeli
Aybars Hünalp
Aydın Bayram
Aydın Cingöz
Aydın Öztürk
Aygün Özipek
Ayhan Güner
Ayhan Polat
Ayhan Turgut
Aykut Güven
Aykut İnce
Ayşe Nur Alkaya
Ayşegül Ayanoğlu
Ayşenur Afyon
Ayşenur Gökerman
Aytekin Ceylan
Aytunç Akın
Aytunç Erkin
Aziz Aktel
Aziz Bostan
Aziz Uzun
Bağış Erten
Bahadır Beyarslan
Bahadır Çetinkaya
Bahadır Çokişler
Bahri Havadır
Banu Yelkovan
Barbaros Talı
Barboros Burus
Barış Ertül
Barış İbiş
Barış Kuyucu
Barış Şehirlioğlu
Başak Koç
Başkurt Okaygün
Bayram Aydın
Behçet Hıdıroğlu
Behzat Erkoç
Behzat Taş
Bekir Boran
Bekir Hazar
Bekir Karaman
Berk Erem Karahan
Berk Göl
Berkan Kılıç
Berkuk Ünyay
Berna Yılmaz
Betül Korkmaz Öçalan
Bilal Meşe
Bilgehan Can
Bilgehan Demir
Bora Akyol
Bora Aslan
Bozhan Memiş
Burak Akbulut
Burak Hatay
Burak Karanfil
Burak Köse
Burak Meral
Burak Ölmez
Burak Saltık
Burak Sarıaslan
Burak Soyer
Burak Şen
Burak Şenbak
Burak Zeynel Yıldırım
Burçin Yalınkılıç
Burhan Can Terzi
Burhanettin Kartal
Bülent Akdeniz
Bülent Boğ
Bülent Can
Bülent Doruk
Bülent Gürkan
Bülent Karpad
Bülent Peker
Bülent Tuncay
Bülent Ünal
Büşah Gencer
Cahit M.Eroğul
Can Erbesler
Can Küçükyıldırım
Can Tanrıyar
Can Tongo
Can Uyguç
Caner İşbeğendiren
Caner Uncu
Cantürk Yılmaz
Cem Akyüz
Cem Buba
Cem Dalmaz
Cem Dizdar
Cem Kurel
Cem Şengül
Cem Temel
Cemal Öner
Cemil Akosman
Cengiz Danacı
Cengiz Malgır
Cengiz Tokgöz
Cengiz Tümer
Cenk Atılgan
Cevdet Ergün
Ceylan Çetin
Cihangir Özbay
Cihansuz Kavlo
Cihat Yılmaz
Coşkun Çelik
Coşkun Türk
Cömert Arslan
Cumali Akoğul
Cumhur Önder Arslan
Cüneyit Kaşeler
Cüneyt Ersan
Cüneyt Karadağ
Cüneyt Karakaya
Cüneyt Koca
Cüneyt Muharremoğlu
Çağatay Çıtlak
Çağdaş Sevinç
Çetin Arslancan
Çetin Cem Yılmaz
Çetin Demirer
Çetin Engin
Çetin Tümpalay
Damla Uğurtürk
Demir Feyizoğlu
Deniz Derinsu
Deniz Gülen
Deniz Özmen
Deniz Polat
Deniz Tuğrul
Deniz Türker
Devlet Özdemir
Devrim Demirel
Devrim Zengi
Dilek Alan
Doğan Çil
Doğan Gündoğdu
Doğan Kılıç
Doğan Öncel
Doğan Pürsün
Doğan Şentürk
Doğan Yıldız
Doruk Keskin
Dursun Topçu
Duygu Bıçak
Düşvar İyiiş
Ebru Gürsoy
Ebru Kılıçoğlu
Ediz Sırapınar
Efe Ünür
Ekrem Karpat
Ekrem Özdamar
Elvan Arat
Emin Çağlar
Emin Tuna Akdemir
Emrah Gül
Emrah Kayalıoğlu
Emrah Oktay
Emre Bağdatlı
Emre Bilir
Emre Erhan
Emre Kayrancı
Emre Oktay
Emre Tilev
Emre Zabunoğlu
Emrullah Taş
Ender Asman
Ender Bilgin
Ender Erkek
Engin Albayrak
Engin Atay
Engin Özerhun
Engin Verel
Enis Ersoy
Enver Bağlarbaşı
Enver Demirbaş
Enver Hasanoğlu
Eray Durmuş
Eray Erollu
Ercan Arıkan
Ercan Canik
Ercan Çakar
Ercan Doğan
Ercan Doğuş
Ercan Güven
Ercan Öztürk
Ercan Taner
Ercan Yıldız
Erdal Aydın
Erdal Cömert
Erdem Bitik
Erdem Erol
Erden Aktoğu
Erden Güley
Erdim Baran
Erdoğan Arıpınar
Ergin Aslan
Ergin Sanver
Ergun Balcı
Ergun Hiçyılmaz
Ergüder Tırnova
Erhan Atasoy
Erhan Barış Karakuş
Erhan Köknar
Erhan Öztürk
Erhan Sevenler
Erhan Telli
Erhan Uzuner
Erim Aziz Basmacı
Erkan Dursun Zing
Erkan Gökçe
Erkan Göksel
Erkan Yiğit
Erke Tümer
Erkut Öztürk
Erol Aktı
Erol Bilenser
Erol Demirkol
Erol Doyuran
Ersan Çelik
Ersin Karaca
Ersin Öztekin
Ersin Şiyhan
Ertan Karakanlı
Ertan Süzgün
Esat Soydabircan
Esat Yılmaer
Esennur Sirer
Eser Erenler
Evren Yavuz
Eyüp Yıldız
Fahri Kaytaz
Faik Çetiner
Faik Gürses
Faik Kaptan
Faruk Malik
Fatih Baltepe
Fatih Bekir Öztürk
Fatih Demirkol
Fatih Doğan
Fatih Geren
Fatih Kuşçu
Fatih Şamlıoğlu
Fatma Erdoğan
Fazilet Torun
Fehim Kayacan
Fehmi Özgüler
Ferdal Uzundurukan
Ferdi Leflef
Ferhan Tezcan
Ferit Dönmez
Fikret Ercan
Fikret Eriç
Fuat Akdağ
Fuat Ercan
Fuat Guguloğlu
Gizem Ekici
Gökhan Dinç
Gökhan German
Gökhan Güçkaya
Gökhan Gürsoy
Gökhan Kılınçer
Gökhan Özer
Gökhan Telkenar
Gökhan Türe
Gökmen Bayın
Gökmen Olgun
Gökmen Örkmez
Gökmen Özcan
Gökmen Özdenak
Göktuğ Sevinçli
Gülengül Altınsay
Gündüz Serdengeçti
Gündüz Üç
Gürcan Bilgiç
Gürel Yurttaş
Gürler Akgün
Gürsel Kuru
Güven Mert Ercan
Güven Taner
H.Orhan Can
H.Yücel Telören
Hakan Akarsu
Hakan Ateşler
Hakan Dede
Hakan Erol
Hakan Songur
Hakan Sümerer
Hakan Tarhan
Hakan Üçsular
Hakan Veyisoğlu
Hakan Yılmaz
Hakkı Mutlu
Hakkı Tolunay
Hakkı Yalçın
Hakkı Yılgın
Haldun Domaç
Halid Kayacan
Halil Cenk Çınar
Halil Delice
Halil İbrahim Ekiz
Halil İbrahim Karaman
Halil Özer
Halil Özkan
Halis Güler
Halit Elifbaş
Halit Kıvanç
Halit Kızıltaş
Haluk Kesim
Haluk Sarıuçak
Haluk Yürekli
Hamit Turhan
Hamza Akgümüş
Hamza Özalkuş
Harun Muslu
Harun Partaner
Harun Şen
Hasan Çakkalkurt
Hasan Emrah Savcı
Hasan Kılıç
Hasan Sarıçiçek
Hasan Tankaya
Hasan Teoman
Hasan Uslu
Haşim Şahin
Hatice Yücel
Haydar Pınarcı
Haydar Tanışan
Hayrettin Karateke
Hayri Beşer
Hayri Hiçler
Hayri Köklü
Hayri Ülgen
Hilal Bayraktar Bulut
Hilmi Sever
Hilmi Türkay
Hilmi Yaşa
Hira Demir Başkan
Hulki Bozkurt
Hussein Nebil Evren
Hürol Bilal
Hüsamettin Acar
Hüseyin Akça
Hüseyin Çağlar
Hüseyin Kaymaz
Hüseyin Sakarya
Hüseyin Sarıuçak
Hüseyin Şuekinci
Hüseyin Yavuz
Hüseyin Yılmaz
Işıl Uygar
İbrahim Alioğlu
İbrahim Camkıran
İbrahim Doğan
İbrahim Kaya
İbrahim Öztürk
İbrahim Pazan
İbrahim Torunoğlu
İbrahim Tozbey
İbrahim Yıldız
İhsan Öztamer
İhsan Topaloğlu
İlhami Yetiş
İlhan Dörtkol
İlhan Uzundurukan
İlker Duralı
İlker Kılıç
İlker Yasin
İrem Berrak
İrfan Altıkardeş
İrfan Yirmibeş
İsa Kethüda
İsa Terli
İslam Yakut
İsmail Ballı
İsmail Baştuğ
İsmail Çetinkaya
İsmail Doğan
İsmail Er
İsmail Ertan Tanrıkulu
İsmail Kamit
İsmail Keleş
İsmail Öztürk
İsmail Uygur
İsmail Yıldırım
İsmet Akkoç
İsmet Demir
İzzet Aygün
Kaan Bora
Kaan Karahan
Kaan Ülker
Kadir Çetinçalı
Kadir Gökhan Tunçel
Kamil Erdoğdu
Kamil Masaracı
Kartal Yiğit
Kasım Emre Bol
Kaya Muzaffer Ilıcak
Kemal Atmaca
Kemal Belgin
Kemal Çolak
Kemal Müfit Gürevin
Kemal Tamtürk
Kenan Başaran
Kenan Bölükbaş
Kenan Pamuk
Kenan Yeşilyurt
Kerem Açıkbaş
Kerem Vatan
Koray Baloğlu
Korhan Sönmezer
Kubilay Yalçın
Kurtuluş Yılmaz
Latif Yurt
Levent Kalkan
Levent Tüzemen
Levent Yücelman
M. Serkan Akcan
M.Ali Diyarbakırlıoğlu
M.Ali Sabuncu
M.Fatih Erdoğdu
M.Yakup Yılmaz
Mahmut Bürkük
Mahmut Portakal
Mazlum Uluç
Mediha Pınar Erkan Gezer
Mehmet Akdere
Mehmet Akgüneş
Mehmet Arslan
Mehmet Atalay
Mehmet Ayan
Mehmet Barbaros Demirkol
Mehmet Buğra Şahin
Mehmet Can Akyıldız
Mehmet Cem Yılmaz
Mehmet Civan
Mehmet Çağrı Davran
Mehmet Çatay
Mehmet Çelikyay
Mehmet Demircan
Mehmet Demirel
Mehmet Durupınar
Mehmet Emin Uluç
Mehmet Fatih Deniz
Mehmet Fatih Duman
Mehmet Güçlü
Mehmet Gürsel
Mehmet İzmirlioğlu
Mehmet Luma
Mehmet Mestçioğlu
Mehmet Özcan
Mehmet Özcan
Mehmet Özgül
Mehmet Şeyhoğlu
Mehmet Şirin Topaloğlu
Mehmet Tekin
Mehmet Tezkan
Mehmet Tufan
Mehmet Uzundurukan
Mehmet Yılmaz
Melek Kara Kaya
Melih Eres
Melih Gümüşbıcak
Melih Sadıkoğlu
Melih Şendil
Melisa Çizmeci
Memed Toygar Aktuğ
Meriç Müldür
Meriç Tunca
Mert Aydın
Mert Barhan
Mert Elam
Mert Yüksektepe
Merve Ergü
Mesut Acar
Mesut Altun
Mesut Aydın Kale
Mesut Konukçu
Mesut Yavuz
Mesut Yıldırım
Metin Bademli
Metin Çakmak
Metin Kanlıkoyak
Metin Karabaş
Metin Öztürk
Metin Pala
Metin Pekgüven
Muammer Murat Kapanlı
Muammer Tuncer
Muhammed Kılınç
Muhammet Murat İğrek
Muhammet Şahintaş
Muharrem Özyurt
Murad Sezer
Murad Tamer
Murat Açıkgözoğlu
Murat Ağca
Murat Akbaş
Murat Çelik
Murat Çetin
Murat Demircioğlu
Murat Demiryas
Murat Deveci
Murat Duymuş
Murat Faruk Özbay
Murat Fevzi Tanırlı
Murat Gökçay
Murat Güney Öztürk
Murat İlter
Murat Karadağ
Murat Karahan
Murat Karakuş
Murat Keklikçi
Murat Mert Yücekök
Murat Özarı
Murat Öztürk
Murat Roman
Murat Ünlüer
Murat Yığcı
Musa Çözen
Mustafa Akın
Mustafa Alkaç
Mustafa Anıklı
Mustafa Burak Mehmetefendioğlu
Mustafa Ekşi
Mustafa Ersoy
Mustafa Fırat Günayer
Mustafa Göksel
Mustafa Gürdil
Mustafa İyi
Mustafa Kadir Mercan
Mustafa Kanarya
Mustafa Karagöl
Mustafa Karslıoğlu
Mustafa Korkmaz
Mustafa Sağlamer
Mustafa Soybaş
Mustafa Şen
Mustafa Şeref Nacar
Mustafa Yalçın
Mustafa Yaşar
Mutlu Ulusoy
Muzaffer Çalışkan
Mücahit Hüseyin Eroğul
Mürselin Kılıç
Müslim Özbek
Müslüm Aktürk
Naci Arkan
Naci Karaman
Naci Özer
Namık Özbek
Nebi Uğur Dengiz
Necdet Yıldırım
Necil Ülgen
Necmi Hastürk
Nedim Koşar
Nermin Kartal Örkmez
Nevzat Dindar
Nezih Akkutay
Nihat Erence
Nihat Güler
Niyazi Kurt
Nuh Albayrak
Nurettin İkizler
Nurhan Aydın
Nurullah Öztürk
Nusret Odabaş
Ogün Şahinoğlu
Oğuz Akçakoca
Oğuz Dizer
Oğuz Öztürk
Oğuz Tongsir
Oğuz Yörük
Oğuzhan Kapılar
Oğuzhan Ort
Okan Çellik
Okay Karacan
Oktay Çilesiz
Olcay Çakır
Olgucan Kalkan
Onur Altınöz
Onur Çağlar
Onur Erdem Bayramiç
Onur Güler
Onur Özkan
Onur Tuğrul
Onur Yıldız
Orhan Ayhan
Orhan Balal
Orhan Keleş
Orhan Önal
Orhan S. Ertanhan
Orhan Vural
Orhan Yıldırım
Orhan Zeki Ak
Orkun Yazgan
Osman Aykut
Osman Cengiz
Osman Çırpan
Osman Nezihi Tabanlı
Osman Sakallıoğlu
Osman Şenher
Osman Yeşilbursa
Osman Yılmaz
Ozan Buğra Koşar
Ozan German
Ozan Köse
Ozan Moroğlu
Ömer F.Güvenç
Ömer Faruk Ünal
Ömer Kırkpınar
Ömer Necati Albayrak
Ömer Söztutan
Ömer Yavru
Önder Gülen
Özden Ayvaz
Özer Adısanoğlu
Özgür Feyiz
Özgür İnce
Özgür Özcan
Özgür Özkü
Özgür Sancar
Özkan Eminoğlu
Özkan Ergin
Özkan Öztürk
Özkan Saçkan
Özkan Şahin
Özlem Kaçmaz
Özlem Merter
Öztürk Pekin
Pınar Argun
Pınar İlik Üçer
Rafet Efe Erdoğdu
Rafet Topcu
Rahman Sağıroğlu
Rahmi Turan
Ramazan Keleş
Raşit Altun
Raşit Ateş
Raşit Yakalı
Recep Güngör
Recep Kondakçı
Recep Şeker
Reha Erus
Remzi Koçak
Remzi Yılmaz
Resul Yalçın
Ruşen Güven
S.Serdar Akbıyık
Saadet Önder
Sabri Kalkar
Sabri Ugan
Sadık Söztutan
Sadi Kemal Yaşar
Safa Can Konuksever
Salih Erkan
Salih Ertem
Salih Sezer
Salih Zeki Fazlıoğlu
Salim Manav
Samet Yılmaz
Sami Gürel
Sami Tolga Adanalı
Sanlı Sarıalioğlu
Savaş Çorlu
Savaş Öztürk
Saycan Sayım
Sedat Alagöz
Sedat Hardal
Sedat Kaya
Selahattin Ekrekli
Selahattin Ertaş
Selahattin Kınalı
Selami Özsoy
Selçuk Aytekin
Selçuk Manav
Selçuk Türedi
Selim Çakır
Selim Yıldırım
Selim Yiğit
Selman Bektaş
Semahat Özdoğan
Semih Bahadır
Serap Özaksoy
Serbay Şenkal
Sercan Dikme
Sercan Hamzaoğlu
Sercan Şekerci
Serdal Kalaycı
Serdar Ali Çelikler
Serdar Dinçbaylı
Serdar Sarıdağ
Serhan Türk
Serhat Orhan
Serhat Ulueren
Serkan Aslan
Serkan Bektaş
Serkan Billor
Serkan Gereç
Serkan Hacıoğlu
Serkan Saydam
Serkan Ünlü
Serkan Yaman
Serpil Pınar
Sezgin Gelmez
Sıttık Turgut
Sinan Gül
Sinan Yılmaz
Sine Çakır Heyse
Suat Umurhan
Süha Gür
Süleyman Arat
Süleyman Hatısaru
Süleyman Kara
Süleyman Karakulluk
Süleyman Korkmaz
Süleyman Özkonuk
Süleyman Rodop
Şaban Özden
Şaban Petek
Şafak Gözmen
Şafak Güven
Şafak Kayarlar
Şafak Neyişci
Şahin Kasımoğlu
Şansal Büyüka
Şebnem Coşkun
Şenol Şengül
Şerif Ünlütepe
Şevket Uygun
Şeyda Şenürek
Şinasi Akgün
Şoray Uzun
Şükran Albayrak
Şükrü Kanber
Tacettin Furuncuoğlu
Tahir Kum
Tahsin Güloğlu
Tahsin Sezer
Talay Erker
Tamer Budak
Tancan Baltalı
Taner Karaman
Tarık Çaldıran
Taşkın Çamkıran
Taşkın Taşkıran
Tayfun Bayındır
Tayfun Şenel
Taylan Uygur
Tayyar Sümen
Teoman Güray
Tevfik Yener
Togay Bayatlı
Tolga Ahmet Umay
Tolga Bozoğlu
Tolga İhsan Kaplan
Tolga Kantarcı
Tolga Kuru
Tolga Ovalı
Tolga Yenigün
Tosun Yavuz
Tuğba Hacıbayramoğlu
Tuncay Kurtuluş
Tuncer Cebecioğlu
Tunç Elibol
Tunç Kayacı
Tunç Özgen
Turgay Demir
Turgay Kılıç
Turgay Renklikurt
Turgay Sakarya
Turgut Arslan
Turgut Daruga
Turgut Doğan
Turgut Koloğlugil
Ufuk Akbay
Ufuk Ertan
Ufuk Tuncaelli
Uğraş Özyurt
Uğur Demirkırdı
Uğur Meleke
Uğur Ozan Sulak
Uğur Öztürk
Uğur Şenpire
Uğur Taşçı
Uğur Uzun
Ulaş Güreş
Uluğ Örs
Umut Eken
Umut Tezerer
Umut Yılmaz
Uras Çanakcı
Utkan Aydın
Uygar Aydın
Ümit Ata
Ümit Beyazıtlı
Ümit Kül
Ümit Özcan
Ünal Dilekmen
Ünal Sakman
Ünal Uyguç
Vedat Danacı
Vedat Yangın
Veli Gürgah
Veli Karadeniz
Veli Yiğit
Veysel Balkaya
Volkan Aliakar
Volkan Çelebi
Volkan Demir
Volkan Diricanlı
Volkan Karsan
Volkan Kılıç
Volkan Üstüyıldız
Yağız Deniz Biricik
Yakup Çinar
Yalçın Çetin
Yalçın Dümer
Yalçın Toker
Yalçın Türk
Yalçın Uygun
Yalımcan Sarpyel
Yasemin Yıldırım
Yasin Cam
Yasin Dallı
Yasin Güldüren
Yasin Köse
Yasin Yıldırım
Yaşar Çalışkan
Yaşar Gülay
Yaşar Saygı
Yavuzalp Yamaner
Yelda Cancı
Yetkin Etkin
Yıldıray Yalınkaya
Yıldırım Kılıç
Yılmaz Akay
Yılmaz Atakanı
Yılmaz Özgen
Yılmaz Şenol
Yunus Çağlar
Yunus Türkay
Yurdagün Göker
Yurdal Köroğlu
Yusuf Dursun
Yusuf Emirhan Şeker
Yusuf Kaya Şahin
Yusuf Mertol
Yusuf Şahin
Yusuf Yılmaz
Yücel Taşcı
Yüksel Aytuğ
Yüksel Gülsoy
Zadik Gökoğlu
Zafer Büyükavcı
Zafer Ertem
Zarife Beyaz
Zeki Çol
Zeki Hızdil
Zeki Kuban
Ziya Işıküstün
Ziya Kahveci
Ziya Şengül
Zürap Akdüz

İzmir Üyeleri


Abdi Karagözoğlu
Abdullah Çelebi
Adil Özsüer
Alaattin Yazganarıkan
Ahmet Ahmetoğlu
Ahmet Tekin
Ali Cem Günenç
Ali Ergöçmez
Ali Filizkan
Ali Gözeten
Ali Korkmaz
Ali Özbek
Ali Tuğkan Ülken
Atilla Köprülüoğlu
Atilla Özgen
Atilla Sertel
Avni Erboy
Aydın Atar
Aykut Fırat
Bahri Okumuş
Baydo Baykal
Burak Hakerlerler
Bülent Aslan
Bülent Ulukan
Can Beyazkartal
Caner Tok
Celal Birkan Yüksel
Celalettin Duruoğlu
Cem Dağtaş
Cem Öksüz
Cumhur Erkek
Çağdaş Gökmen
Çağlayan Sueli
Denizhan Güzel
Engin Anlı
Erhan Hartaç
Erkan Kart
Erkut Şahin
Erol Yaraş
Esat Erçetingöz
Etem Geylan
Fatih Armağan Çetin
Fehmi Murat Attila
Ferit Dinçer Tolga
Fikret Ay
Gizem Yılmazer
Gökay Akın
Güngör Şimşek
Gürkan Ertaç
Hakan Güray
Hakan Tartan
Hakan Yiğit
Halil Fincan
Haluk Güney
Hamza Görkem Türkyılmaz
Hasan Çilingir
Hasan Ercazip
Hüseyin Ulaş Sağ
Hüseyin Yoldaş
Hüsnü Kaftan
İbrahim Akbulut
İbrahim Evrim Ayral
İbrahim Irmak
İlban Karamüftüoğlu
İlker Güneş
İzzet Günder
Kazım Erkmen
Kenan Çimen
Kenan Yeşil
Levent Arıöz
Levent C. Aşar
M.Ali Varış
M.Gökhan Özyurtlu
Mehmet Ali Okumuş
Mehmet Aslan
Mehmet Demirpolat
Mehmet Demirtaş
Mehmet Emin Mengüarslan
Mehmet Özdoğru
Memduh Zaptikar
Mert Namık Erboy
Muammer Başkan
Muhittin Akbel
Murat Arabacı
Murat Çoküreten
Murat Gülşen
Murat Ünlü
Mustafa Çabuk
Mustafa Köprülü
Mustafa Kuşen
Mustafa Özbesler
Mutlu Duman
Mutlu Yılmaz
Münir Karamanlı
Nalan Ülker
Nejat Kasapoğlu
Nezih Bilger
Numan Erölmez
Nuri İmre
Nuri Sonay Teker
Nuvit Tokdemir
Oğuz Örnek
Oğuz Tümbaş
Okan Kara
Okan Yüksel
Onur Atış
Onur Çelebi
Onur Tungut
Osman Gencer
Ömer Ergin Karataş
Ömer Evren Atalay
Ramazan Aker
Rıza Yalçın Küçükdamar
Sadık Uçar
Sedat Buz
Sedat Yılmaz
Salih Ak
Selim Sanverir
Sercan Özipekçi
Serhan Çifdalöz
Serkan Babat
Servet Ülkü
Sevim Dalgıç
Sezgin Türkoğlu
Sinan Genç
Sökmen Talay
Suavi Yardımoğlu
Şerafettin Çıracı
Şükrü Akın
Tamer Sanverir
Taner Baturlar
Tayyar Özdemir
Ümit Aktan
Ümit Yöney
Ünal Tümin
Ünsal Dönmez
Volkan B. Çetin
Yaşar Eyice
Yılmaz Coşkun
Yusuf Körükmez
Yusuf Şirin

İzmit Üyeleri


Hayrettin Albayrak
İbrahim Gürsel
Mecit Erdem Övüç
Mesut Akbulut
Metin Eroğlu
Metin Karan
Süleyman Durak
Uğur Uludağ
Refik Fidan

Karabük Üyeleri


Ali Faik Atay
Yasin Erdem

Karaman Üyeleri


Hüseyin Oğuz

Kayseri Üyeleri


Ali Altundaş
Cafer Zengin
Canan Bayram
Cem Atakan
Deniz Mustafa Çağan
Gizem Abatay
Hakan Çiftçi
İlyas Kaplan
Koray Ülger
Kürşat Açıkgöz
Mehmet Kiracıoğlu
Mehmet Nilkalı
Mehmet Serbez
Mustafa Duran
Mustafa Gürbüz
Oktay Ensari
Olcay Düzgün
Salih Balcı
Sercan Küçükşahin
Şevket Tekin
Üstün Tuncer
Vedat Doğan

Konya Üyeleri


Abdullah Akif Solak
Abdullah Leblebici
Abdullah Yıldırım
Adem Alemdar
Ahmet Eser
Ahmet Hakan Bahçıvan
Ahmet Sarı
Ahmet Tapu
Ayşegül Ertul
Burak Taşpınar
Cihat Yazıcı
Dursun Seyis
Erhan Dargeçit
Erkant Uysal
Fahri Altınok
Faruk Tolgay
Fatih Şeker
Ferhat Türkoğlu
Hakan Armutcu
Halil İbrahim Parlak
Hüseyin Altay
Hüseyin Avni Uğur
Hüseyin Koyuncuoğlu
Hüseyin Turgut
Hüseyin Uğur Özteke
İbrahim Büyükeken
Kemal Soylu
Kerem İşkan
Lokman Koyuncuoğlu
Mehmet Yenikaynak
Mehmet Mustafa Özdemir
Muhammet Gümüş
Murat Dönmez
Mustafa Arslan
Mustafa Durmuş
Mürsel Çetin
Osman Kabalcı
Rasim Atalay
Recep Çınar
Sabit Horasan
Sefa Özdemir
Selahattin Akçakaya
Tolga Durmaz
Yasin Duysak

Kütahya Üyeleri


Fatma Selma Kocabaş Aydın

Manisa Üyeleri


Mehmet Hakkı Özbayır
Yusuf Kahraman
Mustafa Yüksel
Turgut Mantar

Mardin Üyeleri


İbrahim Aydoğan

Malatya Üyeleri


Bektaş Karaduman
Burak Altun
Erdal Akbuğa
Erol Kurhan
Erol Okşar
Esma Karadoğan
Fatih Avcı
Fatih Aydın
Hüseyin Canbay
Hüseyin Erduran
Hüseyin Kızluk
Mustafa Eren
Vahap Güner
Veysel Erkuş
Volkan Kaşik
Yusuf Ateş

Mersin Üyeleri


Ali Adalıoğlu
Ali Ekber Şen
Hüseyin Kar
Mustafa Ercan
Nazmi Akdağ
Necdet Canaran
Soner Kavak
Şevket Coşkun
Uğur Özgür

Muğla Üyeleri


Erol Dolu
Hüseyin Özkök
Mustafa Sarıipek
Necdet Buluz
Özer Şendir
Sungar Taylaner

Nevşehir Üyeleri


Mehmet Özdemir
Osman Koca

Ordu Üyeleri


Ahmet Öztürk
Çetin Gümüş
Doğan Deniz
Mustafa Altuntaş

Rize Üyeleri


Alihan Telatar
Hacı Ali Güney
Hasan Fehmi Demir
Mustafa Bayrak
Osman Can

Samsun Üyeleri


Ali İbrahim Sezen
Avni Demir
Barış Budanoğlu
Cemil Ciğerim
Davut Aktaş
Duygu Eker Kaya
Ercan Dilaver
Ercüment Gül
Ergin Caner Cabbar
Gökhan İçkilli
Hakan Akgün
İlker Koray Aktaş
İsmail Akduman
İsmail Başaran
Muammer Dilber
Murat Sandıkçı
Mustafa Ataseven
Mustafa Bayraktar
Necdet Uzun
Noyan Alper Cabbar
Nur OK
Okan Aralan
Onur Nurdemir
Ragıp Göker
Salim Yıldız
Selçuk Kaya
Yunus Kılıç
Yusuf Ziya Çakır
Zekai Anıl

Sivas Üyeleri


Abdullah Yiğit
Ahmet Ekici
Ali Yavuz
Batuhan Örenli
Beste Kurt
Bilal Hasdemir
Cengiz Han Erdoğan
Demet Karakuş
Edanur Gökçe Düz
Eraydın Aytekin
Erkan Yıldız
Fatih Özdal
Fatih Tabur
Göktürk Fırat
Hakan Bakar
Hakan Kaleli
Halife Yalçınkaya
Haydar Aldıkaçtı
Hüsnü Ümit Avcı
İrfan Özşeker
İsmet Yıldırım
Kemal Çağlayan
Levent Gürbüz
Meltem Kulaksız
Merve Topuz
Murat Çetintaş
Murat Güney
Murat Onur
Murat Polat
Mustafa Ateş
Nevzat Kutlu
Nevzat Yücel
Nurettin Çukuryurt
Oğuzhan Sarzep
Onur Erden
Önder Felek
Ruhi Demir
Sercan Çetinel
Serhat Zafer
Seyit Ömer Yıldız
Simge Ata
Uğur Yiğit
Veysel Korkmaz
Volkan Kaplan
Yılmaz Kozu
Yasin Nergis
Yüksel Menekşe

Şanlıurfa Üyeleri


Mustafa Bayar

Tokat Üyeleri


Fatih Kılıç

Trabzon Üyeleri


Ahmet Çağlar Yıldırım
Ahmet Kamburoğlu
Ali Çil
Ali Osman Yürük
Barış Yurduseven
Caner Ocak
Celal Kadıoğlu
Cemre Yanık
Cevat Kol
Emrah Paça
Enis Yıldırım
Erdoğan Bekar
Ergun Ata
Ersen Küçük
Faruk Ata
Fatih Ayaz
Fatih Doğan
Fatih Turan
Gökmen Şahin
Gökmen Özağcı
Gürkan Ata
Hacı Dursun Koçyiğit
Hakan Yoloğlu
Halil İbrahim İleli
Halil Ayyıldız
Hamza Mısır
Hamza Önder Kuloğlu
Hasan Bahadır
Hasan Beşli
Hasan Kurt
Hasan Tüncel
İhsan Öksüz
İpek Cansel Şahin
İsmail Düzgün
K.Tarkan Üzen
Kamil Anahar
Levent Tan
Mehmet Karagöz
Murat Selim
Murat Taşkın
Nedim Mollaveisoğlu
Nurgül Günaydın Kurum
Osman Başkır
Osman Çavuşoğlu
Osman Şişko
Ozan Köse
Ömer Salkı
Ömür Ramiz Avcı
Özer Çalık
Özgür Özdemir
Rahman Turan
Sadık Aydın
Samet Emirzeoğlu
Selahattin Özcan
Selçuk Kılıç
Serkan Genç
Sertaç Hellaç
Servet Özkara
Süleyman Karaca
Şakir Bostancı
Şükrü Üçüncü
Tahir Orhan
Tayfun Çöpcü
Tolga Sağlam
Turgay Beşyıldız
Tuncay Lakot
Ümmügülsüm Aydemir
Yahya Karabina
Yavuz Ertürk
Yunus Emre Sel
Yunus Mermertaş
Yusuf Turgut
Zihni Ağırman

Tunceli Üyeleri


Ferit Demir

Van Üyeleri


İkram Kali

Yozgat Üyeleri


Seyfi Çelikkaya

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.