Ana sayfa ÜYELER

ÜYELER

KURUCU ÜYELER

NECMİ TANYOLAÇ : 1928 yılında İskeçe’de doğan Necmi Tanyolaç, 1950 yılında gazeteciliğe başladı. TSYD’nin kurucularından olup 1970-1972 ve 1981-1984 yılları arasında Genel Başkanlık yaptı. 20 sene aralıksız Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. TSYD ve basın kuruluşlarının açtığı yarışmalarda ödüller kazandı. Zaman, Son Posta, Tercüman, Spor, Milliyet, Sabah, Yeni Asır, Fotospor, Meydan gazetelerinde yazar ve yönetici olarak çalıştı. Tercüman Gazetesi Spor Sorumlu Müdürü, Güneş Gazetesi Spor Yönetmeni, başkan vekili görevlerinde bulundu. Başta “Arka Pencere” isimli günlük yazıları kapsayan bir kitap yayınladı. 2013 yılında vefat etti.

YALÇIN TOKER : Silifke 1937 doğumlu. Mükerrem ve M.Emin Toker’in oğlu. İstanbul Ünviversitesi Hukuk fakültesinde eğitim yaptı. 1955 yılında Yeni Sabah gazetesinde spor muhabiri olarak göreve başladı. Son Havadis ve Tercüman gazetelerinde çalıştı. Şimdilerde kurmuş olduğu yayın evini yönetiyor. Milliyetçiliğin Kaynakları, En Üsttekiler, Büyük Uyanış, Zirvede Kavga, Türkiye’de Din Vicdan Hürriyeti kitapları yayımlandı. Türkiye Milli Kültür Vakfının birincilik ödülünü aldı. İngilizce ve Almanca biliyor. SBK taşıyor. Serpil Toker ile evli ve iki evladı var. TSYD Kurucu Üyesi.

TEVFİK ÜNSİ ARKUN : İstanbul(Bakırköy) 1917 doğumlu. Mebrake ve Ziya Ünsi Arkun’un oğlu. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde eğitim yaptı.Gazetecilik mesleğine 1938 yılında Kırmızı Beyaz dergisinde spor yazarı olarak başladı. Çeşitli spor dergilerinin yanı sıra Son Saat, Tanin, Tercüman gazetelerinde yazarlık ve yazı işleri müdürlüğü yaptı. Fransızca ve İngilizce biliyor. Almanca konuşuyor. “Spor Ansiklopedisi”, “Futbol Ansiklopedisi”, “Kurşun Yağmuru”, “Alevli Kalpler” kitapları yayınlandı. Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü Sahibi. TSYD kurucu üyesi. 2004 yılında vefat etti.

SACİT DEMİRCAN : Giresun 1928 doğumlu. Nedime ve Mehmet Ali Hidayet Demircan’ın oğlu. İstanbul Lisesinde ve İ.Ü. Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1953 yılında SON SAAT Gazetesinde spor muhabiri olarak mesleğe başladı. Yenigün, Vatan, İkdam, ABER, İktisat ve Piyasa,Yeni İstanbul ve Son Saat gazetesinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 2016 yılında vefat etti.

NECATİ BİLGİÇ : Necati Bilgiç, 1951 yılında Özfenerbahçe Dergisi’nde spor yazarlığına başladı. Türkiyespor, Tercüman, Havadis, Yenisabah, Güneş, Posta, Fanatik ve Fotomaç Gazeteleri’nde sırasıyla muhabir, sayfa sekreteri, istihbarat şefi, müdür yardımcılığı ve en son köşe yazarı olarak görev yapan, her branşta birçok ödül kazanan, basın şeref kartı sahibi Necati Bilgiç, aynı zamanda Burhan Felek Ödülü’nün de sahibi olmuştu.1963 yılında kurulan TSYD’nin kurucu üyesi. Necati Bilgiç, Can, Canan ve spor yazarı olan Gürcan Bilgiç’in babasıdır.  2015 yılında vefat etti.

NECATİ KARAKAYA : İstanbul 1928 doğumlu. Niyaze ve İbrahim Karakaya’nın oğlu. İÜ Tıp Fakültesinde eğitim yaptı. 1955 yılında Milliyet gazetesinde mesleğe başladı. Mesleğini bu gazetede sürdürdü. Milliyet’te spor yazarı ve TRT’de spor spikeri olarak çalıştı. TSYD kurucu üyesi. Türkiye Futbolcular Sendikası genel başkanlığını yaptı. Fransızca biliyordu.  2019 yılında vefat etti.

KAHRAMAN BAPÇUM : 1925 yılında İstanbul’da doğdu. 1947 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. İstanbul Hilal Kulübünde 1940-1945 yılları arasında futbol oynadı. Aynı dönemde Atletizmle de uğraştı. Spor yazarlığı dışında Avukatlık, Sigortacılık ve Öğretmenlik gibi işler de yaptı. Gazeteciliğe 1956 yılında Milliyet’te başladı.  Uluslararası Spor Yazarları Birliği (AIPS) yönetim kuruluna seçildi. Milliyet’ten sonra Hürriyet gazetesinde uzun yıllar yazdı. Bapçum, daha önce yönetimde hiç yer almadan bu göreve seçilen ilk başkan olma özelliğini taşıyor. 30 Haziran 1977 ve 16 Mayıs 1979 seçimlerinde yeniden başkan seçilip görevi 1981’e kadar sürdürdü. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. 2018 yılında vefat etti.

ADNAN AKIN :1912 yılında İstanbul’da doğdu. Vefa Lisesinde okurken futbola başladı. Genç yaşta yönetici, daha sonra da hakem oldu. Hakemlikteki başarısını, FIFA listesine girerek gösterdi. 1950’den sonra federasyonlarda üye, teknik komite üyesi ve merkez hakem komitesi üyesi olarak yer aldı. Türkiye Spor Yazarları Derneğinin kuruluşunda etkin rol aldı ve ilk başkanı oldu. Adnan Akın bir dönem Balıkesir milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yaptı. Gazeteciler Cemiyeti yönetim Kurulunda ve Haysiyet Divanında yer aldı. Basın Şeref kartı sahibi idi. 1985 yılında öldü. Akın, ilk kez 10 Nisan 1963’te kurucu başkan oldu. Ardından 16 Mayıs 1963’teki genel kurulda bu göreve getirildi. 18 Mayıs 1964’teki genel kurulda bir kez daha seçildi. 1985 yılında vefat etti.

NAMIK SEVİK :1926 yılında İstanbul’da doğdu. Dil, Tarih, Coğrafya Fakültesinde öğrenimini tamamladı. Gazeteciliğe 1950 yılında Son Saat gazetesinde başladı. Daha sonra İstanbul Ekspres ve Akis dergisinde çalıştı. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucularından ve spor yazarlığının öncü isimlerinden biri oldu. Türkiye’de spor gazeteciliğinin gelişmesi yolunda önemli katkıları oldu. Milliyet gazetesi spor müdürü olarak uzun yıllar hizmet verdi. Görev süresi içinde çeşitli mesleki ödüller kazandı. Onun döneminde Milliyet gazetesinde yayınlanan “Türk Spor Raporu” önemli gelişmelere kaynaklık etti. Sevik, TSYD’nin kuruluşundan itibaren yönetimde yer aldı. 17 Nisan 1965’teki genel kurulda başkan seçildi. Daha sonra 16 Nisan 1966, 27 Nisan 1967, 27 Mayıs 1968, 2 Mayıs 1969’da yeniden başkan oldu. 1986 yılında vefat etti.

SAMİM VAR :1925 yılında doğdu. Fenerbahçe genç takımında futbola başladı. Daha sonra A takımına yükselip 1944-1951 yılları arasında 212 kez Sarı Lacivertli formayı taşıdı. 1952 yılında transfer olduğu Adalet takımında futbolu bıraktı.  Derneğin 4.başkanı oldu. Uluslararası Spor Yazarları Birliği (AIPS) yönetim kuruluna seçildi. Hürriyet gazetesinde çalıştı. 1976 yılında vefat etti. Var, derneğin kuruluşundan itibaren bütün yönetimlerde yer alan sayılı kişilerden biriydi. Uzun yıllar Dış İlişkiler Sekreterliği görevini yürüttükten sonra 17 Mayıs 1971’deki genel kurulda başkan seçildi. Samim Var bu görevini 3 Haziran 1972’deki yenilemenin ardından 1975’e kadar sürdürdü. Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. 1976 yılında vefat etti.

BURHAN FELEK :1889 yılında İstanbul’da doğdu. Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Ticaret Bakanlığı Müşavirliği yaptı. 1907’de Anadolu Futbol Kulübü’nü kurdu. Gazetecilik mesleğine 1909 yılında İdman Dergisi’nde başladı. 1910’da, Donanma Dergisi‘nde profesyonelliğe adım atan Felek, 1918 yılında, Tasvir-i Efkâr Gazetesi‘nde spor ve foto muhabiri olarak çalışmaya başladı. Vakit, Vatan, Yeni Ses, Alemdar, Cumhuriyet ve Milliyet Gazetesi’nde çalıştı. 1922 yılında Atletizm Federasyonu Başkanlığı’na seçildi ve 1936’ya kadar bu görevi sürdürdü. 1924 ve 1928 Olimpiyat Oyunları’na yönetici olarak katıldı. Balkan ve Akdeniz Oyunları kurucularındandır.1924 yılında kurulan TMOK kurucuları arasında yer aldı. 1938-1952 yılları arasında TMOK Genel Sekreterliği, 1960-1964 ve 1965-1982 arası 21 yıl süreyle TMOK Başkanlığı görevlerini üstlendi. 1963 yılında kurulan TSYD’nin kurucu üyesidir. 1982 yılında vefat etti.

HALUK SAN :1911 yılında İstanbul’da doğan Haluk San, 1931 yılında “Türkspor’ dergisinde spor yazarı olarak gazeteciliğe başladı. Çeşitli gazete ve dergilerde spor yazarı olarak çalıştı. Spor tarihi ve spor üzerine önemli araştırma yazıları yazdı. Spor basın tarihinin ilk dönemlerinde yetişmiş önemli yazar ve yöneticilerinden biri oldu. Spor gazeteciliğinin bir meslek dalı haline gelmesi için uğraştı. TSYD kurucularından olup, aynı dernekte bir süre yönetici olarak da görev yaptı. Basın Şeref Kartı sahibi olan Haluk San, 1955 yılında “Uluslararası Spor Yazarları Birliği” (AIPS)’ne üye oldu. 1934’ten itibaren Türkiye İdman Cemiyetleri İttifakı, Türk Spor Kurumu, TMOK, İstanbul Bölgesi Spor Komiteleri ile Spor Oyuncuları ve Atletizm Federasyonları’nda uzun yıllar hizmet verdi. Atletizmde baş hakem, voleybolda uluslararası hakem, basketbolda da milli hakem lisansı aldı. Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ile Müze ve Arşiv Komitesi üyeliğinde bulundu. Topladığı spor dergileri ve belgeleri ile on bine yakın çeşitli dillerdeki spor kitaplarını, kurucusu bulunduğu Türk Spor Vakfı’na bağışladı. 1995 yılında vefat etti.

NEZİH DEMİRKENT :1930 yılında İstanbul’da doğdu. Haydarpaşa Lisesi’ni ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. Gazetecilik mesleğine 1950 yılında Son Saat gazetesinde muhabir olarak başladı. Yeni Sabah gazetesinde spor yazarlığı, sayfa sekreterliği, spor sayfası yönetmenliği ve yazı işleri müdürlüğü yaptı.1964 yılında ilk ofset gazete olan Yeni Gazete’nin yayın yönetmenliğini yürüttü. Hürriyet gazetesinde uzun süre genel yayın yönetmenliği ve genel müdürlük yaptı. Dünya gazetesinin sahibi oldu ve ekonomi gazeteciliğinde ayrı bir yer edindi. Gazeteciler Cemiyetinde çeşitli görevler aldıktan sonra Cemiyet Başkanlığı yaptı. Fransızca bilen Demirkent evli ve bir çocuk babasıydı. TSYD kurucu üyesi olan Nezih Demirkent 2001 yılında vefat etti.

RIDVAN YELEKÇİ :1934 yılında İstanbul’da doğdu. 1953 yılında Fenerbahçe Dergisi’nin spor bölümünde muhabirlik yaptı. Yeni Gazete, Yeni İstanbul ve Dünya gazetelerinde spor yazarı olarak görev aldı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin Genel Sekreterliği’ni yaptı. TSYD’nin kurucularından olup bu dernekte yönetici olarak çalıştı. Basın kuruluşlarının gazetecilik konusunda çeşitli yarışmalarında ödüller kazandı. Evli ve 2 çocuk babasıydı. 2000 yılında vefat etti.

HALİT KIVANÇ : 1926 yılında İstanbul’da doğdu ,radyo ve televizyon sunucusu, gazeteci, maç spikeri. Türkiye’nin en ünlü ve en uzun süre çalışmış sunucularındandır. Orta öğretimini Pertevniyal Lisesi’nde ,yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nde tamamladı. 3 ay kadar hakimlik yaptı. Milliyet, Tercüman, Hürriyet, Güneş başta olmak üzere çeşitli gazete ve dergilerde yazar ve yönetici olarak üst düzey görevler aldı.1953′te ilk günlük spor gazetesi olan Türkiye Spor gazetesini çıkardı.Bir yıla yakın ünlü yayın kuruluşu BBC de çalıştı.Türkiye Spor Yazarları Derneği kurucuları arasında yer aldı. Ülkemiz’de radyo ve TV yayıncılığının gelişmesinde önemli katkıları olan Kıvanç, TV’nin bir çok yayınında ‘ilk’lerin adamı oldu. Olimpiyatlar ve büyük uluslararası karşılaşmalarda dünya kupasını televizyondan sunan ilk Türk spikerdir. 10 Dünya Kupası finallerini radyo ve tv de nakletmistir. Sunuculukta 50 yılını 2005′te bir jübileyle kutlayan Kıvanç, TSYD, TGC ve diğer kuruluşların düzenlediği yarışmalarda 200′ün üzerinde ödülün sahibi oldu. 1983 yılında Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla maç spikerliğine veda etti.

TARIK BİLGİN : 1912 İstanbul doğumlu. İbrahim ve Şaziment Bilgin’in oğlu. Yüksek İktisat ve Ticaret Okulu mezunu. 1940 yılında KIRMIZI-BEYAZ GAZETESİ, VAKİT, HABER, SON DAKİKA, HERGÜN, ŞUT gazetelerinde çalıştı. Beşiktaş muhabirliği yaptı. TSYD kurucu üyesi. 1976 yılında vefat etti.

İHSAN BİRİCİK : 1930 Akşehir doğumlu. Gazeteciliğe ve spor yazarlığına Ankara’da Ankara Ajansı’nda 1950 yılında başladı. Zafer Gazetesi, Şark Ajansı, Günlük Spor, Akşam, Tercüman ve Milliyet Gazetelerinde çalıştı. Futbol, Boks ve Güreş federasyonlarında görev yaptı. Balkan Şampiyonası, 1971 İzmir Akdeniz Oyunları, Dünya Güreş Şampiyonası komitelerinde yer aldı. 1960-1964 yılları arasında maçlarda ve organizasyonlarda spikerlik yaptı. TSYD kurucu üyesi. 1991 yılında vefat etti.

AYDIN BAKANOĞLU : 1918 İstanbul doğumlu. Galatasaray Lisesi mezunu. 1951 yılında gazeteciliğe başladı. Son Saat, Gece Postası, Havadis, Akşam, Tercüman, Son Havadis, Meydan gazetelerinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1998 yılında vefat etti.

O.VEDAT SEVİNÇLİ : 1922 İzmir doğumlu. İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Tıp Fakültesine kayıt oldu. Daha sonra bu fakülteden ayrılarak yedek subay okuluna gitti.22 devre mezun olduktan sonra İstanbul Hukuk Fakültesine devam etti. 1942 yılında mesleğe İzmir Anadolu Gazetesinde başladı. Beşiktaş Mecmuası, Vakit, Haber, Son Havadis, Son Telgraf, Gece Postası, İstanbul Ekspres ve Milliyet gazetesinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1992 yılında vefat etti.

FERRUH İLKÜNSAL : 1923 İstanbul doğumlu. Yusuf Ziya ve Asiye Muazzez İlkünsal’ın oğlu. Haydarpaşa Lisesi mezunu. 1951 yılında Hizmet, Dünya, Havadis, Zafer, Tasvir ve Fenerbahçe Spor gazetelerinde çalıştı.  TSYD kurucu üyesi. 1985 yılında vefat etti.

ALİ HENDEKÇİ : 1934 İzmir doğumlu. İbrahim ve Melahat Hendekçi’nin oğlu. 15 Mayıs 1955 yılında mesleğe başlayan Ali Hendekçi, Dünya, Yenisabah ve Tanin Gazetelerinde çalıştı. TSYD kurucu üyesi. 1979 yılında vefat etti.

[divider]

KAYBETTİKLERİMİZ

KAYBETTİĞİMİZ ÜYELER  
İSİM SOYAD VEFAT TARİHİ
ABDÜLKADİR YÜCELMAN 1.12.2009
ADNAN AKIN 4.09.1985
ADNAN ALP 01.02.2020
AHMET  YÜKSEL 13.02.1998
AHMET  GÜLTAŞ 26.12.1998
AHMET GÜMÜŞÇÜ 20.12.2021
AHMET YAHŞİ 11.01.2021
AKGÜN TEKİN 26.02.2007
ALAATTİN BÜTE 18.12.1997
ALAATTİN KUTLU
ALİ ABALI 26.05.2018
ALİ GÜMÜŞ 4.04.2015
ALİ HENDEKCİ  1979
ALİ HOŞFİKİRER
ALİ   AKGÜL 12.11.2007
ALİ ALAKUŞ 9.04.1984
ALİ BATTAL 1.03.2011
ALİ ERSAN  
ALİ ÖCAL 04.10.2021
ALİ ULVİ TURAL 11.08.1989
ALİCAN TARAKÇIOĞLU 23.11.2015
ALP CAN 30.03.2010
ALP ZİREK  
ALTAN AŞAR
ALTAN ERBULAK  
ALTAN TANMAN 13.12.2017
ALTUĞ İSTANBULLUOĞLU 10.02.2021
ARİF  IŞILDAYAN 8.03.2000
ARMAN  TALAY 1.06.1998
ARSLAN ALPŞALCI 23.05.2011
ASAF AYÇIL  
ASIM ELKOCA 12.10.2015
ATIL ÖZMEN 19.04.2016
ATILAY GÜLEN 7.12.2004
ATILAY KAYAOĞLU 31.03.2017
ATİLLA KARSAN 28.02.2013
AYDIN SEVGEL 8.03.2008
AYDIN  BAKANOĞLU 5.03.1998
AYDIN   KÖKER 23.03.2000
AYDIN ŞENTÜRK 19.04.2018
AYDIN USTAOĞLU 1.03.1993
AYHAN YILMAZ 12.04.2016
AYKAN  UZOĞUZ 22.06.2007
AZİZ HALKAPINAR 15.11.2015
BAHATTİN ŞENOL 24.11.2010
BAKİ AVCI 14.01.2018
BASRİ BALCI  
BEDRİ KORAMAN 2.06.2015
BERAT YURDAKUL 11.06.2001
BURHAN FELEK 4.11.1982
BÜLENT GENCER  
CAFER ZORLU 24.08.2012
CAN BARTU 12.04.2019
CELAL YILMAZ 26.11.2001
CEM ATABEYOĞLU 16.02.2012
CEM  SERDENGEÇTİ 2.11.1999
CEMAL ALKAN 11.02.2018
CEMAL SALTIK 23.01.2013
CEMALETTİN  ŞEN
CENGİZ ALPMAN 24.10.2014
CENGİZ KAPTAN 09.04.2021
CEVAT CİMİLLİ  
CEVAT KOL 08.12.2022
CEYHAN GÜR 18.11.1996
CEZMİ BAŞAR 20.04.2012
CİHAT ARMAN  
COŞKUN ÖZARI 24.06.2011
ÇAĞATAY ÇAĞLAR 09.06.2022
ÇETİN ŞENCAN 10.10.1998
ÇETİN ERASLAN  
ÇETİN ESENKAFTAN 22.08.1984
ÇETİN METE 18.01.2020
ÇETİN ÖZCAN 12.12.1993
ÇOBAN YURTCU  
DEĞER ERAYBAR 24.04.2008
DEVRİM SAĞIROĞLU 9.07.2015
DOĞAN KOLOĞLU 13.11.2013
DOĞAN ÖNER 1.01.2013
DOĞAN ŞENER 10.12.2019
DOĞAN YUKAY  
EKEL TÜRKOĞLU 17.02.2014
EKREM ACARÇELİK 18.05.1993
ENVER AYHAN
ERCAN TURLAN 26.04.1996
ERDAL GÖNDEM 28.04.2019
ERDOĞAN BAYRAKTAR 17.09.2012
ERDOĞAN ERDİ 17.03.2016
ERDOĞAN KÖSEOĞLU 17.04.2017
ERDOĞAN ÖRNEK 05.04.2021
ERDOĞAN SUNGUR 19.06.2014
ERGİN İNANÇ 21.11.1997
ERGUN EMEK 21.03.2019
ERGUN ULCAY 6.11.2016
ERHAN GÜRER 2.08.1997
EROL YAŞAR TÜRKALP 2.01.2001
EROL ATAŞAN  
EROL İLDAY 3.06.2002
EROL KANER 20.07.2012
ERSİN UYSAL 14.01.2007
ERTAN KUNTER 21.09.2015
ERTAN KUNTER 21.09.2015
ERTUĞRUL AKBAY 8.03.2019
ERTUĞRUL AKÇAYLI 01.12.2020
ESİN BÜRGE 10.01.2018
EŞFAK  AYKAÇ 22.11.2003
EYÜP KARADAYI 16.06.2019
FAİK ŞENOL  
FAHRİ İKİLER 15.11.2017
FAHRİ SOMER  
FERHAN DEVEKUŞUOĞLU 3.04.2004
FERHAN  DİNÇER 27.10.2000
FERRUH İLKÜNSAL  
FETHİ UZUN 20.05.1996
GALİP YENİKAYNAK 5.09.1994
GAZANFER KARPAT  
GENÇ AĞAGENÇ  
GÜNAY ŞİMŞEK 9.04.2019
GÜNDOĞAN KAPLAN 5.12.2016
GÜNDÜZ KILIÇ 17.04.1980
GÜNEY DURAMAN 19.10.2008
GÜNGÖR ARSLAN 20.02.2022
GÜNGÖR SAYARI 17.05.2014
HACI HASDEMİR 6.11.2013
HAKAN ÇELİKBAŞ 3.01.2022
HALİT DERİNGÖR 15.03.2018
HALİT KIVANÇ 27.10.2022
HALUK SAN 21.07.1995
HALUK USEL 12.11.2020
HAMDİ YURDAKUL 17.08.2014
HAMİT DESTE 12.01.2007
HARUN PARTENER 20.09.2022
HASAN CEMALİ 26.04.2020
HASAN ÖZKAY 7.02.1986
HASAN SOYSAL  
HAŞMET İNANTEPE  
HAYATİ TELGEREN 23.07.2014
HAYRİ ÖZEL 2.12.1995
HİKMET PULCU 3.03.2011
HİLMİ GÜMÜŞDERE 25.12.2014
HÜSEYİN BAŞARAN 28.12.2015
HÜSEYİN ÇANKAYALI 14.04.1991
HÜSEYİN ÇİNE 9.03.2005
HÜSEYİN BÜYÜKKIRCALI 12.10.2020
HÜSEYİN TAMER
HÜSEYİN YANGIR 30.05.2017
HÜSNÜ ÇİL 8.11.2009
İBRAHİM REFİ BALKIŞ  
İBRAHİM GEVEN 02.12.2022
İBRAHİM İŞSEVERLER 15.04.1997
İBRAHİM SUR
İHSAN BİRİCİK 19.09.1991
İHSAN CEMİL DERBENT 23.05.2012
İHSAN DOĞAN 24.04.2021
İLHAN DEMİREL  
İLHAN ERK 13.05.2020
İLHAN SÖYLER 23.09.2014
İLHAN UYGUN
İLKER ATEŞ 8.11.2009
İLYAS NAMOĞLU 18.08.2020
İSLAM ÇUPİ 6.02.2001
İSMAİL ALKILIÇGİL 28.12.2003
İSMET BADEM 6.09.2018
İSMET GÜMÜŞDERE 17.05.2003
İSMET ÇELİK
İSMET ÖZKAN 26.12.2021
İSMET TONGO 23.11.2016
KADİR AKAT  
KADRİ BOLCAN 12.12.2013
KAHRAMAN BAPÇUM  
KAMİL TURAN 9.02.2013
KAMURAN TEKİN  
KAZIM KANAT 26.09.2008
KAZIM ÜZEN  
KEMAL ADAR 12.01.2021
KEMAL DENİZ 10.09.1999
KENAN AKICI  
KENAN ONUK 11.07.2005
KENAN ŞENGÜL 24.07.1998
KERİM ÖKTEN 12.04.2014
KORKUT GÖZE 21.01.2018
KÖKSAL ÖZOĞLUÖZ 30.09.2015
MAHİR ÇERÇİ 10.06.2014
MAHMUT KÜÇÜK
MAHMUT SABAH 21.02.2019
MAZLUM GÖKNEL 9.01.2017
MEHMET AKTOP  
MEHMET BASİT 14.02.2011
MEHMET BİBER 5.08.2019
MEHMET CELAL DEMİRBİLEK 20.11.2019
MEHMET GAZEL 17.06.1997
MEHMET POLAT 22.09.1981
MEHMET TAN
MEHMET TUNA 13.08.2019
MESUT BARAN 30.06.2008
METE  BUHARALI 24.01.1997
METİN GÖREN 13.12.2021
METİN KEMERTAŞ 27.04.2018
MUHAMMET ABDULKADİR ESEN 21.08.2022
MUSTAFA BALOĞLU  
MUSTAFA GENÇ 17.09.2008
MUSTAFA GÖKSEL YENER 13.01.2017
MUSTAFA KANBUR 3.11.2010
MUSTAFA KAYA 19.11.2022
MUSTAFA KEFKEP 10.06.1986
MUSTAFA KIZILTAN  
MUSTAFA NOYAN 11.11.2020
MUSTAFA ÖZTOPRAK 8.11.2018
MUZAFFER ÖZENÇEL 14.05.2001
NAMIK SEVİK 21.08.1986
NAZİF OTURGAN  
NAZIM ÖZBAY 29.01.1999
NACİ ÇETİNDAĞ 27.01.2019
NACİ YALINKILIÇ 8.07.2016
NECATİ AKGÜN 4.05.2012
NEJAT ALTAN 3.01.2007
NEJAT BEKMEN  
NEJAT ÇELEBİOĞLU 23.05.2019
NEJAT KASAPOĞLU 10.07.2022
NEJAT TÜRKALİ 26.02.1996
NECATİ BİLGİÇ 8.12.2015
NECATİ KARAKAYA 25.09.2019
NECMİ TANYOLAÇ 27.11.2013
NERİMAN  TEKİL 30.05.2007
NEŞET ÖZMEN 12.01.2022
NEZİH ALKIŞ 04.04.2022
NEZİH DEMİRKENT 13.02.2001
NİHAT UÇAR 12.03.2021
NİMET  ÜYKEN 3.02.2009
NİYAZİ MENTEŞ
NUYAN YİĞİT 23.06.2016
ODHAN BAYKARA 19.03.2000
OĞUZ ARAL
OĞUZ TURAN 12.06.1986
OKTAY AKENGİN 25.12.2012
OKTAY KURTBÖKE 2.11.1999
OKTAY İYBAR 19.06.2013
ONUR BELGE 6.09.2015
ORHAN ALDİNÇ 14.10.2002
ORHAN BERK 27.07.2014
ORHAN İLHAN 18.03.2017
ORHAN KAYNAR  
ORHAN KOLOĞLU 17.04.2020
ORHAN MENEMENCİOĞLU 14.09.1986
ORHAN ÖNAL 17.10.2022
ORHAN ŞENGÜRBÜZ 19.07.2009
ORHAN ŞAHİN 24.11.1998
ORHAN TÜREL 23.03.1993
ORHAN VEDAT SEVİNÇLİ 23.06.1992
OSMAN ASLAN 31.08.2016
OSMAN ÖKSÜZ  
OSMAN ÖZCAN 5.02.2002
OSMAN YEREŞEN 25.01.2008
OSMAN İDİKUT 26.04.2000
ÖMER ARKIN 31.05.2005
ÖMER GÜNER
ÖNDER SÜMER 6.08.2016
ÖZDEMİR GÜRSOY 10.06.1996
ÖZDEN KEMERTAŞ
ÖZKAN KORKUTER  
PEYAMİ SAFA MARACI
PEYAMİ TEK 17.10.2016
RAFET HÜNER 20.08.2005
RAŞİT GİRAY
RECAİ YÜCEL UĞURKAN 15.03.2015
REYMAN SOMER 9.08.2013
RIDVAN BÜLBÜL 10.07.2019
RIDVAN YELEKÇİ 26.06.2000
RUHİ KANAL 18.10.2019
RÜÇHAN ÜNVER 9.12.2002
RÜÇHAN ARIKAN 11.08.1997
SABRİ CANBEYLİ 31.08.2017
SACİT DEMİRCAN 20.10.2016
SAİT ŞENOL  
SAİM KAUR
SAİM ALTUNTERİM 2.10.2021
SAMİ ÖNEMLİ 17.02.1998
SAMİM VAR 8.05.1976
SANCAR ŞENER  
SEBAHATTİN CAN 17.02.1998
SEDAT ACAR 16.12.2011
SEDAT TAYLAN  
SELAHATTİN GÖKHAN 21.08.2013
SELAHATTİN KOYUNCU
SELAMETTİN BAYINDIR 20.06.2016
SELÇUK SÜMER 15.01.2010
SELAHATTİN GİZ  
SEMİH BALCIOĞLU 28.10.2006
SEMİH KOÇANA 2.12.1994
SERHAT DEMİRTAŞ 14.06.2020
SERVER ŞENGÜL  
SEZAİ  PAKER 24.05.1999
SEZER DOĞAN
SİNAN TANYILDIZ 22.05.2018
SUAVİ KAPTAN 6.09.2014
SÜHA AKNUR  
SÜLEYMAN ALASYA 24.05.2014
SÜLEYMAN GÜLTEKİN 8.04.2014
SÜLEYMAN İNCEOĞLU 28.01.2022
SÜLEYMAN KESKİN 30.07.2021
SÜLEYMAN ŞALOM  
SÜMER DEMİR 9.10.2018
ŞİNASİ GÖRK 3.11.2007
ŞÜKRÜ GÜLESİN 10.07.1977
TAHSİN ÖZTİN 23.11.1993
TAKİ DOĞAN 22.05.2019
TANER KUTLAY 24.11.2003
TANKUT ANTİKACIOĞLU 7.06.2016
TARIK BİLGİN  1976
TAYFUN   GÜNDOĞAR 12.08.2002
TAYGUN TÜRE
TEKİN ARAL 19.04.1999
TEMEL ÖZALAK 7.02.2008
TEVFİK  ÜNSİ ARKUN 26.04.2004
TUNCER ARIKAN 29.11.1994
TUNCER BENOKAN 25.07.2013
TUNÇ SARUHANLI  
TURGAY ESMER  
TURGAY MURTEZAOĞLU 13.10.2017
TURGAY ŞEREN 9.07.2016
TURGAY VARDAR 5.01.2006
TURGUT DİNSEL  23.12.2008
TURGUT BIÇAKÇIOĞLU 13.04.1995
TURHAN DOĞU  
TÜLAY DİVİTÇİOĞLU 19.12.2003
ÜMİT ZEHİR 21.09.2018
ÜNAL UYGUÇ 19.08.2022
ÜNVER ERGÜN 1.01.2015
ULVİ YENAL 26.05.1993
VALA SOMALI 21.05.2016
VİKTOR BOLAKİN 15.06.2021
VEDAT OKYAR 21.07.2009
VEDAT VATANSEVER 08.12.2021
VEHBİ DİNÇCAN 19.09.2015
VELİ ALTINKAYA 15.04.2021
VELİ NECDET ARIĞ 15.11.2009
VEYSEL SERÇE 31.03.2019
VOLKAN YİĞİT YARMAN 6.02.2009
VURAL SAYGILI 09.02.2001
YALÇIN EĞİLMEZ 6.11.2002
YALÇIN ÇINAR 29.08.2011
YAŞAR UÇAR 4.03.2014
YAVUZ BAYRAKTAR 3.05.2009
YAVUZ CAN
YAVUZ ÖZKAN  
YAVUZ YÜKSEL 07.05.2021
YILMAZ CANEL 7.09.2014
YUSUF NOBERİ 21.04.1998
YUSUF PAKMAN 25.09.2018
YUSUF ZİYA GEDİKLİ 06.12.2022
YÜKSEL BAYAR 22.03.2012

ASİL ÜYELER

Adana Üyeleri

Abdullah Yangın Abdullah Engin Kanber A.Kurtul Çakın Adnan Kulak Adnan Poyraz Ahmet Kırmızıdal Akif Özdemir Anıl Görkem Aksak Aydın Güçlü Bekir Karakoca Bilal Tipi Bircan Birincioğlu Bora Erdem Bülent Serin Bülent Vezir Can Çelik Cihan Çınarlı Çetin Ulucan Doğan Gülbasar Duran Fidan Elif Ayşenur Bay Emrah Yavuz Emre Ekici Erdal Fernergiz Eren Bozkurt Ergun Kara Erhan Erk Erhan Zereyak Erol Şenur Hakan Köker Hasan Hüseyin Türk Hüseyin Sungur İbrahim Erikan İrfan İşisağ İsmet Ramazan Selçuk Kadir Adıyaman Kerim Hoşfikirer Kurtar Çakın Mehmet Büyükkırcalı Mehmet Önal Mehmet Adnan Ercan Mehmet Çağlar Öztürk Mehmet Kemal Firik Mehmet Ömer Üney Mehmet Tarık Akcan Melih Torunlar Memiş Akçam Metin Güreli Murat Barhun Murat Karaman Murat Kibritoğlu Murat Özkardeş Musa Alkan Mustafa Çağrı Öztürk Muzaffer Bal Neşet Karadağ Nuri Pir Oğuzhan Delen Orhan Apaydın Sabit Özkeser Sefa Saygıdeğer Serkan Çetinkaya Serhat Şanlı Serkan Şenyürek Soner Kan Süleyman Cüzdan Şahin Çoban Şehmus Baysal Temel Eren Tevfik Dinçkalmış Uğur Başaran Vahap Ünkat Veli Gürgah Yusuf Baştuğ Zafer Şahin Zeki Çağlar Kaya

Adapazarı (SAKARYA) Üyeleri

Arda Aydıntepe M.Zeki Aydıntepe Murat Uygun

Afyon Üyeleri

Elif Güzbey Nadir Güzbey

Aksaray Üyeleri

Bilal Bölükbaş Harun Atalay

Alanya Üyeleri

Ahmet Tunç Engin Anak Ercan Yıldırım Fazıl Tunç Hasan Özmen Mehmet Ali Dim Ömer Altay Teoman Eriş Zeliha Öner

Ankara Üyeleri

Abdurrahman Antakyalı Adem Altan Adnan Güney Ahmet Onur Kılıç Akın Taşkent Ali Burak Ünlü Ali Erdoğan Ali Fuat Cömert Ali Sait Kadıoğlu Ali Yakışıklı Alper Altuğ Köselerli Alper Bakırcıgil Altan Altun Arif Arı Ayşe Yeşin Baha Şahin Bahattin Yaşar Bayazit Cebeci Bayram Akkaya Bekir Nazım Ada Bekir Yunus Uçar Bertuğ Kaytaz Besim Güçtenkorkmaz Bilge Horasan Birol Reçber Bülent Hiçyılmaz Bülent Karadaş Bülent Teoman Uzun Cem Çınar Cem Geçim Cem Özdel Cemal Ersen Cenan Saltık Cihat Soysal Cüneyt Kıran Çağlar Bülent Sansar Devrim Hacısalihoğlu Doğan Anıl Ertüm Doğan Bulgun Doğan Ersavaş Emrah Karakütük Ercan Halıcı Ercan Yavuz Erdal Akkocaoğlu Erdal Kelecioğlu Erdinç Sezen Erdoğan Arıkan Erhan Doğan Erhan Karadağ Erkan Tiryaki Erol Aslan Erol Ünal Karabıyık Feridun Tokdemir Fırat Çağlayan Yurdakul Gamze Buket Sevinç Aykın Gökhan Akengin Gökhan Gerçek Güray Soysal Gürhan Gürer Gürsel Eser Güven Göktaş Hakan Aldemir Hakan Aslan Hakan Dilaver Hakkı Fuat Öğrüce Halil İbrahim Avşar Hamdi Yüce Er Hamit Dizman Hasan Kulaç Hasan Ötkün Hikmet Kocaman Hüseyin Burak Demirer Hüseyin Doğru Hüseyin Likoğlu İbrahim Ateşoğlu İbrahim Çoşkun İbrahim Halil Demirci İbrahim Yetkin İlhan Demir İlhan Kuyucu İlhan Ömür İlknur Çetinbaş İsmail Yeşilyurt İzzet Akyol Kaan Çetinkaya Kamil Olcay Kemal Bostan Kemal Yüksel Kubilay Çalıkoğlu Kürşat Özkök Levent Özçelik Lokman Köse Lütfi Özel Mahmut Atalay Yalav M.İlhan Yazganarıkan Mehmet Burak Gerçek Mehmet Hikmet Saatçi Mehmet Kısmet Meriç Enercan Mert Bülent Uçma Mete Bayındır Metiner Erdem Muharrem Aksakallı Murat Ekrem Çimen Murat Eralp Gürgen Murat Kargı Murat Tarhan Musa Samur Mustafa Abadan Mustafa Bozdemir Mustafa Büyükışık Mustafa Cengiz Uysal Mustafa Davutoğlu Mustafa Ertüm Mustafa Salihoğlu Mustafa Toraman Mustafa Yaldız Münir Bağrıaçık Necmi Kepçetutan Necip Kapanlı Nesim Tuğuşlu Nesrin Aydın Yaldız Nezir Önal Nuh Fatih Ata Okan Özer Okay Göçer Orhan Karadağ Orhan Kemal Erkılıç Orhan Kılıç Orhan Topal Osman Altınışık Osman Bekar Osman Diyadin Osman İnceoğlu Ömer Buğra Ersavaş Ömer Hakan Kibar Ömer Önder Özcan Deniz San Özgüner Doğan Özgür Şahiner Rıza Özel Sami Elekon Selahattin Sönmez Selçuk Aval Selçuk Mumcu Serdar Uluer Serhan Asker Seyid Alperen Çelik Seyit Ali Ünal Seyit Kalender Sinan Uslu Soner Sayımlar Süleyman Çil Süleyman Tıraş Şahap Alp Talat Doymuş Tamer İnan Taner İmre Tansu Polatkan Tayfun Özsoy Tevfik Erçetin Timuçin Nalbant Uğur Tenekecioğlu Umut Çevik Volkan Şenal Yalçın Ercan Yaşar Kefeli Yaşar Önel Yavuz Yurdakadim Yetkiner Mayda Yunus Akgül Yunus Kabal Yunus Kaymaz Yusuf Yalkın Zafer Akyol

Antalya Üyeleri

Abdülkadir Kalender Adem Akalan Ahmet Geven Ali Bayraklı Ali Murat Özgan Ali Tongülüs Alper Beyaz Cengiz Altay Çetin Çiğdem Ejder Benteşen Emin Demir Erdoğan Kahya Erdoğan Öztürk Ergün Özencel Erkan Erman Ersin Aydın Ersin Özençel Feridun Özgünsür Göksel Yapar Halil İbrahim Okumamış Hasan Yavaşlar Haşmet Öyken İbrahim Bilal Laleli İhsan Coşkun Koray Geçgel M.Menderes Tevfik Türel Mehmet Akif Arıcı Mehmet Şifa Çiçek Mevlüt Yeni Nihat Toklu Okan Dilek Osman Öztokmak Ömer Faruk Can Sabri Çağlar Selahattin Fidan Selahattin Serkan Ersöz Sercan Aytış Sökmen Baykara Süleyman Ekin Tolga Yıldırım Uğur Yıldırım Yasin Tuncer Yılmaz Kılıçkaya Yusuf Kobal Zafer Varol

Aydın Üyeleri

Ümit Özmen

Balıkesir Üyeleri

Melik Gasgar

Bartın Üyeleri

Ali Faik Atay Muhammet Bayraktar 

Bursa Üyeleri

Adnan Baştopcu Adnan Batır Ali Osman Akın Ali Şahin Bahri Atalay Barış Yalım Behtiye Kaya Burak Özgün Cemal Ekentok Cevdet Altınel Emre Koşak Engin Aksöz Erdal Akçay Erdal Nural Erdinç Karakaş Erkan Sağlık Erol Nural Ersel Peker Ersin Yıldıran Eyüp Turan Fatih Akkuş Fatih Karakılıç Fehim Ferik Fikret Başlı Hakan Işıkkent Hasan Boztürk İkbal Turan İhsan Aydın İhsan Altıkardeş İhsan Sertbarut İlhan Öztat İsmail Öztat Koray Kundakcılar Mehmet Ali Ekmekçi Mehmet Çetinkaya Mehmet Gerçeksi Mehmet Kayhan Kaymaz Mehmet Nuri Kolaylı Mesut Alan Metin Araç Mustafa Özkeskinler Mustafa Tunçakın Murat Demir Onur Akpınar Orhan Güney Ozan Demir Recai Uysal Ruhi Berber Saadettin Tamer Avcı Sadullah Organ Salih Demirci Samet Doğru Sedat Yoğurtcu Serkan Yetişmişoğlu Sevinç Çelebi Suat Paçacı Süha Gürsoy Şaban Kılıçcı Şaban Nazır Ömür Şirin Berber Tarık Çapçı Tarık Tarım T.Fikret Sönmez Tolga Öztaş Uğur Dinar Vedat Yücebaş Volkan Tezcan Yılmaz İşel Zakir Barutçu

Çanakkale Üyeleri

Erdoğan Karslıoğlu Güngör Yıldız Gürkan Düzenli Mustafa Çakır

Denizli Üyeleri

Osman Nuri Boyacı

Diyarbakır Üyeleri

Eyyüp Kaçar Ertuğrul Pirinçcioğlu Fatih Yılmaz Ferit Aslan Naci Sapan Nizamettin Kaplan Şeyhmus Çakan

Düzce Üyeleri

Mustafa Armutçu

Edirne Üyeleri

Gurbet Gökçe

Elazığ Üyeleri

Coşkun Kamaç Erkan Köse Kaan Şanlı Mustafa Gür Orhan Aslan Zeki Akbıyık

Erzincan Üyeleri

Mücahit Danişment Özdemir

Erzurum Üyeleri

Feridun Fazıl Özsoy İrfan Tarakçıoğlu Orkun Çizmeli

Eskişehir Üyeleri

Ahmet Deniz Canoruç Ali Baş Ayhan Aydıner Aytaç Ersoy Behçet Albayrak Deniz Açık Emrah Yaşar Engin Kale Erhan Ünal Erkan Midilli Eyüp Kelebek Ferhat Şahin Gökhan Koçal Göksel Demiral Hakan Kalkır İlker Kıvanç Kaan Özcan Kadir Çetin Mehmet Emin Toker Mehmet Göktekin Mert Ergenç Nazım Aydın Sadi Seda Sedat Aydoğan Selahattin Şentürk Suat Topateş Süleyman Tamer Dinçer Şener Çetin Tarkan Demir

Gaziantep Üyeleri

Ahmet Eray Ünver Ahmet Kaya Ali Budak Ali Okan Çelik Bekir Şahin Cihat Öztürk Cumhur Dülek Duygu Kaplan  Eyüp Özkan Ferhat Akbay Gülşah Sert Halil Şarklı H.Hüseyin Küpeli İbrahim Ay Mehmet Akif Parlak Mehmet Demir Mehmet Erol Maraş Mehmet Levent Özkurt Murat Atay Mustafa Teke Ökkeş Özekşi Raci Dölek Ruhi Aytaç Said Vakkas Yağcı Sedat Torun Sinan Şahin Şeref Gözütok Talip Öztürk Tayyar Şafak Salıcı Tebessüm Dayıoğlu Turgay Çalışkan

Giresun Üyeleri

Ahmet Bilge Ali Akten Candemir Sarı Gültekin Yetgin Hakan Kabahasanoğlu Mesut Erdoğan Zafer Akten

Hatay Üyeleri

Akın Bodur Erdal Türkoğlu İzzet Nazlı Mehmet Ali Solak Muhammed Ali Çayırcık Murat Mutlu Talip Köleoğlu Ufuk Aktuğ

İstanbul Üyeleri

Abdulhalik Çimen Abdulkadir Önder Abdullah Eğilmez Abdurrahim Vedat Parlak Abdülhamit Avşar Abdülkadir Bıyıklı Abdülvahap Hacıoğlu Adem Kabayel Adem Keleş Adem Öztürk Adil Demirçubuk Adnan Er Afşin Yakupoğlu Ahmet Akpolat Ahmet Alp Pehlivan Ahmet Bahadır Yenihan Ahmet Batuhan Özdemir Ahmet Bıyıklı Ahmet Bilici Ahmet Can Güçkaya Ahmet Çakır Ahmet Çitoğlu Ahmet Dumanlı Ahmet Fisunoğlu Ahmet Gürdağ Ahmet Kasım Öngen Ahmet Konanç Ahmet Reha Yereşen Ahmet Selim Kul Ahmet Turan Güneş Ahmet Tüzün Ahmet Uykan Ahmet Yiğit Akın Göksu Alaaddin Metin Alaettin Eyicil Alev Anakök Ali Acar Ali Açar Ali Arslan Ali Aydın Ali Bakır Ali Can Ali Danaş Ali Ece Ali Erim Ali Fuat Gülmez Ali Gölpınar Ali Gürdil Ali İncegül Ali İsmet Ural Ali Kemertaş Ali Kırçıl Ali Murat Ekşi Ali Okancı Ali Sami Alkış Ali Serhend Şahin Ali Şirin Gültekin Ali Yedek Ali Yılmaz Ali Yüksel Ali Zenler Alican Baykın Alim Tunçay Alpan Korucuoğlu Alper Kekeç Alper Mert Alper Tunga Albayrak Alper Yemeniciler Altan Tanrıkulu Anıl Yazar Apdullah Taha Hazar Aram Kuran Aras Yetiş Arda Erol Arif Düvençayır Arif Kızılyalın Aslı Banu Büyükyılmaz Arslan Can Kaba Arslan Güven Asena Özkan Aslıhan Çil Ata Kemal Selçuk Atacan Tırnova Atahan Ata Atakan Bozkuş Atakan Kurt Atıf Keçeci Atilla Bartın Atilla Sertbakan Atilla Türker Attila Gökçe Attila İyitanır Avni Başoğlu Avni Küpeli Aybars Hünalp Aydın Bayram Aydın Cingöz Aydın Öztürk Aygün Özipek Ayhan Güner Ayhan Polat Ayhan Turgut Aykut Güven Aykut İnce Ayşe Nur Alkaya Ayşegül Ayanoğlu Ayşenur Afyon Ayşegül Bedir Akosman Ayşenur Gökerman Aytekin Ceylan Aytunç Akın Aytunç Erkin Aziz Aktel Aziz Bostan Aziz Uzun Bağış Erten Bahadır Beyarslan Bahadır Çetinkaya Bahadır Çokişler Bahri Havadır Banu Yelkovan Barbaros Talı Barboros Burus Barış Ertül Barış İbiş Barış Kuyucu Barış Şehirlioğlu Başak Koç Başkurt Okaygün Bayram Aydın Behçet Hıdıroğlu Behzat Erkoç Behzat Taş Bekir Boran Bekir Hazar Bekir Karaman Berk Erem Karahan Berk Göl Berkan Kılıç Berkuk Ünyay Berna Yılmaz Betül Korkmaz Öçalan Bilal Meşe Bilgehan Can Bilgehan Demir Bora Akyol Bora Aslan Bozhan Memiş Burak Akbulut Burak Hatay Burak Karanfil Burak Köse Burak Meral Burak Ölmez Burak Saltık Burak Sarıaslan Burak Soyer Burak Şen Burak Şenbak Burak Zeynel Yıldırım Burçin Yalınkılıç Burhan Can Terzi Burhanettin Kartal Bülent Akdeniz Bülent Boğ Bülent Can Bülent Doruk Bülent Gürkan Bülent Karpad Bülent Peker Bülent Tuncay Bülent Ünal Büşah Gencer Cahit M.Eroğul Can Erbesler Can Küçükyıldırım Can Tanrıyar Can Tongo Can Uyguç Caner İşbeğendiren Caner Uncu Cantürk Yılmaz Cem Akyüz Cem Buba Cem Dalmaz Cem Dizdar Cem Kurel Cem Şengül Cem Temel Cemal Öner Cemil Akosman Cengiz Danacı Cengiz Malgır Cengiz Tokgöz Cengiz Tümer Cenk Atılgan Cevdet Ergün Ceylan Çetin Cihangir Özbay Cihansuz Kavlo Cihat Yılmaz Coşkun Çelik Coşkun Türk Cömert Arslan Cumali Akoğul Cumhur Önder Arslan Cüneyit Kaşeler Cüneyt Ersan Cüneyt Karadağ Cüneyt Karakaya Cüneyt Koca Cüneyt Muharremoğlu Çağatay Çıtlak Çağdaş Sevinç Çetin Arslancan Çetin Cem Yılmaz Çetin Demirer Çetin Engin Çetin Tümpalay Damla Uğurtürk Demir Feyizoğlu Deniz Derinsu Deniz Gülen Deniz Özmen Deniz Polat Deniz Tuğrul Deniz Türker Devlet Özdemir Devrim Demirel Devrim Zengi Dilek Alan Doğan Çil Doğan Gündoğdu Doğan Kılıç Doğan Öncel Doğan Pürsün Doğan Şentürk Doğan Yıldız Doruk Keskin Dursun Topçu Duygu Bıçak Düşvar İyiiş Ebru Gürsoy Ebru Kılıçoğlu Ediz Sırapınar Efe Ünür Ejder Yasin Turhan Ekrem Karpat Ekrem Özdamar Elvan Arat Emin Çağlar Emin Tuna Akdemir Emrah Gül Emrah Kayalıoğlu Emrah Oktay Emre Bağdatlı Emre Bilir Emre Erhan Emre Kayrancı Emre Oktay Emre Tilev Emre Zabunoğlu Emrullah Taş Ender Asman Ender Bilgin Ender Erkek Engin Albayrak Engin Atay Engin Kehale Engin Özerhun Engin Verel Enis Ersoy Enver Bağlarbaşı Enver Demirbaş Enver Hasanoğlu Eray Durmuş Eray Erollu Ercan Arıkan Ercan Canik Ercan Çakar Ercan Doğan Ercan Doğuş Ercan Güven Ercan Öztürk Ercan Taner Ercan Yıldız Erdal Aydın Erdal Cömert Erdem Bitik Erdem Erol Erden Aktoğu Erden Güley Erdim Baran Erdoğan Arıpınar Ergin Aslan Ergin Sanver Ergun Balcı Ergun Hiçyılmaz Ergüder Tırnova Erhan Atasoy Erhan Barış Karakuş Erhan Köknar Erhan Öztürk Erhan Sevenler Erhan Telli Erhan Uzuner Erim Aziz Basmacı Erkan Dursun Zing Erkan Gökçe Erkan Göksel Erkan Yiğit Erke Tümer Erkut Öztürk Erol Aktı Erol Bilenser Erol Demirkol Erol Doyuran Ersan Çelik Ersin Karaca Ersin Öztekin Ersin Şiyhan Ertan Karakanlı Ertan Süzgün Esat Soydabircan Esat Yılmaer Esennur Sirer Eser Erenler Evren Yavuz Eyüp Yıldız Fahri Kaytaz Faik Çetiner Faik Gürses Faik Kaptan Faruk Malik Fatih Baltepe Fatih Bekir Öztürk Fatih Demirkol Fatih Doğan Fatih Geren Fatih Kuşçu Fatih Şamlıoğlu Fatma Erdoğan Fazilet Torun Fehim Kayacan Fehmi Özgüler Ferdal Uzundurukan Ferdi Leflef Ferhan Tezcan Ferit Dönmez Fikret Ercan Fikret Eriç Fuat Akdağ Fuat Ercan Fuat Guguloğlu Furkan Bozoğlu Gizem Ekici Gökhan Dinç Gökhan German Gökhan Güçkaya Gökhan Gürsoy Gökhan Kılınçer Gökhan Özer Gökhan Telkenar Gökhan Türe Gökmen Bayın Gökmen Olgun Gökmen Örkmez Gökmen Özcan Gökmen Özdenak Göktuğ Sevinçli Gülengül Altınsay Gündüz Serdengeçti Gündüz Üç Gürcan Bilgiç Gürel Yurttaş Gürler Akgün Gürsel Kuru Güven Mert Ercan Güven Taner H.Orhan Can H.Yücel Telören Hakan Akarsu Hakan Ateşler Hakan Dede Hakan Erol Hakan Songur Hakan Sümerer Hakan Tarhan Hakan Üçsular Hakan Veyisoğlu Hakan Yılmaz Hakkı Mutlu Hakkı Tolunay Hakkı Yalçın Hakkı Yılgın Haldun Domaç Halid Kayacan Halil Cenk Çınar Halil Delice Halil İbrahim Ekiz Halil İbrahim Karaman Halil Özer Halil Özkan Halis Güler Halit Elifbaş Halit Kızıltaş Haluk Kesim Haluk Sarıuçak Haluk Yürekli Hamit Turhan Hamza Akgümüş Hamza Özalkuş Harun Muslu Harun Şen Hasan Çakkalkurt Hasan Emrah Savcı Hasan Kılıç Hasan Sarıçiçek Hasan Tankaya Hasan Teoman Hasan Uslu Haşim Şahin Hatice Yücel Haydar Pınarcı Haydar Tanışan Hayrettin Karateke Hayri Beşer Hayri Hiçler Hayri Köklü Hayri Ülgen Hilal Bayraktar Bulut Hilmi Sever Hilmi Türkay Hilmi Yaşa Hira Demir Başkan Hulki Bozkurt Hussein Nebil Evren Hürol Bilal Hüsamettin Acar Hüseyin Akça Hüseyin Çağlar Hüseyin Kaymaz Hüseyin Karakaya Hüseyin Sakarya Hüseyin Sarıuçak Hüseyin Şuekinci Hüseyin Yavuz Hüseyin Yılmaz Işıl Uygar İbrahim Alioğlu İbrahim Camkıran İbrahim Doğan İbrahim Kaya İbrahim Öztürk İbrahim Pazan İbrahim Torunoğlu İbrahim Tozbey İbrahim Yıldız İhsan Kılıç İhsan Öztamer İhsan Topaloğlu İlhami Yetiş İlhan Dörtkol İlhan Uzundurukan İlker Duralı İlker Kılıç İlker Yasin İrem Berrak İrfan Altıkardeş İrfan Yirmibeş İsa Kethüda İsa Terli İslam Yakut İsmail Ballı İsmail Baştuğ İsmail Çetinkaya İsmail Doğan İsmail Er İsmail Ertan Tanrıkulu İsmail Kamit İsmail Keleş İsmail Öztürk İsmail Uygur İsmail Yıldırım İsmet Akkoç İsmet Demir İzzet Aygün Kaan Bora Kaan Karahan Kaan Ülker Kadir Çetinçalı Kadir Gökhan Tunçel Kamil Erdoğdu Kamil Masaracı Kartal Yiğit Kasım Emre Bol Kaya Muzaffer Ilıcak Kaya Temel Kemal Atmaca Kemal Belgin Kemal Çolak Kemal Müfit Gürevin Kemal Tamtürk Kenan Başaran Kenan Bölükbaş Kenan Karcı Kenan Pamuk Kenan Yeşilyurt Kerem Açıkbaş Kerem Vatan Kerim Öztürk Koray Baloğlu Korhan Sönmezer Kubilay Yalçın Kurtuluş Yılmaz Latif Yurt Levent Kalkan Levent Tüzemen Levent Yücelman M. Serkan Akcan M.Ali Diyarbakırlıoğlu M.Ali Sabuncu M.Fatih Erdoğdu M.Yakup Yılmaz Mahmut Bürkük Mahmut Portakal Mazlum Uluç Mediha Pınar Erkan Gezer Mehmet Akdere Mehmet Akgüneş Mehmet Arslan Mehmet Atalay Mehmet Ayan Mehmet Barbaros Demirkol Mehmet Buğra Şahin Mehmet Can Akyıldız Mehmet Cem Yılmaz Mehmet Civan Mehmet Çağrı Davran Mehmet Çatay Mehmet Çelikyay Mehmet Demircan Mehmet Demirel Mehmet Durupınar Mehmet Emin Uluç Mehmet Fatih Deniz Mehmet Fatih Duman Mehmet Güçlü Mehmet Gürsel Mehmet İzmirlioğlu Mehmet Luma Mehmet Mestçioğlu Mehmet Özcan Mehmet Özcan Mehmet Özgül Mehmet Şeyhoğlu Mehmet Şirin Topaloğlu Mehmet Tekin Mehmet Tezkan Mehmet Tufan Mehmet Uzundurukan Mehmet Yılmaz Melek Kara Kaya Melih Eres Melih Gümüşbıcak Melih Sadıkoğlu Melih Şendil Melisa Çizmeci Memed Toygar Aktuğ Meriç Müldür Meriç Tunca Mert Aydın Mert Barhan Mert Elam Mert Yüksektepe Merve Ergü Mesut Acar Mesut Altun Mesut Aydın Kale Mesut Konukçu Mesut Yavuz Mesut Yıldırım Metin Bademli Metin Çakmak Metin Kanlıkoyak Metin Karabaş Metin Öztürk Metin Pala Metin Pekgüven Muammer Murat Kapanlı Muammer Tuncer Muhammed Kılınç Muhammet Murat İğrek Muhammet Şahintaş Muharrem Özyurt Murad Sezer Murad Tamer Murat Açıkgözoğlu Murat Ağca Murat Akbaş Murat Çelik Murat Çetin Murat Demircioğlu Murat Demiryas Murat Deveci Murat Duymuş Murat Faruk Özbay Murat Fevzi Tanırlı Murat Gökçay Murat Güney Öztürk Murat İlter Murat Karadağ Murat Karahan Murat Karakuş Murat Keklikçi Murat Mert Yücekök Murat Özarı Murat Öztürk Murat Roman Murat Ünlüer Murat Yığcı Musa Çözen Mustafa Akın Mustafa Alkaç Mustafa Anıklı Mustafa Burak Mehmetefendioğlu Mustafa Ekşi Mustafa Ersoy Mustafa Fırat Günayer Mustafa Göksel Mustafa Gürdil Mustafa İyi Mustafa Kadir Mercan Mustafa İnci Mustafa Kanarya Mustafa Karagöl Mustafa Karslıoğlu Mustafa Korkmaz Mustafa Korkusuz Mustafa Sağlamer Mustafa Soybaş Mustafa Şen Mustafa Şeref Nacar Mustafa Yalçın Mustafa Yaşar Mutlu Ulusoy Muzaffer Çalışkan Mücahit Hüseyin Eroğul Mürselin Kılıç Müslim Özbek Müslüm Aktürk Naci Arkan Naci Karaman Naci Özer Namık Özbek Nebi Uğur Dengiz Necdet Yıldırım Necil Ülgen Necmi Hastürk Nedim Koşar Nermin Kartal Örkmez Nevzat Dindar Nezih Akkutay Nihat Erence Nihat Güler Niyazi Kurt Nuh Albayrak Nurettin İkizler Nurhan Aydın Nurullah Öztürk Nusret Odabaş Ogün Şahinoğlu Oğulcan Çoksayar Oğuz Akçakoca Oğuz Dizer Oğuz Öztürk Oğuz Tongsir Oğuz Yörük Oğuzhan Kapılar Oğuzhan Ort Okan Burhanettin Kesmekaya Okan Çellik Okay Karacan Oktay Çilesiz Olcay Çakır Olgucan Kalkan Onur Altınöz Onur Çağlar Onur Erdem Bayramiç Onur Güler Onur Özkan Onur Tuğrul Onur Yıldız Orhan Ayhan Orhan Balal Orhan Keleş Orhan S. Ertanhan Orhan Vural Orhan Yıldırım Orhan Zeki Ak Orkun Yazgan Osman Aykut Osman Cengiz Osman Çırpan Osman Nezihi Tabanlı Osman Sakallıoğlu Osman Şenher Osman Yeşilbursa Osman Yılmaz Ozan Buğra Koşar Ozan German Ozan Köse Ozan Moroğlu Ömer F.Güvenç Ömer Faruk Ünal Ömer Kırkpınar Ömer Necati Albayrak Ömer Söztutan Ömer Yavru Önder Gülen Özden Ayvaz Özer Adısanoğlu Özgür Feyiz Özgür İnce Özgür Özcan Özgür Sancar Özgür Soyer Özkan Eminoğlu Özkan Ergin Özkan Öztürk Özkan Saçkan Özkan Şahin Özlem Kaçmaz Özlem Merter Öztürk Pekin Pınar Argun Pınar İlik Üçer Rafet Efe Erdoğdu Rafet Topcu Rahman Sağıroğlu Rahmi Turan Ramazan Keleş Raşit Altun Raşit Ateş Raşit Yakalı Recep Güngör Recep Kondakçı Recep Şeker Reha Erus Remzi Koçak Remzi Yılmaz Resul Yalçın Ruşen Güven S.Serdar Akbıyık Saadet Önder Sabri Kalkar Sabri Ugan Sadık Söztutan Sadi Kemal Yaşar Safa Can Konuksever Salih Erkan Salih Ertem Salih Sezer Salih Zeki Fazlıoğlu Salim Manav Samet Yılmaz Sami Gürel Sami Tolga Adanalı Sanlı Sarıalioğlu Savaş Çorlu Savaş Öztürk Saycan Sayım Sedat Alagöz Sedat Hardal Sedat Kaya Selahattin Ekrekli Selahattin Ertaş Selahattin Kınalı Selami Özsoy Selçuk Aytekin Selçuk Manav Selçuk Türedi Selim Çakır Selim Yıldırım Selim Yiğit Selman Bektaş Semahat Özdoğan Semih Bahadır Serap Özaksoy Serbay Şenkal Sercan Dikme Sercan Güçlü Sercan Hamzaoğlu Sercan Şekerci Serdal Kalaycı Serdar Ali Çelikler Serdar Dinçbaylı Serdar Sarıdağ Serhan Türk Serhat Orhan Serhat Ulueren Serkan Aslan Serkan Bektaş Serkan Billor Serkan Gereç Serkan Hacıoğlu Serkan Saydam Serkan Ünlü Serkan Yaman Serpil Pınar Sezgin Gelmez Sıttık Turgut Sinan Gül Sinan Yılmaz Sine Çakır Heyse Sinem Ökten Suat Umurhan Süha Gür Süleyman Arat Süleyman Hatısaru Süleyman Kara Süleyman Karakulluk Süleyman Korkmaz Süleyman Özkonuk Süleyman Rodop Şaban Özden Şaban Petek Şafak Gözmen Şafak Güven Şafak Kayarlar Şafak Neyişci Şahin Kasımoğlu Şansal Büyüka Şebnem Coşkun Şenol Şengül Şerif Ünlütepe Şevket Uygun Şeyda Şenürek Şinasi Akgün Şoray Uzun Şükran Albayrak Şükrü Kanber Tacettin Furuncuoğlu Tahir Kum Tahsin Güloğlu Tahsin Sezer Talay Erker Tamer Budak Tancan Baltalı Taner Karaman Taner Yener Tarık Çaldıran Taşkın Çamkıran Taşkın Taşkıran Tayfun Bayındır Tayfun Şenel Tayfur Murat Eğilmez Taylan Uygur Tayyar Sümen Teoman Güray Tevfik Yener Togay Bayatlı Tolga Ahmet Umay Tolga Bozoğlu Tolga İhsan Kaplan Tolga Kantarcı Tolga Kuru Tolga Ovalı Tolga Yenigün Tosun Yavuz Tuğba Hacıbayramoğlu Tuncay Kurtuluş Tuncer Cebecioğlu Tunç Elibol Tunç Kayacı Tunç Özgen Turgay Demir Turgay Kılıç Turgay Renklikurt Turgay Sakarya Turgut Arslan Turgut Daruga Turgut Doğan Turgut Koloğlugil Ufuk Akbay Ufuk Ertan Ufuk Tuncaelli Uğraş Özyurt Uğur Demirkırdı Uğur Meleke Uğur Ozan Sulak Uğur Öztürk Uğur Pirpir Uğur Şenpire Uğur Taşçı Uğur Uzun Ulaş Güreş Uluğ Örs Umut Eken Umut Hızdıl Umut Tezerer Umut Yılmaz Uras Çanakcı Utkan Aydın Uygar Aydın Ümit Ata Ümit Beyazıtlı Ümit Kül Ümit Özcan Ünal Dilekmen Ünal Sakman Vedat Danacı Vedat Yangın Veli Karadeniz Veli Yiğit Veysel Balkaya Volkan Aliakar Volkan Çelebi Volkan Demir Volkan Diricanlı Volkan Karsan Volkan Kılıç Volkan Öztürk Volkan Üstüyıldız Yağız Deniz Biricik Yakup Çinar Yalçın Çetin Yalçın Dümer Yalçın Toker Yalçın Türk Yalçın Uygun Yalımcan Sarpyel Yasemin Yıldırım Yasin Cam Yasin Dallı Yasin Güldüren Yasin Köse Yasin Yıldırım Yaşar Çalışkan Yaşar Gülay Yaşar Saygı Yavuzalp Yamaner Yelda Cancı Yetkin Etkin Yıldıray Yalınkaya Yıldırım Kılıç Yılmaz Akay Yılmaz Atakanı Yılmaz Dirim Yılmaz Özgen Yılmaz Şenol Yunus Çağlar Yunus Türkay Yurdagün Göker Yurdal Köroğlu Yusuf Dursun Yusuf Emirhan Şeker Yusuf Kahraman Yusuf Kaya Şahin Yusuf Şahin Yusuf Yılmaz Yücel Taşcı Yüksel Aytuğ Yüksel Gülsoy Zadik Gökoğlu Zafer Büyükavcı Zafer Ertem Zarife Beyaz Zeki Çol Zeki Hızdil Zeki Kuban Ziya Işıküstün Ziya Kahveci Ziya Şengül Zürap Akdüz

İzmir Üyeleri

Abdi Karagözoğlu Abdullah Çelebi Adil Özsüer Alaattin Yazganarıkan Ahmet Ahmetoğlu Ahmet Tekin Ali Cem Günenç Ali Ergöçmez Ali Filizkan Ali Gözeten Ali Korkmaz Ali Özbek Ali Tuğkan Ülken Atilla Köprülüoğlu Atilla Özgen Atilla Sertel Avni Erboy Aydın Atar Aykut Fırat Bahri Okumuş Baydo Baykal Burak Hakerlerler Bülent Aslan Bülent Ulukan Can Beyazkartal Caner Tok Celal Birkan Yüksel Celalettin Duruoğlu Cem Dağtaş Cem Öksüz Cumhur Erkek Çağdaş Gökmen Çağlayan Sueli Denizhan Güzel Engin Anlı Erhan Hartaç Erkan Kart Erkut Şahin Erol Yaraş Esat Erçetingöz Etem Geylan Fatih Armağan Çetin Fehmi Murat Attila Ferit Dinçer Tolga Fikret Ay Gizem Yılmazer Gökay Akın Güngör Şimşek Gürkan Ertaç Hakan Güray Hakan Tartan Hakan Yiğit Halil Fincan Haluk Güney Hamza Görkem Türkyılmaz Hasan Çilingir Hasan Ercazip Hüseyin Ulaş Sağ Hüseyin Yoldaş Hüsnü Kaftan İbrahim Akbulut İbrahim Evrim Ayral İbrahim Irmak İlban Karamüftüoğlu İlker Güneş İzzet Günder Kazım Erkmen Kenan Çimen Kenan Yeşil Levent Arıöz Levent C. Aşar M.Ali Varış M.Gökhan Özyurtlu Mehmet Ali Okumuş Mehmet Aslan Mehmet Demirpolat Mehmet Demirtaş Mehmet Emin Mengüarslan Mehmet Özdoğru Memduh Zaptikar Mert Namık Erboy Muammer Başkan Muhittin Akbel Murat Arabacı Murat Çoküreten Murat Gülşen Murat Ünlü Mustafa Çabuk Mustafa Köprülü Mustafa Kuşen Mustafa Özbesler Mustafa Yüksel Mutlu Duman Mutlu Yılmaz Münir Karamanlı Nalan Ülker Nezih Bilger Numan Erölmez Nuri İmre Nuri Sonay Teker Nuvit Tokdemir Oğuz Örnek Oğuz Tümbaş Okan Kara Okan Yüksel Onur Atış Onur Çelebi Onur Tungut Osman Gencer Ömer Ergin Karataş Ömer Evren Atalay Ramazan Aker Rıza Yalçın Küçükdamar Sadık Uçar Sedat Buz Sedat Yılmaz Salih Ak Selim Sanverir Sercan Özipekçi Serhan Çifdalöz Serkan Babat Servet Ülkü Sevim Dalgıç Sezgin Türkoğlu Sinan Genç Sökmen Talay Suavi Yardımoğlu Şerafettin Çıracı Şükrü Akın Tamer Sanverir Taner Baturlar Tayyar Özdemir Ümit Aktan Ümit Yöney Ünal Tümin Ünsal Dönmez Volkan B. Çetin Yaşar Eyice Yılmaz Coşkun Yusuf Körükmez Yusuf Şirin

İzmit Üyeleri

Hayrettin Albayrak İbrahim Gürsel Mecit Erdem Övüç Mesut Akbulut Metin Eroğlu Metin Karan Süleyman Durak Uğur Uludağ Refik Fidan

Karabük Üyeleri

Yasin Erdem

Karaman Üyeleri

Hüseyin Oğuz Necati Ermiş

Kayseri Üyeleri

Ali Altundaş Canan Bayram Cem Atakan Deniz Mustafa Çağan Doğan Havur Erhan Kan Gizem Abatay Hakan Çiftçi İlyas Kaplan Koray Ülger Kürşat Açıkgöz Mehmet Kiracıoğlu Mehmet Nilkalı Mehmet Serbez Mustafa Duran Mustafa Gürbüz Oktay Ensari Olcay Düzgün Salih Balcı Samed Aydın Sun Sercan Küçükşahin Şevket Tekin Turan Bulut Üstün Tuncer Vedat Doğan

Konya Üyeleri

Abdullah Akif Solak Abdullah Leblebici Abdullah Yıldırım Adem Alemdar Ahmet Eser Ahmet Hakan Bahçıvan Ahmet Sarı Ahmet Tapu Ayşegül Ertul Burak Taşpınar Cihat Yazıcı Dursun Seyis Erhan Dargeçit Erkant Uysal Fahri Altınok Faruk Tolgay Fatih Şeker Ferhat Türkoğlu Hakan Armutcu Halil İbrahim Parlak Hüseyin Altay Hüseyin Avni Uğur Hüseyin Koyuncuoğlu Hüseyin Turgut Hüseyin Uğur Özteke İbrahim Büyükeken Kemal Soylu Kerem İşkan Lokman Koyuncuoğlu Mehmet Yenikaynak Mehmet Mustafa Özdemir Metin Kösedağ Muhammet Gümüş Murat Dönmez Mustafa Arslan Mustafa Durmuş Mürsel Çetin Osman Kabalcı Rasim Atalay Recep Çınar Sabit Horasan Sefa Özdemir Selahattin Akçakaya Tolga Durmaz Yasin Duysak

Kütahya Üyeleri

Fatma Selma Kocabaş Aydın

Manisa Üyeleri

Mehmet Hakkı Özbayır Turgut Mantar

Mardin Üyeleri

İbrahim Aydoğan

Malatya Üyeleri

Bektaş Karaduman Burak Altun Ebubekir Atilla Erdal Akbuğa Erol Kurhan Erol Okşar Esma Karadoğan Fatih Avcı Fatih Aydın Hüseyin Canbay Hüseyin Erduran Hüseyin Kızluk Kayhan İnceoğlu Mustafa Eren Onay Ozan Servet Bozan Vahap Güner Veysel Erkuş Volkan Kaşik Yusuf Ateş

Mersin Üyeleri

Ali Adalıoğlu Ali Ekber Şen Hüseyin Kar Mustafa Ercan Nazmi Akdağ Necdet Canaran Soner Kavak Şevket Coşkun Uğur Özgür

Muğla Üyeleri

Erol Dolu Hüseyin Özkök Mustafa Sarıipek Necdet Buluz Özer Şendir Sungar Taylaner

Nevşehir Üyeleri

Mehmet Özdemir Osman Koca

Ordu Üyeleri

Ahmet Öztürk Çetin Gümüş Doğan Deniz Mustafa Altuntaş

Rize Üyeleri

Alihan Telatar Hacı Ali Güney Hasan Fehmi Demir Mustafa Bayrak Osman Can

Samsun Üyeleri

Ali İbrahim Sezen Avni Demir Barış Budanoğlu Cemil Ciğerim Davut Aktaş Duygu Eker Kaya Ercan Dilaver Ercüment Gül Ergin Caner Cabbar Gökhan İçkilli Hakan Akgün İlker Koray Aktaş İsmail Akduman İsmail Başaran Muammer Dilber Murat Sandıkçı Mustafa Ataseven Mustafa Bayraktar Necdet Uzun Noyan Alper Cabbar Nur OK Okan Aralan Onur Nurdemir Ragıp Göker Salim Yıldız Selçuk Kaya Yunus Kılıç Yusuf Ziya Çakır Zekai Anıl

Sivas Üyeleri

Abdullah Yiğit Ahmet Ekici Ali Yavuz Batuhan Örenli Beste Kurt Bilal Hasdemir Cengiz Han Erdoğan Demet Karakuş Edanur Gökçe Düz Emirhan Düz Eraydın Aytekin Erkan Yıldız Fatih Özdal Fatih Tabur Göktürk Fırat Hakan Bakar Hakan Kaleli Halife Yalçınkaya Haydar Aldıkaçtı Hüsnü Ümit Avcı İrfan Özşeker İsmet Yıldırım Kemal Çağlayan Levent Gürbüz Melda Geneş Meltem Kulaksız Merve Topuz Murat Çetintaş Murat Güney Murat Onur Murat Polat Mustafa Ateş Nevzat Kutlu Nevzat Yücel Nurettin Çukuryurt Oğuzhan Sarzep Onur Erden Önder Felek Ruhi Demir Sercan Çetinel Serhat Zafer Seyit Ömer Yıldız Simge Ata Uğur Yiğit Veysel Korkmaz Volkan Kaplan Yılmaz Kozu Yasin Nergis Yüksel Menekşe

Şanlıurfa Üyeleri

Mustafa Bayar

Tokat Üyeleri

Fatih Kılıç

Trabzon Üyeleri

Ahmet Çağlar Yıldırım Ahmet Kamburoğlu Ali Çil Ali Osman Yürük Barış Yurduseven Caner Ocak Celal Kadıoğlu Cemre Yanık Emrah Paça Enis Yıldırım Erdoğan Bekar Ergun Ata Ersen Küçük Faruk Ata Fatih Ayaz Fatih Doğan Fatih Turan Gökmen Şahin Gökmen Özağcı Gürkan Ata Hacı Dursun Koçyiğit Hakan Yoloğlu Halil İbrahim İleli Halil Ayyıldız Hamza Mısır Hamza Önder Kuloğlu Hasan Bahadır Hasan Beşli Hasan Kurt Hasan Tüncel İhsan Öksüz İpek Cansel Şahin İsmail Düzgün K.Tarkan Üzen Kamil Anahar Levent Tan Mehmet Karagöz Murat Selim Murat Taşkın Nedim Mollaveisoğlu Nurgül Günaydın Kurum Okan Çıtlak Osman Başkır Osman Çavuşoğlu Osman Şişko Ozan Köse Ömer Salkı Ömür Ramiz Avcı Özer Çalık Özgür Özdemir Rahman Turan Sadık Aydın Samet Emirzeoğlu Selahattin Özcan Selçuk Kılıç Serkan Genç Sertaç Hellaç Servet Özkara Süleyman Karaca Şakir Bostancı Şükrü Üçüncü Tahir Orhan Tayfun Çöpcü Tolga Sağlam Turgay Beşyıldız Tuncay Lakot Ümmügülsüm Aydemir Yahya Karabina Yavuz Ertürk Yunus Emre Sel Yunus Mermertaş Yusuf Turgut Zihni Ağırman

Tunceli Üyeleri

Ferit Demir

Van Üyeleri

İkram Kali

Yozgat Üyeleri

Seyfi Çelikkaya

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.