Ana sayfa Genel TSYD KONYA ŞUBESİ’NDE MURAT DÖNMEZ GÜVEN TAZELEDİ

TSYD KONYA ŞUBESİ’NDE MURAT DÖNMEZ GÜVEN TAZELEDİ

714
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği (TSYD) Konya Şubesi’nin olağan genel kurulunda mevcut Başkan Murat Dönmez, oy birliği ile seçimi kazanarak güven tazeledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi’nin olağan genel kurulu Bera Otel Yakut salonunda pandemi kuralları kapsamında gerçekleşti. Genel kurulda divan başkanlığına gazeteci  Dursun Seyis, Mürsel  Çetin, Adem Bestil ve Hüseyin Sezen getirildi.

30 üyenin katıldığı Genel Kurulda mevcut Başkan Murat Dönmez , tek aday olarak katıldığı seçimde güven tazeledi.

Seçim sonrası konuşan TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, “Geçen 3 yıllık dönemde önemli faaliyetler gerçekleştirdiklerini, 1.5 yıldır yaşanan Pandemiye rağmen sosyal anlamda önemli işlere imza attıklarını söyledi.  Kazananın Türkiye Spor Yazarları Derneği olduğunu anımsatan Dönmez, “Yeni dönemde de aramıza yeni katılan değerli yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte daha çok projeye imza atacağız. Biz büyük bir aileyiz. Derneğimize sahip çıkan şehrimizin yöneticilerine, üyelerimize ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Seçimin ardından TSYD Konya Şubesinin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Murat Dönmez, Tolga Durmaz, Mürsel Çetin, Hüseyin Turgut, Hüseyin Avni Uğur, Kemal Soylu ve Ferhat Türkoğlu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.