Ana sayfa Genel TSYD ADANA ŞUBESİ’Nİ VALİ SÜLEYMAN ELBAN ZİYARET ETTİ

TSYD ADANA ŞUBESİ’Nİ VALİ SÜLEYMAN ELBAN ZİYARET ETTİ

681
0
PAYLAŞ

Adana Valisi Süleyman Elban, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’ni ziyaret etti. TSYD Nihat Geven Tesisleri’ne hayran kalan Vali Elban, Adana Demirspor’un Süper Lig’de kalıcı olmasını temenni ettiğini belirterek yeni sezonda aynı başarıyı Adanaspor’dan da beklediklerini söyledi.

“İSTANBUL’DAKİ STATLARMODEL OLACAK”

Son Balıkesirspor maçında spor basınının yaşadığı sorunun da gündeme geldiği buluşmada Vali Elban, “Özellikle İstanbul’daki statlardaki uygulamayı model almak için bir ekip oluşturduk. Arkadaşlarımız o statları ineceledi. Yeni sezonda spor basınındaki arkadaşlarımızın daha rahat görev yapmaları için gereken önlemler alınacak ve TSYD Adana Şubesi’nin akredite yaptığı isimler stada girebilecek” dedi.

TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın da, Vali Süleyman Elban’a nazik ziyareti için teşekkür etti. Görüşme sonunda Adana sporuna yaptığı katkılar nedeniyle Vali Süleyman Elban’a TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın teşekkür plaketi takdim etti. Ziyarette TSYD Adana Şubesi as başkanları Tevfik Dinçkalmış, İrfan İşisağ, şube sekreteri Adnan Kulak ile dernek müdürü Mehmet Önal da yer aldı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.