Ana sayfa Genel TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN EMNİYET MÜDÜRÜ SERVET YILMAZ’A ZİYARET

TSYD ANKARA ŞUBESİ’NDEN EMNİYET MÜDÜRÜ SERVET YILMAZ’A ZİYARET

186
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi yönetimi, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ankara Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşen kabulde, TSYD Ankara Şube Başkanı Ercan Ata, Genel Sekreter Adem Altan, Asbaşkanlar Bülent Karadaş ve Mustafa Büyükışık ile İdari İşler Sorumlusu Figen Asiler yer aldı.

2021-2022 sezonu öncesi spor medyası ve emniyet görevlileri arasındaki görev alanları ile ilgili işbirliğinin detaylarının görüşüldüğü ziyarette Müdür Servet Yılmaz, “Ankara’daki basın mensuplarına her konuda yardımcı oluyoruz ve işbirliği içinde birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Spor medyasıyla ilişkilerimize her zaman önem verdik ve bunun daha da geliştirerek ortak çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” dedi.

Yılmaz, daha önce yaşanan sıkıntıların hatırlatılması üzerine, yeni sezonda bu tür olayların tekrarlanmaması için herkesin üzerine düşen görevi fazlasıyla yapacağını ve uyum içerisinde çalışılacağını kaydetti.

TSYD ANKARA FUTBOL TURNUVASI’NA TAM DESTEK

Müdür Yılmaz, yeni sezon öncesi yapılması planlanan TSYD Ankara Futbol Turnuvası ile ilgili her konuda destek vereceğini açıklarken Başkan Ercan Ata, kabul sonrasında günün anısına Servet Yılmaz’a plaket verdi.

Ata, Ankara spor medyasına göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Müdür Yılmaz’a teşekkür etti.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.