Ana sayfa Genel TSYD İZMİR’DEN GENÇLİK VE SPOR İZMİR İL MÜDÜRÜ ESKİCİ’YE ZİYARET

TSYD İZMİR’DEN GENÇLİK VE SPOR İZMİR İL MÜDÜRÜ ESKİCİ’YE ZİYARET

91
0
PAYLAŞ

TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürü Murat Eskici ile bir araya geldi. Başkan Okumuş, İzmir’de Türk sporunun gelişimi için il müdürlüğüyle temas içindeki olduklarını belirtti.

TSYD İzmir Şubesi Başkanı Bahri Okumuş, Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürü Murat Eskici ile bir araya geldi. Bahri Okumuş, İzmir’de sporun gelişimine katkı sağlamak için her zaman il müdürlüğüyle iletişim içinde olduklarını, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda Türk sporcuların elde ettiği başarıların Türk sporuna ivme kazandıracağına inandığını söyledi.

“SPORCULARIMIZ GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU”

Tüm dünyayı etkileyen korona virüs salgınının etkilerinin azalmasıyla sporda da rahatlama olacağına inandığını bildiren Okumuş, “İzmir son dönemde güçlü spor altyapısının meyvelerini almaya başladı. Bu noktada Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz teşkilatının katkısı çok büyük. İzmir’den olimpiyata giden sporcularımız gurur kaynağımız oldu. Bütün sporcularımıza, antrenörlerine ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

İl Müdürü Murat Eskici de İzmir’deki spor kültürünün yaygınlaşması için çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Ziyarette Okumuş’un yanı sıra TSYD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Suavi Yardımoğlu, İzmir Şubesi Asbaşkanı Ali Korkmaz ile akreditasyon görevlileri Nuran ve Yüksel Gani de yer aldı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.