Ana sayfa Genel TSYD KONYA ŞUBESİ’NDEN ENGİN DİNÇ’E ZİYARET

TSYD KONYA ŞUBESİ’NDEN ENGİN DİNÇ’E ZİYARET

513
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi Yönetim Kurulu, bir süre önce Emniyet Müdürü olarak atanan Engin Dinç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Eskişehir’den Konya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Engin Dinç’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyarette TSYD Konya Şubesi ile ilgili bilgi veren Başkan Murat Dönmez, spora sadece yazarlık yaparak değil, gençlere spor yaptırarak da hizmet ettiklerini söyledi.

Dönmez, TSYD Konya Şubesi olarak 200’den fazla sporcuyla faaliyet gösterdiklerini, dolayısıyla amatör spora bu anlamda da hizmet verdiklerinin altını çizdi. Başkan Murat Dönmez, Konya’nın sporu sevdiğini ve spor şehri olma yolunda önemli mesafeler kat ettiğini belirtti.

Konya Emniyet Müdürü Engin Dinç’te, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mevlâna şehri Konya’da görev yapacak olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Dinç, sporu sevdiğini ve görev yaptığı şehirlerde her zaman sporla iç içe olduğunu anımsatarak, “Şimdi de Konyaspor ve diğer branşlar için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Ziyarette, TSYD Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Tolga Durmaz, Mürsel Çetin, Hüseyin Avni Uğur, Hüseyin Turgut, Kemal Soylu ve Ferhat Türkoğlu’da hazır bulundu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.