Ana sayfa Genel TSYD-SARIÇAM BELEDİYESİ BASIN YARIŞMASI’NDA 7 İSME ÖDÜL

TSYD-SARIÇAM BELEDİYESİ BASIN YARIŞMASI’NDA 7 İSME ÖDÜL

383
0
PAYLAŞ

TSYD Adana Şubesi ile Sarıçam Belediyesi’nin ortak organizasyonunda düzenlenen ‘Karate Şampiyonası Basın Ödülleri’nde ödül almaya hak kazanan gazeteciler belirlendi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi ile Sarıçam Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Karate Şampiyonası Basın Ödülleri’nde kazanan gazeteciler belli oldu.

TSYD Adana Şube Asbaşkanı Tevfik Dinçkalmış başkanlığında toplanan heyette; TSYD Adana Şube Asbaşkanı ve İrfan İşisağ, Mali Sekreter Tarık Akcan, yönetim kurulu üyeleri Adnan Kulak ile Eren Bozkurt yer aldı. Jüri heyeti onlarca eser arasından 7 esere ödül verilmesini uygun bulurken; TSYD Adana Şube Asbaşkanı ve Jüri Başkanı Tevfik Dinçkalmış, ödül almaya değer görülen isimleri kutladı.

Sarıçam Belediyesi ile ortak organizasyonların devam edeceğini belirten Tevfik Dinçkalmış, “Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ beyefendi ile belediye spor müdürü Kadir Gül’e de destekleri için teşekkür ediyoruz. Sarıçam Belediyesi her zaman TSYD Adana Şubesi’nin yanında yer almıştır. Ortak organizasyonlarımız ileriki günlerde de devam edecek” dedi.

Ödüller ise, önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

İŞTE ÖDÜL KAZANANLAR İSİMLER

HABER DALI

Umutcan İşledici (İHA)

Hüseyin Sungur (Günaydın)

Dursun Dağtekin (Adanus)

FOTOĞRAF DALI

Nuri Pir (DHA)

Basri Baş (Barış)

SAYFA DÜZENİ

Emre Ekici (İlkhaber)

GÖRÜNTÜ DALI

Eser Pazarbaşı (DHA)

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.