Ana sayfa Genel METİN GÖREN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

METİN GÖREN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

506
0
PAYLAŞ

TSYD üyesi, TSYD Ankara Şubesi eski başkanı, TSYD Genel Merkez eski yönetim kurulu üyesi Metin Gören, TSYD Ankara Şubesi’nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyesi, TSYD Ankara Şubesi eski başkanı, TSYD Genel Merkez eski yönetim kurulu üyesi Metin Gören için Ankara’da tören düzenlendi.

“MÜHİM OLAN BU DÜNYADA BİR İZ BIRAKABİLMEK”

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir törende yaptığı konuşmada, “Bugün burada bu kadar kalabalığın olması Metin Gören’in ne kadar sevildiğini kanıtı. Mühim olan bu dünyada bir iz bırakabilmek. Metin abi bunu başarmıştır. Hep barışçıldı, hep sevgi doluydu. Allah rahmet etsin, nur içinde yatsın” dedi.

TSYD Ankara Şube Başkanı Ercan Ata da Metin Gören’in TSYD camiasına büyük katkıları olduğunu belirterek, “Çok üzgünüz. Büyük bir duayeni kaybettik. Gönül bu hastalığı yenmesinden yanaydı. Ama olmadı. Hepimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

Törene Ankara’nın profesyonel ve amatör kulüplerinin yetkilileri, spor federasyonlarının yöneticileri, amatör sporcular, iş ve siyaset dünyasından yüzlerce kişi katıldı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.