Ana sayfa Genel TSYD URLA HAVUZU YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETİNİZDE

TSYD URLA HAVUZU YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETİNİZDE

1571
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Urla Tesisleri, tepeden tırnağa yenilenen çehresiyle törenle hizmete girdi. Tesisteki yenileme çalışmaları tamamlandı. Gece gündüz çalışmalar sonucu büyük emekler harcanan havuz ve tesis yoğun katılımla açıldı.

OĞUZ TONGSİR: “AMACIMIZ HİZMET ETMEK”

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, dernek olarak amaçlarının üyelere ve spora hizmet etmek olduğunu söyledi.

Oğuz Tongsir, TSYD Urla Olimpik Yüzme Havuzu’nun açılışında, “Benim dernekte başkanlıktaki 7’nci senem. Daha önce birkaç yeri daha düzelttik, dokunduk, çok güzel hale geldi. Eğer bir dernekte görev yapıyorsanız hizmet edin, kimse sultan değil. Hepimiz üyelerin emrindeyiz. Biz bu felsefeyle çalıştık ve bugünlere geldik” ifadelerini kullandı.

TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş ise yaptığı konuşmada, Tongsir’in hem maddi hem de manevi olarak yanlarında olduklarını söyledi.

Tesisin açılış törenine TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, TSYD İzmir Şube Başkanı Bahri Okumuş, İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı Başkanı Ali Erten, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, Konak Belediyesi Basın Danışmanı Ertan Sayın, Yaşar Holding Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Aykırı, TSYD Genel Merkezi ve TSYD İzmir Şubesi yöneticileri, dernek üyeleri, davetliler ve aileleri katıldı.

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.