Ana sayfa Genel TSYD BURSA GENÇLİK KUPASI’NDA ZAFER YILDIRIMSPOR’UN

TSYD BURSA GENÇLİK KUPASI’NDA ZAFER YILDIRIMSPOR’UN

131
0
PAYLAŞ

TSYD Bursa Şubesi’nin düzenlediği renkli anlara sahne olan Gençlik Kupası’nda şampiyon Bursa Yıldırımspor oldu. Turnuva boyuncu 12 takım kıyasıya rekabete girerken, gençlik sporcular izleyenlere futbol resitali sundu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi’nin organize ettiği U-13 Gençlik Kupası’nda sona gelindi. 12 takım ve genç sporcuların kıyasıya mücadele verdiği turnuvada zafer Bursa Yıldırımspor’un oldu.

Yoğun maç takvimiyle geçen organizasyonda izleyenler adeta futbol resitaline doyarken, aileler de bu büyük heyecana ortak oldu.

Grup aşamalarında oynanan maçların ardından Bursa Yıldırımspor ile B Grubu’nun lideri Arabayatağıspor ile C Grubu zirvede tamamlayan Nilüfer Çamlıca Gençlikspor oldu.

Kupanın son maçında Nilüfer Çamlıca Gençlikspor ile Bursa Yıldırımspor mücadele etti. Yıldırım ekibi baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmada 4-0’lık net bir galibiyet aldı. Lig statüsünde oynanan mücadeleler sonunda Bursa Yıldırımspor, TSYD Bursa Şubesi U-13 Gençlik Kupası’nın sahibi oldu.

BÜYÜK SEVİNÇ YAŞANDI

Gerçekleştirilen ödül töreninde şampiyon Bursa Yıldımspor’a kupasını Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Nurullah Yıldız, ikinci Arabayatağıspor’a TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve üçüncüye ise Organizasyon Sorumlusu ve teknik direktör Mehmet Şengeldi teslim etti. Sporcular ve aileleri büyük bir coşku yaşadı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.