Ana sayfa Genel TSYD ANTALYA ŞUBESİ’NDE 10’UNCU YIL COŞKUSU

TSYD ANTALYA ŞUBESİ’NDE 10’UNCU YIL COŞKUSU

337
0
PAYLAŞ

TSYD Antalya Şubesi, kuruluşunun 10’uncu yılını üyeleriyle birlikte kutladı. Kutlamalarda öte yandan İngiltere’nin Hull City takımına transfer olan Doğukan Sinik de katıldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi’nde 10’uncu yıl dönümü coşkusu yaşanıyor. TSYD Antalya Şubesi, kuruluşunun 10. yılını üyeleri birlikte bir araya gelerek kutladı. 17 Temmuz 2012’de TSYD Konya Şubesi’nden ayrılarak kendi şubesini kuran TSYD Antalya Şubesi, ilk olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tesisleri’nde üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kutlamalar, sonrasında organize edilen akşam yemeğiyle devam etti.

TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, Kurucu Başkan Abdülkadir Kalender, eski başkanlar İbrahim Okumamış, Emin Demir, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş da kahvaltıda yer aldı.

DOĞUKAN SİNİK’TEN SÜRPRİZ

TSYD Antalya Şubesi’nin onuncu yıl kutlamasında sürpriz yapan bir diğer isim ise Doğukan Sinik oldu. Antalyaspor alt yapısında yetişen ve bonservis bedeliyle kulüp rekorunu kırarak İngiltere’nin Hull City takımına transfer olan milli futbolcu, dernek lokaline gelerek hem tebrik dileklerini iletti hem de gazetecilerle vedalaştı.

Doğukan Sinik’in derneği ziyaret etmesi ile ilgili konuşan Çiçek, “Antalyaspor alt yapısından yetişen Doğukan’ın başarısını alkışlıyorum. Umarım başarılarına yenilerini ekler. Yolunu açık olsun” dedi.

Öte yandan Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şifa Çiçek, şubenin 10’uncu yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Çiçek, “Yeni yaşına giren derneğimizin kuruluşunda, başta kurucu başkanımız Abdülkadir Kalender, ilk yönetim kurulu üyelerimiz Halil İbrahim Okumamış, Mustafa Noyan, Osman Altınışık, Emin Demir ve Osman Öztokmak’a şükranlarımı sunarım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha büyük ve güçlü bir TSYD Antalya Şubesi oluşturmayı görev edindiğimizi bilmenizi isteriz” dedi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.