Ana sayfa Genel TSYD BURSA ŞUBESİ’NDE MEHMET ALİ EKMEKÇİ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

TSYD BURSA ŞUBESİ’NDE MEHMET ALİ EKMEKÇİ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

220
0
PAYLAŞ
????????????????????????????????????

TSYD Bursa Şubesinde gerçekleştirilen Genel kurulda Mehmet Ali Ekmekçi güven tazeledi. Kazanan TSYD oldu diyen Ekmekçi, “Bu döneme damgamızı vuracağız” dedi.

TSYD Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu, Kültürpark Salon Medya’da gerçekleştirildi. TSYD Bursa Şubesi mevcut başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve başkan adayı Ahmet Cemal Ekentok, gerçekleşen genel kurulda kıya sıya yarıştılar. Kongreye, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, Bursaspor Yönetim Kurulu Erkan Öncel, Bursa İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir ile genel kurul üyeleri katıldı. Birinci oturumda gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığını Mehmet Nuri Kolaylı, divan üyeliklerini ise T. Fikret Sönmez ile Mehmet Gerçeksi gerçekleştirdi.

Kongrede yaptığı konuşmasına üyelere teşekkür ederek başlayan TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, başkanlık süreci boyunca yaptığı ve yeniden seçilirse yapacağı projeleri anlatarak, “Her fırsatta dile getirdiğim konuyu yeniden hatırlatmak isterim. Türkiye Spor Yazarları Derneği, mesleğimizin en güçlü markalarından birisidir. Bu gücü ona sağlayan ise prestijidir. Güvenilir yapısıyla meslek örgütleri içerisinde saygınlığını daima yukarı bir ivmeyle çekmektedir. Hep beraber TSYD bayrağını daha da yukarı çıkarmak için mücadele ettik. Kurucu Başkanımız İhsan Sertbarut ve ardından gelen İlhan Öztat gibi sadece Bursa’ya değil Türkiye’ye kendilerini kabul ettirmiş iki ismin ardından bu şanlı görevi layığıyla yerine getirmek güç ve meşakkatliydi” dedi.

Göreve geldiğinde yapmak istediği projelerden bahseden TSYD Başkan adayı Cemal Ekentok, “Bizim görevimiz, üyelerimizin mutluluğu ve bu derneğin Bursa Şubesindeki aidiyet duygularının artmasıdır. Spor medyası zor günler geçiriyor. Salonlarda, medyadan arkadaşların bulunması için çalışmalar yapacağım. Kongrenin hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen seçimde kullanılan 50 oyun 30’unu alan Mehmet Ali Ekmekçi güven tazeledi. Ahmet Cemal Ekentok ise 20 oy aldı.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.