Ana sayfa Genel TSYD ESKİŞEHİR ŞUBESİ’NDE SADİ SEDA YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

TSYD ESKİŞEHİR ŞUBESİ’NDE SADİ SEDA YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

161
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesinin 3. Olağan Genel Kurulu TÜFAD Şube binasında gerçekleşti. Yapılan genel kurulda Sadi Seda güven tazeledi. Yönetim kurulunda ise Erkan Midilli, Erhan Ünal, Ayhan Aydıner, Nazım Aydın, Deniz Açık ve Ahmet Deniz Canoruç yer aldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneğinin üyelerinin katıldığı genel kurulun Divan Kurulu Başkanı EASKF Başkanı Sadri Atam olurken, Divan Kurulu üyelikleri TÜFAD Başkanı Ahmet Bingöl ile Eski TSYD Eskişehir Temsilcisi emektar gazeteci Suat Topateş’ten oluştu. Tek listede açık oylama ile yapılan seçimde mevcut Başkan Sadi Seda güven tazeledi ve yeniden başkan seçildi.

TSYD Eskişehir Şubesi’nin güçlenerek yoluna devam ettiğini söyleyen Başkan Sadi Seda, tüm üyelere teşekkür etti. Eskişehir spor medyasının, şehirdeki tüm spor camiasıyla birlikte olduğunu ve bundan sonra da birlikte olacağının altını çizen Seda desteklerinden ötürü üyelere teşekkür etti. Seda, ayrıca dernek binası arayışlarının devam ettiğini belirtti. Başkan Seda, bugüne kadar gerek derneğe gerekse spor basınına verdikleri desteklerden dolayı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a da teşekkür etti.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tonsgir, TSYD Eskişehir Şubesinin gerçekleşen genel kurulunun ardından yeniden Başkan seçilen Sadi Seda’yı ve yönetim kurulu üyelerini kutladı. Tongsir, Eskişehir şubesinin yeni dönemde görev yapacak üyelere başarılar diledi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.