Ana sayfa Genel TSYD KAYSERİ’DEN TSYD ÜYELERİNE SPOR SAĞLIĞI SEMİNERİ

TSYD KAYSERİ’DEN TSYD ÜYELERİNE SPOR SAĞLIĞI SEMİNERİ

256
0
PAYLAŞ

TSYD Kayseri Şubesi ev sahipliğinde, “Sporcu Sağlığı, Sakatlıkları ve Tedavisi” konulu seminer düzenlendi. Seminere, basın mensupları yoğun ilgi gösterirken; TSYD Kayseri Şubesi Başkanı Oktay Ensari, bu tür organizasyonların daha sık yapılacağını söyledi.

Türkiye Spor Yazarları (TSYD) Kayseri Şubesi tarafından “Sporcu Sağlığı, Sakatlıkları ve Tedavisi” konulu seminer düzenlendi.

YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Seminere TSYD Kayseri Şubesi Başkanı Oktay Ensari, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Mutlu Önal, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, Kayseri EMAR Grup Futbol Kulübü Başkanı Emre Arıkan, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Etkinlikte konuşan TSYD Kayseri Şubesi Başkanı Oktay Ensari, “Yeni sezon öncesi TSYD olarak ilk seminerimizi sporcu sağlığı üzerine yapıyoruz. Bu gibi seminerlerle meslektaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bugün ki seminerde spor hekimlerimiz ve bu işin uzmanları bizi bilgilendirecek. Bizlerin de bu konuda kafasına takılan şeyler olabiliyor. TSYD olarak bizim de bu gibi etkinliklerle meslektaşlarımızı aydınlatmamız lazım. Bundan sonra spor paydaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra konuşmacılar Ortopedi ve Mikrocerrahi Uzmanı Op. Dr. Emre Yurdakul, Spor Fizyoterapisti ve El Terapisti Dr. Fzt. Harun Kızılcı ve Yüzme Dalı Olimpiyat ve Milli Takım Antrenörü Ali Özmen söz aldı.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.