Ana sayfa Genel TSYD’DE VOLEYBOL ZİRVESİ

TSYD’DE VOLEYBOL ZİRVESİ

269
0
PAYLAŞ

TSYD ve TVF iş birliğiyle Avrupa 3’ncüsü Filenin Sultanları ile Avrupa Şampiyonası’nda son 16’ya kalan Filenin Efeleri TSYD’nin ev sahipliğinde bir araya geldi. Gecede, Avrupa Şampiyonası’nda 4 kez üst üste en iyiler arasına giren Eda Erdem Dündar’a çiçek takdim edilirken, doğum günü olan A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti için ise pasta kesildi.

Avrupa 3.’sü Filenin Sultanları ve Avrupa Şampiyonası’nda son 16’ya kalan Filenin Efeleri, TSYD’de bir araya geldi.

Türkiye Voleybol Federasyonu ve TSYD’nin ortak düzenlediği “Şimdi Voleybol Zamanı” gecesine, Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Oğuz Tongsir ev sahipliği yaptı.

TAM KADRO BULUŞMA

TSYD’nin Levent’te bulunan merkezinde gerçekleşen organizasyona Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Başkanı Burak Elmas da katıldı.

Organizasyonda Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, Türkiye Erkek Milli Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ve Türkiye Erkek Milli Voleybol Takımı Kaptanı Murat Yenipazar açıklamalarda bulundu.

Avrupa Şampiyonası’nda 4 kez üst üste en iyiler arasına giren Eda Erdem Dündar’a çiçek takdim edilirken, doğum günü olan Kadın Milli Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti için de pasta kesildi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.