Ana sayfa Genel TSYD BURSA ŞUBESİ’NDEN GÖKHAN DİNÇER’E ZİYARET

TSYD BURSA ŞUBESİ’NDEN GÖKHAN DİNÇER’E ZİYARET

101
0
PAYLAŞ

TSYD Bursa Şubesi ve yönetimi, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri İkbal Turan ile Metin Araç da yer aldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi yönetimi, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’i ziyaret etti. Fethiye Spor Kompleksi’nde gerçekleşen ziyarette TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri İkbal Turan ile Metin Araç da yer aldı.

Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün Bursa sporuna katkısının çok fazla olduğunu belirten TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, kulübün spora desteği nedeniyle Başkan Gökhan Dinçer’e teşekkür ederken, bundan sonra gerçekleştirilecek organizasyonlarda TSYD olarak her zaman işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer ise 22 branşla Bursa ve Türkiye sporuna hizmet etmekten mutluluk duyduklarını belirtirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın önderliğinde özellikle altyapıdan yetiştirdikleri sporcularla spora katkı vermeye devam edeceklerini belirtti.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.