Ana sayfa Genel TSYD MASA TENİSİ TURNUVASINDA ŞAMPİYON İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

TSYD MASA TENİSİ TURNUVASINDA ŞAMPİYON İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

134
0
PAYLAŞ

TSYD İzmir Şubesi ile Masa Tenisi Federasyonu İzmir Temsilciliği iş birliğiyle düzenlenen TSYD İzmir Masa Tenisi Turnuvası’nda kazanan İzmir Büyükşehir Belediyespor oldu. Dereceye giren takım ve sporculara; madalya ve kupaları İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile TSYD İzmir Şubesi Başkanı Bahri Okumuş tarafından verildi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi ile Masa Tenisi Federasyonu İzmir Temsilciliği iş birliğinde düzenlen TSYD İzmir Masa Tenisi Şampiyonası sona erdi.

Halkapınar Spor Salonunda yapılan ve iki gün süren turnuva son derece çekişmeli maçlara sahne oldu. Bu yıl ilk kez düzenlenen turnuvanın takımlar kategorisinde şampiyonluğu İzmir Büyükşehir Belediyespor takımı elde etti. Altay Masa Tenisi Takımı ikinci, Mavi Ege üçüncü, İZVET takımı ise dördüncü sırada turnuvayı tamamladı.

Ferdi kategoride ise büyük bir heyecana sahne olan final müsabakası sonucunda Temel Gökkaya’yı 3-1 mağlup etmeyi başaran Berkay Hocaoğlu şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Temel Gökkaya ikinci, Serdar Adıgüzel üçüncü, Ahmet Bitirmiş de dördüncü sırada yer almayı başardı.

Turnuvada ayrıca medya mensupları da yarıştı. Final maçında Hasan Ercazip’i 3-2’lik skorla yenmeyi başaran Tuğkan Ülken birinciliği elde etti. Ercazip de ikinci oldu.

Dereceye giren takım ve sporculara; madalya ve kupaları İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile TSYD İzmir Şubesi Başkanı Bahri Okumuş tarafından verildi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.