Ana sayfa Genel TSYD BURSA ŞUBESİ İLE AKTİF HAYAT TIP MERKEZİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ

TSYD BURSA ŞUBESİ İLE AKTİF HAYAT TIP MERKEZİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ

392
0
PAYLAŞ

TSYD Bursa Şubesi, Aktif Hayat Tıp Merkezi ile işbirliği anlaşması imzaladı. Yapılan birliktelikle birlikte TSYD Bursa Şubesi üyelerine ve birinci derece (anne, baba, eş, çocuk) yakınlarına indirimli fiyatlarla sağlık hizmeti sunulacak. TSYD Bursa Şubesi üyeleri, kartlarını ibraz ederek indirimden yararlanabilecek.

Farklı kurum ve kuruluşlarla işbirliğine giden Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi anlaşmalarına bir yenisini ekledi. 1978 yılında “poliklinik” olarak kurulan, 1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanan Hayat Hastanesi’nin sağlık hizmeti kuruluşu olan Aktif Hayat Tıp Merkezi ile yapılan anlaşma uyarınca TSYD Bursa Şubesi üyelerine ve birinci derece (anne, baba, eş, çocuk) yakınlarına indirimli fiyatlarla sağlık hizmeti sunulacak. TSYD Bursa Şubesi üyeleri, kartlarını ibraz ederek indirimden yararlanabilecek.

TSYD Bursa Şubesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde, TSYD Bursa Şube Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, Yönetim Kurulu üyeleri İkbal Turan, Metin Araç ve Ozan Demir ile Aktif Hayat Tıp Merkezi Kurum Müdürü Emre Ergüder hazır bulundu. İşbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Başkan Ekmekçi, dernek olarak üyelerine fayda sağlayacak birlikteliklerin artarak devam edeceğini söyledi. Emre Ergüder ise Bursa medyasına ve Bursa sporuna katkı sağlamak istediklerini belirterek, yapılan anlaşmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.