Ana sayfa Genel ATLAS TIGER’DEN TSYD ADANA’YA ZİYARET

ATLAS TIGER’DEN TSYD ADANA’YA ZİYARET

577
0
PAYLAŞ

Bayanlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden Atlas Tiger kulübünün Genel Menajeri Ayhan Arısoy ile antrenörü ve aynı zamanda U-16 kadın milli takımının baş antrenörü Yusuf Arkadaş, TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer’i ziyaret ederek “hayırlı olsun” temennisinde bulundular.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi, Bayanlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden Atlas Tiger takımını ağırladı. Ziyarette Genel Menajer Ayhan Arısoy, kulüp hakkında bilgi verirken takımlarında 6 milli oyuncunun bulunduğunu söyledi.

Aynı zamanda U-16 kadın basketbol milli takım baş antrenörü de yapan Atlas Tiger antrenörü Yusuf Arkadaş, kulüp olarak gençlere şans verdiklerini ve bu şansı sporcuların iyi kullanmaya çalıştığını belirtti

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer ise, ziyaretten dolayı memnunluğunu dile getirirken, Adana’da bayan basketbolunun her dönem büyük ilgi gördüğünü söyledi. Hoşfikirer öte yandan en kısa süre içinde Süper Lig’de bir kadın basketbol kulübünün yer alması gerektiğini de belirtti.

 

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.