Ana sayfa Genel ABDULLAH AVCI, TSYD TRABZON ŞUBESİ’NDE BASINLA BULUŞTU

ABDULLAH AVCI, TSYD TRABZON ŞUBESİ’NDE BASINLA BULUŞTU

592
0
PAYLAŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, TSYD Trabzon Şubesi’nde düzenlenen kahvaltı programında gazetecilerle bir araya geldi.

Trabzonspor’la şampiyonluk yaşayan Abdullah Avcı, TSYD Trabzon Şubesinde basın toplantısı düzenledi.

Abdullah Avcı, Trabzonspor’a başlamadan öncesi süreci ve şampiyonluğa giden yolda yapılan çalışmaları anlattı. Avcı, şampiyonlar liginde oynayacak takımı için de gelecek sezonun planlamasına başladığını belirtti.

Trabzonspor’un başarısını sürdürülebilir kılmak için çalışmalar yapıldığını söyleyen Avcı, “Bu yörenin de bir insanı olarak buranın kodlarında bu var. Bunu daha iyi hale getirebilmek için daha büyük organizasyonlara ihtiyaç var. Şampiyonluk sonuç ama şampiyonluk sonrası daha iyi oyunda daha uluslararası maçlara gidebilmemiz için bu şehrin daha büyük organizasyona ihtiyacı var. Trabzonspor her zaman dalgalanmalar göstermeyen, daha iyi yarışan, Avrupa’da yarışan bir takıma dönüştürebilmek için buna ihtiyacımız olacak. Tesislere gidiyorum, akşama kadar tesisteyim yoğun şekilde çalışıyorum. Biz bu duyguyu hep beraber yaşadık. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.