Ana sayfa Genel TSYD ADANA, SEYHAN BELEDİYESİ’Nİ AĞIRLADI

TSYD ADANA, SEYHAN BELEDİYESİ’Nİ AĞIRLADI

202
0
PAYLAŞ

TSYD Adana Şubesi, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ağırladı. Ziyarette, Adana sporu ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Akay ayrıca, sporun ve spor camiasının her zaman yanında olacaklarını vurguladı.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, beraberinde Seyhan Belediyesi Basın ve Spor Müdürü Gökhan Üney ile birlikte, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şube Yönetim Kurulu’nu Nihat Geven Tesisleri’nde ziyaret ederek, Adana sporu ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Asbaşkan Engin Kanber ve Adnan Poyraz,  Sayman Şehmus Baysal Şube Sekreteri Akif Özdemir, yönetim kurulu üyesi Doğan Gülbasar ve Hakan Köker ile Şube Müdürü Mehmet Önal’ın yer aldığı ziyarette, Başkan Akay, sporun ve spor camiasının her zaman yanında olacaklarını söyledi.

Akay, öte yandan yaz spor okulları kapsamında Adana’da binlerce çocuğu spor ile buluşturmayı hedeflediklerini kaydederken, Adana’da sporun son dönemlerde biraz daha ivme kazandığını söyledi.

TSYD Adana Şube Başkanı Hoşfikirer ise geçmişte Seyhan Belediyesi ile güzel işlere imza attıklarını hatırlattı. Hoşfikirer ayrıca, “Bundan sonra da yapılması için elimizden geleni yapacağız. TSYD olarak sporun her branşına olan katkımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tam olacaktır” dedi.

 

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.