Ana sayfa Genel TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDEN İSTANBUL VALİSİ DAVUT GÜL’E ZİYARET

TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDEN İSTANBUL VALİSİ DAVUT GÜL’E ZİYARET

151
0
PAYLAŞ

TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan ve TSYD Sivas Şube Başkanı Ali Yavuz ile yönetim kurulu ve üyeleri İstanbul Valisi Davut Gül’ü ziyaret etti.

Sivas Valiliğinin ardından, Gaziantep Valiliğinde de başarılı çalışmalara imza atan ve vatandaşların gönlünde taht kuran, bir süre önce İstanbul Valiliği görevine atanan  Davut Gül’ü ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan, gerek Sivas’ta gerekse Gaziantep’te görevde bulunduğu süre içerisinde TSYD başta olmak üzere spor ve sporcunun başarılı olmasında kaktı sağlayan, Vali Davut Gül’e teşekkür etti.

Ziyarette, Sivas’ın kendisi için özel bir il olduğunu dile getiren Vali Davut Gül ise “ Sivas benim için özel bir il. Görev yaptığım süre içerisinde  güzel anılarım oldu. Çalışmalarımda yediden yetmiş yediye her zaman destek gördüm. TSYD Sivas olarak ziyaretinizden çok memnun oldum. Sporun gelişip kalkınması, kitlelere yayılması, sporcunun başarılı olması için her zaman olduğu gibi desteğe devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret anısına TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan, Vali Davut Gül’e özel hazırlanmış bir plaket ile üzerinde Vali Davut Gül’ün isminin bulunduğu Sivasspor forması hediye etti.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.