Ana sayfa Genel TSYD ADANA ŞUBESİ’NE BİLAL BİLİCİ’DEN ZİYARET

TSYD ADANA ŞUBESİ’NE BİLAL BİLİCİ’DEN ZİYARET

106
0
PAYLAŞ

İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, TSYD tesislerini ziyaret ederek Başkan Kerim Hoşfikirer ve yönetim kurulu ile bir süre görüşüp, yaraların en kısa sürede sarılacağını söyledi.

İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, bir süre önce çıkan yangın nedeniyle büyük hasar gören Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi’ni ziyaret ederek, yöneticilerden bilgi aldı, gerekenin mutlaka yapılacağını söyledi.

Beraberinde İYİ Parti Adana Milletvekili adayı Op Dr. Ercan Atalay ile birlikte TSYD tesislerini ziyaret eden Bilici, TSYD Adana Şube başkanı Kerim Hoşfikirer, yönetim kurulu üyesi Hakan Köker ve  Doğan Gülbasar ile bir süre görüştü. Yangın yerinde incelemelerde de bulunan Bilici, TSYD’nin Türk sporuna büyük hizmetler verdiğini ve böyle bir dernekte yangının çıkmasının çok üzücü olduğunu belirtirken, “Yangın, Türkiye’de ses getirmiştir. Ben inanıyorum ki, TSYD Adana Şubesi en kısa sürede çok daha iyi bir tesise kavuşacak. Bizler de üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Geçmiş olsun. Allah, böyle bir olayı bir daha yaşatmasın. Tüm TSYD ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi. Atalay da, daha önce bir kez daha TSYD’yi ziyarete geldiğini belirtirken, yaraların en kısa sürede sarılması için tüm çabayı göstereceklerini ifade etti.

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de, Adana’nın çok genç bir milletvekiline sahip olduğunu ve bu gençliğin Adana’ya çok büyük hizmetler vereceğine inandığını belirtirken, “Görünmez bir kaza sonucu maalesef derneğimizde büyük hasara neden oldu. Tek tesellimiz herhangi bir can kaybına neden olmamasıdır. Kısa sürede toparlanacağız. DAİMFED idari binamızın yapımını üstlendi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki çok daha iyi bir tesise en kısa sürede kavuşacağız. “diye konuştu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.