Ana sayfa Genel TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDE ALİ YAVUZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDE ALİ YAVUZ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

187
0
PAYLAŞ

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Ali Yavuz, Sivas Şube Başkanı oldu.

4 Eylül Spor Vadisi Amatör Sporevi kompleksi içerisinde yer alan TSYD Sivas Şubesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seçime tek listeyle gidilirken Ali Yavuz, oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Divan Başkanlığı’na TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan, kâtip üyeliklere ise Hakan Bakar ve Ali İzgi seçildi. Genel Kurul Öncesi TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’in genel kurula gönderdiği mesajın okunmasının ardından TSYD Sivas Şubesi Yönetimi’nin seçimine gidildi. Tek listeyle gidilen seçimde Ali Yavuz, oy birliğiyle Sivas Şubesi Başkanlığı’na seçildi. Yönetim Kurulu’nda ise; Mustafa Ateş, Göktürk Fırat, Ahmet Ekici, Abdullah Yiğit, Oğuzhan Sarzep ve Edanur Düz yer aldı. Denetleme Kurulu’nda da Murat Güney, Hakan Bakar, Yılmaz Kozu görevlendirildi.

TSYD Sivas Şubesi Başkanlığı’na seçilen Ali Yavuz, “ Biz Büyük Bir Aileyiz, sloganı ile yola çıkan Türkiye Spor Yazarları Derneği, mesleğimizin en güçlü markalarından birisidir. Bu bayrak bana teslim edildiği andan itibaren arkadaşlarımla hep beraber TSYD bayrağını daha da yukarı çıkarmak için mücadele ettik. Dün olduğu gibi bu günde TSYD Sivas Şubesi’nin başarılara imza atması için çalışma yapacağız. Sizlerin desteği ile TSYD Sivas Şubesi yine sosyal sorumluluk projelerinde, sporun her olduğu yerde var olacak ve spor ve sporcunun başarıya ulaşmasına katkı sağlayacaktır. Dedi
Genel kurul sonrası TSYD Genel Başkanı Oğuz Tonsgir, yeni seçilen TSYD Sivas Şubesi Başkanı Ali Yavuz ve yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundu.

TSYD – who has written posts on Türkiye Spor Yazarları Derneği.